• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
@1982zuzka Ahoj, viem o maserovi vo Wellnea na Lichnerke, podla netu maju aj v sobotu otvorene, ale ci aj maser, to ti neporadim.
5. apr 2014 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@1982zuzka ako? už sa ti polepšilo? o niekom zo senca viem, fyzioterapeut Alex, napíšem ti do ip kontakt ak chceš
9. apr 2014 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, trochu mimo, ale mam 2 trojhodinove vstupy do aquaparku senec po 6E. ale plati to uz lendnes a zajtra 10-16:00 ma niekto zaujem?
10. apr 2014 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievcata. Chcela by som sa spytat, ci v senci funguje cvicenie pre tehotne. Joga alebo skor Pilates. Zo zdravotnych dovodov mi Dr. odporucil zacat uz teraz. Som v 3mes. Popripade, ci ste chodli niekam inam napr. do BA a viete odporucit. Dakujem pekne :slight_smile:
11. apr 2014 o 07:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@egyy Ahoj, viem ze cvicenia pre tehotne robia tusim v tanculkove. vygoogli si tanculkovo sk. :slight_smile:
15. apr 2014 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bosoriak dakujem :slight_smile:
15. apr 2014 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maminky ze Sence, chtela bych Vas poprosit o radu. Chceme jet na dovcu k jezerum, mame prcka (v lete mu budou 2) a hledame ubytovani. Poradite mi? Moc dekuji.
16. apr 2014 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminky, chodite alebo mate skusenost s plaveckymi kurzami pre babatka? konkretne pezinok, nam plavanie odporucila pediatricka, lebo maly naklana hlavicku do pravej strany a vraj v sc nie su vyhovujuce podmienky. dakujem za kazdu radu :wink:
22. apr 2014 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monikponik Mne chodila kamoska aj svagrina do Pezinku do Moka a boli spokojne. My sme chodili do Kvapky do Trnavy, ja som bola spokojna tam.
23. apr 2014 o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
uz som sa rozhodla pre korytnacku vo vrakuni :wink:
23. apr 2014 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte Senčanky, dnes som bola u MUDr Dolánovej v Biely, viezol ma manž. autom. Máme ísť na kontrolu o týždeň, ale budem musieť busom. Viete mi poradiť, na akú zastávku si mám pýtať a kadiaľ sa potom vybrať k stredisku? Bola som v Biely iba raz a mám orientačný antitalent. :unamused: Vďaka za rady
24. apr 2014 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@pbwitch ja na kontrolu o týždeň vôbec nechodím, jedine, že ešte deti nie sú v poriadku. Dokonca aj dcére napíše do žiackej začiatok choroby a koniec si mám dopísať sama.
Ak by bolo dieťa ok, tak by som tam na tvojom mieste vôbec nešla, hlavne keď tam musíš ísť autobusom ...
24. apr 2014 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pbwitch fu... Ja autobus poradit neviem, peso hej, ale nechces radsej taxik? Inac ked ides cez dedinu po hlavnej treba odbocit bud popri studni smerom ku kostolu a tam prva ulica doprava, alebo o ulicu dalej popri skolke a to odbocis zase prvu ulicu dolava.
24. apr 2014 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na kontrolu idem na infekčne a po výsledky a dcéra má 14, takže s busom nie je problém. A nestaví bus pri MŠ? Taxík je tiež riešenie..
24. apr 2014 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pbwitch je tam zastavka, ale autobusom nechodim, tak neviem
24. apr 2014 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj tak ďakujem, nejak to už poriešim. Ak bude malej na figu, tak beriem taxi. Pekný deň!
24. apr 2014 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@pbwitch tak toto je iný prípad
Tento spoj ide tak ako potrebuješ a stojí pri materskej škole, ide cez Malý Biel, zástavka pri škôlke je na znamenie, tak musíš zvoniť
http://www.senec.sk/downloads/108410.pdf
tu sa o tom píše pod názvom druhy dopravy v obci:
http://velkybiel.com/doprava.php
24. apr 2014 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronika33

Veronika ďakujem ti pekne za linky, hádam to zvládneme :slight_smile: Maj sa!
24. apr 2014 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, mám na Vás otázku: máte už niekto vyrozumenie z MŠ o prijatí/ neprijatí? (my MS Kysucka- nie).
25. apr 2014 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brinzulka nie, a ty si maleho nanovo prihlasovala?
25. apr 2014 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirusak1 možností je mnoho

skúste Holiday Village http://www.hv.sk/new/index.php
Lobster http://www.lobster.sk/Penzion/Penzion.html

alebo napr. hotel Relax

prajem krásnu dovolenku :slight_smile:
25. apr 2014 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. apr 2014 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pbwitch .... prvy krat som tam sla s malym na biku (maly mal asi 1,5roka )+ navigacia v ruke - smer Maly Biel
...druhy raz sa mi podarilo "vymaknut" spoj co siel cez Maly Biel, tak mi sofer pomohol s kocikom a pri vystupovani zese pomahali ti co chceli nastupit :grinning: a vystupovala som niekde pri skolke (tak ako pise Veronika33) a spet som uz sla az na hlavnu zastavku, lebo spojov cez Maly Biel az tak moc nechodi.
25. apr 2014 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7
Ja som si užila cestovaní sockou (verejnou dopravou) s kočíkom neúrekom. Som rada, že je to za mnou. Deti sú už veľké, chlapec dokonca dospelý, tak je to jednoduchšie. Ale mám ty časy v živé pamäti... :confounded: Na tom M.Bieli mi len vadí riedkosť spojov. Hádam tam nebudeme musieť často. :sunglasses:
26. apr 2014 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@quixina hotel Relax je zatvorený
28. apr 2014 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kadulka tak hotel Senec, majú to na stránke napísané
28. apr 2014 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brinzulka Moje susedy davali prihlasky jedna na Kosicku a druha na Fandlyho - zatial nema vyrozumenie ani jedna.
3. máj 2014 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab vdaka za odpoved.
4. máj 2014 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, pridám sa k Vám.V Senci som od augusta minulého roku keď sme si tu z manželom kúpili byt.Pomaly sa orientujem kde čo je.Syn chodí do školy v SC pri lidli, je atypický autista.
5. máj 2014 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
viete mi s vlastnej skusenosti odporucit dobreho zubara pre dceru (5 rokov). Mame malicky kaz. Dakujem :slight_smile:
5. máj 2014 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok