• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
@86zuzana86 Ahoj Zuzka som na tom podobne ako ty tiež hľadám parťáčku na kočíkovanie mám 4 mesačného synčeka tak ak máš ešte záujem môžeme dať stretko emoticon
23. jún 2014 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cafte baby máte niektorá skúsenosti s touto firmou? http://www.lacne-upratovanie.sk/

alebo viete mi niekoho odporučit na upratovanie domacnosti za rozumnú cenu? títo pýtajú za upratanie podláh, utretie prachu, umytie wc a kupelne 15 eur jedno upratovanie pri pravidelnom upratovani.

dakujem
23. jún 2014 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosim neviete niekto kde sa ma nachadzat nova skolka na Seneckych jazerach?
23. júl 2014 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@santana Skolka sa nachadza na juzne strane jazier, este presnejsie pri chatach Amur, Sun Lake, Druzba.
https://www.facebook.com/senec.mojemesto/photos/p.232813390256336/232813390256336/?type=1&theater
30. júl 2014 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá mozem sa spytat, je pravda ze Doc. MUDr. RNDr. Šimko Juraj PhD. Uz nerobí vo Fed-Gyn? Viete kde robi? Dakujem!
4. aug 2014 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak nakoniec som prišla na to, ze sa jednalo o mylnu info, pán doktor ďalej ordinuje.
12. aug 2014 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby,

potrebujem poradit so zubarom. je nejaky dobry v Senci, idealne aj pre deti. Dakujem moc...
12. aug 2014 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, bývame v SC už rok, ale stále tu nemám kamošku. Mám 2ročného syna, s ktorým chodievame na ihriská, kde sa stretávame s mamičkami a detičkami, ale akonáhle je vonku škaredo, tak sedíme doma. Je tu nejaká mamička, ktorá je na tom podobne?
14. aug 2014 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana9411 som na tom podobne som z Hrubeho šuru emoticon
14. aug 2014 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lady511 a nelezie ti to na mozog? emoticon keď je vonku teplo tak sa to dá, ale keď je škaredo .....mrzí ma to hlavnekvôli malému, má strašne rád deti, a aj ja by som sa potešila kamoške s ktorou by sme sa vzájomne navštevovali.
14. aug 2014 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rada by som sa aj ja spýtala na detského zubára v Senci - táto otázka tu párkrát bola, ale zatiaľ bez odpovede - máte niekto skúsenosti s dr. Jurisovou? Na lekár.sk má buď velmi zle alebo veľmi dobré hodnotenia, tak neviem... Prípadne koho viete doporucit?
17. aug 2014 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adulik23 ahoj, nevies mi povedat aky ma Dr. Somogyova postoj k povinnemu ockovaniu? ci do toho nuti pacientov? Nas by s malou aj vzali k dr. Vargovi, ale hned dost rezolutne vyhlasil ze podmienkou je ze nebudem vymyslat okolo povinneho ockovania.. a to ja asi budem, kedze sama mam viacero autoimunitnych problemov..
2. sep 2014 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@olivs tak to zaujima aj mňa. ..potom daj urcite vediet aky ma Mudr. Somigyiova postoj k ockovaniu a hlavne ked su u rodičov autoimunitne ochorenia. ..dakujem!
11. sep 2014 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby kam chodite ku kadernicke v Senci? potrebujem nejaku sikovnu odporucit...
30. sep 2014 o 02:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana9411 Ahoj, skusila si materske centrum v Senci? Ja som chodievala s oboma dcerami, dost im to pomohlo ako spestrenie programu. A mne tiez emoticon
1. okt 2014 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chlamka ahoj, ja chodievam oproti mestskemu uradu cez cestu /kedysi tam bolo O2/ myslim, ze salon elizabeth sa to vola a je tam sikovna babenka, uz aj deti som u nej zacala strihat....
3. okt 2014 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Kocky je v Senci alebo v blizkom okoli dobry fyzioterapeut zamerany na deti? Musime s malym zacat rehabilitovat, boli sme u lekarky v Tetise, len skusam najst nieco blizsie, lebo si neviem predstavit ako to casovo zvladneme emoticon
5. okt 2014 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Milé maminky Senčanky,
dňa 15.11.2014 sa konajú voľby. Nezabudnite prísť voliť. Je to dôležité pre nás, pre naše detičky a hlavne Senec - mesto, v ktorom žijeme. Na povzbudenie do volieb - prispievam pár veršíkmi emoticon
25. okt 2014 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčata máte nejaké skúsenosti alebo skúsenosti vašich známych s týmito školkami: Drobček Senec (pri autobuske), Daisyland Velky Biel. Dakujem za každe info a recenciu emoticon
3. nov 2014 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
ako je to s cestovaním BA-SC autobusom/vlakom? Dá sa to prežiť? emoticon
9. nov 2014 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@catalina30 ahoj, chcem sa spytat ako si poriesila toho zubara. my sme teraz vsetci v BA, ale chcem v SC. len skoro kazdy ma plno. rajonizaciou patrime Macenauerovej, a kedze o nej som nic nepocula, nechcem to riskovat. Ja som na tu Jurisovu pocula dobre.
10. nov 2014 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sjuz Ahoj, praveze nijako. Este som s malou nikde nebola, ale vidím to asi tiež na BA že tam pôjdeme.
10. nov 2014 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@catalina30 tak zubarky na ktore som mala dobre referencie neberu :( tak sme dali detom k nasej zubarke v BA. len bohuzial ta je uplne sukromna, cize draha. kym sme dvaja robili sa to dalo, ale teraz je to moc, tak som chcela nieco tu...
10. nov 2014 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte koceny, nemate skusenosti, kolko cca trva kym sa vyjadri posudkovy lekar k papierom na UPSVaR tu v SC? Podavala som si ziadost o predlzenie RD kvoli zdrav. stavu dietata a uz mi prihara termin.... emoticon Ci to trva fakt cely mesiac, alebo je sikovny a da vyjadrenie aj skor? Dikes
14. nov 2014 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky ,neviete mi poradit dobru gynekologicku v senci?dakujem
25. nov 2014 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bubina76 Urcite im to trva aspon mesiac - nahanaj tu pani, pod ktoru patris na UPSVAR v Senci. Mne trvalo cca 2 mesiace, kym sa vyjadril posudkovy a uznali mi predlzenu matersku. Nahanat, nahanat, nahanat. emoticon
26. nov 2014 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@macaobuchova Dr. Vlckova-Otapkova z Fed-Gyn na Bratislavskej ulici.
26. nov 2014 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina_k11 dakujem,mysliš že ma zoberie?ked niesom odtialto?
26. nov 2014 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hadam ano, kamoska je z Miloslavova a v pohode ju zobrala. Ak nie, v tej istej ambulancii ordinuje aj Dr. Šimko, ten je tiež veľmi profesionálny a fajn. Tu je kontakt na ambulanciu http://fedgyn.sk/kontakt.html. Mne bola pani doktorka aj pri druhom porode a bolo to naozaj super, veľmi mila, empaticka, ešte ma aj po ruke hladkala, aby som sa nebala.emoticon
26. nov 2014 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Potrebujem pomoc. Chodí niekto alergológovi MUDr. Nemessanyimu? Na zajtra som objednaná s malou na odbery, a chcem sa spýtať ako to funguje. Iba zoberú krv a objednajú na nejaký termín? Ide mi o to, či to zvládne aj MM alebo mám ísť radšej ja. Len mi nejde do hlavy prečo by sme len na termín odberov čakali od júla. Veď odbery jej mohli zobrať a potom dať termín, či?
1. dec 2014 o 07:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš