• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
siri tak mas letne dieta emoticon mne bolo fajn s bruskom v teple - to som sa mohla kupat ale teraz po porode nie emoticon
23. aug 2008 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni ja uz som mala problemy od 28 tt, takze ani kupanie neprichadzalo uz do uvahy a po porode zase sestonedelie, tak zase nic, som si to odtrpela, ale tohto roku uz paradicka...ked sa podari, dalsie bude planovane na jar emoticon
24. aug 2008 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, konecne doma emoticon vylety ma zabiju, balit a vybalovat....
ja som mala cele tehotenstvo uplne ukazkove, ziadne nevolnosti, proste krasa zit emoticon Az v 35. tt som sla kvoli 3 kvapkam krvi do nemocnice a bola som tam tyzden emoticon to bola cista hroza. Lukasko mal uz 3 kg tak aj keby sa narodil tak by bol v poriadku, ale my sme sa mali o 10 dni stahovat a ja nic nezbalene a nenachystane emoticon uzasne obdobie, naozaj emoticon nastastie synacik vydrzal a narodil sa uz do noveho emoticon
25. aug 2008 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne ubehlo tych 9 mesiacov rychlo a v pohode emoticon
weroni-ty si sa chodila pocas tehu kupat? Kam? V teplom by sa vraj velmi nemalo,lebo to podporuje otvaranie....ale neviem,lebo ja som sa v termine porodu macala v horucej vode kazdy vecer,aby sa to uz zacalo a nic sa nedialo emoticon
25. aug 2008 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
tak uz som aj ja pridala album s fotkami nasho uz 3tyzdnoveho drobca
inak ja som si tiez hovorila, ze sme si to zle vypocitali emoticon - zboznujem vodu a plavanie a teraz som sa cele leto nemohla ist kupat...pocas tehu som nechcela a teraz to sestonedelie.. tiez si dalsie naplanujeme na ine rocne obdobieemoticon
tak vas vsetky pozdravujem, dufam, ze sa teda niekedy stretneme s drobcami vonku, lienka - my tiez este nemame rezim, ale mozno sa trafime do toho isteho casu
emoticon a benitas zelam pohodovy koniec tehu a do skoreho videnia!
25. aug 2008 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky, ale vás tu pribúda emoticon , prišla som vás tak na rýchlo mrk, máme teraz veľa toho okolo domu tak nie je na nič čas.

sirinka našla som ten album s tým filtrom na studňovú vodu:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=1505310#navigator
vyzerá to celkom dobre, len záleží čo to všetko ešte filtruje, a aké množstvo dusičňanov je to schopné odfiltrovať
26. aug 2008 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambulka, dakujem, a dufam ze ten koniec bude pohodovy emoticon .
potvorka, ja som tiez mala nastastie tehu bez nevolnosti. Vsetci sa mi cudovali, ze ako to ze mi nieje zle emoticon .
a ja naozaj neviem co to su ranne nevolnosti.
26. aug 2008 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambulka, pozrela som album. Maly je strasne zlatucky.
26. aug 2008 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambulka, maly je fakt zlatucky,nech pekne rastie a robi vam radost emoticon
26. aug 2008 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambulka Matejko je peknučký. A v ktorej časti Senca bývate?
Kočky ide zajtra niekto do MC. Ja Ešte neviem lebo Eliška je mrzuta prerezáva sa jej druhý zubok. Uvidime aká bude noc a zajtrajšok.
26. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex ja mozno pojdem, ale tiez neviem, ako a kedy bude zajtra klarka spat
26. aug 2008 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo,kde ste?
Alex- Eliška je zlatucka,pozerala som album, ako sa pekne hrajka emoticon
aj u nas je najoblubenejsou hrou rozhadzovanie hraciek, dalej ju uz nezaujimaju, mame ich vsade emoticon ,ked zaspi,tak ich rychlo ulozim, vstane,hned ich vsetky rozhadze.....a takto to ide dokola emoticon
28. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy pred tehu som chodila kazdy tyzden do aquathermalu ale ked som otehotnela tak som zacala rychlo zhanat alternativny bazen nakolko v tehu je zena nachylnejsia na vselijake tie pliagy a dost vela kamosiek a znamych si prave z aquacu vselico poprinasali domov a to ani tehu neboli emoticon ja nastastnie nikdy nic ale teraz som to nechcela riskovat tak som chodila od stvrteho mesiaca do hotela Zatoka - tam som bola vzdy sama - tusim raz alebo dvakrat za cele tehu som sa tam s niekym stretla a inac vzdy sama emoticon to bola parada - na dve hodinky som platila 100 sk co je teda aj neporovnatelne lacnejsie oproti aquacu akurat ze chvilu mi trvalo zvyknut si na studensiu vodu emoticon
a tiez som to neprehanala - namiesto troch hodin co som zvykla pred tehu stravit vo vode som si tu zaplavala tak do polhodinky kedze niekedy bola ta voda fakt rezka a potom zvysok som stravila v tepluckej sprche ktoru som mala iba sama pre seba emoticon
30. aug 2008 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka tak to ti verim ze ked si mala trable je to o inom... ja dakujem Bohu ze som si to mohla tak uzit lebo fakt viem ake problemy niektore zeny mavaju...
30. aug 2008 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex nevedela som sa ti dovolat vdaka za casaky aj za krasnucke boticky - vlastna vyroba? si sikula ja som sa na taketo veci nikdy nevedela sustredit...
31. aug 2008 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni prepáč ja som mobil nejak nevnímala my sme chodili po návštevách a dnes som ešte farbila eliške stoličku. Myslela som že ju dokončím ale došla mi farba emoticon Tak budem musieť ísť zas do Cífera dokončiť ju.
A tie papučky sú moja výroba. Ja som ich pri Eliške velmi využila tak snád aj ty ich využiješ emoticon
1. sep 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex prave som pozrela vas najnovsi album a Eliska uz je riadna slecna... emoticon este naposledy ked som vas videla, bola uplne malinke miminko, strasne rychlo to ide... a ako vidim, je aj velmi sikovna emoticon
1. sep 2008 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy dakujeme za pochvalu.
sirinka no je už velka a naozaj to strašne letí. Tak som si chcela užit to miminkovské len ona je strašný špekulant. Čo by ešte mala byť mimino ona nám už vysypala smeti, prekotila kvetináč a hrabala sa v hline. Všetko čo najde na gauči alebo na poličke zo stolíka tak podočahuje a rozhádze. No stále niečo.
A už nám vyrástol aj druhý zub tak už možeme ísť vystrájať aj do centra. emoticon
2. sep 2008 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak po dlhej dobe sme boli doma emoticon a to cela rodina - Lukasko, tatinko, maminka, skrecok Mucko aj korytnacky Lujza a Kristof emoticon uzili sme si 4 dni jeden druheho, prislo par navstev, ale ziadne cestovanie a balenie! a vcera sme boli na kurze plavania, nadhera. za tieto dni mame asi 500 fotiek, aj krasne detaily, tak isto nahadzem, aby sme sa pochvalili ako rastieme emoticon
2. sep 2008 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminky zajtra ideme do mat. centra, kto sa pridá? emoticon
2. sep 2008 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mamicky,
potvorka - na tom plavani ste boli tu v aquatermale? ako to prebieha bola si spokojna?
alex, prepac mi zaciatocnicke neznalost emoticon co robievate v tom mat centre? a odkedy ste tam zacali s detmi chodit?
2. sep 2008 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambulka my sme začali chodiť krátko pred dovŕšením 4-tého mesiaca. Chodíme do bambina klubu a to je raz za týždeň v stredu od 13:00 do 16:00. Je to pre detičky od 2 mesiacov. Aspon to tak píšu neviem či tam už bolo aj mladšie ako 2 mesiace. No a maminky pokecajú a detičky sa hrajú. Pre najmenšie deti je tam hrazdička a vela hračiek, šmyklávky, bazén s guličkami a neviem čo ešte proste je tam toho dosť.
A ja som sa ta už raz pýtala v ktorých končinách bývaš. Neviem či si už odpovedala alebo nie. Ale niekedy by sme mohli ísť spolu kočíkovať. emoticon
2. sep 2008 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex my isto neprideme, plavanie mame od 10,00 a potom na 13,00 nam pride architektka domov, takze dnes poobede trcim doma emoticon majte sa krasne a zabavte sa aj za nas emoticon
3. sep 2008 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminky , před nedávnem jsme se přestěhovali do Sence - nikoho tu neznám emoticon - můžu se k vám přidat?
3. sep 2008 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niwek kludne sa pridaj a v nastaveniach si nastav údaje odetoch atd. emoticon
3. sep 2008 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Děkuji...
3. sep 2008 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej ty ešte len čakáš bábatko. emoticon Tak si užívaj tehu a čo najviac spinkaj lebo potom sa tak skoro nevyspíš.
3. sep 2008 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj, teprve čekáme a moc se už těšíme. S tím spaním už to taky není co tobývalo emoticon Bříško roste...
Ty jsi asi doma na matěřské s malou princeznou, že?
3. sep 2008 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.
niwek - vitaj v Senci a uzivaj si brusko kym sa da ... emoticon
weroni - chcela som sa opytat - vies poradit aku babysatku kupit? Myslim ze si tu spominala ze si chces kupit aj satku.
Chcem si daku kupit aby som bola aspon trochu samostatna s Miskom ked je Senec taky "ustretovy" voci maminkam s kocikmi emoticon
3. sep 2008 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niwek vitaj v Senci emoticon
3. sep 2008 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš