• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
benitas diky a tebe drzim palce, nech vsetko dobre dopadne emoticon
inac ja mam tiez urcite obavy z druheho babatka, ale mam taky pocit, ze keby som dlhsie cakala, mozno by som sa uz na dalsie neodhodlala.
andy teda dianka ti ukazuje, kto je panou v dome emoticon tiez to doverne poznam. veru, kde su tie zlate casy, ked to kludne lezalo... emoticon
19. sep 2008 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute zienky emoticon

benitas no uz sa to krati vsakze emoticon ako sa citite?

potvorka teda riadni plavci ste uz sa tesim ked budeme chodit aj my emoticon no inac nam sa ta ranka po ockovani proti tbc pekne zhorsila - malicky vriedok sa z nej spravil a cakam kedy praskne. Bud. tyzden ideme na ockovanie do nozky no neviem ci sa neodlozi kedze toto este neni ok. emoticon
20. sep 2008 o 00:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni citim sa celkom fain, len uz ledva fucim a neviem sa dockat kedy to uz pride a budem to mat uz za sebou. Uz malinkej dohovaram, ze by sa mohla uz hlasit, ze chce ist na svet emoticon . Strasne sa na nu tesim.
A Vam sa ako dari, ku babke chodite?
21. sep 2008 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka...no nejak sa nezadarilo...uvidime o mesiac emoticon .
weroni- nam ockovanie odlozili, ked sa nam nezhojil tbc vpich.
V piatok sme boli na Bathory...trocha kultury a po prichode domov konecne aj kurit zacali emoticon
22. sep 2008 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaahojky dievcata,

pozeram, ze tu uz niektore aj druhe babatko cakate...gratulujeeeem...
Bubulka, to je skoda, ze drobec ma pneumokoka, my sme maleho dali ockovat tiez, nakolko uz prekonal zapal pluc, chudacik..tak dufam, ze uz nas to nepostretne...
Ozaj, nechodievate daktore do materkeho centra Slniecko?
22. sep 2008 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janula dik a chodime, teda ja teraz len obcas, ale chodime emoticon
22. sep 2008 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janula -chodievame , terazked je chladnejsie,tak pravidelnejsie emoticon
Nazrela som do Tvojho albumu a myslim,ze som Ta tam s detickami uz aj videla emoticon
22. sep 2008 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy, aj ja si tusim pamatam na teba :o))) tak sa tam nabuduce hadam stretneme...sme vsak teraz nachladnuti....
23. sep 2008 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme bolo dnes doobeda, bolo take divadielko a cvicenie pre deti, potom sme si lepili emoticon
Zajtra popobede o 17h je prednaska s psychologom,nepamatam sa,ako sa vola, raz uz mal prednasku v centre a bolo to zaujimave-sirinka-pamatas?
23. sep 2008 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minule som bola aj ja...ale po pol hodke ma vyhnali deticky emoticon
na to divadielko sme sa tesili, ale sme chori emoticon
23. sep 2008 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brinzulka nam ho tiez odlozili lebo Ester skoro dva mesiace absolutne nic a potom jej to zacalo cervenat a tri dni pred ockovanim sa jej spravil ten vriedok a vecer pred praskol. Takze o tri tyzdne. Desim sa toho, som sa tam v cakarni rozrevala ked sa babo pred co bolo pred nami rozplakalo vo vnutri emoticon
25. sep 2008 o 01:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. andy bola si vcera v centre? ja som chcela, ale mala som zase taku migrenu cely den emoticon tak by som tam sedela nepritomna...
25. sep 2008 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka...no to Ti gratulujem...mne sa migrena taha 3den emoticon ...co vtedy s malou...ako to zvladas?
Neboli ste niekto vecer na tej prednaske?
Weroni... ockovanie bude mama asi vzdy prezivat horsie ako nase deticky...Ja som zdravotacka a zamavalo to so mnou.
25. sep 2008 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brinzulka veru, u mna byvala tak...2dni, potom den pauza a este jeden den, ale to suviselo s menstruaciou. teraz ju mavam skor od stresu a to nastatsie je jeden den iba. no a vtedy sa snazim vymysliet aktivity, pri ktory sa nemusime moc hybat...kocky a knizky. niekedy mi je aj do placu, ale co narobim, nejako musime vydrzat.
25. sep 2008 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky dievcata,
ja som bola vcera na tej prednaske, manzelik povaroval deti, lebo su nachladnute, a ja som bola zurovat emoticon na prednaske. Bolo fajn. Ja som mala tiez taku migrenu asik tri dni a v pondelok sa vyvrsila depkou emoticon Nastastie, uz som sa dako naucila, ze vtedy treba odist do vedlajsej izby od deti, tak som to aj zrealizovala, ked tatiko prisiel z prace....inak byvam uvrieskana emoticon ak by som sa neukludnila v izbe.
Myslim, ze aj Andy bola vcera. Buduci tyzden 1.10.by mala byt prednaska na temu Konflikty medzi surodencami....tak na to si vezmem aj poznamkovy blok emoticon uz sa nas tieto konflikty zacinaju tykat emoticon
Pekny vecer Vam prajem...
25. sep 2008 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky,
ano Janka na prednaske som bola. Bola celkom fajn,ale +- hovoril to iste ako ked bol minuly skolsky rok v centre.Ako povedala Miskina mama-taka lahka prednaska pre mlade manzelky emoticon
V utorok doobeda sme tam boli tiez. Bol tam program pre deti-Hrajme sa so Slnieckom /ci tak nejako/,tentoraz sa Dianka celkom "chytala"
Siri-dufam,ze Ti je uz lepsie a vsetko je OK. Mala si migeny aj pocas 1.tehu?
25. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A dnes poobede sme boli na cviceni pre maminy s detmi /vo stvrtok to je pre deti od 3 mesiacov do 2rokov-povedala instruktorka/,ale boli tam deti okolo/po1.roku a viac ich malo nejaky zly den-mrncali, bili sa, stipali emoticon ...inak bolo dobre
25. sep 2008 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy hej, uz som ok, dobre som sa vyspala, klara spinkala celu noc emoticon
mala som migrenu aj pocas prveho, ale nastatsie su slabsie ako tie pri menstruacii, tie su na skapanie a toto ako tak vydrzim bez liekov emoticon
26. sep 2008 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka gratulujem tak podarilo sa to na prvý šup. emoticon
andy to cvičinie kde býva a o kolkej asi by som sa prišla pozrieť. vieš mi o tom dať nejaké bližšie info alebo nejakú internetovú stránku. dík emoticon
26. sep 2008 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex no podarilo, ale dnes som zacala krvacat, tak neviem, ci sa aj udrzi emoticon
to iste sa mi stalo pri klarke, ta to vybojovala, tak uvidime emoticon
26. sep 2008 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oh sirinka, drz sa...
26. sep 2008 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka tak držíme palce aby sa drobatko bojovalo a udržalo sa
26. sep 2008 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka, aj ja drzim palec, nech to s babatkom zvladnete!
26. sep 2008 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sirinka drz sa!! Ja som si doma odlezala cele tehu, vyzeralo to, ze maly sa neudrzi...knizku mi dali az po tretom mesiaci. Napokon sa podarilo. Budeme na Teba mysliet.
27. sep 2008 o 07:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky ja som teraz našla tie kupony na pampers. Chcete to niektorá my pampers nepoužívame. Najlepšie niekto kto si vie po to prísť osobne lebo poštou sa to už asi nestihne. Treba ich použiť do konca septembra.
27. sep 2008 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex21- http://www.msks-senec.sk/labyrint/node/3
viac som nenasla, skus sa niekedy vo stvrtok prist pozriet,40sk/hod.
Aj ja mam tie kupony,keby nahodu niekto mal zaujem emoticon
28. sep 2008 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka-dufam,ze je vsetko Ok,drzime palce. K dr.kedy ides?
28. sep 2008 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute, aj ja som zo Senca emoticon
29. sep 2008 o 06:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cate baby...tak ja som bola u dr. hned v piatok, babatko tam je, ale este nebolo vidiet srdiecko. nasadil mi duphaston emoticon uz zase a uvidime. teraz je klud emoticon
inac aky bol vikend?
29. sep 2008 o 07:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak super sirinka, pozdravuj babatkoemoticon
my sme boli cez vikend mrknut na vinobranie v pezinku, kopa ludi a hluku emoticon nikdy som si to tak nevsimala ako teraz, ked mam babatko, ale malemu sa pacilo, je rad ked sa okolo neho nieco deje
29. sep 2008 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš