Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

zdstar
11. júl 2006

Ahoj Peja,
tak Ti zelam peknu dovolenku.. 😀
aj ja sa snazim urobit v robote co sa da..lebo pojdem na dlhsiu "dovolenku".. 🙂

chrochrinka
11. júl 2006

prepacte kocky, my mame v praci peklo - posledne 2 tyzdne, tak sem chodim iba velmi sporadicky 😖
ale snad sa to napravi - este tento tyzden potiahnem a potom...

peja - kam sa chystas na dofcu?

peja
11. júl 2006

ja mam peklo tiez 😠
budem len doma, asi pojdem k nasim, mam taku nejaku potrebu manzela nechat doma a venovat sa len sama sebe 😀
a dakujem 😉
a v auguste mam tiez este 10 dni, tiez asi na Slovensku, nejak ma to netaha von, aj ked min. rok bolo v chorvatsku super 😵
a kam planujete vy??

chrochrinka
11. júl 2006

No, mne tento rok musi stacit majova Barcelona. Ideme kupovat ten domcek a setrime 😒 Ale mozno vybehneme v auguste na predlzeny vikend do Chorvatska...

veronika33
autor
11. júl 2006

Ale nehnevam sa Buba2, ja mam doma este jednu 16 rocnu dceru a ta prave s manzelom na tie akcie chodi a je z nich nadsena 😀 , mne osobne zas tak strasne nevadia, len minule leto som bola na zaciatku tehu a bolo mi zle takmer nonstop zo vsetkeho z voni, z hluku a nemohla som ani za svet zaspat, no a v tom hluku uz vobec nie. Teraz mne osobne hluk nevadi, zaspim v akejkolvek polohe - kedykolvek 😀 , ale mala ma 5 mesiacov a straaaaaaaaaaaaasne dobre pocuje, aj najmensi tuk ju zobudi, chodime okolo nej po spickach, toto teplo jej strasne vadi, takze teraz zaspava este tazsie, nemozem mat otvorene okna vobec, ked spi, lebo byvame nedaleko trate (200 - 300m blizko pri Striebornom jazere, alebo aj na baňu to volajú), ja si tie vlaky uz neuvedomujem, ale ak ešte nejaky zatrubi, tak mala je hned hore 😒

nevesta
11. júl 2006

Vraj konecne dorobili kruovy objazd 🙂 tesim sa, lebo prave ta krizovatka mi robila vrasky 🙂

veronika33
autor
11. júl 2006

No to je super, aj ja som to prave pocula v spravach 😀

peja
12. júl 2006

ktory kruhovy objazd??? aj ja budem tadial chodit?? 😵

chrochrinka
12. júl 2006

peja - 😀 😀 😀

peja
12. júl 2006

Chrochri, zavidim tu Barcelonu, to by mi na dlho stacilo, je to moje najoblubenejsie mesto 😵

chrochrinka
13. júl 2006

mas pravdu, velmi sa mi tam pacilo. Urcite sa tam este vratime. Kedy si tam bola ty?

peja
13. júl 2006

chrochri, uz je to par rockov, radsej ani nejdem pocitat kolko 😀 sa mi zda, ze som bola druhacka na vyske - tak nejakych 8? boooze to letiii .....
ale mam uzasne spomienky a zazitky ... a mam rada Gaudiho, ak ste boli v tom parku Guell, tak tam by som chcela byvat 😵

chrochrinka
13. júl 2006

boli, je naaadherny 🙂

joooj, to vysoko rubes 😀

peja
13. júl 2006

chrochri 😀 😀 😀

veronika33
autor
13. júl 2006

Peja,
kruhovy objazd pri obchode LIDL

peja
14. júl 2006

to som az doteraz nevedela kde to je, ale uz ma kolega usmernil 😀 ja som to poznala len po billu 😀

peja
24. júl 2006

halooo Sencanky? dovolenkujete?? 😉

miau
25. júl 2006

ja som sice z Bratislavy ale cez leto vacsinu vikendov travim v senci lebo tam mame chatu-je tam kludnejsie, lepsi vzduch...proste taka pohoda oproti rusnej blave tak sa tam rada na vikendy vraciam 😉 a bola som milo prekvapena ze konecne vycistili vodu od tych neprijemnych rias 🙂

peja
25. júl 2006

Miau, mate chatu pri jazerach? to musia byt ozaj fajne vikendy ... Ja sa tiez do Senca tesim, ja Blavu velmi nemusim .... 😉

miau
25. júl 2006

peja chatu mame hned pri stadijone-predminuly vikend tam bol zapas a v nasej chate si sa citila jak priamo na ihrisku 😉
je to taka uplne mini chatka este po mojich prarodicoch ale v lete padne velmi vhod ,lebo v panelakoch v petrzalke sa mi v tomto case ozaj byt nechce 😖 a ten klud co tam je-paraaaaaaaada 🙂
ty tam byvas alebo tiez len prilezitostne chodis?

nevesta
25. júl 2006

Ahojte 🙂 no vyzera to tak, ze ten termin v septembri zatial stihame 😵

peja
25. júl 2006

nevesta,zavidim 😵
miau, stavaju nam bytik ... a uz sa ani neodvazujem tipovat, kedy bude hotovy - slubuju januar-februar, ale teraz cez vikend ked sme to tam boli pozriet - su len zaklady .. 😖 uz zacinam z toho byt trosku zufala ...

miau
25. júl 2006

peja to mas asi tak s tymi firmami ☹ zatial byvate v BA?v ktorej casti Senca budete mat domcek?inak celkovo sa to tam nejak rozrasta novymi krasnymi rodinnymi domkami-vzdy ked sa tam idem poprechadzat pomaly nejaky novy zahliadnem a naozaj krasne! 🙂

peja
25. júl 2006

my nebudeme mat domcek, len "bytik" 😀 a bude na vypadovke na Pezinok a na diaľnicu ... presne na opacnej strane ako su jazera... Zatial byvame v BA v Ruzinove, v podnajme, v 1-izbovom byte a uz ma to tam prestava bavit ...vrrrrrr 😠 😀

nevesta
25. júl 2006

Inak nemate niekto znameho, znamu na katastri, lebo za chvilu im to tam pojdem vyvrazdit 😠

chrochrinka
25. júl 2006

nemam ☹

a preco? co sa tam deje? zaujima ma to, lebo za chvilu to budem aj ja riesit 😖

nevesta
25. júl 2006

Ale blbci nam nechcu spravit zalozne pravo 😠 ze nestihaju, skuste o pol roka, skoro ma vystrelo 😠

peja
25. júl 2006

boze, v tom Senci tusim vsetko tak dlho trva 😠 Ja som volala pred chvilou do realitky a tiez ma vytocili ... ach jaj .... 😖

nevesta
25. júl 2006

Bohuzial, vacsina je len otazka penazi 😖

peja
25. júl 2006

je to na nervy, no, ale nenechajme sa znechutit 😀 😉 snad to vsetko rychlo prehrmi a potom nam uz bude dobre 😉 len aby uz bolo to "potom" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre