• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
weroni na to ze dnes som unavena tak dobre... emoticon diky za opytanie
16. okt 2008 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj andy,dakujem pekne...
16. okt 2008 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ivka emoticon poznam ta z vonku emoticon

weroni tip na centrum je streda 22.10., ma byt prednaska - znakova rec pre deti, ja chcem ist, aj ked budeme po plavani..

dnes som bola v blave, tak ledva sedim a nie zehlenie, ktore som si stanovila na utorok a stvrtok emoticon ale v utorok som sa prekonala, zehlila som asi 2 hodiny...
16. okt 2008 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potvorka ahoj aj ja som ta zaregistrovala ked si sa stretla s andy ze? zehlenie ani nespominaj,niekedy mam metrovu kopu...
16. okt 2008 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sirinka-ako si dopadla s klarkou u dr?
16. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano ano emoticon koncim, dobru noc mamickam aj deturencom, nech spinkaju bez prerusenia aspon do 5,00 emoticon
16. okt 2008 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
ivka takže aj ty si zavítala na MK. Šimonko je už aký chlapisko emoticon
potvorka na takú prednášku by som šla aj ja. Len neviem či Eliška už bude fit. Ešte stále je chorá. A kde necháš Lukáška. Necháš ho v centre.
16. okt 2008 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex-ano konecne mam net,Šimi je fakt chlap.A vy sa ako mate?dlho som vas nevidela. emoticon
17. okt 2008 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex isto pojde lukinko so mnou... emoticon nemam ho komu dat a ani neni dovod, bud bude spinkat alebo sa "hrat"
a nechcem sa chvalit, ale za chvilu pride sestra, prababicka a babicka, tak pojdem sama na nakup do DM emoticon normalne sa tesim, lebo vzdy ked tam prideme tak sa zobudi a place, asi mu vadia tie vone. takze hor sa nakupovat, plienky, utierky na ritku a podobne emoticon
17. okt 2008 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potvorka jeej vdaka za tip, to sa urcite posnazim prist lebo o ten kurz znakovania mam velky zaujem tak toto by mohlo byt dost zaujimave emoticon
17. okt 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivka nakoniec sme neboli u dr. trochu sa jej to po tej rybacej zlepsilo, no uvidim do pondelka.

inac ta prednaska moze byt zaujimava, pokusime sa tiez dotrepat emoticon je to doobedu alebo poobede?
18. okt 2008 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka-vyskusaj Imazol krem pastu na zaparenu ritku. Nam to dala lekarka,ked mala Diana zapareniny a naozaj velmi rychlo pomohol emoticon a doteraz jej ho davam,ked ma vystipany zadok
19. okt 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka-alebo Bepanthen emoticon
19. okt 2008 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, tak na na tu prednasku by som sla aj ja, ale uz idem na jogu emoticon
Sirinka, aj sudocrem je supis....
20. okt 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak u dr. sme boli ma tam klarka mykozu...takze sme nasadili dlhodobu liecbu, ale klarka sa nastastie rada kremikuje emoticon

a kedy bude ta prednaska???
21. okt 2008 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky, ahojte emoticon

chcem sa vás popýtať, či je nejaký výborný pediater v Senci..chcela by som zmeniť detskú lekárku, a dakujem za každú radu..
21. okt 2008 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zabka, ja som spokojna nebola, chodime teraz do Velkeho Bielu k Mudr. Dolanovej emoticon
21. okt 2008 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siri- mykoza? emoticon z coho to moze mat?
prednaska je poobede.Pridete?
21. okt 2008 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy mozno z plavania, ja tiez netusim... emoticon poobede klara spi, od jednej do...ako kedy, takze asi skor nie emoticon mozno by sme mohli doobedu, uvidime, ako budeme vsetko stihat. musim ist do dodocars, lebo mi tam stratili zimne pneumatiky emoticon
21. okt 2008 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa ozvite,ked tu budete a budete mat chvilu cas emoticon
21. okt 2008 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak po osobnej navsteve sa pneumatiky nasli, zmazala sa im kriedou napisana spz emoticon
my sme boli v centre doobedu, teraz uz nestihacky.
22. okt 2008 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj andy...ty uz mas po tych testoch...ze??? emoticon
22. okt 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam po testoch, potvrdila sa alergia na palinu a ambroziu emoticon
My sme boli v centre poobede, prednasku o znakoch sme nestihli resp.len koniec.
Ako Klarka,uz zacina rozpravat?
22. okt 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeeej, sirinka, tak teba som videla, vcera v slniecku :o))

Ja som zacala chodit ma jogu, zo zaciatku som si hovorila, ze co tam vobec robim, ale potom bol aj zaberak, a celkom dobra trenerka a partia je tam....sa mi tam pacilo...uz sa tesim na dalsiu stredu :o)
23. okt 2008 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky, ja sa vám sem trošku zamotám, nepoznáte niekto lekárku (pre dospelých) vavrinovú?? ďakujem.
23. okt 2008 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janula no to je pekne...tvoju malu janulku si zo vcera pamatam, ale teba moc nie emoticon

andy no to je ok...dali ti aj lieky? ale ak sa budete snazilkovat, po ovulacii by som ich ja radsej nebrala...
23. okt 2008 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lieky mi pre istotu dala, ale brat ich mam az ked sa objavia priznaky alergie teda az niekedy v auguste
inak v tehu mi nic nebolo ani ten dalsi po porode, vraj vtedy sa to zvykne docasne zlepsit

janula- kam chodis na jogu?
23. okt 2008 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy mne sa ekzem od tehu uplne stratil a zatial sa neukazal, akurat ta nadcha, ale to sa da prezit... emoticon
tak drzim palce pri snazeni emoticon
23. okt 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky,

my tiez chodime pani Dolanovej do Bielu a sme tam spokojni zatial.

Aka bola ta prednaska? My sme sa nedostali emoticon
23. okt 2008 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andy do MS na Fandlyho ulici....Pridas sa? emoticon
Sirinka, to nic, nabuduce sa priznam, chichi....ale aj sme sa trosku bavili, som sa ta pytala, ako sa v tehotenstve citis :o))
Ozaj dievcata, nechcete dakedy k nam prist na kavu? Obcas sa mi nechce von, som daka leniva....detvaky by sa hadam aj zahrali....Do materskeho centra to mame dako uz daleko, kym drobcov obleciem a navarim...v lete to bolo lepsie, aj ja som bola daka rychlejsia, teraz som sta slimak emoticon
Pekny den Vam prajeme
24. okt 2008 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš