• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
weroni na to ze dnes som unavena tak dobre... :grinning: diky za opytanie
16. okt 2008 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj andy,dakujem pekne...
16. okt 2008 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ivka :slight_smile: poznam ta z vonku :grinning:

weroni tip na centrum je streda 22.10., ma byt prednaska - znakova rec pre deti, ja chcem ist, aj ked budeme po plavani..

dnes som bola v blave, tak ledva sedim a nie zehlenie, ktore som si stanovila na utorok a stvrtok :frowning2: ale v utorok som sa prekonala, zehlila som asi 2 hodiny...
16. okt 2008 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potvorka ahoj aj ja som ta zaregistrovala ked si sa stretla s andy ze? zehlenie ani nespominaj,niekedy mam metrovu kopu...
16. okt 2008 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sirinka-ako si dopadla s klarkou u dr?
16. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano ano :slight_smile: koncim, dobru noc mamickam aj deturencom, nech spinkaju bez prerusenia aspon do 5,00 :sunglasses:
16. okt 2008 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
ivka takže aj ty si zavítala na MK. Šimonko je už aký chlapisko :wink:
potvorka na takú prednášku by som šla aj ja. Len neviem či Eliška už bude fit. Ešte stále je chorá. A kde necháš Lukáška. Necháš ho v centre.
16. okt 2008 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex-ano konecne mam net,Šimi je fakt chlap.A vy sa ako mate?dlho som vas nevidela. :confounded:
17. okt 2008 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex isto pojde lukinko so mnou... :slight_smile: nemam ho komu dat a ani neni dovod, bud bude spinkat alebo sa "hrat"
a nechcem sa chvalit, ale za chvilu pride sestra, prababicka a babicka, tak pojdem sama na nakup do DM :grinning: normalne sa tesim, lebo vzdy ked tam prideme tak sa zobudi a place, asi mu vadia tie vone. takze hor sa nakupovat, plienky, utierky na ritku a podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2008 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potvorka jeej vdaka za tip, to sa urcite posnazim prist lebo o ten kurz znakovania mam velky zaujem tak toto by mohlo byt dost zaujimave :slight_smile:
17. okt 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivka nakoniec sme neboli u dr. trochu sa jej to po tej rybacej zlepsilo, no uvidim do pondelka.

inac ta prednaska moze byt zaujimava, pokusime sa tiez dotrepat :grinning: je to doobedu alebo poobede?
18. okt 2008 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka-vyskusaj Imazol krem pastu na zaparenu ritku. Nam to dala lekarka,ked mala Diana zapareniny a naozaj velmi rychlo pomohol :slight_smile: a doteraz jej ho davam,ked ma vystipany zadok
19. okt 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka-alebo Bepanthen :slight_smile:
19. okt 2008 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, tak na na tu prednasku by som sla aj ja, ale uz idem na jogu :sweat_smile:
Sirinka, aj sudocrem je supis....
20. okt 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak u dr. sme boli ma tam klarka mykozu...takze sme nasadili dlhodobu liecbu, ale klarka sa nastastie rada kremikuje :sunglasses:

a kedy bude ta prednaska???
21. okt 2008 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky, ahojte :wink:

chcem sa vás popýtať, či je nejaký výborný pediater v Senci..chcela by som zmeniť detskú lekárku, a dakujem za každú radu..
21. okt 2008 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zabka, ja som spokojna nebola, chodime teraz do Velkeho Bielu k Mudr. Dolanovej :wink:
21. okt 2008 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siri- mykoza? :confused: z coho to moze mat?
prednaska je poobede.Pridete?
21. okt 2008 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy mozno z plavania, ja tiez netusim... :angry: poobede klara spi, od jednej do...ako kedy, takze asi skor nie :frowning2: mozno by sme mohli doobedu, uvidime, ako budeme vsetko stihat. musim ist do dodocars, lebo mi tam stratili zimne pneumatiky :angry:
21. okt 2008 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa ozvite,ked tu budete a budete mat chvilu cas :slight_smile:
21. okt 2008 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak po osobnej navsteve sa pneumatiky nasli, zmazala sa im kriedou napisana spz :sweat_smile:
my sme boli v centre doobedu, teraz uz nestihacky.
22. okt 2008 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj andy...ty uz mas po tych testoch...ze??? :wink:
22. okt 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam po testoch, potvrdila sa alergia na palinu a ambroziu :confounded:
My sme boli v centre poobede, prednasku o znakoch sme nestihli resp.len koniec.
Ako Klarka,uz zacina rozpravat?
22. okt 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeeej, sirinka, tak teba som videla, vcera v slniecku :o))

Ja som zacala chodit ma jogu, zo zaciatku som si hovorila, ze co tam vobec robim, ale potom bol aj zaberak, a celkom dobra trenerka a partia je tam....sa mi tam pacilo...uz sa tesim na dalsiu stredu :o)
23. okt 2008 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky, ja sa vám sem trošku zamotám, nepoznáte niekto lekárku (pre dospelých) vavrinovú?? ďakujem.
23. okt 2008 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janula no to je pekne...tvoju malu janulku si zo vcera pamatam, ale teba moc nie :sweat_smile:

andy no to je ok...dali ti aj lieky? ale ak sa budete snazilkovat, po ovulacii by som ich ja radsej nebrala...
23. okt 2008 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lieky mi pre istotu dala, ale brat ich mam az ked sa objavia priznaky alergie teda az niekedy v auguste
inak v tehu mi nic nebolo ani ten dalsi po porode, vraj vtedy sa to zvykne docasne zlepsit

janula- kam chodis na jogu?
23. okt 2008 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy mne sa ekzem od tehu uplne stratil a zatial sa neukazal, akurat ta nadcha, ale to sa da prezit... :slight_smile:
tak drzim palce pri snazeni :dizzy_face:
23. okt 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky,

my tiez chodime pani Dolanovej do Bielu a sme tam spokojni zatial.

Aka bola ta prednaska? My sme sa nedostali :frowning2:
23. okt 2008 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andy do MS na Fandlyho ulici....Pridas sa? :wink:
Sirinka, to nic, nabuduce sa priznam, chichi....ale aj sme sa trosku bavili, som sa ta pytala, ako sa v tehotenstve citis :o))
Ozaj dievcata, nechcete dakedy k nam prist na kavu? Obcas sa mi nechce von, som daka leniva....detvaky by sa hadam aj zahrali....Do materskeho centra to mame dako uz daleko, kym drobcov obleciem a navarim...v lete to bolo lepsie, aj ja som bola daka rychlejsia, teraz som sta slimak :sweat_smile:
Pekny den Vam prajeme
24. okt 2008 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok