Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
16. okt 2008

weroni na to ze dnes som unavena tak dobre... 😀 diky za opytanie

ivka2007
16. okt 2008

ahoj andy,dakujem pekne...

potvorka
16. okt 2008

ahoj ivka 🙂 poznam ta z vonku 😀

weroni tip na centrum je streda 22.10., ma byt prednaska - znakova rec pre deti, ja chcem ist, aj ked budeme po plavani..

dnes som bola v blave, tak ledva sedim a nie zehlenie, ktore som si stanovila na utorok a stvrtok ☹ ale v utorok som sa prekonala, zehlila som asi 2 hodiny...

ivka2007
16. okt 2008

potvorka ahoj aj ja som ta zaregistrovala ked si sa stretla s andy ze? zehlenie ani nespominaj,niekedy mam metrovu kopu...

ivka2007
16. okt 2008

Sirinka-ako si dopadla s klarkou u dr?

potvorka
16. okt 2008

ano ano 🙂 koncim, dobru noc mamickam aj deturencom, nech spinkaju bez prerusenia aspon do 5,00 😎

alex21
16. okt 2008

ahojte
ivka takže aj ty si zavítala na MK. Šimonko je už aký chlapisko 😉
potvorka na takú prednášku by som šla aj ja. Len neviem či Eliška už bude fit. Ešte stále je chorá. A kde necháš Lukáška. Necháš ho v centre.

ivka2007
17. okt 2008

alex-ano konecne mam net,Šimi je fakt chlap.A vy sa ako mate?dlho som vas nevidela. 😖

potvorka
17. okt 2008

alex isto pojde lukinko so mnou... 🙂 nemam ho komu dat a ani neni dovod, bud bude spinkat alebo sa "hrat"
a nechcem sa chvalit, ale za chvilu pride sestra, prababicka a babicka, tak pojdem sama na nakup do DM 😀 normalne sa tesim, lebo vzdy ked tam prideme tak sa zobudi a place, asi mu vadia tie vone. takze hor sa nakupovat, plienky, utierky na ritku a podobne 😝

weroni
17. okt 2008

potvorka jeej vdaka za tip, to sa urcite posnazim prist lebo o ten kurz znakovania mam velky zaujem tak toto by mohlo byt dost zaujimave 🙂

sirinka
18. okt 2008

ivka nakoniec sme neboli u dr. trochu sa jej to po tej rybacej zlepsilo, no uvidim do pondelka.

inac ta prednaska moze byt zaujimava, pokusime sa tiez dotrepat 😀 je to doobedu alebo poobede?

andy75
19. okt 2008

sirinka-vyskusaj Imazol krem pastu na zaparenu ritku. Nam to dala lekarka,ked mala Diana zapareniny a naozaj velmi rychlo pomohol 🙂 a doteraz jej ho davam,ked ma vystipany zadok

ivka2007
19. okt 2008

sirinka-alebo Bepanthen 🙂

janula203
20. okt 2008

jeeej, tak na na tu prednasku by som sla aj ja, ale uz idem na jogu 😅
Sirinka, aj sudocrem je supis....

sirinka
21. okt 2008

tak u dr. sme boli ma tam klarka mykozu...takze sme nasadili dlhodobu liecbu, ale klarka sa nastastie rada kremikuje 😎

a kedy bude ta prednaska???

zabka1003
21. okt 2008

Babulky, ahojte 😉

chcem sa vás popýtať, či je nejaký výborný pediater v Senci..chcela by som zmeniť detskú lekárku, a dakujem za každú radu..

nevesta
21. okt 2008

Zabka, ja som spokojna nebola, chodime teraz do Velkeho Bielu k Mudr. Dolanovej 😉

andy75
21. okt 2008

siri- mykoza? 😕 z coho to moze mat?
prednaska je poobede.Pridete?

sirinka
21. okt 2008

andy mozno z plavania, ja tiez netusim... 😠 poobede klara spi, od jednej do...ako kedy, takze asi skor nie ☹ mozno by sme mohli doobedu, uvidime, ako budeme vsetko stihat. musim ist do dodocars, lebo mi tam stratili zimne pneumatiky 😠

andy75
21. okt 2008

tak sa ozvite,ked tu budete a budete mat chvilu cas 🙂

sirinka
22. okt 2008

tak po osobnej navsteve sa pneumatiky nasli, zmazala sa im kriedou napisana spz 😅
my sme boli v centre doobedu, teraz uz nestihacky.

sirinka
22. okt 2008

ozaj andy...ty uz mas po tych testoch...ze??? 😉

andy75
22. okt 2008

mam po testoch, potvrdila sa alergia na palinu a ambroziu 😖
My sme boli v centre poobede, prednasku o znakoch sme nestihli resp.len koniec.
Ako Klarka,uz zacina rozpravat?

janula203
23. okt 2008

Jeeej, sirinka, tak teba som videla, vcera v slniecku :o))

Ja som zacala chodit ma jogu, zo zaciatku som si hovorila, ze co tam vobec robim, ale potom bol aj zaberak, a celkom dobra trenerka a partia je tam....sa mi tam pacilo...uz sa tesim na dalsiu stredu :o)

barunka
23. okt 2008

kočky, ja sa vám sem trošku zamotám, nepoznáte niekto lekárku (pre dospelých) vavrinovú?? ďakujem.

sirinka
23. okt 2008

janula no to je pekne...tvoju malu janulku si zo vcera pamatam, ale teba moc nie 😅

andy no to je ok...dali ti aj lieky? ale ak sa budete snazilkovat, po ovulacii by som ich ja radsej nebrala...

andy75
23. okt 2008

lieky mi pre istotu dala, ale brat ich mam az ked sa objavia priznaky alergie teda az niekedy v auguste
inak v tehu mi nic nebolo ani ten dalsi po porode, vraj vtedy sa to zvykne docasne zlepsit

janula- kam chodis na jogu?

sirinka
23. okt 2008

andy mne sa ekzem od tehu uplne stratil a zatial sa neukazal, akurat ta nadcha, ale to sa da prezit... 🙂
tak drzim palce pri snazeni 😵

weroni
23. okt 2008

ahojte zienky,

my tiez chodime pani Dolanovej do Bielu a sme tam spokojni zatial.

Aka bola ta prednaska? My sme sa nedostali ☹

janula203
24. okt 2008

Andy do MS na Fandlyho ulici....Pridas sa? 😉
Sirinka, to nic, nabuduce sa priznam, chichi....ale aj sme sa trosku bavili, som sa ta pytala, ako sa v tehotenstve citis :o))
Ozaj dievcata, nechcete dakedy k nam prist na kavu? Obcas sa mi nechce von, som daka leniva....detvaky by sa hadam aj zahrali....Do materskeho centra to mame dako uz daleko, kym drobcov obleciem a navarim...v lete to bolo lepsie, aj ja som bola daka rychlejsia, teraz som sta slimak 😅
Pekny den Vam prajeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre