Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

alex21
31. okt 2008

ahojte
dodatocne gratulujeme Simonkovi a Klarike k meninkam 😉
Boli sme v Leviciach u svokry preto pisem az teraz. Pisala som tej kocke ci sa da zaplatit len seminar bez materialov a odpisala mi, ze nie. Ona sa uz tak vyjadrovala v tedy ked bola v MC ale nepovedala to urcite. Cize bud pojdete na prednasku za 1100,- korun a dostanete aj material alebo vobec.

sirinka
31. okt 2008

alex no to tam asi vela posluchacov nebude mat 😕
andy no teda super...klarka ma zrejme zapal moc. mechura, mala v moci leuko a bakterie, takze dostala svoje prve ATB ☹ , ale zvlada to velmi statocne, uz ani teploty neboli take vysoke...

andy75
31. okt 2008

sirinka- ☹ kde mohla Klarka chytit zapal moc.mechura? Nech je to co najskor za vami!
Alex-vy pojdete na tie prednasky? Ten material sa Ti pozdaval /myslim knizky/? Mne sa to zdalo tak divne ilustrovane......

sirinka
31. okt 2008

andy75 no zo sedenia na zemi...aj doma casto beha s holou ritkou, asi budem musiet davat vacsi pozor. tiez som nachylna na tieto zapaly, ako dieta som mala dokonca hnisavy zapal oblicky, tak to by som nasej princeznej nepriala...ale teploty momentalne klesli pod 37,5, akurat, ze tie ATB je problem do nej dostat...a zacina pekne piskat na nocnik a na zachod... 😀

andy75
31. okt 2008

jeeej, to je sikulka! Nam nocnik ci zachod nehrozi. Este kojis?My mame doma maleho zavislaka 😕
Hola rita u nas nehrozi, to by sme mali vsetko ocikane 😀

sirinka
31. okt 2008

no ved aj my sme zo zaciatku mali...ale klara uz je taka sikovna, ze mi dokaze s tou holou ritou ujst a robi ju teraz tiez s jednou rukou moc neudrzi... 🙂
este kojime, teraz ako je chora tak zase sme zvysili frekvenciu a robi sa vytesuje, ako sa mi zase zvacsili prsia 😝 ale zase ked jej poviem, ze teraz nie, tak vacsinou pochopi...

alex21
1. nov 2008

sirinka klarike zelame skore uzdravenie. 😉
andy nebudem chodit na tie prednasky. Mozno pre niekoho nie ale pre mna je to dost drahe 😔 a co sa tyka materialu tak si myslim ze za tie peniaze co za to zarobia to mohli vydat aj v slovencine alebo aspon tie leporela pre deti. A tiez si myslim, ze tam mohli byt aj krajsie obrazky. Ved v dnesnej dobe sa uz da vselico.

monkula
1. nov 2008

Ahojte, je niektorá z vás z Kráľovej pri Senci? 🙂

sirinka
3. nov 2008

baby teda dnes je ake ukazkove pocasie... 😵 ja som z toho nenormalne vytesena, Klarka po dlhej dobe spi vonku na zahrade... 😎

sirinka
8. nov 2008

ahojte sencanky...nechcem vas vyrusovat 😀 😉 ale neviete o nejakom sklenarstve? chcem si dat urobit nove sklo na skrinku, nieco ozdobne...diky....

andy75
9. nov 2008

siri-ziadne skusenosti,nasla som to na inete....
to kojenie s bolacou bradavkou nezavidim, dobre to poznam 😉
Dia ma teraz antibiotika a dr.povedala,ze ak sa da, tak minimum mlieka, no prave naopak-neje vobec nic okrem MM 😕 ☹

sirinka
9. nov 2008

andy75 a ake jej dala? my sme mali zinnat a mne dr. povedala, ze nemame ziadne obmedzenia, co sa tyka stravy, akurat, ze mame zvysit prijem tekutin 😝
a preco ma dianka ATB?

sirinka
9. nov 2008

jaj a inac uz mam taky celkom mini pluzgierik aj na druhej kua...

andy75
10. nov 2008

siri-aj Klarka hnackuje od tych atb? Dia hrozne, celu ritu ma cervenu a vystipanu ☹,pritom sa ju snazim hned prebalit

sirinka
10. nov 2008

andy75 nie, nehnackovala, mala normalne stolicu jeden krat denne, ale ma take zapareniny...mozno ekzem, nechapem z coho...takze momentalne skusam imazol a zajtra to ukazeme dr.

sirinka
10. nov 2008

andy ale to je divne, ked zvracia aj hnackuje...niektore deti vraj pri zuboch a zvlast ocnych maju taketo stavy...ale zase aby nemala nieco z bruskom...som zvedava, co ti zajtra povie dr.

janula203
10. nov 2008

andy, aj my sme chori, teda uz s chorobou dufam koncime...majusko ma tiez ritku vystipanu z ATB, a u neho mam vyskusane davat repikovy caj. Uvaris a vatou mu pri prebalovani umyjes ritku, tak do dvoch troch dni sa zlepsi zaparenie a potom davam alebo imazol alebo sudocrem, a je to prec :o)

weroni
12. nov 2008

caute zienky 🙂 ako sa mavate?

monkula my byvame asi 10 km odtial 🙂

sirinka
12. nov 2008

ahojte...a teraz zase hladam nejakeho elektrikara, co by nam vedel zapojit digestor...nepoznate nejakeho v senci a okoli???

potvorka
13. nov 2008

sirinka, elektrikar je sice moj manzel, ale to by si mala tak o 100 rokov 😀

esterka, mas dnes 5 mesiacov, tak sa krasne maj a posluchaj mamku, u nas to bol krasny mesiac 🙂

a my sme minuly vikend mali krstiny, tak uz nemame bezboznika a pohana, ako vravela babka 😠 😝

benitas
13. nov 2008

ahojte!
potvorka, my mame tutu sobotu krstiny, len sa chcem spytat, ze v ktorom kostole ste mali?
a ako dlho to asi trva? D 🙂

sirinka
13. nov 2008

a my sme krstiy nemali a budeme mat iba keby sama chcela...a aj tak doma nemame bezboznika ci pohana...maximalne tak agnosticku... 😉

potvorka
13. nov 2008

krstiny sme mali v dubnici, trvalo to asi 40 minut, bolo 8 deti - naraz, take nic moc to bolo 😖 a ked som sla dat lukaska do sedacky, ze ideme do kostola, tak sa brutal pos..l, tak som ho prebalovala a kedze bol uz komplet obleceny, aj topanky, tak mi to trvalo, tak sme prisli posledny, farar cakal len na nas 😎

bubula64
14. nov 2008

ahojte potrebujem poradit nejakeho naozaj dobreho zubare v senci.dakujem

weroni
14. nov 2008

bubula ja nedam dopustit na pani Heldovu ktora ordinuje v Elektrovode 🙂 prva zubarka v mojom zivote ku ktorej sa nebojim ist 😀

bubula64
14. nov 2008

hm,tu nepoznam nemohla by si mi na nu dat kontakt alebo aspon ...ordinac hod?dufam ze je jemna bo bojim.

andy75
15. nov 2008

jeeej,Weroni,ak je dobra,tak potom aj ja poprosim kontakt 🙂
pocas tehu som bola naposledy u zubara 😕

benitas
15. nov 2008

ja tiez chodim do Elektrovodu, a som spokojna 🙂

potvorka dik za odpoved, vobec som sa sem nedostala od vtedy ako som sa pytala na ten krst.
tak uz ho mame za sebou aj my, a tiez to dlho netrvalo, nejaku pol hodinku.

lienka7
16. nov 2008

ahojte.

Weroni tu Heldovu si poradila aj mne, ale ked som tam bola tak uz tam nerobi Heldova ale Hajachova (je super), kazala mi prist este v oktobri ale ked som tam volala tak mi povedali ze toho maju vela a do konca roka beru len objednanych a bolestive pripady. Chcela tam ist aj kamaratka ako novy pacient ale povedali jej, ze novych pacientov beru az od noveho roka.
Priznam sa ze teraz fakt neviem ci tam este robi Hajachova alebo Heldova ale Hajachova je super a Heldova vraj tiez 😀 tak to neriesim 😉

weroni
17. nov 2008

lienka to fakt? no dobraaaaaa som, ja som tam totiz naposledy bola v prvom trimestri co bolo zhruba takto pred rokom a mala som dojst niekedy v januari - februari na dorabku jedneho kazu a odvtedy som sa nedostala 🤐
a teraz uz fakt musim kvoli preventivke 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre