Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

benitas
17. nov 2008

baby je to Hajachová, ja k nej teraz chodim ako na klavir 😵

lienka7
17. nov 2008

no ja som si na zaklade info od weroni nasla kontakt na webe, objednala som sa - ako nova pacientka, prisla som tam a na dverach cedula ze Heldova uz neordinuje a ze je tam Hajachova, no reku ak toto bude daky sadista tak dakujem pekne 😉 , ale nastastie je super.
Ja som tam tiez chodila ako na klavir (skoro cely jun a jul) lebo mi do porodu chcela spravit zuby, tak vsetky stihla ale jeden mi nechala - ze sa mam ozvat ked bude mat maly 3 mesiace - no a teraz som sa dozvedela ze ma toho vela - tak len dufam ze aj napriek mnozstvu pacientov ostane taka super ako bola

ivka2007
18. nov 2008

ahojte baby-dlho som tu nebola problemy s pc.Dakujeme aj ked takto neskoro k blahozelaniu k meninam Sirinke a Andy.Simi zaspi v posteli a potom ho prelozim do postielky,niekedy tam spi do rana inokedy sa pyta k mame.ako sa mate?

janula203
19. nov 2008

Aaaahojky dievcata,

ja som unavena ako kon po dostihoch, asi tym pocasim....pijem uz druhu kavu, ale dako nepomaha.... :o)

ivka2007
19. nov 2008

janula203-to asi aj detmi,tie vedia riadne vystavit 😉 aspon mna maly riadne poprehana,ale urcite aj pocasie tieto pochmurne dni....

janula203
19. nov 2008

ivka, hej to aj detmi....i ked drobcovi staci pustat si auticka, ci kopat loptu alebo citat... s jankou daco tvorit, ale neda sa naraz, a okrem toho aj varit a pratat...na porazenie obcas :o)))))

weroni
21. nov 2008

ahojte mamicky 🙂

ja som tu pred vyse rokom odpovedala jednej mamicke na otazku ohladne vyberu lekara a pediatra a v tej odpovedi som napisala ze som pocula ze pani doktorke vraj zomrel detsky pacient a este tiez ze kvoli nezodpovednosti nasej obvodnej lekarky skoncil moj manzel v nemocnici, no a dnes sme sa o tom s nasou lekarkou - pani Sencakovou rozpravali a vyjasnili sme si ze nezanedbala nic, konala tak ako mala takze tymto sa chcem verejne ospravedlnit 🙂

sirinka
21. nov 2008

ahojte...ako? na nas sa nejako lepi smola...teraz zase ma klarka crevnu virozu ☹ tak dufam, ze do vianoc budeme fit...

andy75
21. nov 2008

ahojte,
prajeme Klarke skore uzdravenie!
Pocasie otras, takmer cely den sme boli vnutri a pozerali asi 150x Dobu ladovu. Diane sa velmi paci zaciatok, tak to islo dokola 😀

sirinka
21. nov 2008

andy75 diky...u nas bolo celkom fajn, vystihli sme, ked neprsalo.

janula203
21. nov 2008

andy, u nas fici zasa shrek 3, a zasa koniec, kde su shrekovske babatka...hehe

sirinka
21. nov 2008

inac aj klara je furt nadsena, ked je v telke alebo radiu nieco s detmi...

sirinka
24. nov 2008

ahojte...zajtra doobedu sa chystame do centra...pride niekto?

andy75
24. nov 2008

siri-my nie, nie sme v Sc. Ale urcite tam bude kopec deticiek 🙂

sirinka
24. nov 2008

andy a kam ste sa vybrali?

andy75
25. nov 2008

sirinka-boli ste doobeda v centre? Sme u nasich,vsetko super,akurat ze ma Dia vobec neposlucha.Ked ju vyhresim,hned bezi za mojou mamou a schovava sa u nej predo mnou 🙂

sirinka
25. nov 2008

andy boli sme a teraz klara bojkotuje obedny spanok, porazi ma do vecera.... 🤐

janula203
25. nov 2008

ahojky dievcata, my uz velmi do centra nechodime, kym navarim a celkove sa preberiem je desat hodin, a uz sa mi peso nechce ist,,inak bolo v lete...
a teraz. je janka u babinky a majusko sa lieci, ma pusinku plnu aft, tak sa nosime a upokojujeme :o(

andy75
25. nov 2008

janula-rychlo sa vyliecte!
siri- u nas to iste, za ten svet nechcela ist spat.Ale nakoniec som ju uspala a spala ako drevo 3hodiny 🙂

potvorka
5. dec 2008

je to tu akesi zakliate, nikde nikoho uz 2 tyzdne 😕 tak dufam ste dnes aspon boli na namesti s mikulasom 😉
asi doma tak brutalne upratujete a na konika nemate cas...
.... alebo nakupujete vianocne darceky 😀
ja neviem, nerobim ani jedno, pretoze stale spim 😎

sirinka
5. dec 2008

potvorka robime vselico...ani mikulasa sme nestihli...resp. ani som netusila, ze tam nieco bude 😅

ivka2007
7. dec 2008

ahojte vsetky-my stale cakame na Miska a na mikulasa sme tiez zabudli.Simimu idu kooonecne zuby ale niekedy len place a place nevie sa utisit. 😝 uf

kaki
8. dec 2008

Ahojte, my s maneželom sme sa v lete prisťahovali do SC. A páči sanám tu🙂 Tak ak možem sa sem k Vám pridávam 🙂

"snaźíme" sa o babo cca 1 rok ale akosi ho zatiaľ nečakáme. Snaženie nijako nesilíme....
V januári by som chcela zájsť na nejaké vyšetrenia... (či je všetko O.K.) Prosím Vás mohli by ste mi poradiť dobrého gynekológa v SC?
Ďakujem🙂

sirinka
8. dec 2008

ivka tak ako to vyzera s miskom? alebo uz ste doma styria? 😵

kaki vitaj v senci...ja chodim ku gyn do Ba, takze v tomto neporadim.

potvorka
8. dec 2008

Kaki, ja chodim tiez do Bratislavy, hlavne ak potrebujes dake lepsie vysetrenia tak to je isto lepsie ako tu v Senci 😕

Ivka, akoze styria? Simonko bude mat braceka??? Ak hej, tak to mi akosi uslo 😅 😲

My chodime plavat, intenzivny tyzdnovy kurz, sme tam 3 mamicky, tak naozaj intenzivny 😀

alex21
8. dec 2008

ahojte už som tu dlho nebola 😉
ivka kto je ten Miško. Ty budeš mať bábatko 😵 😅 Ak áno tak srdečne gratulujeme
Andy myslíš že aj ja sa dočkám toho že Eliška pospí 3 hodiny. Napr. dnes mala dva spánky a obe presne 18 minút. Po prvom som na to kašlala ale po tom druhom som sa ju snažila ešte uspať. Uspávala som ju 13 minút a ona spala 5 minút.
kaki vítam ta. Ja chodím na gyndu pri pešej zóne v takej krátkej bočnej uličke. Všetci si to tam chvália ale ja som tam zrovna nemala dobré skúsenosti. Keď som bola tehotná tak mi tehotenstvo potvrdili v 5 týždni a potom ma objednala až v 15 tt. Vlastne celý prvý trimester som tam nebola. Na testy kvôli cukrovke som sa musela pýtať hoci som bola riziková a nakoniec som tehotenskú cukrovku aj mala a na diabetológii mi nadávali prečo som prišla tak neskoro pri konci tehotenstva mi stratili výsledky z krvi tak som musela ísť na krv ešte raz a do nemocnice som začala chodiť až od 37 tt kvôli strateným výsledkom a neskorému výteru a už som nestihla ultrazvuk čo sa robí v 36 tt. Robili mi ho až v 38 tt a aj to som si vybavovala v súkromnom sanatóriu. A ultrazvuk som mala absolvovať kvôli cukrovke lebo hrozilo že Eliška bude veľmi veľká a bude mať aj nejaký problém ale našťastie sa nič také nestalo. Sestrička hovorila, že ja mám u nich takú smolu, že to sa ešte nikomu nestalo. Ale možno 90 % ľudí ti povie že je to najlepšia gynekologická ambulancia v SC. Tak si vyber. 😝

andy75
8. dec 2008

Alex -to spala Eli dnes len 40min. za cely den? A noc prespi celu? My sme s dennym spankom problem nemali a odkedy spi len raz za den,je to este lepsie. Mozno ked uz zacne Eliska behat, viac sa unavi a bude spinkat poobede aj 2-3hodiny 🙂

sirinka
8. dec 2008

alex no mas dietko, co toho vela cez den nenaspi...klara zvykla presne 45min...teraz ked spava uz iba raz, niekedy spi aj hodinu a pol, ale castejsie si da len tych 45 min a dost... 🙂
tiez my hovorili, ze ked zacne behat, bude spat cez den jak dudek a nic z toho...
inac v 36tt sa robi aky usg? ja viem len o povinnych v 12, 20 a 30tt....

ivka2007
8. dec 2008

ahoj kaki v SC,ja somtu tiez len rok a je tu dobre,hlavne super kamosky! alex-Simi ma biologickeho braceka,a my ho chceme!este nie sme styria ☹ stale cakame na ten preklity sud 😒

ivka2007
8. dec 2008

aj ja chodim na gyndu tam kde alex,ale ked som mala problemy dala som sa pre istotu vysetrit aj v Ba. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre