• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
No lenze dovtedy nam zastavia stavbu :angry:
25. júl 2006 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes som bola kuknut barak a pocula som tu hudbu zo seneckych, nieje to moc hlasno, ako taky vzdialeny dedinsky rozhlas. Vadit to nebude, snad :slight_smile:
28. júl 2006 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Halooooooooooooooooo, kam ste sa vytratili? :confused:
11. aug 2006 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
ja som z Bernolákova, je smola, že tu bývam už 3 roky a nemám žiadnu kamarátku na pokecanie pri káve o deťoch, alebo hocičom inom...
26. aug 2006 o 00:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Sachmet :slight_smile: Nemate tam ziadne maminky s malinkymi detickami? :confused: A chodievas do BA? Alebo do Senca?

U nas to vyzera tak, ze sa koncom Septembra prestahujeme :dizzy_face: Este stale len dufam, pretoze kym nezacneme nosit veci, neuverim, ale duuuuuuuufam :slight_smile:
27. aug 2006 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja bývam vo Veľkých Uľanoch a dosť často chodíme na nákupy do Senca. Tiež tu bývam tri roky a nikoho tu nepoznám, teda okrem manžela a členov jeho rodiny...
27. aug 2006 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo takto ja??? snilko??? mňa´nepoznáš??
27. aug 2006 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pardon...na teba som akosi pozabudla :grinning:
27. aug 2006 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak, vieš o tom, že som tá najhoršia osoba na svete???
27. aug 2006 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Barunka a na to si odkial prisla? :confused: Bola ta pozriet svokra? :confused: :grinning:
29. aug 2006 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule, co nove v SC?!
:wink:
31. aug 2006 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Fíha, už je tu 101 príspevkov :slight_smile:

V SC je nové námestie krásne, tam kde bola autobuska :slight_smile: a ešte tu bol cirkus :wink: a už neviem :grinning:
2. sep 2006 o 00:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to námestie som videla ... je fakt pekné...
nevesta, ale čoby, zistila som to od mojej babky :grinning:
2. sep 2006 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Barunka a co take si spravila? :confused: Ty mas inak zaujmavu rodinku :pensive:
2. sep 2006 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevesta, no to teda máme zaujímavú rodinu... a čo som spravila??? to neviem... viem, že sa to začalo tým, že sestra sa spýtala deda, prečo vylial polievku... a keď som sa tam objavila, už som len zistila, že každého štvem proti babke... :grinning:
4. sep 2006 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: mas to ted tazke, dychat ti dovolili? :confused:

No ale vsak kazdy sme nejaky :pensive:
4. sep 2006 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem... nepýtala som sa... a vlastne, aj keby som sa pýtala, odpoveď by som nedostala :slight_smile: :grinning: :grinning:
4. sep 2006 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: kaslat na nich, Simi rastie ako z vody :dizzy_face:
4. sep 2006 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, len som tu akurát písala, že za tieto tri dni som pri nej ošedivela... je protivná... asi ju vymením za krstňa... ten aspoň spí, keď je ospalý namiesto plakania a obžierania kadečoho...

a vy?? kedy sa budete sťahovať?? a vieš ako sa hovorí... do nového domu, bytu, treba bábo :slight_smile: :slight_smile: (s týmto rýpem aj sestru...)
4. sep 2006 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: dufam, ze sa stahujeme koncom mesiaca :slight_smile: uvidime, ci tento nazar zdielaju aj robotnici :wink: No a babo, snaha by aj bola, len a nejako nedari :cry: Uvidime, mozno tento mesiac... :pensive:
4. sep 2006 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
budete mať úplne nové bývanie, či len prerábate????
a k tomu bábu, držím palce... :slight_smile: určite sa podarí, v týchto končinách lietajú dosť často bociany... a keď nepriletí, stačí prísť sem na dedinu a ukážem ti, kde majú hniezdo :grinning:
4. sep 2006 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uplne novunky domcek :dizzy_face: Barunka, kde to byvas? :grinning: :grinning:
4. sep 2006 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevesta, Veľké Úľany... cca 15 km od Senca :slight_smile:
4. sep 2006 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeeeej tak to budeme skoro susedy :slight_smile:
11. sep 2006 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
SUNNY, ja som zo senca, byvame v 3-izb.byte a momentalne ho predavame, my chceme do domceka ist....
11. sep 2006 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MY zasa byvame pri kostole, asi 300m od centra, a taky sme ziadnu hlasnu hudbu nepoculi....
11. sep 2006 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Halo, je tu niekto z okolia Senca, Ivanky pri Dunaji, z Bernolakova?
18. sep 2006 o 08:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminy zo senca, ak by ste chceli, mohli by sme dat v senci stretko...a presunut sa aj k nam domov, mame dost hraciek....to by bolo fajn...piste...
24. sep 2006 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janula, ja by som sa rada stretla, len škoda, že nebývam priamo v SC. odtiaľto je to so Simuš problematické. hlavne s busom...
28. sep 2006 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka, to chapem, s mojom jankou sa este tiez neodvazujem ist busom, tak sme zavisle od tatinka, kedy pride z prace :cry: je to pech...ale casom sa to isto zlepsi...
28. sep 2006 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok