Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

nevesta
25. júl 2006

No lenze dovtedy nam zastavia stavbu 😠

nevesta
28. júl 2006

Dnes som bola kuknut barak a pocula som tu hudbu zo seneckych, nieje to moc hlasno, ako taky vzdialeny dedinsky rozhlas. Vadit to nebude, snad 🙂

nevesta
11. aug 2006

Halooooooooooooooooo, kam ste sa vytratili? 😕

sachmet
25. aug 2006

Ahojte,
ja som z Bernolákova, je smola, že tu bývam už 3 roky a nemám žiadnu kamarátku na pokecanie pri káve o deťoch, alebo hocičom inom...

nevesta
27. aug 2006

Ahoj Sachmet 🙂 Nemate tam ziadne maminky s malinkymi detickami? 😕 A chodievas do BA? Alebo do Senca?

U nas to vyzera tak, ze sa koncom Septembra prestahujeme 😵 Este stale len dufam, pretoze kym nezacneme nosit veci, neuverim, ale duuuuuuuufam 🙂

snilko7
27. aug 2006

Ahojte, ja bývam vo Veľkých Uľanoch a dosť často chodíme na nákupy do Senca. Tiež tu bývam tri roky a nikoho tu nepoznám, teda okrem manžela a členov jeho rodiny...

barunka
27. aug 2006

a čo takto ja??? snilko??? mňa´nepoznáš??

snilko7
27. aug 2006

Pardon...na teba som akosi pozabudla 😀

barunka
27. aug 2006

inak, vieš o tom, že som tá najhoršia osoba na svete???

nevesta
29. aug 2006

Barunka a na to si odkial prisla? 😕 Bola ta pozriet svokra? 😕 😀

zdstar
31. aug 2006

ahojte babule, co nove v SC?!
😉

veronika33
autor
1. sep 2006

Fíha, už je tu 101 príspevkov 🙂

V SC je nové námestie krásne, tam kde bola autobuska 🙂 a ešte tu bol cirkus 😉 a už neviem 😀

barunka
2. sep 2006

to námestie som videla ... je fakt pekné...
nevesta, ale čoby, zistila som to od mojej babky 😀

nevesta
2. sep 2006

Barunka a co take si spravila? 😕 Ty mas inak zaujmavu rodinku 😔

barunka
4. sep 2006

nevesta, no to teda máme zaujímavú rodinu... a čo som spravila??? to neviem... viem, že sa to začalo tým, že sestra sa spýtala deda, prečo vylial polievku... a keď som sa tam objavila, už som len zistila, že každého štvem proti babke... 😀

nevesta
4. sep 2006

😀 😀 mas to ted tazke, dychat ti dovolili? 😕

No ale vsak kazdy sme nejaky 😔

barunka
4. sep 2006

no neviem... nepýtala som sa... a vlastne, aj keby som sa pýtala, odpoveď by som nedostala 🙂 😀 😀

nevesta
4. sep 2006

😀 kaslat na nich, Simi rastie ako z vody 😵

barunka
4. sep 2006

hej, len som tu akurát písala, že za tieto tri dni som pri nej ošedivela... je protivná... asi ju vymením za krstňa... ten aspoň spí, keď je ospalý namiesto plakania a obžierania kadečoho...

a vy?? kedy sa budete sťahovať?? a vieš ako sa hovorí... do nového domu, bytu, treba bábo 🙂 🙂 (s týmto rýpem aj sestru...)

nevesta
4. sep 2006

🙂 dufam, ze sa stahujeme koncom mesiaca 🙂 uvidime, ci tento nazar zdielaju aj robotnici 😉 No a babo, snaha by aj bola, len a nejako nedari 😢 Uvidime, mozno tento mesiac... 😔

barunka
4. sep 2006

budete mať úplne nové bývanie, či len prerábate????
a k tomu bábu, držím palce... 🙂 určite sa podarí, v týchto končinách lietajú dosť často bociany... a keď nepriletí, stačí prísť sem na dedinu a ukážem ti, kde majú hniezdo 😀

nevesta
4. sep 2006

Uplne novunky domcek 😵 Barunka, kde to byvas? 😀 😀

barunka
4. sep 2006

nevesta, Veľké Úľany... cca 15 km od Senca 🙂

nevesta
11. sep 2006

Jeeeej tak to budeme skoro susedy 🙂

janula203
11. sep 2006

SUNNY, ja som zo senca, byvame v 3-izb.byte a momentalne ho predavame, my chceme do domceka ist....

janula203
11. sep 2006

MY zasa byvame pri kostole, asi 300m od centra, a taky sme ziadnu hlasnu hudbu nepoculi....

kuliatko
18. sep 2006

Halo, je tu niekto z okolia Senca, Ivanky pri Dunaji, z Bernolakova?

janula203
24. sep 2006

maminy zo senca, ak by ste chceli, mohli by sme dat v senci stretko...a presunut sa aj k nam domov, mame dost hraciek....to by bolo fajn...piste...

barunka
28. sep 2006

janula, ja by som sa rada stretla, len škoda, že nebývam priamo v SC. odtiaľto je to so Simuš problematické. hlavne s busom...

janula203
28. sep 2006

barunka, to chapem, s mojom jankou sa este tiez neodvazujem ist busom, tak sme zavisle od tatinka, kedy pride z prace 😢 je to pech...ale casom sa to isto zlepsi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre