Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

ivka2007
10. jan 2009

ahojte nove tvare,nina na druhej strane byvame casto 😉

janula13
10. jan 2009

ahojte babulky, tak ste ma potesili, nuz ja dufam ze sa to zmeni...
Alex, ved to zariadovanie, my sme ako tak konecne zariadili spalnu, mame kuchynu a sedacku, ale nabytok v obyvke nie, pad TV mame ako TV stolik velku skatulu od digestora 😉 a chyba nam aspon jedna skrina na chodbu, kde by sme dali harburdy z detskej izby, ktora sluzi ako sklad vsetkeho, no des sa tam pozriet ..aaa konecne idem objednat zaluzie, kto by chcel, vidi teda vselico, zaclony ziadne..ale nam do okien priamo nikto nevidi, skme otoceny na to strieborne jazero, a su tu len zahradky a chatky, tak sa mi tu paci, hlavne v lete...nic by mi nechybalo, len ti zmani..a to uz aj ja som od oktobra zavreta doma, kedze som mala dost nanic nevolnosti, teraz je uz lepsie, ale nie idealne..tak ma dali na rizikove, pre istotu, nech sa setrim, lebo v pracoi by som to nezvladla, ja mam dost rusnu pracu...
lenka a kde na zemplinskej byvas?Ak to nie je tajne...zdas sa mi tiez nejaka povedoma, aj ked teraz velmi nepobieham von, zlenivela som desne a do tej zimy sa mi nechce...
A to MC je dobre?Dufam ze vas tam postretam ked sa mi tie deturence vyliahnu...ja vam nedam pokoj 😀

janula13
10. jan 2009

Brinzulka, nuz asi sme podobne, ale nie cudne, ja tiez potrebujem cloveka spoznat, inak si drzim odstup, ale odkedy som zacala pracovat v BA, tak som sa snazila zmenit, viac otvorit, ale v ramci normy, prv som lmala problem spytat sa nieco predavaca v obchode ateraz palim rovno za nim 😀 Ja mam vsetkych znamych v Ba, alebo skor roztrusenych po slovensku, casto sme sa stretavali, bola som stale s niekym, az som nestihala a teraz sa citim ako taky asocial..a ked sme sa prestahovali, znami nas nenavstevuju casto, predsa len, uz musia cestovat aj ked to je blizko, ale prerusilo sa to..nie je to ako byvalo, co aj chapem, vedela som, ze to tak nejak bude, aj ked som dufala ze budu chodit castejsie...
a lienka, tiez som boal na tom ako ty, najprv nebol cas na zariadovanie, potom chut a teraz zase prasulky, kedze nam do toho vbehli hned dve deturence, keby bolo len jedno, tak este nieco do bytu investujeme, ale takto sa snazime odkladat na babatka, nech im nic nechyba, su prvorade apotom pochybujem zeby som z jednej materskej pre dve deti odlozila cosi na moje dizajnerske plany 😀 😝 no ale presne ako pises, nemozeme mat vsetko naraz, mozem sa tesit, velmi sme chceli babatko, vyse roka nic a teraz rovno dve..

lienka7
11. jan 2009

janula - aj my sme zariadovali skoro 1.5 roka. Najprv krabicova kultura a potom postupne, postele, skrine do spalne, potom kuchyna, sedacka, obyvacka no a detska izba je este aj teraz ako skladisko haraburd ale uz ich je tam menej ako ked sme sa nastahovali 😀 .
Misko este detsku nepotrebuje... ale pride coskoro cas ked budeme musiet skulturnit aj tu.
Zaluzie sme davali ako prve, ale zaclony nemame doteraz, dake vesiaky do chodby sme kupili az teraz ... takze ani mi nie sme este na 100% zariadeni, ale co uz, to hlavne mame a zvysok ked pockal doteraz uz pocka.
Byvam v tom vysokom co mu v lete odfuklo strechu ...neviem ci nie sme susedy 😀 teda ty si asi z vchodu 17 a ja z 19 😀

sirinka
11. jan 2009

my sa este stale zariadujeme a to zaciname uz treti rok...dnes sme kupili predsien a druhu detsku izbu pouzivame zatial ako obrovsky sklad...

nina87
11. jan 2009

Ahojte 🙂
S tymi znamymi ako pise janka...aj ja som prisla na to akých mám známych potom čo som ostala na MD so staršou dcérou 😠 ...každý sa tešil,že jééé bábätko,budeme často chodit...a za cele 4roky chúďatka,nikto nemá čas lebo robia....ale nás by volali všade...si myslia že ja sa budem s dvomi deťmi ku každému trepať aj autobusom...oni su pohodlný a keď nás chcú vidieť,tak mám dojsť ja?!?!?!
No povedzte,je to normálne? 🙄
dobre,už som sa posťažovala a idem k švagrinej trochu sa odreagovať 😉 🙂

andy75
11. jan 2009

sirinka-kde ste boli nakupovat?
nina-to poznam, u nas je to podobne.Aj u nas niektori z rodiny ocakavaju,ze my k nim prideme na navstevu ukazat malu,lebo su na nu zvedavi 😅

lienka7
11. jan 2009

sirinka - aj my sme nedavno kupili predsien 😀

aj s navstevami je to tak ako pise janka a nina.
Vsetci slubovali ako ma budu chodit pozerat, ako im budem chybat a pod a doteraz tu nikto z kolegovcov nebol. Chodia akurat moji rodicia a svagrinna..inak nic... takze som tu sama cele dni. V Senci som stale nova,skoro nikoho nepoznam...no ale co uz, snad sa to casom zmeni. 😉

bubula64
11. jan 2009

no my sme byvali v martine tot kusok od senca kazdy s kazdym sa pozna ale aj tak som tam bola stale sama,pripadala som si odrezana od sveta. ked sme prisli do senca mi uplne stacilo ze vidim ludi 🙂

sirinka
11. jan 2009

andy boli sme pozriet v kike a kupili sme v mobelixe...predsa len musime trosku setrit.
inac dodatocne este vsetko najlepsie k meninkam 🙂 kedy sa chystate do slniecka?

nas teraz caka este skladanie tej predsiene, ale dnes je mm maximalne indisponovany 😝

andy75
11. jan 2009

sirinka- dakujem 🙂 do MC pojdeme mozno v utorok a urcite v stredu, to ho otvaram, zatvaram 🙂

sirinka
11. jan 2009

andy a poobede v stredu mame mat tu prednasku o dojceni, to tam tiez budes ty? alebo uz pride angi? my by sme tiez asi prisli v utorok.

fleuerette
12. jan 2009

Ahojte kočky, prajem všetko dobré do nového roka, vám, mimčám a aj "lepším polovičkám" 😉 .
My sme sťahovanie dokončili, dozariaďovali presne 24.12 doobeda, tak aby sme mohli privítať celú našu rodinu. Teraz si už len užívame nádhernú atmošku "vidieku", večerné ticho, zapálený krb, pohár dobrého vínka. Podarilo sa nám tak trošku prejsť Seneckú pešiu zónu, ale je fakt hrozná zima na spoznávanie mesta 😖 .
No a zistili sme aký je to pocit máť "prázdny" dom 😀 , Ešte že máme malého pesa, ktorý obehne všetky tie miestnosti. Musíme ešte utriasť splátky, a uvidíme ako nám to bude vychádzať. Na mimi mám asi najvyšší čas kristove roky klopú na dvere. Okrem toho to vyzerá že asi prídem o prácu, a v Senci som zatiaľ nič nenašla. Tak možno by malo prísť na radu potomstvo 😀 😀 😀 Veď s aj hovorí: postav dom, zasaď strom sploď syna.
Ale napadla mi jedna vec sú v Senci jasličky? Mestské alebo súkromné? A čo škôlka?

janula13
12. jan 2009

ahojte, tak tu to zije 😉
lienka tak to sme susedy,ja byvam na tej 17tke..tak ak by si niekedy chcela, mozeme sa stretnut...kedze na nas navstevy kaslu...fakt je to tak, a viem si predstavit ze ked budem mat babatka, tak budu ocakavat, ze ja pridem niekam a nie oni sem, ved to nie je sranda cestovat s dvoma krpcami, aj ked v aute...tak ked ich chcu vidiet, nech sadnu do auta a za 20min su tu, to je taky problem?Alebo zase nikto nepride...aj kamosky sa velmi zastrajali, ako budu aspon v lete chodit, ze sa budeme chodit kupat..a boli tu raz, skolaudovali a bolo...a detto sesternica..bola tu raz za cely cas a bude to rok...tak som zvedava ako to bude ked budu deti...spolieham sa na vas, ze ma nenechate v stichu...
ja vidim nase zariadovanie na daleku buducnost, teraz ked pridu dve deti...ale mamina sa chysta, ze vymalujeme nafarebno aspon, my sme vzdy doma spolu same vymalovali a ja sa tiez chystam tu, ak nebudem mat problem a neskoncim v nemocke ci podobne, tak pomalicky by som mohla, aspon to tu bude utulnejsie, nakopla ma vcerajsia navsteva u znamych, maju ice maly bytik, ale aky krasny, utulny a vela spravilo ze ho maju vymalovany peknou jemnou zelenou a aj pekne zariadeny, presne podla mojo gusta..
tak a idem teda objednat tie zaluzie asi ich ma kazdy okrem nas 😀

sirinka
12. jan 2009

fleuerette v senci su jasle, vacsinou sukromne a nie lacne, aj vo velkom biely by mali jedni prave od dnes fungovat. potom su sukromne skolky, ktore ti zoberu dieta tusim od dvoch rokov, ale tiez je to dost drahe...

lienka7
12. jan 2009

janula - ok,
viac mas v IP

andy75
12. jan 2009

sirinka-ja iba doobeda,poobede uz pride angi. My asi tu vasu prednasku nestihneme, Diana v tom case este spava.Jedine ze by ste spravili nejaku aj o odstavovani 😉 ty este kojis?
Dnes som videla na vchodovych dverach vyvesenu reklamu na mravcekovo vo Velkom bieli, to su tie nove jasle?

sirinka
12. jan 2009

andy no ani ja neviem, ako budem stihat, lebo aj klara teraz spava aj do tretej....
este kojim, ale zvykne sa mi obcas pri tom stiahnut maternica, no uvidime, neviem si predstavit, ze ju odstavim... 😔
mravcekovo su tie v bieli...poslala mi aj novy cennik, ale nemam pocit, ze by nejako moc zmenila ceny oproti tomu, co mi vravela a to vraj o dost znizila, tak neviem, ja tam zrejme klaru nedam.

andy75
12. jan 2009

ved to, ze ani ja si neviem predstavit,ze nekojim,aj ked obcas mi to uz vadi....ale zatial nie az tak,aby som s tym sekla 😉 ...ale ked sa nezlepsi Diana v jedeni,tak po zime prestanem.
A das Klarku niekam do Senca, ci ostane doma?

sirinka
12. jan 2009

asi ostane doma, vsade su ceny rovnake a teraz na to proste nemame...

sirinka
12. jan 2009

a ked sme sa tam boli pozriet, tak mi islo srdce puknut, ze som si ani nevedela predstavit tam to maciatko nechat same...takze asi je rozhodnute 😅

brinzulka
13. jan 2009

Ahojte...
Nas maly bude mat v auguste 3roky, na jul by malo prist babatko...Rozmyslame, ci ho dat do skolky...i ked je to asi nemozne...udajne Senec ma interne nariadenie, ze je malo miesta a mamicky, ktore su na materskej maju mat deti doma...
Neviem, ci by nenosil choroby a babatko to bude chytat...Ale na druhej strane...je soc.tvor, ci mu nebude chybat kolektiv...CO si myslite?

Sirinka- funguje v SC nejake tehu cvicenie?

A s bytom...byvame skoro 4roky...mame spalnu, obyvku, ale stare jadro, kuchynu...konecne sa nam podarilo vymenit okna a konecne je tuto zimu teplo...Snad budeme setrit a setrit a o dva roky sa dozijeme aj novej kuchyne a jadra..a bude tu tak ako doma.

fleuerette
13. jan 2009

Pozerala som tie jasle a škôlky na nete, ale nič moc. tak ako všetko v Senci takmer nikto nemá webovú stránku. A ak hej tak dosť mizernú. Idema z toho poraziť, lebo som v práci do 16:00 a čo nevybavím cez net, no má smolu.

Na tie jasle a škôlku som sa pýtala preto, lebo ma oslovila kamoška, ktorá robí z deťmi, a bavili sme sa že by sme možno rozbehli detské centrum. Tak sondujem a zisťujem.

Sirinka a ostatné kočky, čo je veľa (peniažkov) na mesiac v jasličkách? Ja nemám absolútne žiadnu predstavu o cenách v tejto sfére. Náklady na prevádzkovanie si vypočítať viem, ale skôr by ma zaujímalo, čo by boli mamičky ešte ochotné zaplatiť, aby svoju ratolesť do jasličiek alebo škôlky dali.

janka91
13. jan 2009

dievcata prosim vas poradite mi nieakeho dobreho gyn v senci??? dakujem..mam jedneho a som dost nespokojna

brinzulka
13. jan 2009

janka91- tak to ja chodim do TT, lebo ma sono a aj test na cukrovku mi robi v ambulancii..Otravuje ma to cestovanie..ale zatial som sa nejak nepresvedcila, ze sa mam dat do SC...
Holky z materskeho centra si pochvaluju to "poobedne gyn.centrum" v ulicke...

janka91
13. jan 2009

brinzulka-neviem ktore mas na mysli

brinzulka
13. jan 2009

ked ides po Lichnerke k Odematu a pred Lagunou zabocis akoby k plechacu...je tam aj detsky obchod, spodne pradlo a papiernictvo, trafika? Ja som slaba na taketo veci...nie som origos SC...

janka91
13. jan 2009

ved prave ze ja som neni priamo zo sc ale z blatneho a to tiez len 2 roky....ale diky uz asi viem kde...a je ten gyn naozaj dobry? dost mi zalezi na tom....po tom co som dnes zazila ☹

brinzulka
13. jan 2009

Snad Ti niekto napise viac...Ten kto tam chodi...u mna je to len "jedna babka povedala"...myslim, ze su tam traja...Pockaj...snad Ti nejaka holka napise, ktora ma s nimi skusenosti.

alex21
13. jan 2009

janka prečítaj si stranu 36 a 37 tam sme rozoberali gyndu a aj tú ambulanciu čo spomína brinzulka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre