Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

veronika33
autor
1. okt 2006

Janula 203 a kde v SC bývaš? My neďaleko Billy. 😀

janula203
4. okt 2006

my taktiez, nad kostolom

veronika33
autor
4. okt 2006

Tak to nebyvame vedla seba 😀 , sice blizko Bily,ale my smerom na Strieborne jazero, az na konci ulice, co zacina Bilou, my mame 8 mesacnu slecnu 😀

janula203
8. okt 2006

ja mam uz takmer rocnu janku...tak to by sme sa niekedy mohli aj stretnut, lebo to az tak daleko nie je 🙂 s jankou som kedysi, ked mi vonku spavala v kociku, presla takmer cely senec 🙂

veronika33
autor
10. okt 2006

To by sme sa mohli stretnut 😉 , tak mne Lenka v kociku spala asi dva razy 😖 v kociku potvorka vydrzi cestu tak na Lichnerku maximalne 15 min a naspat ju musim niest, preto s nou nerada chodim daleko, lebo potom mam ruky az ponize kolien, alebo ideme cela rodinka niekam a to si ju striedame s manzelom, teda on by ju rad niesol aj celou cestou, ale ona princezna si vybera, kto ju bude nosit a na 99 percent bohuzial vyhravam, uz aby sama behala 😉

janula203
13. okt 2006

aj my sme mali take obdobie, chodila so mnou len v klokanke, a bola to uz dost velka zataz na tie moje plecia, uf uf....az som rezignovala, a hybaj do kocika, dala som popruhy, chrumku do ruky. a postupne sa to zlepsilo....
teraz sme chore, ale az sa uzdravime, tak dohodneme stretko, hej?

veronika33
autor
13. okt 2006

jasnacka 🙂

alex21
16. nov 2006

Ahojte senčanky. Aj sem ešte chodievate. Ste tu aj také ktoré sú už dlhšie v Senci. Byvam v Senci rok a potrebovala by som poradit s praktickym lekarom. Zatial som si žiadneho nevybrala a nikoho v Senci nepoznám. Podľa bydliska by som patrila doktorke Konigovej. Ale ta vraj máva veľa ľudí a dlho sa u nej čaká. Neviete mi poradit aká je doktorka Fulova.

lienocka235
12. jún 2007

Ahojte buduce Sencanky...
ja som sa v Senci narodila a byvam tu do teraz 🙂 mame 3 izbovy bytik pri skole na Tajovskeho....
ako to vyzera s vasim bytom Peja?... lebo stale sa to nejako nedokoncuje... ja tu mam celu rodinu byvaju tu aj nasi maju dom blizko jazera aj sestra...
Lenka Fulova je ako lekarka super doporucujem a u Konigovej sa naozaj dlho caka...

elfa
16. jún 2007

Ahojte Kocky. Prosim poradte mi. Chystam sa na otvorenie sezony na jazerach, no nikdy som v Senci nebola. Ako sa k jazeram dostanem? Je to jednoduchsie z autobusovej alebo vlakovej stanice? Daujem

romanova
2. sep 2007

čaute baby! tiež som zo SC, síce prisťahovaná, ale som. Veronika 33, tuším bývame niekde blízko seba..možno sme sa už aj videli.
Chodíte niektorá do MC Slniečko? Chcela by som ísť, ale hľadám nejakú do partie, aby som tam nebola sama.
Eva

emjee
27. sep 2007

inas 2d Dnes o 11:50
Ahojte babenky. Touto cestou by som si chcela nájsť kamošku na kávičku a pokec zo Senca. Mám skoro 2 mesačné bäbatko, a nie je s kým pokecať. Mail: sojakova@post.sk

emjee
27. sep 2007

srdiecko2 Dnes o 14:13
ahojte. chcela by som si najist dovernu kamaratku s ktorou sa mozem porozpravat aj stretavat najlepsie mamicka do 30 rokov zo senca. prestahovala som sa na dedinu z blavy a neviem si tu zvyknut. nepoznam tu nikoho. ludia su tu uzavrety. sedia len doma a ja sa tu citim osamelo. ak sa najde nieaka mamina zo senca ktora ma zaujem sa skamaratit aj cez net aj osobne budem rada ak sa ozve. 😔

inas
27. sep 2007

Pre srdiečko2. Dnes si písala, že by si sa chcela zoznámiť s maminou zo senca. Ja som zo Senca a tiež tu zatiaľ nemám kamošku. Ak chceš, ozvi sa na sojakova@post.sk.

srdiecko2
28. sep 2007

jeeej caute ja som z blatneho a tiez hladam niekoho zo senca. mam 11 mesacneho syna.

srdiecko2
29. sep 2007

pre inas. ahoj uz som ti pisala mail cakam na tvoju odpoved.

ada78
5. okt 2007

Ahojte.
Konecne dalsie Sencanky. 🙂 Preco si pisete cez maily? Zostante tu a mozno sa pridaju aj ine maminy. Ja som tiez v Senci nova. 😉

weroni
13. okt 2007

caute baby, ja sice uz v senci od januara nebyvam ale som tam kazdy den lebo tam robim 🙂 takze tak ciastocne sa pridavam 🙂

andy75
15. okt 2007

ahojte,ja som sa tiez prednedavnom pristahovala do Senca.
CHodievam do MC do bambino klubu, ktory byva v stredu
romanova: mozme sa dohodnut a ist spolu

silvia128
25. okt 2007

ahojte teraz som sa nastahovala do senca a rada by som vedela o nejakom dobrom pediatrovi ale aj lekároch pre mna. Dakujem vopred

weroni
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy75
25. okt 2007

Mne kamaratka odporucala detsku dr. Hervayovu, chodim k nej s malou a zatial som spokojna....

silvia128
26. okt 2007

dakujem za rady .andy asi skusim tu tvoju a uvidim ako sa mi bude pacit.po novom roku tu budem na trvalo a potom by som si vypytala cez ip este nejake podrobnosti zatial vdaka

snilko7
28. nov 2007

ahojte, chcem sa spýtať, neviete mi poradiť, či je v Senci nejaký detský ortoped...bola som s malou totiž teraz v Galante a som z tej doktorky znechutená, tak by som rada zmenila lekára pri nasledujúcej kontrole

weroni
29. nov 2007

snilko: v senci zrovna nie, ale v Ruzinove viem o jednom fakt spickovom keby si chcela aj kontakt dam 😉

seki
7. dec 2007

Ahojte baby aj sa pridam...
Byvam sice v Blatnom ale je to na skok do SC.
specialne tym zdravim srdiecko2 😀
Ada Miskovi gratulujem k 4 mesiacikom (ak som si dobre vsimla ste augustovy ako my 😉 )
a co sa tyka lekarov v SC je to dost bieda. Kedze nie sme stadialto ale iba dostahovalci, mam bola odporucena dr. Dolanova vo Velkom Bieli a zatial sme fakt spokojny ma na Vas cas, je mila, niekedy snad az prilis perfekcionistka. (ale pri drobcoch radsej jedna kontrola ako nieco zanedbat).
Dufam ze sa tato tema rozbehne. 😉

weroni
8. dec 2007

seki: ahojcek, ja mam v Blatnom krstnu 🙂

seki
11. dec 2007

ahoj weroni 🙂
my sme v Blatnom zatial kratko iba rok. ale pozdrav krsnu.

annaanna
12. dec 2007

ahojte, my sme sa do SC prestahovali v lete. kde sa da cvicit pilates, joga alebo daco take? nie aerobic

andy75
15. dec 2007

ja viem o pilates v pondelok vecer 18.30 v MŠ na Kollárovej ulici

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre