Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

arrett
23. júl 2009

Mayka
teším sa s Tebou že je všetko ok a mala Terezka rastie🙂 Co sa týka Mudreho tak tomu nerozumiem☹ myslela som si, že s tým nebude robiť problém... Hmm Tak dúfam že sa ti bude prijemne tehulkovat a tie migreny čoskoro skončia.
O tých kontrolách hovoril aj mne keď som chcela ísť navštíviť rodičov na východ. Zatiaľ mi žiadna neprišla a dúfam že sa im ani nebude chcieť🙂

brinzulka
24. júl 2009

😀 ze chripka arrett 😀
u mna bol zasa problem, ze som na PN ist nechcela, ale ako zdravotaka ma niekam pichnut museli-na lahsie oddelenie...A po sluzbe a prichode domov som zakrvacala a gynekol. ma na tu PN dal, ci chcem, ci nie...s tym, ze ved mi dohovaral...
Preto sa cudujem, ze je problem...ak mas nejake tazkosti..aby Ta nechal doma... 😖 😖

arrett
24. júl 2009

Veď aj ja sa cudujem. Žena vie predsa najlepšie ako sa cíti. A keď má problémy a cíti že potrebuje oddych je lepšie keď je na PN.

brinzulka: ako máš vychadzky?

mayka
24. júl 2009

arret,
dakujeme.
Mudr hovoril ze mu chodia kontroly na pn- karky a aj teraz ma jednu nahalsenu a okrem toho musi vsetko szdokuimentovat. Ak je v niecom problem musi to odfotit z utz. Asi nexchcel mat problemy. Tak uz to jńejake vydrzim. Porpiade skocim za obvodnou ked bude zle. Ale zatial je bvsetko ok a to mozem byt vlastne rada ze fakt nie je dovod na PN. 🙂

mayka
24. júl 2009

baby asi zalezi od lekara a aky ma k tomu postoj. Obvodna by ma asi doma nechala - lebo aj po ivf som za nou sla ci by ma nemohla nechat doma a bez problemov.
Ale zasa asi ma nenecha na dlho doma. Mozno tak nanajvys na 2 tyzdne ale aj to by pomohlo. Ale ved uvidim.

brinzulka
24. júl 2009

arrett...to bolo pri prvom...a hnevala som sa, ked mi ich dali az po case, dva krat za den..ale sestricka sa opytala, ze kedy asi by som rada von
..teraz idem z rodicovskej na matersku a dufam, ze do tyzdna do porodnice!!!

sirinka
24. júl 2009

brinzulka a ako dnes? nic sa nedeje? v noci mi dosla sms a ja ze to ty pises z porodnice a to len faktura za mobil 😠 😀

brinzulka
24. júl 2009

😀 😀 prave som doumyvala okna a pokolenacky poumyvala podlahu...akurat sa mi chce spat 😀
ale ak sa nic nestane...v nedelu bude ortiel, ze co a ako...ci si dieta naslo exit...alebo je tvrdohlave a pojde to inak...a kedy 😉

sirinka
24. júl 2009

tak drzim palce nech je trosku rozumnejsie ako nasa mala bobecka a nemusia maminu rezat 😉 ale vzhladom na to, ze je to maly levik, neviem na kolko bude na teba brat ohlady 😝 😅

arrett
27. júl 2009

Chodím jak kacka🙂)

mayka
27. júl 2009

arret, aj ja zacinam kacakovat. A trpim v praci. ☹

alex21
27. júl 2009

brinzulka ako co noveho 😨

brinzulka
28. júl 2009

vcerajsi stav

druha zimnica uz za mnou aj plany poplach v nemocke...
vcera sme sli na poradnu,von a skoncili sme u nasich na kolaciku..vybrala som sa do zahrady a s chutou som si chcela sadnut do siete...a tak som so svojou vahou capla na zadok..lebo to tam niekto akoze dal..ale nezafixoval-co som ja netusila...takze mierny otras pre mna aj babo...
Navecer zacali kontry..nepravidelne...cely spodok brucha...ako kamen a krize do toho...Podarilo sa zaspat a rano mi bolo zle od zaludka..nepravidelne kontry...zatka-alebo nieco s krvou...Okolo 10tej ma chytila zimnica...38teplota a kontry celu hodiinu kazdych 10minut...Zavolala som mm, aby prisiel z prace domov...lebo neviem, co sa deje a maly mi nedal pokoj...dohrmela sa svokra...ktora mi hovorila, ci som jedla-ale ved daju klystir, aka skodliva je PEDA ako rodili bez nej...skackala som na lotpe..hodila sprchu a teplota fuc...kontry a pol hodinu..Tak sme sli do nemocky a povedali, ze nic sa nedeje...babo je ok...ze su to len poslovia
Spala som s dalsou zimnicou az doteraz...
boli ma cely bruch-dufam, ze je to snad svalovica...alebo co...snazim sa nevzrusovat, nakolko kontry podla pristroja nemam...stale mam pocit, ze musim na WC...mam ruzovy vyrok-ze bud zo vcera a padu..alebo zatka..

Ked nejak vydrzime, v stredu rano do nemocky, odbery, antibiotika, peda a vyvolanie porodu...som na 2cm...tak to snad pojde...
Ak by nejake problemy, zasa teplota...mam ist na prijem do nemocky...

dnes:
v noci teplota 38,2-ak bola, neskutocne bolelo podbrusko..paralen nic, sprcha-super...ked klesla...bol klud..

drzte palce, aby sa neobjavila...zajtra snad nastup do nemocky a dufajme, ze maly bude na svete do vecera...a ja budem mat silu ho vytlacit...

drzte sa tu...

arrett
28. júl 2009

Brinzulka
fu ha.. Verim že si vycerpana☹
O chvíľku bude maly na svete a na toto snáď ani nepomyslis🙂
Drz sa🙂 Posielam ti veľa, veľa síl🙂

mayka
29. júl 2009

brinzulka to takto vyzera pred porodom? Kokso tak asi nechcem rodit. 😀
Drzkaj sa a budeme moc na teba mysliet.

arrett
29. júl 2009

mayka...
uz si to asi nemozeme rozmysliet🙂

mayka
29. júl 2009

arret vsak ja len tak. hihi uz sa toho neviem dockat totiz. 😀

sirinka
29. júl 2009

ahojte...brinzulka uz ma synceka andrejka... 😵

mayka takto to vyzera pred porodom len vynimocne...nicoho sa nebojte...

arrett
31. júl 2009

Gratulujem😀

mayka
31. júl 2009

aj ja gratulujem. 😉

alfomilka
2. aug 2009

ahojte baby.
My sme sa pristahovali do Rece. Pozname akurat len susedov.
Nemohli by ste mi poradit v Senci nejakych lekarov? Obvodneho a gynekologa. Do NZ behat nebudem, s 2 detmii (2,5 r a 4 tyzdnovym ) to nie je tak jednoduche.
dakujem

sirinka
2. aug 2009

alfomilka vitaj...ja ti moc neporadim, obvodnu mam vo velkom biely a gyn. v BA

arrett
5. aug 2009

Alfomilka
ahoj a vitaj🙂) Ja ti asi tiež moc neporadim. Všeobecného mám masaryka a veľmi neviem aký je, lebo za 2 roky som ho navštívila iba raz. Čo sa týka gynekologa, tak chodím k Simkovi, ale podľa diskusie už vraj nové neberú☹( Tak neviem...

alfomilka
5. aug 2009

ako to tu citam, tak v gynfyve alebo ako sa to vola sa caka donekonecna na termin a aj v cakarni 😝
a ostatni asi nic moc. bllll

brinzulka
7. aug 2009

neviem, ci viete!!! ale pre mna to bola potesujuca sprava

Buduce mamicky, mamicky...od 1.7.2009 KONECNE otvorili pobocku socialnej poistovne pre Senec a nemusime sa tralalakat do BA...je umiestnena...pri Kauflande...v priestoroch "parkoviska..je tam kafe, a potom dalsie dvere...socialna poistovna...Dnes som tam sla vybavit papiere pri narodeni maleho a nemuseli sme ist do BA a stresovat sa ako kojit..ako ist...

arrett
8. aug 2009

Brinzulka
ďakujeme za info🙂) konečne niekto dostal rozum. Ako sa máš? Všetko ok, aký si mala pôrod?
Ešte raz gratulujem😀

S manželom dnes oslavujeme 1. výročie svadby🙂) Velmi sa teším. Spomínam čo som práve pred rokom robila. Len neviem ako to oslavime. Piť nemôžem, sexovat tiež nie, ostáva mi iba sa dobre najesť🙂) xixi

brinzulka
8. aug 2009

moj porod bol super...vyvolany, peda nepomohla, malo to grady, mm domaganu celu ruku..pocut ma bolo len na konci, ked prepichli plod.vaky, aby odtiekla voda...sestr.nazor-ist na stol a rodit..doktorka: ze esste postel..
tak som tam sla a strasne tlaky..tak som sa dala do polohy hlava dolu ..zadok hore...a predychavala..nepomohlo..tak som im zaziapala, ze sa to neda a maly ide von....prisli, neverili, no uverili...po ceste si dali rukavice a myla buco 4220g sa narodil do postele..bez nastrihu a potrhania...

s odstupom casu: chvalabohu, ze sa nic nestalo, postel bola makka, poloha aku som potrebovala a nohy lubovolne...a maly ma na pozdrav ocural...
takze sa mame celkom dobre..papame, kakame a cez den kukadlujeme...na noc sa kojime a spime, 4krat sa zobudime, co je uplne super....
problem je skor so starsim, ze hlasno a na truc rozprava a na vsetko je NIE..tak bojujeme...

arrett a pekny datum..pred troma rokmi som rodila davida...vsetko dobre na vecne veky

😉

a dakovali este raz za gratulacie...som myslela, ze to po tych horuckach nezvladnem vytlacit...a skoro nestihli prist 😀 potom nas sice testovali jak kralickov...pre zle zapal. vysledky..ale maly bol v pohode..a ja sa citim dobre...mozno siel ozaj okolo len virus 🙂

alex21
9. aug 2009

ahoje
dlhsie som tu nebola. Boli sme u skvokry.
brinzulka slrdecne gratulujem k malemu velkemu drobcovi 😉 A vdaka za info o poistovne. Vedela som ze uz je aj v SC len som nevedela kde presne je. A neviem dokedy tu bude lebo na stranke soc. poist. je pisane ze je to kvoli krize a kvoli velkej nezamestnanosti. Ale dufam, ze tu budu stale nech to clovek nema daleko.
Inak dnes sa kamoske narodil Adamko tak máme dalsieho noveho sencana 😵

tamilla
10. aug 2009

Caute, sme v Senci relativne novy, nastahovali sme sa v 1.1.09. Zatial sa nam tu byvalo docela dobre, ale posledne tyzdne su noci hrozne. Byvame pri autobusovej stanici a kedze je teplo a mame stale otvorene okno tak vsetko a vsetkych pocujeme. Kazdu noc particky ozratych vyspevuju, hresia, z aut hlasna hudba. No hrozne nieco, uz som aj v sobotu volala mestku policiu. Byvali sme v Piestanoch na sidlisku a tam to jednoducho neexistovalo. Tu fakt neexistuje nocny klud? Myslela som ze v lete je mesto prazdne a vsetci sa bavia na jazerach, ale mam pocit, ze pod nasimi oknami 😒 Potrebujem utechu, fatk 🙂

A este by som bola rada keby ste mi poradili nejake ihrisko pre deti. Zatial som nic neobjavila, len na Juhu a tam je teraz strasne vela ludi. Dakujem

nicolkarin
11. aug 2009

tamilla - zial v lete je to v cenci tak, je tu ruch cez den aj v noci. my byvame od mesta smetom na jazera a tiez tu celu noc pochoduju okolo skupinky podgurazenych turistov, ale aj sencanov chodiacich hore dolu od mesta k jazram a spat.

a ihrisko skus take male pre malicke deti blizko pri bille. je tam klud a chodia tam naozaj len malinke deti.

brinzulka - gratulujem a zelam vela zdravicka tebe aj andrejkovi. a samozrejme aj davidkovi, ak ide do skolky, nech nenosi vela chorob domou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre