Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

alex21
23. sep 2009

lienka aj my ideme v utorok ale my budem asi medzi vacsimi detmi ako vy. 😉

co sa tyka otvorenia MC tak len plne suhlasim s nicolkarin. Bolo to super. Dokonca som bola uplne prekvapena z toho, ze Elisku strasne zaujalo divadielko.

lienka7
23. sep 2009

alex...no uvidime.....mz to mame od 11.00, tak sa potom ozvi 😉 rada ta konecne spoznam 🙂

ivka2007
24. sep 2009

ahojte-suhlasim s vami,otvorenie centra dopadlo super a bolo dobre pohostenie-najma krasna a dobra torta ktoru upiekla alex21 🙂 tesime sa na pondelok 😉

ivka2007
24. sep 2009

a este nieco-Jitka je tiez mila a myslim ze si budeme rozumiet a tesit sa do MC aj na nu 😵

marianne
24. sep 2009

ahojte,
nicolkarin, zaujala ma ta hodina Prve krocky k hudbe co ma byt v pondelok.Rada by som sa pridala s dcerkou, len skoda ze v pondelok som mimo Senca, tak by ma zaujimalo kedy bude dalsia hodina, pripadne dalsie podrobnosti.diky

sirinka
24. sep 2009

v pondelok tam asi bude natresk...prideme aj my...ak nam cosi neskrizi plany 😎

nicolkarin
25. sep 2009

marianne - uvidime v pondelok, aky bude dalsi postup, ci a kedy zacne kurz, plus dalsie podmienky a podrobnosti. potom napisem nove informacie.

alex21
26. sep 2009

lienka tak sme nakoniec v tom istom kurze. Uz sa tesim 😵
ivka dakujem za pochvalu 😉

lienka7
27. sep 2009

alex ...supeeeeeer, tesim sa 🙂

rebecca2006
28. sep 2009

Ahoj vsetci 😀
Dakujem za tip, v MC sme sa na otvorenie boli pozriet, ale az okolo obeda, ked Matko usudil, ze si chce konecne pospinkat- to tam bolo uz iba zopar mamiciek. Je to tam pekne a JItka aj vsetky maminky boli velmi mile, uz sa tesim, az Matko trosku podrastie a budeme sa tam moct chodit hravat. Dufam, ze sa rozbehne aj Bambino klub pre maminy s velmi malymi babatkami. 🙂

gretkab
28. sep 2009

Ahojte,
aj my sme dnes boli v MC a aj napriek tomu, ze Elinka hodinu dost uspesne odignorovala, ideme to skusit. Ale inak bolo super, nechcela odist ani za ten svet. Tiez budeme musiet asi chodit castejsie.
A svet je maly, Jitka je nasa suseda! Tak sa tesime, ze budeme este viac v kontakte 🙂. Dakujeme!

nicolkarin
28. sep 2009

Ahojte maminky, kurz Prve krocky k hudbe bude v MC Senecke slniecko vzdy vo stvrtok o 10.00h. 5 mesacny poplatok je 85eur. Kurz je v tyzdnovych intervaloch vzdy 45min. Ak mate zaujem, mozete sa priebezne prihlasovat v MC od pondelka do stredy, alebo vo stvrtok od buduceho tyzdna priamo na kurze.

nicolkarin
28. sep 2009

rebecca - Bambino klub by sme chceli rozbehnut, len hladame ochotnu maminku s dietatkom vo veku do 1roka, ktora by Bambino klub viedla. Takze ak by sa nasla takato maminka, moze sa informovat v MC ( Jitka, Gabika, Ivana, Saska, Adk a Bambino klub moze zacat fungovat.

nefertitiavi
29. sep 2009

ahojte
tiez som zo senca, mam 29, dve deti-jednu vlastnú Ivanku-má 4 roky a jednu nevlastnu Naty-ma 12
a čakáme tretiu-koncom novembra🙂)

bubina76
29. sep 2009

Ahojte dievcata,
mam otazocku... Je v Senci nejake kvetinarstvo,kde robia kyticky aj pre deticky? (trebars s lizatkami, cokoladkami a pod.) Sme tu len kratko, este nemam nic v meste prejdene... poradte pjosiiim 🙂 Dik

marianne
29. sep 2009

Takze buduci stvrtok sa tesime a ak nam nic neskrizi cesty tak sa pridame na kurz tancovania

marianne
29. sep 2009

Cauko bubina,
skusila by som kvetinarstvo v Coop Jednote, je to oproti cinziaku na Sokolskej ulici.Sice som tam nic take neobjednavala,ale myslim ze najskor oni by ti mohli taku kyticu urobit.Ved maju vedla potraviny,tak si mozu skocit pripadne po tie lizatka 😉

nefertitiavi
30. sep 2009

bubina, ak ti to niekde urobia tak jedine tam, su naj🙂

arrett
30. sep 2009

Chcem už aj ja kocikovat a navštevovať MC🙂))

nefertiti - aj my čakáme koncom novembra🙂 už sa neviem dočkať... Juchuuu

nefertitiavi
3. okt 2009

my uz sa tiez nevieme dockat, hlavne Ivanka uz nevie vydrzat🙂

sirinka
5. okt 2009

alex videla som tvoje foto, teda robis uzasne tie torticky... 😵

alex21
5. okt 2009

sirinka dakujem 😉

sirinka
7. okt 2009

halooo eliska,vsetko najlepsie k meninam!!!

andy75
7. okt 2009

pripajame sa aj my a Eliske zelame len to najlepsie! 😵

alex21
7. okt 2009

sirinka, andy Eliska velmi pekne dakuje a posiela pusu 😉

andy75
12. okt 2009

ahojte,
mate niektora skusenost so seneckymi ocnymi dr.? Oplati sa k nim ist ci radsej niekam inam?
diky

alex21
12. okt 2009

andy ocneho zatial nepotrebujem ale moja mama potrebovala noveho ocneho a vtedy som zistovala vraj je dobra ocna na kratkej co sa ide hore po schodoch a je tam vedla aj gynekolog. Neviem teraz ako sa vola ale vraj je dobra. Mama tam zatial bola 2x a nestazovala sa len okomentovala ze je urcite lepsia ako chodila predtym do TT. Viac neviem poradit.

rebecca2006
13. okt 2009

Andy, na Kratkej je doktorka Kvalova- ale nemam ziadne referencie. Okrem toho do optiky Morvay na Lichnerovej chodi niekedy očny lekar- neviem presne v ktoré dni. Závisí to ale od toho, čo potrebuješ. Očiari v optikách urobia len základné vyšetrenie refrakcie- teda premerajú koľko dioptrií človek potrebuje, a nerobia nič špeciálne. To je všetko, čo viem poradiť. Ale budem rada, ak potom napíšeš ako si dopadla. Neviem, či potrebuješ lekára pre seba alebo decká.
Ka by som tiež potrebovala skočiť k očnému už som nebola sto rokov....

andy75
13. okt 2009

dakujem baby za rady.
Pojdem sa pozriet na tu Kratku.Chcem ist so sebou,jednak som uz asi 3roky nebola a jednak mi v poslednej dobe Dia parkrat stuchla do oka,naposledy v sobotu mi tak neprijemne zaskrabla...tak pre istotu

sirinka
13. okt 2009

andy ja som bola s magdalenkou u ocnej v poliklinike...stara skola ale v pohode...a da sa objednat presne na cas za 5 eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre