Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

ivka2007
12. nov 2009

siri dufam ze do pondelka budeme ok a budeme sa moct prist nalict,to by sa mi aj hodilo kedze sa muzicek vracia domov 😉

nicolkarin
12. nov 2009

mka - maju tam super skolku, moja nicol tam chodi a dufam, ze aj karin bude. 😉

lienka7
13. nov 2009

mka.....ja byvam tak o 1-2 ulice dalej ako je Kysucka ale nevsimla som si ze by sa tu nieco tak zhorsilo ze by ludia zacali "utekat"....myslim ze je to skor len zhoda nahod...aj z nasej ulice sa dost ludi stahuje ale preto ze maju kupene 1-2 izbove byty a je tu teraz deti ako maku takze potrebuju vecsi byt....na Kysuckej by som to tipla na opacny problem: starsi ludia idu do mensich bytov...tolko moj nazor...ale fakt: na kysuckej je skolka (dufam ze tam bude moc Misko chodit), restauracia, lekaren, teraz pekaren a pod. Nedaleko je billa, Tesco a pod, na konci ulice ma zastavku vlacik ktory robi MHD, je to sice cast nie uplne blizko v centre ale blizko k centru (ja to mam na Lichnerku tak 15-20 minut ale ty to budes mat blizisie) 🙂

nicolkarin
13. nov 2009

lienka7 - mohla by si napisat kde je tam pekaren? , nebyvam v taj casti, ale sem tam by sa hodil taky nakup cestou zo skolky.

lienka7
13. nov 2009

hned vedla lekarne Troja...teda oproti skolke je restauracia Troja, potom dake pohostinstvo tusim sa to vola pelikan a ako ides dalej okolo toho domu tak je tam lekaren a vedla nej je pekaren....zakladne veci sa tam kupit daju, ale je to relativne novo otvorene tak sa este ucia 😀

nicolkarin
13. nov 2009

dakujem, pojdem omrknut 😉

lienka7
13. nov 2009

za malo...necakaj zazraky ale chleba, maslo, jogurty, mlieko, vajicka, muku dake zakusky a dake zakladne potraviny tam kupis

sirinka
13. nov 2009

lienka juj take daco by aj tu pri nas mohli otvorit... 😝

ivka tak prajem rychle uzdravenie, nech ste v pondelok fit...

lienka7
13. nov 2009

ja sa skor bojim ze dlho to tam nebude....predsa len tesco a billa nie je az tak daleko ale zase ked v kuchyni nieco chyba tak to mam blizsie ..... alebo ked mi misko zaspi na prechadzke pred obedom a taha take 2-3 hodiny tak nieco male z pekarne pod zub sa veru zide 😀

ozaj nicolkarin....ako si spokojna s tou skolkou na kysuckej? ...... ja len viem ze ju mam pod nosom a ze by som tam chcela dat Miska ale ziadne blizsie info nemam

nicolkarin
13. nov 2009

my sme zatial naozaj spokojne, ide sidce o velku skolku, ale zato maju lepsiu moznost vyberu kruzkov, maju zavedene ovocne dni 4x do tyzdna, 1x v tyzdni maju mliecny den, pekne velke priestory na hranie , samostatne spalne, a prijemne ucitelky ktore sa detom venuju.

ivka2007
13. nov 2009

takze v pondelok z licenia nic nebude 😠 koli oknam!!!!

sirinka
13. nov 2009

ivka kvoli akym oknam?

lienka7
14. nov 2009

nicolkarin....dakujem
este sa chcem opytat kedy si tam dala Nicol zapisat...normalne ked mala 2,5 roka alebo aj skor? Teraz je deti ako maku tak neviem ci nemaju daky poradovnik 😀

nicolkarin
14. nov 2009

lienka, kazda skolka ma zapis dedi urceny na mesiac marec.

sirinka - na budove , kde mame materske centrum menia okna. povodne to mali ukoncit uz v sobotu, ale kedze nic sa neda predpokladat do predu na 100%, tak to budu robit az do utorka a otvorene by malo byt v stredu.

ivka2007
14. nov 2009

sirinka-tak nikolkarin ti uz odpisala,menia okna....aj tak su deticky este stale soplave ☹

mka
14. nov 2009

lienka7, díky moc ani nevieš ako si ma potešíla. Takže horsa kupovať bytík 😀

lienka7
14. nov 2009

nicol...takze v marci 2010 bude zapis len na september 2010? nemozem uz vtedy zapisat miska na september 2011? 😀 ...vies a by som mala istotu ze mi ho tam zoberu ☹
Ja sa pohravam s myslienkou ze od septembra by som sla do roboty a misko do jasli tych sukromnych...len neviem ci drobcek alebo mravcekovo...ale neviem nic o tom ako to tam vyzera, ake su podmienky, kolko to stoji a pod ☹

mka...za malo 🙂

nicolkarin
14. nov 2009

lienka - v marci bude zapis, na september 2010, jasle si chod samozrejme omrknut a potom podla vlastneho pocitu sa rozhodni. podla mna to bude na cely mesiac tak okolo 6tis Sk, ale neviem presne, zatial nevyuzivam.

sirinka
16. nov 2009

ja som bola pozriet v mravcekove...je to pekne, pani, co ich vedie v pohode...a na mesiac to vychadzalo okolo 7 tis + strava...

ivka2007
16. nov 2009

siri to je dost nie?v drobcekovi to vychadza na nejakych 6tisic...Miško ma dnes 1 rocik 😵 ako strasne rychlo to leti 😨

nicolkarin
16. nov 2009

tak miskovi gratulujeme, nech mu rocky pekne krasne jeden po druhom v zdravicku pribudaju. 🙂

alex21
16. nov 2009

Ivka Miskovi zelame vsetko najlepsie. 😉

ivka2007
16. nov 2009

dakujem v Miškovom mene 🙂

rebecca2006
19. nov 2009

Ahojte maminy 🙂
Vy už máte väčšinou väčšie detičky, ale ak je niekto "novomamina" ako ja, a má chaos vo veciach týkajúcich sa materského a rodičovských príspevkov po novom, mám super tip, na www.porada.sk v sekcii videoškolenia je o tom všetkom zadarmo videoškolenie od Jozefa Mihála, je to fakt super, prehľadné, jasné a sú tam vysvetlené všetky tie právnické chochmesy, v ktorých sa bežný smrteľník nevyzná.... Mne to pomohlo.

brinzulka
19. nov 2009

dak.pozriem...bo ideme na rodicovsky...alebo nastupim 31.12. do prace...co urcite nie

sirinka
19. nov 2009

hura...tak v utorok robime v centre vence a ikebany a v stredu pride mary kay 😎

ivka2007
19. nov 2009

siri-snad uz budu okna hotove 😀 😀 😉

sirinka
19. nov 2009

ivkan 😠 ani nesranduj...

mayka
20. nov 2009

jeej arret , pozeram ze aj vy ste sa poponahlali. 😀 Ved sme mali obe termin az 1 .12. 😀
tak gratulujem a prajem vela zdravicka a mliecka.
A dakujem z gratulacie aj ostatnym. 😉

nicolkarin
20. nov 2009

ahojte maminky, okna v Slniecku budu hotove v sobotu, ale aby sme mohli od pondelka zacat funfovat, musime este v nedelu urobit brigadu a upratat. takze pozyvame vsetky ochotne maminky v nedelu o 14h do slniecka pomoct upratat a pripravit ciste prostredie pre nase deticky. a aby som nezabudla, mame tam jedno veeeeelkeee prekvapenie pre deticky. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre