Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

seki
17. jan 2008

ahoj ada 😎 sa len cudujem ye tz sem moc nepachnes ved to musime aj tu roztocit a potom bude v senci zuuuur

andy75
17. jan 2008

seki 🙂
ja moc nestiham,mame internet az vecer a to sa mi vacsinou uz nechce... 😒

seki
17. jan 2008

ada ved aj ja. kedysi som zbezne citala babatkovske problemy ale ako som sa pridala v k vam tam sa prebera vsetko a tak vacsinou som tam 😉 aj tak tam je najlepsie. a este lepsie u bilushkovcov 😎

lienka7
18. jan 2008

Caute baby. Vdaka za typy. Konecne mam niekoho kto mi poradi ked bude treba. Este raz vdaka, mate to u mna.

andy75
18. jan 2008

lienka,aj ja som mala taky termin ako ty a nakoniec sa mala narodila az koncom jula 🙂 kde sa chystas rodit?
Drzim palce

lienka7
21. jan 2008

Ahoj andy. Dufam ze to bude na termin lebo gynekolog u ktoreho budem aj rodit by rad siel na dovolenku aspon na 2 tyzdne a mimo SR tak to hadam stihnem este absolvovat s nim. Rodit budem v Ruzinove, tak to hadam dobre dopadne.
Ozaj mam zaroven otazku- v Senecku som citala ze otvaraju v MsKS aj kurzy cvicenia pre tehotne- chodili ste tam niektora? Ake mate s tym skusenosti? Oplati sa to, stoji to za to, alebo mam radsej hladat ine cvicenie ci radsej cvicit doma? Ako ste to poriesili vy?

lienka77
21. jan 2008

ahojte aj ja sa pridavam k sencankam,...byvame v senci len tyzden, lienka asi budeme susedky, my sme tiez v novostavbe pri Striebornom jazere, ale v tej casti co sa kolaudovala teraz koncom novembra,,...ja rodim sice o 3 mesiace skor, ale budem velmi rada ak by sme sme sa potom niekedy stretli na spolocne kocikovanie....
nikoho v senci totiz nepoznam.... 😉

lienka7
21. jan 2008

ahoj lienka77- tka to mas pravdu- byvas potom v susednom vchode ako ja, som za spolocne kocikovanie. Drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂

lienka77
21. jan 2008

to je super, vsimla som si, ze sa pri nasom dome mota par mamiciek s kocikmi, takze nie sme same...
my zatial zariadujeme a vybalujeme, uz sa neviem dockat kedy to dokoncime a budem sa moct konecne v klude sustredit na prichod nasej babulky...
aj ja drzim palce, aby tehotenstvo prebiehalo co najkrajsie... 🙂

andy75
21. jan 2008

ja som nechodila cvicit,ale pocula som od dievcat,vraj chodili do materskeho centra na cvicenie pre tehulky...ale ci su tam este hodiny neviem
Inak ja som chodievala na brusne tance pre tehotne v Ba
http://sancatanca.sk/03e.html

lienka7
21. jan 2008

ahoj andy75. Diky moc za typ, vyzera to super, ale podla webu to vyzera tak, ze brusne tance pre tehotne sa cvicia len v karlovke a to mam skoro cez celu Ba, tak neviem, no uvidim, este raz diky.

andy75
21. jan 2008

vidis, to som si ani nevsimla. Ked som chodila ja, bolo to este na Nivach.

seki
24. jan 2008

21. januar bol pre senec plodny 🙂

seki
24. jan 2008

je a je tu nova lienka 🙂

seki
24. jan 2008

ada a sa uvedom a znova prispej nech to to uplne neumre

seki
24. jan 2008

uz aj sem, nech sa to tu aspon trochu hybe

ada78
28. jan 2008

ahoj seki.
sice 4 dni meskam, ale aj tak prispejem, aby to tu uplne nezakapalo. 🙂

lienky - ja som chodila cvicit do MC. bolo to celkom fajn. 🙂

lienka7
29. jan 2008

ada78 - vies mi povedat k tomu cviceniu viac, kedy a kde to byvalo, kolko sa platilo, odkedy tam treba chodit (od kolkeho tyzdna) a pod? co som pozerala v BA tak je to strasne drahe a dat vyse 100 Sk za hodinu cvicenia nehodlam

ada78
29. jan 2008

stalo to 110/hodina, chodi sa od 20tt a byvalo to tu: http://www.mc-slniecko.szm.sk/
len uz o tom na ich stranke nic nevidim, tak to mozno zrusili. ☹

lienka77
30. jan 2008

adi dakujeme za info. ja za 2 tyzdne zacnem chodit cvicit na Antolsku, kde budem rodit. je to spojene aj s predporodnou pripravou a nestoji to nic...
inac doma cvicim s fitloptou..a kym sme byvali v Petrzalke, chodila som tam na cvicenie...

mam taku otazku na vas - ale hlavne asi pre Lienku (kedze sme z jednej bytovky): ako sa doma v Senci pripajate na net? ja si totiz neviem predstavit matersku bez rychleho internetu. pevna linka nam na Zemplinskej udajne najblizsie nehrozi, na orange ci t-mobile sa mi nepaci mesacny limit Kb, e-net sa k nam s optickymi kablami este neprekopal....ako to riesite? budem vdacna za info...

musime tu ten Senec nejako prebrat zo spanku... 🙂

lienka7
30. jan 2008

No ja mam sluzobne pripojenie ale na materskej budem tiez bez neho, chceli sme aj vlastny ale tiez nic, mam este daco rozbehnute ale neviem ako to dopadne. Takze ostava len dufat

weroni
2. feb 2008

lienka: ty budes mat babo mesiac po mne 🙂 mozno niekedy budeme spolu kocikovat co ty na to? 😉 🙂 ja sice byvam v Ulanoch uz rok ale pracujem v Senci a cez leto tam budem lebo ideme stavat 🙂

lienka7
4. feb 2008

weroni - kludne, nie som proti, predstava ze budem sama chodit po Senci ako bludny holandan ma desi, takze spolocnost len uvitam a mozno aj lepsie spoznam Senec 😀

lienka77
4. feb 2008

Ja sa teda rada pridam do kocikarskej partie...ak mozem...

Po vybalovaniach a zariadovani bytu sme sa vcera boli s manzelom konecne prejst po Senci a dost sme sa pobludili v ulickach 🙂
Tak tu prave sedim a pozeram do mapy ako sa od nas chodi co najkratsie do centra... 🙂

Este sa chcem spytat mamiciek ktore chodia k dr. Harsanyimu, kdeze prave riesim vyber pediatra pre nasu bambulku..paci sa mi, ze sa k nemu objednava, ved budeme chodit teraz po narodeni na poradne a ockovania, ale ako je to ked ma take kratke ordinacne hodiny - nie je problem sa potom objednat? A ako sa riesia akutne pripady, ak on vtedy neordinuje? Ked som im volala,sestricka tvrdila, ze je do 21.00 na telefone, ale co ak je potrebne vysetrenie? chodi aj domov?
budem velmi rada, ak niekto k nemu chodite napisete ako vyzera realita...dakujem pekne

lienka7
4. feb 2008

Ahojte.
ada78 - chcem sa ta opyat na ten kocik PP-Uno (nasla som tovje nazory v teme-kociky) tiez sa mi paci model PP-Uno ale viac sa mi pozdava Venezia, bola som sa nan pozriet v Auparku ale tam som sa od predavaca dozvedela ze kombinovatelny sa v tomto pripade rovna pojmu-dieta si tam moze lahnut. Ja som pod pojmom kombinovatelny chapala ze je to aj vanicka aj sportovy ale toto prevedenie ma zaskocilo. Ty si vsak pisala ze ste dokupili vanixku zvlast -Naveta. Ako to teda vlastne je? Kolko stala vanicka? aka je velka? Da sa dat aj na model Venezia? Ak vies porad(te) s kocikov som zufala. Chcem taky kombinovany - vanicka+sporotovy, nie golfove palice, otocne predne kolieska, lahky a za rozumnu cenu - teda mam take podmienky ako mala ada78.Kazdy typ a rada je vitana.

lienka7
4. feb 2008

lienka77- dobre sa pytas, odpovede budu zaujimat aj mna, tiez nad nim uvazujem - pridam este par otazok- plati sa u neho za objednanie vzdy alebo sa plati nejaky rocny poplatok?

weroni
4. feb 2008

lienky obidve 😀 😀 😀

no paradicka aky kocikarsky klub sa tu zriaduje 😀 😀 😀 super, uz len sa dohodnut na stretku 😀
vidim ze kociky preberate, kamoska ktora ma peg-perego mi vravela ze sa jej zda dost labilny - ale zas to je dan za lahkost...
my sme uz kocik kupili, kuk moj album 🙂

ada78
4. feb 2008

lienka, ja mam uno ako cisto sportovy kocik. hlboky mam zvlast.
s tou navetou sme sa asi nepochopili.

a tento rok ma chicco novinku, na ktorej sa mi paci uuuuuuuuuuplne vsetko, tak skus pozriet ten.

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

v tej cerveno-ciernej farbe je bozsky. 😎

lienka7
5. feb 2008

Ahojte.
ada, to mas pravdu, pytala som sa na tu Navetu v jednom obchode a napisala mi teta ze to sa vklada do toho sortoveho prevedenia teda by som vozila 2 kociky v jednom a stoji 6.500 co je zase dost. Teta mi odporucila ze dieta staci dat na podlozku (aby ho netlacili pasy) a mozem ten Uno pouzivat uz od narodenia- ale to sa mi moc nezda, tak neviem. Ten kocik co si poslala link je super az na tu cenu. Je to srasne vela, ja by som chcela daco to 11-12.000 a sedacku nepotrebujem lebo nam pozicia svagrinka. Ak mas nejaky typ tak budem rada.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre