Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

bebel
6. máj 2010

Soso: ak si na FCB, tak ti môžem poslať link na naše fotky z Cypru 🙂 - mám ich prístupné len pre priateľov.
Boli sme tam cez rakúsku CK, ale bola to blbosť, že sme si zaplatili AI.Najlepšie je zobrať si len bed&breakfast a potom sa prestravovať kade tade. Naši známi si vždy berú len letenky a potom taxi alebo busom, alebo si prenajmú auto a premiestnia sa na pláž a priamo na mieste si vyberú ubytovanie. 😉 My sme si tak ešte netrúfli ísť.

Práve aj v Moku je tiež brutálny nátresk a dosť mi vadí, ak je tej ich klaustrofobickej šatni 10 škrupiniek a 10 mamičiek s deťmi, prípadne ich doprovod. Lebo bežne sa stávalo, že 5 dvojíc bolo v bazené a tie, čo skončili a tie, čo len prichádzali na ďalšie plávanie sa stretli v šatni. Takže nebolo možné dieťa uložiť a obliecť a nie to ešte ho nakojiť. Takže som frčala ASAP do auta a tam sme sa ukľudnili.A len 4 sprchy na 5 mamičiek.....a Ingrid nie je ani zďaleka tak milá a ľudská ako bola kedysi Táňa. Pôsobí tak trochu ako bacharka.... 😅

rebecca2006
6. máj 2010

bebel, ja len k Žubrienke, kamoška - Zuzka, možno si pamatáš z Bambina- tam teraz dochodila s malým, spočiatku bola veľmi spokojná, ale potom im v priebehu kurzu vymenili lektorku a že otras, aj sa sťažovala...Vraj tá nová vôbec nemala pripravené hodiny, chaosila, mala viac vekových skupín detí spolu, takže vznikali situácie, že kým väčšie deti preliezali cez penové hračky, tak tie mladšie, čo ešte loziť nevedeli, sa na nich len pozeraia program im mali robiť mamičky.... A že nuda...
Ja neviem, príde mi to dosť neseriózne meniť plektorku tak malým deckám in medias res- keď si už ako tak zvyknú, a ešte na osobu, ktorá nie je zaučená a nemá schopnosti. Ale možno sa už zaučila 🙂 Každopádne, doporučujem si zistiť s kým budete plávať- a radšej nie s "novou" lektorkou 🙂 Inak- so zariadením, hygienou a tak, bola max spokojná. Môžem TI eventl dať kontakt na Zuzku, viac by ti vedela poradiť

arrett
6. máj 2010

No, tie stroje hnevaju aj mna. tých 40 minút je totálne preflakanych. Keby že potom necvicime s Katkou, tak sa na to určite vykaslem. No Simonko je ešte malicky a tu to mám na skok keby niečo. Tak aspoň nejaké +.

lienka7
6. máj 2010

ahojte.
Mam na vas prosbu. Spominali ste minule ze v Hotely Senec a Zatoka je tiez plavanie pre deti.
Chcela by som vas poprosit o kontakt pre jednu maminu co chodi s nami plavat.
Ma 2.5 rocne dievcatko ktore je ako ryba vo vode, vyslovene zivel. Tak by s nou chcela chodit plavat aj dalej. Lenze v aquaparku uz bude koncit lebo bude mat coskoro 3 roky.
Na koho sa ma obratit a kam ma potom chodit?

luppita
6. máj 2010

rebecca - neulievali sme sa len sme si poplietli dni, vobec mi nezaplo ze vcera bola streda, dnes od rana som sa vytiesala jak pojdeme za detickami.... az kym mi drahy nepovedal ,ze je stvrtok. Tak dufam ze nabuduci tyz uz sa mi to nestane 🙂

rebecca2006
6. máj 2010

🙂 joj lupitta, to sa stava aj mne a často, keby že nie som vrátnik, tak asi ani ja nedojdem 😀 tak o týždeň 😀

soso
6. máj 2010

bebel, jasne som na FB, poslem ti IP. Rada fotky pozriem.-) Ten Pezinok teda nic moc...neboli sme tam nikdy plavat, ale uz som spominala, ze Kvapka nam max vyhovuje a je to cca ako do Pezinku. Na Alvu som pocula dost zleho, tiez ze sa tam menia instruktorky a ze su nevrele...tak to my sme za vyse roka a pol mali len dve a obe mile. Postrazia deti, pomozu obliect, vyzliect...uz otvorili aj vacsi bazen, pre deti od 2-5 rokov v septembri.
arret, tie stroje su tam otras😀 a tiez (dufam, ze Katka sem nechodi😀 my vadi, ze odchadza z hodin prebalovat, napalovat cdcka, pripadne nepride, lebo ma choru dcerku (co chapem), ale nikto ju nezastupuje a precvicujeme si same, co znamena, ze som tam zbytocne, lebo si nezacvicim. Minule meskala 20 min! Cvici dobre, ale niekedy je nas v tom "kumbale" aj 7 a to si nezacvicim, lebo nemam miesto, nohy trieskam o stenu. A tie skakajuce cdcka su ako bonus😀 Ja som chodila vela cvicit aj v BA aj v BXL, kde som byvala a toto je maximalny amatrizmus, to ich centrum😀 Ale v pohode, ta zumba a taebo vyzera dobre, pokial nas tam nie je 50😀

brinzulka
7. máj 2010

baby 😵 ...postavili nam automat na cerstve mlieko....0,50 1l- ale nemala som okuliare, nerucim 😀
ked sa date z namestia smerom na Coop jednota...a po prejazde prechodom zabocite doprava...k vub...tak za pizzerkou stoji mila budka...a v nej mliecko 😉

rebecca2006
7. máj 2010

jej diky brinzulka, videla som to vcera stavat, ale som nvedala, co to je 🙂 vyskusam 🙂 krasny vikend vsetkym!

luppita
7. máj 2010

ja mlieko nepijem , ale drahy vcera priniesol 2 l a vytiesal sa ze ake je dobre ....

brinzulka
7. máj 2010

baby....dnes som v sencanovi zahliadla Mila pre mamu v Senci....viete o tom niekto nieco?

luppita- aj u nas sa mm tesi ...a ak ho nestrazime, zlucha 1l na posedenie

rebecca2006
7. máj 2010

brinzulka, začiatok je o 15,00 na Lichnerke- respektíve o 15 je registrácia, o 16,00 štart- pokiaľ som dobre pochopila, budú necjaké atrakcie a tvorivé dielničky pre detičky.. a tak. dúfam, že sa na chvíľu trhneme, majú dojsť svokrovci ☹

sirinka
8. máj 2010

ja to chapem tak, ze medzi 15 az 17 hod sa mozeme hocikedy zaregistrovat....

bubula64
9. máj 2010

ahojte ,chcem sa opytat ci neviete o nejakych kruzkoch pre deti od troch rokov? 🙂

slavkav
10. máj 2010

bubula, tak toto riesim akurat aj ja 🙂 . ale od 3 tusim nic. od 4 rokov je plavanie a da sa chodit na szus - na tanecnu. ale tam sa robia prijimacky. neviete nieco blizsie o tejto SZUS?

rebecca2006
11. máj 2010

tak baby, som sa rozhodla ana to plavanie do SC idme, uz ste zaplatili, tak cakam, kedy budeme plavat a uz sa tesiiim. Som zvedava, ako sa nam bude pacit, Kvapka dala latku vysoko.....

rebecca2006
11. máj 2010

maminy, este potrebujem poradit- uz nam doslo, kedy plavame, len nas nezaradili do kurzu s mojou kamaratkou a jej rovnako starym synčekom, čo ma dosť mrzí. Dôvod je, že môj Maťko má za sebou je 1 kurz a jej synček 2 kurzy- premýšľame, že by sme my prešli k nim do kurzu pre pokročilejšie detičky, len neviem, či je to dobrý nápad- neviem, či by to Maťko"dotiahol". Prepodkladám, že na kurzoch nie sú vždy len úplne rovnocenné detičky- čo myslíte? Má tu niekto dieťatko, ktoré bolo zaradené do skupiny so " šikovnejšíme " detičkami? - nejaká mamina tu písala, teraz neviem, či Grétka, alebo kto, že jej dcérka hneď na prvej hodine šup salto....Zasa by som nechcela, aby a malý na kurze nudil alebo nectil dobre, lebo sa " nebude chytať"....Vďaka za rady.

soso
11. máj 2010

bebel, krasne foto, vsetko som popozerala, cyprus (duuufam) to isty tuto sezonu🙂
rebecca2006, pokial sa Matko uz zanara, tak myslim, ze kludne moze ist o 1 level vyssie. Aspon v kvapke s tym problem nie je. Bezne aj my s Emmkou sme chodili na nahradne hodiny k "starsim" detickam. Nemusi robit prvych par hodin uuplne vsetko co oni, inak to rychlo dobehne. Ved jeden kurz nie je az tak vela. Ine by to bolo skocit o 3 a viac. Praveze to pre Vas bude vyhoda, ze ho tie deti potiahnu vpred. Ja by som to vobec neriesila, pokial vas instruktorka vezme, tak to ani nezbadas, ze niekto ma 1 a iny zase 2 kurzy za sebou.
arret - cvicis, cvicis?🙂
papa kocky

arrett
11. máj 2010

Ahojte
ktorá to spomínala že býva pri stifte? Hmm?
Soso ešte áno, ale premenlivo 😀DD

tulip_an
11. máj 2010

Ahojte,
prestahovali sme sa do Senca, a preto by som Vas chcela poprosit o dobry tip na lekarov - gynekologa, pediatra, praktickeho lekara pre dospelych a dermatologa. Citala som si aj diskusiu "Dobry lekar Senec - okolie", ale nie je moc aktualna. Budem Vam velmi vdacna, za Vas nazor. 🙂

bebel
12. máj 2010

Tulip: môžeš dostať tipy na lekárov v SC, ale asi nebudú dobrí.
Dermatológovia sú tu priam katastrofickí. Gynekológ je myslím len 1. Pediatri 1 horší ako 2. Ale pre dospelých chodím k MUDr. Jane Lániovej Senčákovej . Ostatných lekárov máme v BA. Kamošky Senčanky chodia s deťmi radšej do Veľkého Bielu k pediatričke.

soso
12. máj 2010

aj my chodime do BA, aj s malou aj so sebou🙂 gynekologia je vraj v pohode tu pri lichnerovej, oproti papiernictnu a pedikure, neviem, ako sa vola ta ulica.

fengsujistka
12. máj 2010

Ja si myslim, ze v Senci je skvely pediater ale ludia o nom velmi nevedia, lebo nie je na poliklinike. Je to doktor Harsanyi v Medinete. Ma skvely pristup k detom a antibiotika nerad predpisuje, co mne velmi vyhovuje. Len ma kratke ordinacne hodiny. Ale zase na telefone je denne do 20tej hodiny.

arrett
12. máj 2010

Feng... Uplne súhlasím. Môj syncek k nemu chodí už pól roka 🙂 a sme maximálne spokoní. Mala som už kopec "problémov" a stále mi cez e-mail poradil. Nebala som sa mu napísať ci zavolať. Má úplne iný prístup ako bežný pediatri. Je úplne super ako clovek ak ako dr.

rebecca2006
12. máj 2010

arrett, my byvame pri stifte- ale na sidlisku, v ulicke pri stifte byva gretka

bebel
12. máj 2010

Baby neviete komu patrí ten ešte nezastavaný a ohradený pozemok na začiatku sídliska na Stifte medzi RD?

bebel
12. máj 2010

Feng ako pokračuješ so škôlkou, kde bude konkrétne ...koľko detí už máš?Mangel už vyzvedal...a nevedela som mu nič 😅 konkrétnejšie povedať.

soso
13. máj 2010

to by aj mna zaujimalo s tou skolkou...

ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre