• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
@gretkab
@slavkav idem si zajtra urobit kolecko po skolkach, tak uvidime ako obstojim.... sice si moc sanci nedavam, ale pokym nevyskusam, nebudem spokojna.... som zvedava... ono je tazke nieco v detskej fotografii vymysliet....
6. sep 2010 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luppita Dakujeme :slight_smile: No dúfam, že bude čím skôr. Ihriska má už omrzeli:slight_smile:))
6. sep 2010 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela drzim palce :wink: ja viem, ze to nie je jednoduche, ale fotit deti v starych dobovych satach - tak to ja vobec nemusim - ci v com to fotil.
7. sep 2010 o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cruela, kukla som stránku, skutočne pekné .fotky :slight_smile:
7. sep 2010 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela Lucka mne sa páčia exteriérové fotografie. Tie v poli a na lúke sú fajn.
Aranžované v ateliéry na štýl Katy Husenicovej sa mi nepáčia vôbec.
Ja mám rada štýl Ditky Fiebigovaj a Nikol Bodnárovej z NR.
7. sep 2010 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja mam rada exterierove fotky. atelierove fotky od husenicovej - ani mne sa nepacia.

7. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel ani ja nemam rada husenicovej styl, ale co mam robit, ked to baby pytaju? snazim sa vyhoviet, tak sa trochu prisposobujem... strasne rada fotim v exerieri, ale ked to navrhnem, tak vacsinou neuspejem... preto vonku fotim len svoje deti

@slavkav bola som dnes aj na fandlyho a pani riaditelka sa so mnou ani nebavila, fotky si nechcela absolutne pozriet, cennik tiez nie... poslala ma het...

@gretkab bola som aj na Martine, pani riaditelka povedala, ze na rodicku ponukne rodicom moje fotky a uvidime... tak ja som zvedava, ci ich rodicom aspon ukaze, mohla by si mi potom dat vediet :wink:

@rebecca2006 dakujem :slight_smile:

urobila som si dnes kolecko po skolkach v Senci a blizkom okoli a nemam z toho dobry pocit :frowning2: niekde si nechceli fotky ani pozriet, inde si zobrali, ale povedali, ze asi z toho nic nebude, inde nepovedali nic... pan Vostinar ma pekne podchytene vsetky skolky :confounded:
7. sep 2010 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela hm, skoda ... velka

a aky mas cennik na exterier? kde fotievas?
7. sep 2010 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela inak ja tomu nechapem - preco sa nespytaju rodicov??? ach jo :frowning2:
7. sep 2010 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela to je mi ľúto....v SC vládne všeobecne umelecký nevkus. Stačí sa pozrieť na zrekonštruovaný Kultúrny dom :grinning:
Posadnutosť nevkusnými vikiermi.Keď sme však spoznali mestského architekta, tak nám došlo prečo je to tak :sunglasses:
7. sep 2010 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slavkav nevadi, asi to tak malo byt :wink:
a fotim rozne, kto kde chce, ak mate doma pekny dvor, aj tam sa da... alebo na jazerach... a oblubene mam aj vinohrady nad pezinkom, uz sa tesim, ako tam zas vytiahnem decka a zas ich tam pocvakam
a pojdem vyskusat fotit na na namestie k fontane pred mestskym uradom, mam nejake napady, tak pojdem skusit zrealizovat.... len moje deti su uz na mna alergicke a odmietaju sa nechat fotit :grinning:
7. sep 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel kokos, o kulturaku ani nehovor! hruuuuuza :frowning2:
7. sep 2010 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela :grinning: a mohla by si mi hodit do IP cennik? :wink: byvame v bytovke - cize jedine nejake vhodne exteriery na okoli :wink:
7. sep 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby nemáte pls nejaké iné tel.č na p. Pipíškovú, čo vedie plávanie v SC?
My sa jej už 2 týždne nevieme dovolať na 0903 027 081.
7. sep 2010 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel
myslíš plávanie s bábätkami? Na to by som sa chcela dať aj ja s malým tak cca od jeho 3 mesiacov. Ak sa ti podarí zohnať kontakt plus nejaké info ma veľmi poteší.Ďakujem.
7. sep 2010 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela
ten ceník poprosím aj ja,my sme síce v bytovke ale máme trávnatý dvor,len teraz by som skôr chcela niečo v štýle rodinnej foto s naším novým prírastkom
7. sep 2010 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alure nie, myslím už normálne plávanie detí od 4 rokov v hoteli Senec alebo Zátoka. :sweat_smile:
7. sep 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel mam tiez len to iste cislo, ale my sme tam chodili 3-4 roky dozadu....skoro vsetky deti z bazena mali problemy s usami, dutinami a podobne pliagy, tak sme tam prestali chodit... uz s tym hadam problem nemaju...
7. sep 2010 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela no práve kamoškin syn mal....minulú sezónu detto.
7. sep 2010 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel furt maju pliagu vo vode?
7. sep 2010 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja netuším... :confounded:
7. sep 2010 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, nestraste ma, aj ja chcem Mareka prihlasit na plavanie. Zapis je vraj 21. 9. v hoteli Zatoka (info od susedy, viac neviem)
7. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab ja teda nechcem vyvolavat paniku, preto hovorim, ze my sme tam chodili 3 alebo 4 roky dozadu a do hotela Senec... ale pravda je, ze Ema mala trikrat po sebe hnisavy zapal stredneho ucha a viem, ze taketo problemy malo viac deti... ale zas nasa Ema pochyta vsetko co leti v okruhu 10 km :angry:
7. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes mi volala kamoska, ze na Fandlyho uz maju ponuku na vianocne fotenie na nastenke... bola zhrozena, ze uz tak skoro to davaju a cudovala sa, preco som nedala aj svoju ponuku... tak som je to objasnila :sunglasses:
kedze rovnaka ponuka sa objavi asi na vsetkych seneckych skolkach, pre porovnanie davam fotku, ktoru som chcela ponuknut skolkam ja... nic extra, ale deticky v kozusinkach alebo oblekoch ja ozaj nemusim :slight_smile:
7. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...to plavanie v hoteli zatoka je od kolkych rockov?
8. sep 2010 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka od 4 rokov
8. sep 2010 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel diky, tak musime este pockat
8. sep 2010 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
decká, ja si myslim, ze pokiaĽ nechodíme na vyslovene dojčenské plávanie, kde teda by mal byť dodržaný hygienický štandard, tak sa bohužiaľ asi nejakým problémom, napr. s ušami, vyhnúť nedá... A môžu to deto chytiť kdekoľvek, v akvaparku, na jazerách, na mestskej plavárni, a tak. Proste treba zvážiť pre a proti, a ja kd bude Maťo vačší, h určite plávať dám, nech vie. A je to super aj pre vvoj správneho držania tela atak bla bla bla.
8. sep 2010 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminy
chcem sa opýtať chodili ste niektorá do aquaparku na plávanie s bábätkami? Ak áno aké máte skúsenosti? Viacerí mi odporúčali Pezinok,ale nechce sa mi cestovať,tak tu by to bolo pohodlnejšie :slight_smile:
8. sep 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alure pezinok je celkom fajn, ale mne dost vadilo, ze sme velmi pomalinky napredovali, za tri kurzy takmer vobec...pritom sme mali vsetky deti v skupine sikovne, pekne sa potapali, ale instruktorka stale, ze nemame sa nahanat a ze na vsetko je cas...a tak sme robili dookola to iste...
8. sep 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok