• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
@martinex si velmi sikovna ked to bude aktualne dam vediet
9. sep 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme sa dohodli 5 tyzdnov dopredu...
tak som pozerala tu cukraren ludvik ,krasne torty
9. sep 2010 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka dakujem ze na mna myslis :wink:
Hej vramci moznosti peciem aj ja dnes som makala na svojej prvej svadobnej a zajtra pokracujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: http://www.facebook.com/album.php?aid=90020&id=1178979761#!/album.php?aid=2019953&id=1237151349
9. sep 2010 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flowerska, ad plávanie a tvoja otázka- noi, choldia aj maminy a mladšími deťmi, oiciálne je to od 4m, ale ja by som s takým malým dieťeťom nešla- ako vravím, pláva sa priamo vo veľkom bzéne, voda chlórovaná... Väčším deťom už nevadí, ale také malé bábo.... Každopádne, je to na rozhodnutí maminy. Ja by som s minikrpcom šla do Kvapky alebo Ivanky, viď odporúčania Bebel :slight_smile:
Super vedieť o tortičkách, baby, ste veľmi šikovné, nechápem, akoto popri deckách stíhate :slight_smile:
10. sep 2010 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 tak na tu svadobnu uz som zvedava...dufam, ze das na fb
10. sep 2010 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@flowerska tie torty su dobre, mne chutia a to nie som vobec tortova... su to obycky torty - doboska, puncove, orieskove a podobne... najdolezitejsie na tych fotkach je to navrchu... pripajam fotky z tohtorocnej oslavy... urobia ti prakticky cokolvek
10. sep 2010 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 uz viem, od koho si objedname buduci rok v marci torty :wink: ake torty robis? ja nemam rada kremove torty, maximalne dobosky a puncove, daju sa take?
10. sep 2010 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela jej dakujem krasne su, ja tiez tort nemusim ale dobosku hej takze chutit urcite bude)))
10. sep 2010 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@flowerska ak si budes od nich objednavat, tak aj tri tyzdne dopredu! mne sa sice raz podarilo ukecat ich tyzden predtym, ale maju toho ozaj vela....
10. sep 2010 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam rada maslove...vela plnky a slahacka...to mozem...ale klasicka doboska je najsamsuper... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2010 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka uf, take ja zas nezvladam... myslim tie maslove a slahackove... aspon by sme sa nepobili o porciu :grinning:
10. sep 2010 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uvidim do vianoc casu dost este a je tu dost sikovnych cukrariek ako som si vsimla tak ci radsej nepodporim mamicky na materskej))))
11. sep 2010 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 mozem si ta dat do priatelov na fb?aby som na teba nezabudla ze robis torty?
11. sep 2010 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex, si veľmi šikovná a tá svadobná je prekrásna, a to sa mi poťahované torty moc nepáčia a uprednostňujem klasiku... Ale v tvojom albume je fakt veľa pekných, super, keď bude príležitosť, budem ťa mať na pamäti..... Ako dlho vopred sa treba dohodnúť napr na narodeinovú detskú toričku?
11. sep 2010 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 v novembri mam narodky, povodne som chcela sama si nieco napiect, ale jak som videla tie tvoje torty! :slight_smile: kedy sa mozem ohlasit s objednavkou? ako dlho dopredu to treba nahlasit? jak som tak pozerala tvoje vytvory, ty dokazes spravit asi cokolvek, vsak? :wink:
11. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj kocky dakujem vam. Kvoli tej svadobnej som nejak nestihala ani net.

@flowerska hej mozes si ma pridat medzi priatelov :wink: Ak budes chodit s malym do mat. centra tak sa niekedy stretneme aj osobne, alebo mozno aj na vonku.

@cruela mam fotky aj na tortach od mamy, ak rozkliknes tortu tak tam vzdy pisem ake je vnutro a aka je vaha tort. Puncovu som este nerobila ale viem ze sa bezne robieva aj taka. Dobosku neviem aku myslis. Pokial dobre viem tak prava doboska je z tmaveho tenuckeho cesta, ktore sa strieda s bielou plnkou a na vrchu je poleva z cokolady, ktora je zmesana s trochou kavy. Potom je este jedna a tam je zlte korpusove cesto, ktore sa strieda s tmavou plnkou a je poliata normalnou cokoladou. Tu prvu by som ako tortu urcite nerobila ani v buducnosti sa zatial nechystam. Na ten druhy sposob som uz tortu robila tu nie je problem.
http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/12127/images

Co sa tyka objednavok je to rozne. Niekedy mam tyzden ked sa nik neozve a niekedy sa ozvej aj 6 ludi naraz. Ja to beriem ako hobby a nie ako zarobok a preto si ani nedavam vela tort naraz. Radsej sa s nou vyhram nech je krajsia ale potom mi to dlho trva a potrebujem sa venovat aj malej. Takze v tom pripade ak sú mensie torty zoberiem viac ak vacsie tak uz dalsie objednavky nezoberem. Ja mam najradsej ak sa ozvu ludia aspon 2 tyzdne dopredu aby som si vedela naplanovat cas a nakupit co potrebujem. Ale uz sa mi stalo ze som ozvali aj 3 dni pred oslavou a zrovna som nic nemala tak som upiekla. :wink:
11. sep 2010 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 ja by som bola rada torte puncovej, to je jediny zakusok aky zjem (teda este okrem medoveho kremesa - ak by si spravila taku tortu to bybol uplne top :grinning: ), lebo take tie klasicke kremove torty ja nemusim... cize ak by si mi vedela upiect puncovu, bola by som happy a iste by som sa ti potom koncom oktobra, zaciatkom novembra ohlasila
11. sep 2010 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela no mozem vyskusat aj puncovu :grinning: aspon sa naucim aj taku, ved vzdy nieco musi byt prvy krat :grinning:
11. sep 2010 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 super, tak ja sa teda ohlasim :wink: idem vymyslat namet na tortu... teda mozem si vymysliet? podla tej tvojej galerie som nadobudla pocit, ze ty dokazas COKOLVEK :slight_smile:
11. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej mozes si vymysliet, vacsina ludi pride uz s obrazkom pripadne s popisom ako ma vyzerat, alebo povedia aspon aku taku predstavu a vtedy hladam ja. Prinajhorsom ti poviem ze to nee a budes hladat nieco ine :grinning: ale zatial sa mi to nestalo. Teda stalo, :fearful: odmietla som akurat s cokoladou polievanu a z cokohmoty lebo to mi nejak nejde :sweat_smile:
11. sep 2010 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 ja budem chciet iste marcipan, veeeeela marcipanu, ten milujem :grinning: ok, tak sme predbezne dohodnute, ja sa ohlasim :wink:
11. sep 2010 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 ok len to co si dala tu fb stranku to si neni ty ale nejaka ina baba nejaka martina tazke neviem ako ta najdem, a mas tam aj album s tortami?
12. sep 2010 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mnam...mi bolo toto treba citat vecer :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2010 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela
a samozrejme vsetky ostatne este jedna vec aby nedoslo k nedorozumeniu. Ja NEPOTAHUJEM MARCIPANOM, potahujem bud hmotou z cukrikov marschamllow, alebo mam original hmotu kupenu a to bud White Icing alebo Roll Decor Icing. Neviem ci tie nazvy niekomu nieco hovoria ale vsetky hmoty su viac menej na jednom zaklade a to cukor, glukozovy sirup a nejaka aroma. Ja mam momentalne s jemnou citronou chutou, ktora byva najcastejsie.
12. sep 2010 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky, viete my prosím niekto poradiť cvičenie pilates v Senci? ďakujem pekne
13. sep 2010 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 hmmm, ja sa v tom nevyznam... a ta hmota to je nieco ako marcipan? bo ja milujem marcipan
14. sep 2010 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 robis aj taku z bielkov s coko vnutrom? nie kavovym.
15. sep 2010 o 06:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@angell ja neviem, baby snad podaria...ja by som mozno zacala chodit na salsu?
15. sep 2010 o 06:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@angell skus zavolat sem, ci to este robia - viem, ze kedysi robil http://www.fitnessenec.sk/
15. sep 2010 o 07:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brinzulka ja chodim na cvicenie do TT Margit a teraz tam maju taky oznam, ze zacinaju cvicenie v style latino tancov.. aj som nad tym dumala, ze by som to skusila... http://www.margit.sk/resources/images/latino.jpg check it out a ak by si sa rozhodla na take nieco ist, rada sa k tebe pridam :wink:
15. sep 2010 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok