Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

brinzulka
18. sep 2010

@cruela ja potrebujem spevnit, chudnut uz nie...fakt chcem dakam chodit

cruela
18. sep 2010

@brinzulka tak to ti odporucam flowin, ten je na spevnenie akurat! pred letom som chodila pravidelne dvakrat do tyzdna a bolo to vidiet... teraz skusim raz do tyzdna flowin, raz tie latino a aspon raz ist chodit (bud na pas alebo priamo do ulic)... tak uvidime, ako dopadnem...

alex21
20. sep 2010

@cruela ak si zvyknuta na pravy marcipan tak toto bude nieco ine. Ale co viem tak pravy marcipan pouziva velmi malo cukrarok. Ale ak mas obavy tak najlepsie ked ochutnas. Ak chces kludne ti dam z hmoty ochutnať 😉

@brinzulka asi myslis penove torty. Tak tie nerobim. Ja som ju videla prvy krat u nas na svadbe ked ju priniesol niekto z muzovej strany a nikomu u nas nechutila a putovala do kosa. 😅

cruela
20. sep 2010

@alex21 haaaaat, a viem ja co je pravy marcipan? si ma teraz zmiatla 😀 poznas cukraren ludvik? vies co davaju na tortu oni? ja som bola v tom ze marcipan, ale mozno to ani nie je marcipan... tak ale to co pouzivaju oni, to mi chuti... 🙂
ale pokial mu budes vediet urobit puncovu tortu, tak mi bude sumafuk co bude hore, moje deti zjedia vsetko sladke a ja zjem puncak 😀

brinzulka
20. sep 2010

@alex21 alex a moj mm sa toho nevie nabazit 🙂 skoro nik to nerobi

brinzulka
20. sep 2010

@cruela ...a take kocky, ze marcipanove: pol je coko a pol biela-tak TI chuti ten potahovany korpus?

cruela
20. sep 2010

@brinzulka take som este nikdy nejedla.. aspon myslim...

brinzulka
20. sep 2010

@cruela na Ti musim zohnat...svadobny kolac v TT...skoda, ze uz je po svadbach, co by som mohla uchmatnut

brinzulka
20. sep 2010

@cruela http://varecha.pravda.sk/recepty/balatonske-dom... obrazok mi na to sedi ...mnam...mnam mnam

cruela
20. sep 2010

@brinzulka ak som take cosik nahodou aj jedla, tak si nepamatam na tu chut.... a dakujem ti velice pjekne, ze mi ukazujes take obrazky 😠

brinzulka
20. sep 2010

@cruela hm 😀 😀 😀 vies ako ja slintam tutok teraz?

cruela
20. sep 2010

@brinzulka joooooj, sak ja som dnes scela ist cvicit! som na to total zabudla,.... ale sak aj tak som nemala kam dat deti, si nedosla povarovat, tak co uz 😀

brinzulka
20. sep 2010

@cruela inak tema senec 😉 😀 , kde su dobre kolace? Mne chutia obcas na namesti cerstve kremese

cruela
20. sep 2010

@brinzulka preboha? kde v senci maju CERSTVE????

brinzulka
20. sep 2010

ved u "albancov" som raz fakt priniesla este "teple" a bola u nas navsteva a ta holka nechce jest a toto zbodla 2kusky.. 😵 😵 😵

cruela
20. sep 2010

@brinzulka hmmm, mne pridu tie ich zakusky take umele....

brinzulka
20. sep 2010

inak najhorsie je, ze teraz mame pod oknami kebab...a ked zacnu piect masko a pecivo a nahodou je vecer otvorene okno-to je utrpenie 😀 😀 ...sa mame dobre, automat s mliekom, cerstve upecene masko ...

brinzulka
20. sep 2010

mali najsamsuper zmrzku v senci-podla mna....ale toto leto asi menili recepturu, lebo nikomu nechutila-mi bolo luto 😖

cruela
20. sep 2010

tak s tymto suhlasim....

bebel
20. sep 2010

Jediná obstojná zmrzlina toto leto bola v cukrárni Jasmina .
😎
A po tom, čo som objavila v Grécku Magnum Double Caramel...ma už nič nemohlo osloviť.
😝 Chvalabohu, že ho u nás nemajú....vážila by som 100 kíl.
Kedysi mali skvelé zákusky v Columbia café...ale Parížska pekáreň v TT skrachovala, alebo jednoducho zavreli kšeft a už nie sú nikde k dispo.
Tie boli chuťovo aj vizuálne bezkonkurenčné.

sirinka
20. sep 2010

na zmrzlinu treba chodit do bielu 😉
na zakusky velmi nechodime, to radsej doma upeciem, ale keby niekde mali klasicke rakvicky...biele alebo cokoladove...hmmmm, to by som si dala...

cruela
20. sep 2010

@sirinka jejejeeeeeeeej, sak my sa pozname 😀 teda tak trochen 😉 mi to trvalo, kym som ta identifikovala 😅
veru, zmrzlina len v Bieli 😉

brinzulka
20. sep 2010

inak chlieb v TT hviezdickovy bol napr.fain..ale bohuzial skrachovali-nechapem preco a uz som nenasla psenicno razny nikde, taky mnam ☹

v bagete-pezinska pekaren sme sem tam kupili mrkvovy-ale to musel byt cerstvy...

pripadne framipek doktor...

juj....hrozno zjedene...idem buvat...sladka skolka 6:15budicek...sem tam dake kojenie a hned je rano
bru noc bambule

cruela
20. sep 2010

@brinzulka caff,,, a zajtra ta kopnem, ked ta stretnem.... to aby si ma zaznamenala 😀

slavkav
21. sep 2010

a v Kocke mate aku skusenost so zakuskami?

bebel
21. sep 2010

@brinzulka úplne najlepšie veci majú v BA napr. na Nivách v Nagelreiter pekárni. 😉 a v Bille (drevorubačská bageta nemá chybu).

alex21
21. sep 2010

@brinzulka no vidis keby som vedela ze tvoj muz tak lubi penove tak by som ti doniesla z Levic. 😀 Teraz sme tam boli na tyzden u svokry, tam jej to pecie nejaka suseda.
Ja zmrzlinu nemusim vobec ja mam radsej nanuky alebo kornutky. A zakusky si tiez upecieme doma ale odkedy peciem torty tak nemusim ani vela zakuskov bo mam sladkeho vyse hlavy. 😀 😝

alex21
21. sep 2010

A na TT hviezdickovy chlieb si pamatam ten bol fakt super 😉

sirinka
21. sep 2010

@slavkav podla mna su dobre...aj tortu ovocnu som tam davala robit deckam a bola dobra...len uz sme tam davno neboli...
no a chlieb to je ina kapitola...revucky od belaka...tak na ten u mna nema ziaden, podla mna na zapadnom slovensku nevedia piect chlieb 😝
a mrkvovy som kupovala v rakusku v strock pekarni...tu sa mu ani jeden nepodoba...ale v tescu teraz mavaju katalanske bagety...tie su vyborne...

rebecca2006
21. sep 2010

no vidime, baby, a ja som si myslela, ze zmrzlina u albancov mi minuly rok chutila preto lebo som bola tehotna a neobjektivna 🙂 teraz hnus, dala som si vanilkovu, na ktoru sme minuly rok chodili ostoset a br, a limetkova- no uplna umelina. tak vidim, ze to nebolo tym tehotenstvom ale cosi sa popsulo ☹ diky za tipy na kolacky, ja cukrosske nemusim, ale muz je veternikozrut 😀 a penovu toru s coko alebo kabvovou plnkou milujem, su sice priiiserne sladke, ale nam vzacne, na vuchode sa nerobia, ja som to prvy krat jedla, ked som pracovala v Nitre, tam to tetule robievaju. V SC o nikom neviem, ale Aex, ak budes nabuduce vyhadzovat, mysli na mna 😉
ps- Cruela, co je to flowin?

brinzulka
21. sep 2010

@slavkav svokra tam kupuje, nechce sa jej piect ...ale nejak ma neoslovili...nasa niekdajsia rodina v Modranke robievala mnam laskonky a puncaky...ale teta uz ma svoj vek 😖 ...tak overena marlenka aspon v obchode, alebo vypekam sama...

ja sa asi albancov opytam, co sa stalo, ked ta sadnem na kavu...dufam, ze nemaju v povahe sa urazit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre