Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

slavkav
22. sep 2010

@cruela a ako prebiehal zapis k p. Madaraszovej? lebo ja som pocula, ze je to bez pritomnosti rodicov a ze deti tam vyzlieka do nohaviciek, aby videla stavbu tela a tak, co sa mne nepacilo. mi to prislo take zvlastne, lebo ja som len chcela kruzok pre dcerku pre radost a nie pre nejake extra vykony. ale mozno je to tak vsade, ja som na tanecny nikdy nechodila

arrett
22. sep 2010

@alure Simon mal 3 mesiace keď som začala a kojim doteraz. Pytala som sa vtedy doktora a on mi povedal, že to nemá žiaden vplyv. Akurát po cvičení nemusí chutiť mliecko. Takze ja som okupala, nakojila a išla večer cvičiť. Potom prešli minimálne 3 hodiny, takze vpohode. A musím povedať, že mi cvičenie fakt super robilo. Trochu som "vypadla" od malého a venovala sa sebe. Psychicky mi to fakt veľa dala a aj fyzicky. Určite by som chodila ďalej, keby že neotehotniem. Po pôrode budem určite pokračovať🙂

cruela
22. sep 2010

@slavkav no, pokial viem, tak nejak ten zapis prebieha... ale nasa Ema ked bola mala, tak mala zo vsetkeho stresy, takze som riaditelke vysvetlila, ze Ema zapis nezvladne, tak ju nenutila a zobrala ju aj bez toho... ona rata s tym, ze od stvorrocnych deti nemoze ocakavat akekolvek vykony, deti sa tam skor hraju.... ja som bola rada, ze tam chodila, aspon mala nejaku aktivitu...

slavkav
22. sep 2010

@cruela aha tak to ste super dopadli. ja som este pocula, ze vyvija aj stres na deti, tak som to radsej neriskovala. ale mozno by sme tiez tak dopadli 🙂. ale teraz zo skolky chodi na kruzok do ZUS, tak som najspokojnejsia takto 🙂

bebel
22. sep 2010

@brinzulka
Ten kurz plávania je v soboty v PK...majú tréningy na plavárni aj v hipcentre.
Členské do ISC od zač. septembra do konca januára je 200Eur.
A tá hnusoba v SC nás aj dnes poslala do prdky, že má veľa detí a berie výlučne len 5 ročných.

cruela
22. sep 2010

@bebel no pekne 😒

sirinka
22. sep 2010

@bebel hm...a o rok uz bude brat iba 6 rocne, lebo ma vela zaujemcov...ci ako... 😠

brinzulka
22. sep 2010

@sirinka dnes ten plyn, co sme citili fakt unikal...policia tvrdila, ze im volali z kazdeho kuta senca,informovali plynarov...
ked sme boli podvecer na jazerach slo hasicske, spp a policajne auto...takze som zvedava na spravu v sencanovi, co sa udialo

gretkab
22. sep 2010

@sirinka Mojho maleho suseda ako 4-rocneho pred 2 rokmi tiez nevzali, vlani ho uz ako 5 rocneho vzali.

cruela
22. sep 2010

@brinzulka u nas to nebolo citit....

brinzulka
22. sep 2010

@cruela my sme na Lichnerke pred 17stou, nasledne i doma-preslo cez okna...a ked som volala, povedali, ze hlasili z jazier, mesta....

ked sme sli na korcule pred 18stou, niekde bolo a niekde nebolo citit...a to uz chodilo spp 😉

cruela
22. sep 2010

@brinzulka este ze sme tak odruky 🙂

sirinka
22. sep 2010

aj my... 🙂

bebel
23. sep 2010

@gretkab Môžem ju z vysoka okašľať, keď je taká ochotná a milá.....
Bruno už bude ako 5 ročný ovládať dávno plavecký štýl, on je vyslovene vodný typ(chodíme s ním pravidelne plávať od 3 mesiacov). Neni sme prípad, kedy rodičia nemajú ani čas, ani chuť, aby sa mu povenovali a naučili ho plávať a preto ho odlifrujú na kurz k tejto ošumtelej ježibabe. 🙄
Ešte možno zariadim, aby ju v hoteli SC od ďalšieho nájomného obdobia nahradili chlapci z ISC, ak budú mať čas a vôľu. 😝

bebel
23. sep 2010

@brinzulka aj ty si z Lichnerky?...sry, ja ťa asi neviem zaradiť. 😅
Až ma uvidíš naživo, kopni ma pls...aby som ťa zaregistrovala 😉

bebel
23. sep 2010

@brinzulka Nevideli sme sa náhodou dnes pri zmrzline/cukrárni?(Nemáš modrý jané nomad?)

brinzulka
23. sep 2010

@bebel nie...dorazame kocik po prvom dietati...ja som Ta uz stretla...byvame pri namesti, na Lichnerke bude byvat onedlho svagor..

bebel
23. sep 2010

@brinzulka .....vtedy, keď sme boli s Jankou kočíkovať?
Ja som mimo s týmito nickami spojiť si konkrétnu osobu 😅 sry.

palculienkastellka
23. sep 2010

ahojte. registrovala som sa na tejto stránke nedávno a chcela by som sa vás spýtať na otázku nie príliš súvisiacu s deťmi. neviete mi poradiť nejakého krajčíra/ku v senci? tá moja sa odsťahovala zo senca a potrebovala by som skrátiť jedny nohavice. ďakujem za rady. je to inak fajn stránka a snáď vám niekedy pomôžem aj ja svojou odpoveďou ak budem vedieť 🙂 pekný večer a nech deti rýchlo zaspia a spia celú noc prajem 🙂

cruela
23. sep 2010

veru, to s tou krajcirkou by zaujimalo aj mna, takze aj ja privitam odpoved ;)

a @palculienkastellka, vitaj medzi nami 😉

palculienkastellka
23. sep 2010

ked zistim, napisem 🙂

nefertitiavi
23. sep 2010

Bela
no nas nastastie na to plavanie zobrala, Ivanka mala v septembri 5 rokov, tiez sme tam chceli uz minuly rok, ale mala stale plno.
tentokrat som dufala ze sa dostaneme aspon jeden krat do zatoky, no a nastastie mala volne aj do hotela senec, takze budeme chodit dva krat do tyzdna som zvedava🙂
Tiez sa obidvom venujeme co sa plavania tyka, kedze sme vsetci v potapacskom klube a vlastne zijeme vodou a jazerami🙂 Takze vie plavat aj nad vodou aj pod vodou. a ja som pocas vysky robila kurzy plavania pre skolky a prvy stupen🙂 No som zvedava na jej štyl vyuky a na to co bude hovorit iVANKA🙂
Ale mna lakaju aj tie akvabely, to neviete od kolkych rokov tam beru?

Bela a s Bibkou budes chodit do aquacu?

mna nastvala kollarova - skolka, prestali robit kruzky pre 5 rocnych, robia len pre predskolakov☹(( maju vela deti. no a ta moja bambula cez obed nespi, takze som myslela ze ju dam na kruzky nech nemusi lezat a kukat do blba☹

nefertitiavi
23. sep 2010

k tej tanecnej v senci - v margite - hiphop, beru od styroch, Ivanka tam zacala minuly rok, tento rok pokracujeme, mame za sebou aj vystupenie v Šamorine🙂 ja som spokojna.

cruela
23. sep 2010

@nefertitiavi pokial viem, tak aquabely su od 8 rokov... som tam chcela dat nasu Emu, tak som to jeden cas zistovala...
a s tymi kruzkami je to aj u nas tak, tiez len pre predskolakov... my chodime na Kysucku a takto to funguje uz asi treti rok, mladsie deti sa mozu prihlasit len ak sa nenaplnia pocty predskolakmi... tiez som sa hnevala, ale nic som s tym nenarobila... a teraz, ked je Matej predskolak, tak nechce chodit na ziaden kruzok... 😖

nefertitiavi
23. sep 2010

jeej tak dik za info🙂
tak dovtedy bude plavat🙂))
no škoda tych kruzkov, nikedy to bolo tak ze mohli uz od 4 r., len teraz maju 80 predškolakov tak nestihaju☹((

cruela
23. sep 2010

@nefertitiavi u nas je to presne pre ten isty dovod, strasne vela deti je u nas...

inak, ja sa desim buduceho skolskeho roka, teraz je strasne vela predskolakov a buduci rok to vsetko pojde do skoly... Ema je tretiacka a v jej rocniku je 5 tried, tohtorocnych prvakov je uz 6 tried a buduci rok to bude iste viac... som zvedava, kam tie triedy vsetky natlacia, ved uz teraz je malo tried...

sirinka
23. sep 2010

@cruela a kazdy rok bude viac a viac... 😅 asi pristavia skolu... 😝

cruela
23. sep 2010

@sirinka nepristavili skolku, tak neratam, ze pristavia skolu 😀
inak, nas tiez bolo strasne vela, ked som chodila do skoly a tak sme chodili na smeny... 😕

bebel
23. sep 2010

@sirinka to by mali urobiť, lebo kapacitne to nezvládajú ..... 🙄

@nefertitiavi Zuzanina (kozmetička Vivien) Vanda chodí na akvabely už rok a do školy ešte nechodila pokiaľ viem. 😎
A prečo si ju dala k Pipiškovej? Však tam bude horda deciek, čo nevedia absolútne plávať.A čo som sa bavila s kamoškou tak 1. rok sa naučili len skákať a doplávať k brehu. Žiaden štýl.... 😕
Ja som mala plávanie povinné a známkované v rámci gympla, takže som bola drezúrovaná a nenávidím plávanie na čas a ani plavecký štýl vôbec. Ale moje deti zatiaľ obe vodu milujú. (Teda Bruno je extrémna vodná krysa a Biba to nevadí...hlavne, že sa niečo deje a robia sa na ňu opičky.)
A budeme chodiť do Babyswimmu, ale až ďalší kurz, lebo teraz má čerstvo 2. týždeň nastrelené náušky.
Čo sa týka krúžkov v škôlke...som znechutená 🙄
A ku téme ZŠ v SC, čo počúvam z okolia skúsenosti s prváčikmi- tak asi Bruna dám radšej do BA do kamoškinej školy a tým pádom aj Bibu pri jeho školu do škôlky.

bebel
23. sep 2010

@cruela to mi aj mangel spomínal, že tak kedysi fungovali...preboha!!!!
Ten hajzlík primátor si veselo stavia ďalšie a ďalšie polyfunkčné obytné domy...a na parkovanie a sociálnu vybavenosť k nim sa úplne vybodol. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre