Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

bebel
27. sep 2010

@rebecca2006 však dobehni k nám domov...nemusíš riešiť cez mmb. Ušetríš mi prácu s fotením a vypisovaním. 😉

bebel
27. sep 2010

@rebecca2006 i keď neviem, či mám veci tak malé po Brunčovi. Na 1 kompletíku je síce 86, ale on ho nosil ako 2-3 ročný. Bundy mám na 3 roky. Do 2 rokov som vecičky dosť popredala cez mmb, potom sme sa presťahovali a nastúpila som do roboty a na predávanie mi neostal čas, tak odvtedy všetko doma suším a už mi to dosť lezie na nervy, kade tade poukladané zbytočné šatstvo . 😅

palculienkastellka
27. sep 2010

hej, sme naspat v SC. mas pravdu, stellka je cely vladko. uvidime, ako sa bude dalej menit.

soso
28. sep 2010

Ahojte baby,
@bebel a mozem sa spytat na tu ZS co uvazujete? Akoze nam este Emmka nechodi ani do skolky, snaaad v septembri ju vezmu, dovtedy mozno pojde od noveho roka do Borsi, ale na ZS som este neuvazovala🙂 Akekolvek referencie mi pomozu, tak zacinam zhromazdovat info.
a este som sa chcela spytat na tie aquabely...viete od kolko to je? my zatial len plavame, ale planujem, ze ak by chcela, tak by sme z toho presli na aquabely, len netusim vobec zatial kde a kedy.

bebel
28. sep 2010

@soso http://www.centrumnadania.sk/ klikni na základná škola CENADA na lište vľavo.Podmienkou je 130 bodov IQ teste potvrdených psychológom zo spádového okresného PPPC.

soso
28. sep 2010

@bebel dakujem za link, zaujmave, dobry tip na tie aktivity centra, aktualne pre nas na jar, paci sa mi to🙂

rebecca2006
28. sep 2010

bela, dík, keď dojdeme do SC, tak sa ozvem a dohodneme nákupné stretko.

brinzulka
1. okt 2010

babeny, kto chodite k Dr. Harsányimu...ako ste spokojne, ako funguju akutne veci, poradne, prip.ine veci...Chcem dat decka preradit a jeho mam vyhliadnuteho.

slavkav
1. okt 2010

@brinzulka ja som si poradne moc neuzila, lebo sme presli, ked mala mala rok, ale co si pamatam, tak aj tie boli celkom ok, urcite lepsie ako u somogyiovej. Ja som inak spokojna, ked je dieta chore - tak spravi vyter, crp (podla toho, co treba) - ten si ale platis zvlast ak nie si v Unione a je na telefone do 21.00 cez pracovne dni. ja ked tam chcem ist s chorym dietatom, vzdy volam sestricke, kedy mozme prist - aby sme necakali medzi chorymi - a vtedy nas aj zavola. je pravda, dr. obcas meska - ze pride neskor. pekne spravili malej aj 3rocnu prehliadku - pekne ju popreskusavali, co bolo treba. ja som v podstate spokojna. atb nedava hned - my sme mali problem s mocovymi cestami - tak ak sa teraz nahodou stazuje mala na brusko - len donesiem moc a pockame na vysledky - ohladom ktorych si telefonujem a len ak je pozitivny nalez - idem tam. ale aj na moc ma u seba nejaky pristroj - ale tiez je plateny.

arrett
1. okt 2010

@brinzulka My chodíme zatiaľ iba do poradne, kde objednáva na čas. No nejakých 15 minút si tam počkáme. Chodíme tam zozadu, kde nie sú choré deticky. Vždy ochotne zodpovie na otázky, doknca aj viac. Vždy sa rozkeca o danej téme, takze odchadzam z veľa informáciami. Dokonca teraz keď vypadol vigantol, zabezpecil pre svoje klientky v lekárni oproti náhradu, informoval o tom mailom.
Zatiaľ sme boli chorý iba raz. Napísala som mu mail, čo a ako do 15 minút odpovedal čo treba robiť a podávať. Nemusela som sa k nemu trepat s horuckou. Napísal v akých prípadoch mame neodkladne prísť. Musím priznať, že veľa krát ho otravujem aj s hlupostami, najmensimi pochybnostami ako prečo sa chytá za uška, ako umyvat pipika, ako skladovat mlieko. Dokona mi poposielal aj nejaké www stránky na prestudovanie. Vždy je ochotný, na telefone aj na maily. Takze u mna uplna spokojnosť a dám k nemu aj druhé dieťa🙂 A musím pochváliť aj pani sestricku, super zienka, super prístup k deťom!

slavkav
1. okt 2010

suhlasim - sestricka je super tiez 🙂 ja tam tiez dam druhe babo 😉
mne vyhovuje aj to, ze ked je mala chora a ja uz chodim do roboty a viem, ze to je napr len viroza - tak tam ani nejdem - a zavolam, sme chori - sestricka pripravi OCR a mm len vyzdvihne. ak sa choroba samozrejme zhorsi, idem tam, ale zvycajne prve dva dni cakam, co sa z toho vyvinie.

brinzulka
1. okt 2010

@arrett
@slavkav dakujem...skusila som pisnut na mail, co mi vyhodil google...ale nic...v pondelok tam zavolam, ci by nas zobrali...alebo nie....
ten poplatok sa plati na zaciatku roka, alebo sa zaplati a plati sa znova o rok...podla toho, ako clovek nastupi?

sirinka
1. okt 2010

jeeej, tak uz premiestnili tabule s oznacenim zaciatku/konca mesta s pezinskej...takze uz aj my sme nielen podla obcianskeho ale aj skutocne sencania 😀

cruela
1. okt 2010

@sirinka pockat, pockat, ved vy byvate v Bieli, nie?

sirinka
1. okt 2010

@cruela nie...my sme cisty sencania 😀 medzi bielom a sencom je teraz cca 5 m...to uz sa neoplati pridavat ani plyn... 😝

cruela
1. okt 2010

@sirinka a ja som myslela, ze ta vystavba patri k Bielu... to je Senec? no co sa ja nedozviem....

pocujte, neviete co sa to tam bude stavat na tej vypadovke za kruhacom? asi byty, ked kvoli tomu posunuli aj tabule, nie?

sirinka
1. okt 2010

@cruela povodne sme si aj my mysleli, ze budeme patrit pod biel...
no neviem ci byty...mozno skor dalsia pumpa...udajne shell mala plany v senci...

cruela
1. okt 2010

@sirinka povodne sme aj mysleli, ze to bude pumpa, ale je to velky plac na pumpu... a mam vodojem, ze Shellka bude tam jak sa stavia ten outlet...
inak, Robo mi zobral prvenstvo, uz nebyvam ja najblizsie k robote ale on... aj ked ja mam asi kratsiu cestu 🙂

sirinka
1. okt 2010

@cruela ved sa smiali na pohovoroch, ze miesto auta dostane sluzobny bycikel 😝
a ten outlet je v akom stadiu stavania???

sirinka
1. okt 2010

@cruela inac u nas sa siria obcas take reci, ze casom sa vybuduje cesta medzi nasou zonou a agipkou...takze to by bolo plus pre nas, nemuseli by sme stat v radoch pred kruhacom 😎 a vraj by ta cesta mala sluzit iba obyvatelom nasej zony...ale to vies, reci sa hovoria a chlieb sa je...ja tomu velmi neverim..hlavne ta nasa zona ma byt casom taka velka, ze tazko by sa to dalo ustrazit...

cruela
1. okt 2010

@sirinka no, pokial viem, tak o rok by sme tam uz mohli travit obedove prestavky 😀 tu sa docitas viac: http://www.d1outlet.sk/html/about/about_sk.html
ale ci to ozaj aj stihnu, to uvidime...

sirinka
1. okt 2010

@cruela ved prave, davno som nesla okolo...naposledy co som videla, robili prave zaklady na pumpu...

maznacik007
1. okt 2010

baby v tescu maju nejake hracky za polovicu... najma lego fisher a pod. my sme isli kupit len par drobnosti a nakoniec som pokupila plno hraciek uz pod stromcek... 😀

cruela
1. okt 2010

@maznacik007 kuuuurna, ja mam absolutne financne suchoty, by som tam zbehla, ale kym nabehne vyplata, asi aj nic nebudu mat... inak, normalne mam nocne mory z tohtorocnych Vianoc... ledva vyzijem cez bezny mesiac a Vianoce budu pekny zatah na penazenku ☹

cruela
1. okt 2010

@maznacik007 Leni, to v seneckom tescu, tak?

maznacik007
1. okt 2010

@cruela to chapem.. to je potom lepsie nechodit.. lebo cloveka to skrie... ono vsak tie vianoce aj tak nie su o tom.. ja som nakupila teraz.. a ja s muzom si dame pod stromcek asi krb alebo par mechov stierok... 😀 ale detom par hraciek to musi byt...
a ako uz mas po tom?

inak september je dobry zaberak.. poplatky v skole /to je to skolstvo zadarmo/ plus kruzky, plavecky atd atd... co si budeme hovorit..

ano v seneckom.. ale takym vacsim dievcatam inak nic moc.. malej som len tie LPS kupila... skor na male deticky alebo chlapcom

cruela
1. okt 2010

@maznacik007 hej, Vianoce nie su o tom, ale vysvetli to detom, hlavne ak boli na nieco zvyknute 😀 ale pripravujem ich na to, ze tento rok nebudu take Vianoce ako po ine roky, myslim, ze to chapu...
25.10. bude ten den D, hadam to zmakneme na prvy raz,,,, ☹
ale to tesco mozno pojdem kuknut, mam nejaku zeleznu rezervu, tak ak by tam daco bolo, tak by som kupila aspon nieco... som tento vikend bez deti, tak budem mat aj moznost tam ist....
a o tych poplatkoch mi ani nehovor! sak kvoli tomu som od 15. v minuse 😠

maznacik007
1. okt 2010

@cruela tak drzim peste nech to ide hladko... a nenatahuje sa to. chod pozriet... mozno sa ti nieco zapaci... len asi cim skor.. lebo osobne mam dojem ze je to z minuleho roka... a potrebuju uvolnit regale pre novy tovar...

tak aspon sa mozes zrelaxovat tento vikend... a deti chapu niekedy viac ako sme my schopni pripustit... 😔

slavkav
1. okt 2010

@brinzulka oni tusim ten poplatok maju urcovany podla toho, kedy sa prihlasite. nemali by ste teraz platit cely poplatok.

sirinka
2. okt 2010

@maznacik007 diky za tip na tie hracky...uz mame nejaky zaklad na vianoce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre