Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

arrett
11. mar 2011

Baby? Sobasna suen je mestskom úrade na námestí? Ideme zajtra privitat Dasku, rak som zvedava čo to bude😀

gretkab
11. mar 2011

@arrett Ano, je to tam, ale moc od toho neocakavaj 😉.

arrett
11. mar 2011

@gretkab Vdaka🙂 necakam, len sme chceli vidieť, kedže pri simimu sme nešli. Ale snáď to nebude take hrozne a uvidim deticky čo sa rovnako narodili🙂 a aspoň mame nejaký program.

gretkab
11. mar 2011

@arrett Vsak ono to bolo mile, len my sme tam sli napr. obleceni ako na krstiny a polovica rodicov v dzinsoch 😉. Ja inak spatne vobec netusim, s kym sme tam boli (myslim ine deticky).

luppita
11. mar 2011

@sirinka jej gratulujem k babatku 🙂 vela zdravicka stasticka malinkej a celej rodinke tvojej 🙂

sirinka
11. mar 2011

@luppita dakujeme!

arrett
11. mar 2011

@gretkab Hmm.. Ja pôjdem tiež asi v rifliach🙂 Do ničoho iného sa po pôrode nevpracem☹ Sice, leginy by to mohli zachrániť, to natiahnem😀 😀 😀

sirinka
12. mar 2011

@arrett
@gretkab my sme sa tiez obliekli na to vitanie tak trosku krajsie, nie rifle, ale zase ani slavnostne oblecenie 😀

arrett
12. mar 2011

Kedy vlastne otvárajú to ihrisko na amfiku?

gretkab
12. mar 2011

@sirinka Aj ja sa pridavam ku gratulaciam, aj ja!!!

sirinka
12. mar 2011

@gretkab dakujeme!

arrett
12. mar 2011

Tak bolo veeelmi pekne🙂 pekná muzicka, krásne slova, dostali sme fotoalbum s ramcekom na fotky a krásny kvietok. Uplna spokojnosť🙂 bolo to milé.

brinzulka
12. mar 2011

@arrett uz je otvorene....nam bolo vcera povedane....pojdeme skusit v nedelu 😵

sirinka
12. mar 2011

@arrett no tak super... 🙂

@brinzulka jeeej, tak hadam ked bude peknejsie, tak prideme aj my kuknut...tam my aspon deticky neujdu na cestu 😀

arrett
12. mar 2011

@brinzulka Super. Zajtra tam poslem chlapov omrknut doobeda. 😉 Konecne je teplejsie a dá sa byt dlllho vonku🙂 Este ten vietor a bude to originál🙂
@sirinka noo, bola som tuším jediná, čo nemala rifle.

sirinka
12. mar 2011

@arrett tak vidis...ja to ponimam ako nieco slavnostnejsie, rifle by som si tam proste nedala...ale ved kazdy tam vita to svoje dietatko.... 😉

arrett
12. mar 2011

@sirinka Ano, mas pravdu. Aj ja som to vnimala ako nieco slavnejsie. Rifle sa tam naozaj vobec nehodia. DAkujem za radu, citila by som sa ako blbec.

sirinka
12. mar 2011

@arrett 🙂

bevab
12. mar 2011

Ahoj Gretkab,
nehnevaj este otazocka. Ako je to organizovane s tym mikrobusom casovo ? Vraj by pre malu dosli k mojej mamke o 0645 co mi pripade strasne skoro. Da sa s nimi nejak dohodnut ?

Dakujem pekne 🙂

gretkab
12. mar 2011

@bevab Nejaky casovy harmonogram maju a vzdy nejake dieta musi ist prve a nejake posledne a snazia sa to casovat tak, aby deti brali po nejakej trase = aby sa napr. na tu istu ulicu nevracali 2x, ale dohodnut sa urcite da. Zalezi hlavne odkial ju budu brat.

alex21
12. mar 2011

babulky my sme isli dnes okolo amfiku a bolo to zatvorene 😒

brinzulka
12. mar 2011

☹ tak ja nechapem...lebo mm siel do prace s jednou tetou a ta mu povedala, ze tam chodia- to ma mrzi, ak je to zla info...

brinzulka
12. mar 2011

k teme mlieko:
pytala som sa doktora, co davat malemu, ked ho idem odstavit (20mesiacov)...
povedal, ze nie je problem mu dat kravske mlieko, ak nema problem s mliecnymi vyrobkami...kedze aj UM je kravske...
ale mam kupovat v automate, alebo plnotucne 5dnove...nie trvanlive, kedze je konzervovane a to moze robit problem

petra89
12. mar 2011

Ahojte žienky.
Som študentka Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, momentálne v druhom ročníku, a začínam si pomaly chystať čo-to k mojej bakalárskej práci.
Téma sa týka využitia pohybových aktivít pri práci s dieťaťom s problémom ADHD.

Rada by som sa zoznámila s rodinkou, kde majú také dieťatko, najlepšie do 7-8 rokov.

Mám skúsenosti s opatrovaním detičiek (tu v Senci - sama som zo Senca), aj s chlapčekom s ADD, môj vzťah k deťom je pozitívny.

Nejedná sa opatrovanie, ale rada by som s dieťatko s ADHD pracovala, mala by som do mojej Bc. práce zahrnúť kazuistiku dieťaťa s ADHD a tiež zostaviť nejaký pohybový program, ktorý by som s ním rada spravila.

Samozrejme, bližšie info potom osobne. Všetko by bolo na osobnej dohode a na záujme maminky (rodičov).

Ak by mala niektorá z Vás záujem, alebo poznáte niekoho, kto má také dieťatko a vedeli by ste mi dať kontakt (samozrejme so súhlasom rodičov), bola by som Vám nesmierne vďačná.

Petra

brinzulka
13. mar 2011

amfik:
je uzamknuty, dnu prebiehaju stavebne prace...dlazba, miesacka- akoze nie dnes...ale su tam ulozene veci...
dnu bolo 6ludi- ale ako sa tam dostali, je nam zahadou: dospeli+hojdajuce sa deti

sirinka
13. mar 2011

@brinzulka no snad to cim skor dokoncia....

vriend
13. mar 2011

@sirinka Gratulujem k malinkej, v dobrom Ti zavidim, ze uz mas po tom 😵

alure
14. mar 2011

@sirinka gratulujem k malinkej,prajem vám obom veľa zdravíčka tebe hodne mliečka a malinká nech rastie do krásy 😉

sirinka
14. mar 2011

@vriend
@alure dakujem vam baby!

katy1979
14. mar 2011

my sme tiez vcera isli okolo amfiku a presne bolo zatvorene. asi do leta budeme musiet vydrzat.

@petra89 no my to diagnostikovane zatial nemame ale co tak skusit cez psychologov tu v senci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre