Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

katy1979
29. nov 2011

@horajda fuuha no to aby sa chalani rozhodovali rychlo 😅 lebo baby ich predbehnu.

horajda
29. nov 2011

a potom sup sup mailik na moju adresu nie na kona aby som to mala pokope.

horajda
29. nov 2011

@katy1979 no sak prave a bolo by super keby sme mali aj chalosov

horajda
29. nov 2011

a co takto nosice pre tych mladsich ja to tak riesim ked sa chcem niekam vytrepat,mame manducu 🙂

katy1979
29. nov 2011

@horajda manducu mam aj ja. len minule som s nim absolvovala cestu do skolky a spat so zastavkou na poste a mala som dost. neviem preco v lete to bolo vzdy v pohode.

katy1979
29. nov 2011

@horajda pocuj je to robene takou hravou formou? ako sebi absolvoval uz kadejake cvicenie pre drobcov divadielka s tym problem nemal. len on je take strestidlo strestene a ked ho nieco nebavi tak ho tam nedostane ani par volov.

lienka7
30. nov 2011

@katy1979 .. u nas je to to iste ....mlady pan povedal ze teda dobre tak vraj tam bude chodit tak ho prihlasim a budem trpnut ze ho to zaujme lebo ked ho nieco nezaujme alebo nebavi tak koniec .....

katy1979
30. nov 2011

@lienka7 no ked ich to nebude bavit urobia tam z toho kulnicku na drevo

lienka7
30. nov 2011

@katy1979 ...no z nasej strany to bude bud: ja si robim toto a dajte mi pokoj alebo: ideme domov, ideme domov, mne sa tu nepaci, ideme domov, ideme domov 🙂
...ale ked bude mat partaka tak mozno sa prida ...uvidime

katy1979
30. nov 2011

@lienka7 tak ked nema partaka tiez len domov a domov ale ked sa partak najde. no co skusime to?

lienka7
30. nov 2011

@katy1979 ..jasne ....za pokus to stoji ...aspon bude sranda .....tvoj Sebastian je od Miska starsi tak by mohol na neho zaposobit, on sa dako taha za starsimi detmi, rovesnikov alebo mladsie deti moc nemusi,

horajda
30. nov 2011

cafte baby tak uz mame troch chalosov,super a nebojte sa ja si myslim,ze ich to zaujme.hlavne ked uz zacnu tak ich treba v tom podporovat ale to vy urco viete 🙂

horajda
30. nov 2011

@katy1979 urco ze to bude hravou formou tieto deticky su este male na to aby sme to robili inac. neboj aj v skolke som ucila taketo male deticky a tesili sa tak uvidime co povedia... 😀

katy1979
30. nov 2011

@horajda ok tak si nas zapis ci ti mam poslat aj mail?

@lienka7 no sebimu jedno ci mladsi ci starsi. a ak ma misko tiez duracelky v zadku tak si snad sadnu

horajda
30. nov 2011

@katy1979 napis mi please email nech to mam pokope, cele meno Sebiho,kedy sa narodil zatial, ja odpisem

vriend
1. dec 2011

@katy1979 tusim obchod s cukrikmi otvorili na Lichnerke (pesej zone) oproti tatrabanke v pasaži

katy1979
1. dec 2011

@vriend aha tak v pasazi sme davno neboli tak kukneme ked pojdeme okolo

sirinka
4. dec 2011

ahojte, viete mi poradit, kde v Senci najdem krajcirku, co mi predlzi panske oblekove nohavice?

vriend
4. dec 2011

@sirinka ahoj jedna sikovna je aj v pasasi pri Mestkom urade vedla kebabu

sirinka
4. dec 2011

@vriend supis, dakujem

horajda
4. dec 2011

baby este raz ak by ste mali zaujem
ZABKY
Cvičenie s rodičmi pre deti od 1.5 do 3 rokov
Začíname 14. Januára 2012 a cvičiť sa bude každú sobotu
od 9.30 do 10.15
v MsKS Senec Labyrint na 2.poschodí
Príjemne strávená hodinka s Vašim dieťatkom. Osviežime si riekanky, pesničky, možno sa naučíme aj niektoré nové. Trošku si zacvičíme, rozhýbeme telo a poskáčeme. Deťom je ponúknutá hra a priestor pre ňu. Prirodzene rozvíjajú pohyblivosť, koordináciu pohybov, rovnováhu, orientáciu v priestore, lepšie spoznávajú svoje telo. Rozvíja sa schopnosť sústrediť sa, tešiť sa, zapájať sa do činností, ale tiež sa uvoľniť, upokojiť, oddýchnuť si vďaka rytmickému usporiadaniu hodiny. Deti zažívajú spoločnosť ostatných detí, učia sa prvým sociálnym kontaktom a komunikácii s ostatnými deťmi.
Kurz vedie:
Mgr.Art Zuzana Horáčková - mamička dvoch malých detí vyštudovala VŠMU odbor pedagóg ľudového tanca, 7 rokov tancovala v umeleckom súbore Lúčnica, 6 rokov viedla DFS Sárik v Bratislave a tretí rok sa venuje kurzom pre deti od 1.5 do 5 rokov v materských školách a v materských centrách.

Oblečenie: pohodlné oblečenie pre rodičov a detičky

Viac info na http://www.msks-senec.sk/labyrint/
Cena kurzu je 43Eur a obsahuje: 10 vyučovacích hodín plus 1 náhradná hodina
Prihlášky posielajte do 7.1. 2012 na mail: zuzanahorackova@yahoo.com
alebo telefonicky 0907 303 945

lienka77
5. dec 2011

@lienka7 Leni bude chodit aj Paulinka a Zuzka. Dufam, ze to Miska neodradi...🙂))

lienka7
5. dec 2011

@lienka77 ...dufam ze nie ...ved uz je dost velky na to aby konecne pochopil ze ma behat za babami a nie pred nimi utekat 😀

alex21
7. dec 2011

Ahojte zienky, nepoznate prosim niekto v SC opravara televizorov?

adulik23
9. dec 2011

ahojte.
v MS Kosicka vypukli kiahne. kto tam mate kamaratov, chvilku sa im vyhybajte.
alebo aj nie - ak by sa niekto chcel nakazit. 😉

lienka7
9. dec 2011

@adulik23 ...jej a u nas to vyzera tak ze v skolke na Kysuckej je zase daka epidemia mykoplazmi alebo coho ..deti kaslu ako stare hrnce

sirinka
9. dec 2011

@lienka7 moja mala vo vyteroch moraxellu a pneumokoka...

lienka7
9. dec 2011

@sirinka ..nam vytery nerobili tak neviem co presne to je, ale ten kasel stoji za to ....stary tuberak je nic

sirinka
9. dec 2011

@lienka7 no to hej, katastrofa..-.najviac ma hneva, ze klarka od septembra nebola ani raz chora a teraz akurat, na mikulasa a na besiedku, tak sme ju nevideli... ☹

lienka7
9. dec 2011

@sirinka ...tak to ti verim. My sme na tom podobne. Mesiac bol doma lebo sme davali vybrat nosne mandle + este mu robili usi, celu dobu co bol doma sa tesil na Mikulasa v skolke a bol tam 3 dni a uz sopliky, kasel a uz to islo ...takze Mikulas 0 bodov, besiedka tiez 0 bodov, od vcera antibiotika dalsich 10 dni doma takze vianoce a besiedka zase 0 bodov ...a dalsi mesiac bude doma

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre