Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

niwek
3. sep 2008

Ahojky - tak jsem vas tady nasla.. 😝

alex21
3. sep 2008

Leni spýtaj sa v tejto téme. Tam nájdeš aj Veroniku 😀
a môžeš naštudovať www.nosime.sk tam je tiež popísané
niwek áno som na materskej

alex21
3. sep 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
zabudla som pridať link na tému 🤐

niwek
3. sep 2008

Holky, já jsem normálně pořád zavřená tady v baráku, brzo mě tady z toho asi klepne - není s kým jít... ☹

potvorka
3. sep 2008

ahojte, sme doma z kurzu, luki plaval do 11,00 a odvtedy spinka, tak som sa aj vykupala a teraz idem rychlo jest, nez sa prebere 😉
alex, architektka sa z dnes posunula na zajtra, tak asi aj prideme, ale najskor po 14,00

niwek
3. sep 2008

Holky, potřebovala bych pomoct. Musím si někde tady na Senci najít dětského doktora pro malého a taky porodní asistentku, aby mě přišla po porodu zkontrolovat. Nemáte prosím některá kontakt???? Nebo aspoň webovou adresu, abych věděla, kde mám hledat..Děkuju vám.

sirinka
3. sep 2008

niwek detsky lekari su v poliklinike na prizemi, ja chodievam k dr. somogyiovej a som spokojna. udajne si velmi chvalia dr. vo velkom biely.
ty nepojdes na kontrolu po porode ku svojmu gyn?
inac skus pozriet stranku www.senec.sk mozno tam nieco najdes.
ty uz si doma? uz nechodis do prace?

niwek
3. sep 2008

Děkuju za radu. No, ke svému doktorovi půjdu, ale až na tu prohlídku po šestinedělí. U nás v je to tak, že po porodu chodí maminky kontrolovat třikrát porodní asistentka až do domu - dohlídne na kojení, zkontroluje mimi a maminku, tak jsem si říkala, že jednodušší pro mě bude, najít si nějakou porodní asistentku tady. U vás to tak nefunguje?
Já už jsem doma. Byla jsem na vysoké, ne v práci.

sirinka
3. sep 2008

niwek tu to tak veru nefunguje 🙄 ale existuju laktacne poradkyne, tie ti poradia pri dojceni a s babatkom musis ist hned po prepusteni z porodnice k pediatrovi. tu je velmi vela deticiek, domace nastevy nehrozia 😒

niwek
3. sep 2008

No, u nás je teď taky babyboom,ale tyhle služby se pořád drží..Tak teď fakt nevím, co s tím.Pač i stehy po šití vytahuje ta por. asistentka doma - když dojdu k mému doktorovi,budu asi vypadat jako exot... 😒

sirinka
3. sep 2008

niwek, stehy po siti sa nevytahuju, su vstrebatelne 😉

niwek
3. sep 2008

Jo? Kamaradka mela nejake vnitrni - vstrebatelne - a pak jeste vnejsi a ty ji vytahovali - byla hodne nastrizena. Toz ted uz su fakt zmatena 😝

andy75
3. sep 2008

niwek a kde budes rodit? ked pojdes na kontrolu do CR....
Ja chodim s malou k dr. Hervayovej, po odbornej stranke je fajn,ale obcas ma divnu naladu.... 😖
A ona neprisla k nam domov,ale my sme sli s malou k nej,ked sme prisli z porodnice domov

sirinka
3. sep 2008

niwek no ja neviem, ale podla mna sa pouzivaju iba tie vstrebatelne...

andy75
3. sep 2008

ja som mala tie vonkajsie take normalne-samovypadajuce. A vpripade,ze z nejakej priciny nevypadnu /ale to byva zriedka/ ,ich u nas vybera lekar na kontrole po sestonedeli

niwek
4. sep 2008

Ahoj holky,rodit bych chtěla v ČR, když už tam chodím od začátku.. No, uvidím, jak to ještě všechno bude. Každopádně děkuju za rady... 😉

potvorka
5. sep 2008

dobre ranko 🙂 my mame dnes akysi pohoda den, v noci sa lukinko zobudil len o 3,45, napapal sa a vratila som ho do postielky a spinkal az do 7,30 😎 napapal sa, pohral, a sam zaspinkal v kresielku, tak som ho prelozila do kociarika a spinka na balkone, tak uzivam netu 😵

alex21
5. sep 2008

potvorka ja som mala poho den včera. Eliška sa doobeda 1,5 hodiny sama prehrala s hračkami čo bol fakt rekord. 😵
Teraz čakam kedy mi donesú vyplaty aby som mohla pracovať len zatial nik nechodí. Na víkend chcem ísť preč tak neviem kedy ich budem robiť. 😨

sirinka
5. sep 2008

potvorka tak super, okolo troch mesiacov vela deticiek pochopi rozdiel medzi dnom a nocou a zacnu v noci spavat bez zobudenia, pripadne s jednym prebudenim na papanie... 🙂

potvorka
5. sep 2008

krasa, 2 hodky bol hore, napapal sa, brutal potentoval, az sme sa museli osprchovat 😀 znova napapal a spinka 😉 polievka skoro hotova, uvarim druhe, zaciname zit ako ludia 😝

sirinka
5. sep 2008

potvorka uzivaj kym sa nezacne pohybovat 😉

potvorka
5. sep 2008

Sirinka nestras 😒 ale mame dost velky byt, tak nech si lieta chlapec 😎 ved uvidime, je to nasa laska, tak clovek je ochotny obetovat vela - to vies asi najlepsie, co by si pre svoju malicku urobila 😵

sirinka
6. sep 2008

jasne, obcas sice mam riadne nervy, ked nic nestiham a vsade kam pozriem bordel, ale potom si uvedomim, ze to tak nebude navzdy a teraz je dolezitejsie byt s dcerkou ako v kuse upratovat

bambulka78
8. sep 2008

ahojte kocky,
v piatok som bola u doktorky a odporucila mi pre maleho ockovanie proti rotavirusom - tak sa len chcem spytat, ci s nim mate niektora skusenost, pripadne info, ci je to uzitocne alebo blbost
vdaka vopred

sirinka
8. sep 2008

bambulka podla mna je to zbytocne, mozno ak by si dala maleho do jasli, tak hej, ale inac nevidim dovod.

andy75
8. sep 2008

bambulka http://www.rotavirus.sk/
moja neter to mala a bolo to dost blbe, skoncili v nemocnici na infuziach

potvorka
8. sep 2008

ahojte, dnes znova plavanie, ale akosi s placom ☹ a vecer cisty rev 😢 po 2 hodinach na rukach zaspinkal, zeby zubky 😠 ???

bambulka ja som Lukaska dala zaockovat - vlastne sa to len pije
z rodiny mame detsku lekarku a povedala, ze ako byvaju obdobia chripky, tak aj tejto hnacky a vtedy mali v nemocnici aj 100 deti 🤐
na druhy den po podani ockovacej latky sa za 3 hodiny 3x brutalne pokakal a potom bolo uz ok. aj som volala doktorke, povedala ze to mohla byt reakcia, neviem si predstavit ze by mal mat take prehanky niekolko dni 😒

bambulka78
9. sep 2008

dakujem kocky za info, budem to zvazovat, ked clovek chce spravit vsetko pre toho drobca, tiez si neviem predstavit ako sa trapi s takou hnackou, len aby to nebol komercny tah farma firiem☹

sirinka
9. sep 2008

andy dianka je zaockovana na rotavirus?
moja skoro svagrina je farmaceutka, ked som sa jej na to pytala, povedala, ze nemusim, hnacky moze mat aj bez rotavirusov...a nepomozem si.

andy75
9. sep 2008

no ja som ju tiez nedala zaockovat...vela som o tom rozmyslala az som to nakoniec nestihla, zostava mi dufat,ze ak to pride,tak to nejako zvladneme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre