Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
19. sep 2008

benitas diky a tebe drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 😉
inac ja mam tiez urcite obavy z druheho babatka, ale mam taky pocit, ze keby som dlhsie cakala, mozno by som sa uz na dalsie neodhodlala.
andy teda dianka ti ukazuje, kto je panou v dome 😵 tiez to doverne poznam. veru, kde su tie zlate casy, ked to kludne lezalo... 😀

weroni
19. sep 2008

caute zienky 🙂

benitas no uz sa to krati vsakze 🙂 ako sa citite?

potvorka teda riadni plavci ste uz sa tesim ked budeme chodit aj my 🙂 no inac nam sa ta ranka po ockovani proti tbc pekne zhorsila - malicky vriedok sa z nej spravil a cakam kedy praskne. Bud. tyzden ideme na ockovanie do nozky no neviem ci sa neodlozi kedze toto este neni ok. 😒

benitas
21. sep 2008

weroni citim sa celkom fain, len uz ledva fucim a neviem sa dockat kedy to uz pride a budem to mat uz za sebou. Uz malinkej dohovaram, ze by sa mohla uz hlasit, ze chce ist na svet 🙂 . Strasne sa na nu tesim.
A Vam sa ako dari, ku babke chodite?

brinzulka
22. sep 2008

sirinka...no nejak sa nezadarilo...uvidime o mesiac ☹ .
weroni- nam ockovanie odlozili, ked sa nam nezhojil tbc vpich.
V piatok sme boli na Bathory...trocha kultury a po prichode domov konecne aj kurit zacali 😉

janula203
22. sep 2008

aaahojky dievcata,

pozeram, ze tu uz niektore aj druhe babatko cakate...gratulujeeeem...
Bubulka, to je skoda, ze drobec ma pneumokoka, my sme maleho dali ockovat tiez, nakolko uz prekonal zapal pluc, chudacik..tak dufam, ze uz nas to nepostretne...
Ozaj, nechodievate daktore do materkeho centra Slniecko?

sirinka
22. sep 2008

janula dik a chodime, teda ja teraz len obcas, ale chodime 🙂

andy75
22. sep 2008

janula -chodievame , terazked je chladnejsie,tak pravidelnejsie 🙂
Nazrela som do Tvojho albumu a myslim,ze som Ta tam s detickami uz aj videla 😉

janula203
23. sep 2008

andy, aj ja si tusim pamatam na teba :o))) tak sa tam nabuduce hadam stretneme...sme vsak teraz nachladnuti....

andy75
23. sep 2008

My sme bolo dnes doobeda, bolo take divadielko a cvicenie pre deti, potom sme si lepili 🙂
Zajtra popobede o 17h je prednaska s psychologom,nepamatam sa,ako sa vola, raz uz mal prednasku v centre a bolo to zaujimave-sirinka-pamatas?

janula203
23. sep 2008

minule som bola aj ja...ale po pol hodke ma vyhnali deticky 😀
na to divadielko sme sa tesili, ale sme chori ☹

weroni
24. sep 2008

brinzulka nam ho tiez odlozili lebo Ester skoro dva mesiace absolutne nic a potom jej to zacalo cervenat a tri dni pred ockovanim sa jej spravil ten vriedok a vecer pred praskol. Takze o tri tyzdne. Desim sa toho, som sa tam v cakarni rozrevala ked sa babo pred co bolo pred nami rozplakalo vo vnutri ☹

sirinka
25. sep 2008

ahojte. andy bola si vcera v centre? ja som chcela, ale mala som zase taku migrenu cely den 😠 tak by som tam sedela nepritomna...

brinzulka
25. sep 2008

sirinka...no to Ti gratulujem...mne sa migrena taha 3den 🙄 ...co vtedy s malou...ako to zvladas?
Neboli ste niekto vecer na tej prednaske?
Weroni... ockovanie bude mama asi vzdy prezivat horsie ako nase deticky...Ja som zdravotacka a zamavalo to so mnou.

sirinka
25. sep 2008

brinzulka veru, u mna byvala tak...2dni, potom den pauza a este jeden den, ale to suviselo s menstruaciou. teraz ju mavam skor od stresu a to nastatsie je jeden den iba. no a vtedy sa snazim vymysliet aktivity, pri ktory sa nemusime moc hybat...kocky a knizky. niekedy mi je aj do placu, ale co narobim, nejako musime vydrzat.

janula203
25. sep 2008

ahojky dievcata,
ja som bola vcera na tej prednaske, manzelik povaroval deti, lebo su nachladnute, a ja som bola zurovat 😀 na prednaske. Bolo fajn. Ja som mala tiez taku migrenu asik tri dni a v pondelok sa vyvrsila depkou 😅 Nastastie, uz som sa dako naucila, ze vtedy treba odist do vedlajsej izby od deti, tak som to aj zrealizovala, ked tatiko prisiel z prace....inak byvam uvrieskana ☹ ak by som sa neukludnila v izbe.
Myslim, ze aj Andy bola vcera. Buduci tyzden 1.10.by mala byt prednaska na temu Konflikty medzi surodencami....tak na to si vezmem aj poznamkovy blok 😀 uz sa nas tieto konflikty zacinaju tykat 😅
Pekny vecer Vam prajem...

andy75
25. sep 2008

Ahojky,
ano Janka na prednaske som bola. Bola celkom fajn,ale +- hovoril to iste ako ked bol minuly skolsky rok v centre.Ako povedala Miskina mama-taka lahka prednaska pre mlade manzelky 😀
V utorok doobeda sme tam boli tiez. Bol tam program pre deti-Hrajme sa so Slnieckom /ci tak nejako/,tentoraz sa Dianka celkom "chytala"
Siri-dufam,ze Ti je uz lepsie a vsetko je OK. Mala si migeny aj pocas 1.tehu?

andy75
25. sep 2008

A dnes poobede sme boli na cviceni pre maminy s detmi /vo stvrtok to je pre deti od 3 mesiacov do 2rokov-povedala instruktorka/,ale boli tam deti okolo/po1.roku a viac ich malo nejaky zly den-mrncali, bili sa, stipali 😠 ...inak bolo dobre

sirinka
26. sep 2008

andy hej, uz som ok, dobre som sa vyspala, klara spinkala celu noc 😵
mala som migrenu aj pocas prveho, ale nastatsie su slabsie ako tie pri menstruacii, tie su na skapanie a toto ako tak vydrzim bez liekov 😖

alex21
26. sep 2008

sirinka gratulujem tak podarilo sa to na prvý šup. 😵
andy to cvičinie kde býva a o kolkej asi by som sa prišla pozrieť. vieš mi o tom dať nejaké bližšie info alebo nejakú internetovú stránku. dík 😉

sirinka
26. sep 2008

alex no podarilo, ale dnes som zacala krvacat, tak neviem, ci sa aj udrzi 😢
to iste sa mi stalo pri klarke, ta to vybojovala, tak uvidime 😵

janula203
26. sep 2008

oh sirinka, drz sa...

alex21
26. sep 2008

sirinka tak držíme palce aby sa drobatko bojovalo a udržalo sa

bambulka78
26. sep 2008

sirinka, aj ja drzim palec, nech to s babatkom zvladnete!

brinzulka
27. sep 2008

Sirinka drz sa!! Ja som si doma odlezala cele tehu, vyzeralo to, ze maly sa neudrzi...knizku mi dali az po tretom mesiaci. Napokon sa podarilo. Budeme na Teba mysliet.

alex21
27. sep 2008

kočky ja som teraz našla tie kupony na pampers. Chcete to niektorá my pampers nepoužívame. Najlepšie niekto kto si vie po to prísť osobne lebo poštou sa to už asi nestihne. Treba ich použiť do konca septembra.

andy75
28. sep 2008

alex21- http://www.msks-senec.sk/labyrint/node/3
viac som nenasla, skus sa niekedy vo stvrtok prist pozriet,40sk/hod.
Aj ja mam tie kupony,keby nahodu niekto mal zaujem 🙂

andy75
28. sep 2008

sirinka-dufam,ze je vsetko Ok,drzime palce. K dr.kedy ides?

michru
29. sep 2008

čaute, aj ja som zo Senca 🙂

sirinka
29. sep 2008

cate baby...tak ja som bola u dr. hned v piatok, babatko tam je, ale este nebolo vidiet srdiecko. nasadil mi duphaston 😖 uz zase a uvidime. teraz je klud 🙂
inac aky bol vikend?

bambulka78
29. sep 2008

tak super sirinka, pozdravuj babatko🙂
my sme boli cez vikend mrknut na vinobranie v pezinku, kopa ludi a hluku 🙂 nikdy som si to tak nevsimala ako teraz, ked mam babatko, ale malemu sa pacilo, je rad ked sa okolo neho nieco deje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre