Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

asztika
26. aug 2012

Ahojte som tu nová a som tiež zo Senca môžem sa kvan pridať?

rebecca2006
27. aug 2012

@bebel tak tyo sa teším, konečne niečo aj v SC. Pôjdem skúsiť, ešte tak niekoho na babysitting nahovoriť.

rebecca2006
27. aug 2012

@asztika vitaj. 🙂
len sa tu musíme royhýbať, nejako tu je ticho, babz, akosa máte, čo nové? Ja tiež popri dvoch nestíhačka...
Teraz sme u našich v Košiciach na prázdninách, chcela som ešte stihnúť, kým mi Maťko nastúpi do škôlkz, ale sme vychytili akurát tie strašné horúčavy a Esterka mi ochorela. Podľa kliniky to vyzerá a 6. chorobu. Mali ste niekto? Teda detičky mzslím? Ako vám to prebiehalo?

sisulita
27. aug 2012

@rebecca2006 ahoj, my sme akurat mali tu 6.chorobu.... Maly ma l jeden den horucku a na druhy den vysyp na brusku. A dalsi den vsade... Dnes je to stvrty den a uz to mizne.... 😎

rebecca2006
27. aug 2012

@sisulita aj mu niečo dávaš? Nejaké vitamíny? A papá ti pekne?

sisulita
27. aug 2012

@rebecca2006 nie nic mu nedavam....maly je uplny papkac takze spapa vzdy vsetko...nikdy s papanim nemal problem...len teraz bol viac mrzuty a unaveny...

sjuz
27. aug 2012

@rebecca2006 nasa mala to mala. vysoke horucky 3 dni a potom horucky zmizli a po celom telicku sa vyhadzala... no a potom uz bolo dobre 🙂
To je parada, ze ti maleho zobrali do skolky, nam sa nepodarilo, mala bude mat az v Nov 3 roky, takze smola. Nerobili ti problemy s tym, ze si este doma na RD?

rebecca2006
27. aug 2012

@sjuz ďakujem. Ad MŠ- nevedeli to, priamo sa ma nikto neopýtal, chceli uviesť yamestnávateľa a toho mám, konkrétna otázka- či aktuálne pracujem alebo som doma, nepadla. Ale uvidím, ako zareagujú, predsa len, mňbudem po neho chodiť aj malou. Je možné že budú chcieť, aby som ho brala na obedy domov. Ale vzali nás až na odvolanie.

sjuz
27. aug 2012

@rebecca2006 aj tak je to super, mne by stacilo keby mala bola aj len na doobedie. Len tu v SC to nevidim ruzovo, ze by nas zobrali o rok. no necham sa prekvapit... Snad sa doma s 2 detmi nezblaznim 🙂

rebecca2006
28. aug 2012

@sjuz ja viem, ja som aj veľmi šťastná, že ho vyali, pre mňa je to yáyrak, s dvoma by som sa scvokla. Ale pozri, bábo sa ti narodí koncom sept, ja bz som aj tak hneď nedávala malého do škôlky, žiarli dosť aj bey toto a nie veľmi dobre sa na malú adaptoval, takže ja som rada, že som ho ten polrok mala doma. Ak kvôli chorobnosti. Nejako vydržíte yubami nechtami a snáď o rok dopbre dopadnete, hlavne nevzdávať a otravovať 🙂

sjuz
28. aug 2012

@rebecca2006 ved ani ja som ju nechcela dat kvoli chorobam. Ona mi chodila do skolky cely rok do juna, ale do sukromnej, lebo uz som bola spat v robote, no a preskakali sme si kopec chorob, takze urcite tento rok ostane so mnou a vyskusame ci sa nam podari dostat ju od septembra. A co si si dala ako dovod v odvolani, ze ich to presvecilo? 🙂

rebecca2006
28. aug 2012

@sjuz nič špeciálne, iba že spĺňa všeob kritériá, ale vraj postupovali podľa dátumu a dostal sa.

alure
1. sep 2012

ahojte prosim vas babulky nejaka opatrovatelka zo zaciatku raz tyzdenne ku nam domov na 2-3 hodiny,nech si maly zvyka...ozvite sa mi ak mate kontakt na niekoho ....

vera1132
3. sep 2012

ahojte, baby neviete ako to je s tím vláčikom čo ide od kauflandu? akú ma trasu? a či to je zdarma? lebo nikde na nete neviem najst info. dakujem

gretkab
3. sep 2012

@vera1132 Ku Kauflandu chodi podla mna zeleny vlacik, ten je zadarmo - ide z autobusovej stanice na sidlisko, okolo Kauflandu, Lidlu k jazeram (na zeleznicnu stanicu), odtial cez pesiu zonu na autobusovu stanicu. (Potom robi druhu trasu k Tescu - strieda raz jednu raz druhu). Cestovny poriadok najdes asi len rovno na zastavkach (kedysi bol v nejakom Sencanovi, ale neviem, ci by bol este vobec aktualny).

vera1132
3. sep 2012

@gretkab dakujem si zlatá, vieš nie som priamo z SC, a chceli by sme si urobit vyletik, a maly ešte nebol na takom vláčiku, tak chcem skúsit jazdu najprv stakimto vlačikom, a potom niaku dlhšiu trasu 🙂

svmonika
3. sep 2012

@vera1132 skus pozriet tu, mal by tam byt aktualny rozpis : http://www.senec.sk/index.php?doc_id=1383.

bosoriak
3. sep 2012

Ahojte, pre informaciu, materske centrum bude otvorene od 10.9., cize od buduceho pondelka 🙂

gretkab
3. sep 2012

@bosoriak Jaj, kde su tie krasne casy materskeho centra? Pozdravujem vsetky maminy a Jitku, chyba mi to.

gretkab
3. sep 2012

@svmonika Jeej, suuper, toto sa aj mne hodi, dakujem.

lienka7
3. sep 2012

ja som minule videla ist na autobusovu stanicu taky cerveny vlacik (vyzeral ako ten historicky co vozi turistov po starej casti BA) a cudovala som sa co robi v SC a potom bola v letaku kauflandu reklama: Odvezte sa do Kauflandu vlacikom ....a bol tam nakresleny ten cerveny ...ale v celom letaku, ani na webe som nenasla ziadne dalsie info tak neviem ....ze by chodil po SC do tretice cerveny vlacik?
@vera1132....alebo si spravte vylet okolo jazier tym zltym vlacikom ale tam sa plati tusim 1e, tiez to trva 1 hodinu a budu ta chciet skasirovat aby si zaplatila za vstup na jazera ...ale ked slusne povies ze nezaplatis lebo sa nejdes kupat tak by ti uz potom mali dat pokoj ....alebo sa na jazerach uz neplati lebo skoncila sezona? ..neviem

bosoriak
3. sep 2012

@gretkab Odovzdame, ja sa tiez este vytesujem, ze mozeme chodit do MC 🙂

sirinka
3. sep 2012

baby...viete poradit overeny servis v senci okrem dodo cars pre VW?

vera1132
3. sep 2012

@lienka7 minule sme chceli ist na ten vlačik čo ide aj na jazer, ale že zvlast sa plati aj na jazerach, tak ma to odradilo, čo ked mi v strede jazier začne maly štrajkovať a bude chcieť vystúpit, tak škola aj penazi, a trepať sa peši od jazier k autu. 🙂 teraz ma svokra dovolenku, tak hadam niečo vymyslime. dik za infošku 🙂

sjuz
3. sep 2012

@vera1132 ja som s malou zo zaciatku chodila iba od gympla na jazera a spat sme vystupili na lichnerovej (bud hned pri Tatra banke, ked sa jej nechcelo, alebo na namesti) - tym zelenym vlacikom. Alebo sme chodili alebo sme chodili na zeleznicu a na jazera pohrat sa a o 1.5 hod dalsim vlacikom spat... S platenym sme boli iba raz lebo je to dlho a nevedela mi vydrzat, chcela vystupit hned kusok za vchodom sever, tak musela potom vydrzat cele kolecko...

bubina76
5. sep 2012

Kocky,viete mi poradit,kde kupit v Senci pohankove,resp. ryzove chrumky? Kukuricnych sme uz asi prejedene 🙂 V DM som take nenasla,ze by v tej predajni Norbiho update na Lichnerke? Alebo sa daju aj v normalnom obchode? Ja chodim len do tesca a tam o takom asi nechyruju..

maznacik007
5. sep 2012

@bubina76 skus plechac niekedy to tam mali

alex21
5. sep 2012

@bubina76 maznacik ma pravdu v plechaci v jednote som kupila aj ine. Asi tak pred 2 mesiacmi som bola naposledy ale vtedy som nakupila viac balikov a viac druhov. 🙂

akdarka
5. sep 2012

@bubina76 bio shop - v ulicke medzi uni credit bank a tmobile prejdes dole a najdes to urcite. Natural Bio sa to vola

bubina76
6. sep 2012

@maznacik007 @alex21 Dik moc,vybehnem tam mrknut. To je Jednota ako je ZS Tajovskeho? Este som tam za tie 3 roky,co sme v SC,nebola 🙂

@akdarka Aha,asi viem,co myslis. Neboli tam predtym krestanske potreby?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre