Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

ivka2007
24. okt 2008

Ahoj baby,dali ste uz niekto zaockovat dieta proti zltacke typuA?mne to odporucila lekarka,ze staci na jar. janula my sa asi pozname z MC,nie?

sirinka
24. okt 2008

ivka ja planujem...

janula203
24. okt 2008

Ivka ano, ale uz som ta dlho nevidela....Aj my planujeme to ockovanie zltacky, ale este sme sa neinformovali.. 😕

sirinka
24. okt 2008

ja neviem, musim sa rovno opytat na ockovanie aj na B, ja by som ju najradsej dala naraz...

janula203
24. okt 2008

a zltacka B nie je nahodou uz v zakladnom ockovani?

ivka2007
24. okt 2008

ano B-cko je v zakladnom

alex21
24. okt 2008

prednáška nebola. Kočka sa vlastne len prišla dohodnúť kedy bude prednáška a mala so sebou material, ktorý na tej prednaske dostanete. Prednaska ba mala byt 31.10. o 10:00. Trva 2 hodiny a plati sa 1100,- Sk a treba sa nahlásit aby priniesla materiál.

janula203
24. okt 2008

waw, 1100sk za dve hodky, aky biznis 😅

ivka2007
24. okt 2008

pojdete???? ja urcite nie.

alex21
24. okt 2008

no prednaska ma stat 100,- a material stojí 1000,- 😝

ivka2007
24. okt 2008

no to je uz ina rec,to by som sla ale nebudeme doma ☹

sirinka
24. okt 2008

alex a to je aka prednaska???

veru baby, celkom som zblbla... 😅 Bcko uz je v zakladnom...

alex21
25. okt 2008

sirinka to je prednaska o tej znakovej reci batoliat. Ta co mala byt v stredu.
A este som zabudla napisat ze ten material obsahuje brozurku, DVD, myslim ze aj CD to si uz nepamatam,leporela pre deti a prehlad znakov v takej magnetke na chladnicku alebo niekam kde si ho pripnete. Dufam, že som na nic nezabudla. A este jedna vec ten material je cely v cestine.

sirinka
25. okt 2008

alex jaj to...no a na prednasku sa neda ist bez tho, aby som si material zakupila??? co ked nie som rozhodnuta, ci to chcem alebo nie...

ivka2007
26. okt 2008

to je dobra otazka siri 😉

funy
28. okt 2008

ahojte, ani som nevedela ze je tu taka tema? je tu nejaka tehulka zo senca?

sirinka
28. okt 2008

funy momentalne asi iba ja.... 🙂

funy
28. okt 2008

sirinka, asi sme sa minuli

andy75
28. okt 2008

siri-a ako sa citis? Zajtra je v centre prednaska o pupocnikovej krvi,nepridete?

sirinka
28. okt 2008

andy citim sa dobre aj ked unavene. vcera mal robi artroskopiu, nemoze pouzivat pravu ruku...tak mam teraz dve deticky 😀
do centra neprideme, mame nejake vybavovacky a klara od vcera teplotuje, ale inac jej nic nie je. tak neviem, ci jej idu uz dalsie zuby alebo co s nou je... ☹

brinzulka
29. okt 2008

ahojte...nemate za sebou ockovanie proti zltacke A? Viem, ze sme si ju museli preplacat a niekto mi povedal, ze ju uz hradi poistovna..na www.liekinfo.sk som tiez nasla, ze sa nejak neplati...Sa mi to nezda...neviete o tom, ze co a ako?

ivka2007
29. okt 2008

brindzulka-ja som bola s malym 23.10.u Dr a akurat mi to odporucala,jedna vakcina zevraj stoji okolo 900sk,takze asi sa nehradi.

potvorka
29. okt 2008

Sirinka, Klarke prajeme vsetko dobre k meninam!!! 🙂 dufam ze uz spinka a nieco pekne sa jej sniva 😵

andy75
29. okt 2008

siri-aj my sa pridavame a zelame Kalrke vsetko najlepsie k meninkam!
Nasa Diana je este hore, resp.zaspava,ale vzdy ked ju nechame samu v izbe,sa prebudi a zacne plakat 😠

sirinka
29. okt 2008

dakujeme...klarka uz spi, sice stale s teplotou. tak dufam, ze uz bude lepsie.

brinzulka
30. okt 2008

ivka2007- dakujem.

sirinka
30. okt 2008

no a my dnes zase prajeme vsetko najlepsie k meninam Simonkovi... 🙂

andy75
30. okt 2008

A my sa zase pridavame 🙂 a posielame boztek 😵

sirinka
30. okt 2008

andy75 ako sa mate? uz je dianka lepsia vecer? my sme dnes usudili, ze tiez budeme musiet klarke kupit velku postel...dnes dost nebezpecne naznacila vylezenie von z postielky...je dost vysoka...
ivka2007 vas simon ako spava? v postielke?

andy75
31. okt 2008

odkedy ma vlastnu velku postel+spi len raz za den, spi v noci lepsie, raz max.dva x sa prebudi /oproti tym 10x je to super/, niekedy ju staci pohladkat a spi dalej 🙂 teraz jej ide dalsi zub, tak sa to asi zhorsi....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre