Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
26. mar 2009

brinzulka ani nestras...cisarsky nechcem ani za nic... ☹

brinzulka
27. mar 2009

sirinka...rozumiem...ale ved ako Pedu by Ti ho mohli spravit..ci ako spinal...

sirinka
27. mar 2009

brinzulka ja sa az tak nebojim samotnej narkozy...ale nechcem mat rozrezane brucho a maternicu...no ale jasne, ze keby inac neslo...co narobim.

fleuerette
2. apr 2009

Ahojte kočky. Tak už bývame v plnom prúde. A býva sa nám fájn. A ako náhle sa zlepší počasie tak to bude už úplná paráda. Plánované mimi sme však z tohto roku posunuli na neurčito - hold kríza. Ale hádaj aj to bude . . . . niekedy. Takže nám zostáva len ten "pes"
Tak mi napadá, neviete mi poradiť??????????? hľadám nejaký psí salón v Senci, alebo niekoho kto strihá psíky. Potrebovala by som dať ostrihať toho nášho "trhača". Viesť ho do BA po obede, keď len okolo 17:00 prídeme do Senca je nemysliteľné.

sirinka
2. apr 2009

fleuerette http://www.szakallvet.sk/index.html
no kriza...postihla vas az tak velmi?

fleuerette
3. apr 2009

ďakujem, pôjdem sa tam dnes pozrieť
posielam IP

sirinka
3. apr 2009

tak dnes uz bolo pekne zaplnene namesticko detickami 😀 a mna strasne bolia nohy z toho statia...nejako som si odvykla

brinzulka
17. apr 2009

jaj babulky...vonku pekne a tu to spi.....

andy75
17. apr 2009

ahojte
brinzulka-nemohli sme vas vcera vidiet na lichnerke? ako stretko? budete mat?

brinzulka
20. apr 2009

ak si videla bruchanu a nervoznu tehulu 2v1..tak som to bola ja...teraz sme boli 4dni v TT...zajtra este odbery v TT a brazdime ulice Senca...
a chata..stred maja...A DAKUJEME:.je to ta chata, co si mi poslala v IP...tak bude sranda..potom budu foto 😵

siri...moje male je otocene KP..stale ma kopancuje do brucha dolu...snad sa este pootoci 😖

cvo tu nove?

andy75
20. apr 2009

rado sa stalo, teraz uz len,aby sa vas zislo co najviac a dobre sa tam bavili 🙂
inak teraz som si vsimla,ze budes mat chlapceka 😵, aj my by sme mali Andrejka, keby nemame Dianku 😀

siri-este drzis pokope? uz sa Ti to krati... 😵

sirinka
21. apr 2009

brinzulka no nase sice je KP, ale kope ma do boku a hore buchnatuje pastickami...dole ma ritku a chrbatik...ale aspon nemusim tak casto na WC 😅
andy este drzime...do konca aprila by sme mali byt urcite pokope a potom uvidime... 🙂

janula13
25. apr 2009

ahjte, daaavno som tu nebola a vacsinou som si vas len citala, tak si ma zrejme ani nepamatate..chcela by som vas poprosit oradu ohladne pediatra v SC, kedze uz by som mala nejakeho oslovit,nikto nevie kedydeticky zo mna vylezu a kedze man problemy, tak to moze byt kedykolvek..pamatam si ze je tu vraj nejaka lekarka na S, ale nepamatam si meno..poradite?

sirinka
25. apr 2009

janula ja chodim k Somogyiovej...a som spokojna...

janula13
25. apr 2009

sirinka tu som myslela, si naozaj spokojna?prave som pozerala na nete, spominaju nejakeho Harsanyho, Vargu..ale viem ze tu tvojuchvalili, takasiknej, nevies ci berie novych pacientov?

sirinka
25. apr 2009

berie...ja som naozaj spokojna, este si velmi chvalia dr. dolanovu z velkeho bielu.

janula13
25. apr 2009

hej aj o tej som citala, ale kedze mame len jedno auto a tym chodi mm do prace,tak potrebujem tu v SC, kam sa dostanem aj s kocikom, keby nieco...ona je asi ako stara?

sirinka
25. apr 2009

janula co ja viem...tak okolo 50r....aj nikolete k nej chodi...

sirinka
25. apr 2009

teda k tej somogyiovej, dolanovu nepoznam vobec

janula13
25. apr 2009

a nema zastarane metody, mas pocit ze drzi krok?

sirinka
25. apr 2009

janula praveze hej...ja sama som sestricka, takze to by ma fakt nebavilo natahovat sa s doktorkou, co trvdosijne trva na starych metodach...

lienocka235
25. apr 2009

k dolanovej chodime aj my.. aj sestra aj viacero kamosiek.. niektore odisli prave od dr. somogyiovej my sme spokojny... je naozaj skusena.. velmi ochotna.. poradi aj co sa tyka koznych problemov.. a ona je aj infektologicka pre dospelych.. takze ma prehlad aj o tomto dost velky.. robia to CRP zbytocne nedava ATB a vzdy robi pri kazdej chorobe kontrolu mocu vyter a tak..

a co sa este mne pacilo je je ochotna prist domov a dat napr infuzku ak ma dieta problemy /hnacky vracanie a pod./
ale ak chces priamo seneckeho lekara tak somogiyova je dobra volba..
a ak ti mozem poradit.. tak jediny krcny nosny usny v okrese ten co je v sc poliklinike nema zmluvu s doverou takze tieto deti neosetri.. tak to zohladni pri vybere poistovne inak budes musiet ist do BA na ORL ak by bolo treba..a oplati sa tam ist len skoro rano.. lebo casto uz o pol desiatej ma napisane ze precerpal limit a neosetruje.. co urcite rodica nepotesi.. a ani dieta.. a potom kozna je dost no povedzme dost problematicka.. ma sice casenky.. ale cakas bezne par hodina babetka ani novorodenci nemaju prednost..

sirinka
25. apr 2009

aj somogyiova robi vzdy najrpv crp a az ked je nutne dava atb...a tiez robi vysetrenia mocu 😉

to s tym ORL je dobre...my sme v dovere 😠 no co uz...

a u koznej nam dali v pohode prednost sami pacienti, ked sme tam boli s malou ako novorodencom a druhykrat tam boli asi dvaja pred nami, takze no problem...

lienocka235
25. apr 2009

no ved vravim.. ze v senci je somogyova podla mna dobrou volbou.. 😉
to s tym ORL je teraz od aprila.. sestra potrebovala maleho dat vysetrit.. kvoli logopedii a tak.. a my sme vsetci v dovere.. a nakoniec s nim isla do ruzinova do polikliniky.. ako u koniga mohla ist ale na priamu platbu ale poistovna by jej to nepreplatila.. ale ked si to poratala.. vsetko preplatenie tych ukonov plus objednanie na urcitu hodinu.. aby tam s nim nesedela medzi chorymi tak to dost vyslo.. tak isla do tej BA a tam sa dala objednat na hodinu.. co to tam bolo este lacnejsie ako tu...

sirinka asi zavisi na akych pacientov u koznej natrafis..ale je mozne ze sa to tam zlepsilo... uz sa ti to krati.. tie tyzdne ti rychlo ubiehaju...

janula13
25. apr 2009

lienocka,sirinka dakujem za rady, tak to vyzeraze jej zavolam,alebo ako sa to vlastne riesi,musim tamosobne?lebo to bude problem, ja musimlen lezat...

sirinka
25. apr 2009

lienocka no to hej, vzdy zavisi od ludi...

janula ja som bola osobne, ale najprv som jej volala, ze kdy je najlepsie...podla mna staci aj zavolat kym su baba v brusku 🙂

lienocka235
25. apr 2009

janulka... podla mna by si jej mala zavolat pred porodom.. lebo tesne po porode pytaju sestricky meno a adresu detskeho lekara kam budes s dietatom chodit.../ info je z porodu v august 2008/ takze skus jej zavolat a tiez sa informuj akym sposobom su u nej riesene ta prva nasteva novorodenca u lekara.. co musis ist ked vas pustia z porodky.. lebo niektore to maju tak ze pridu domov niektore ta zavolaju poobede ked tam nemaju chorych a tak..
drzim palce obom na dobre porody.. 😉

janula13
26. apr 2009

babulky akujem, zajtra tam zavolam, uvidim co mi povie, chcem to poriesit kym ma nezavru do nemocky, co moze byt hocikedy, kedze som v stave v akom som...
sirinka ked tak pozeram na tvoje tt, tak sa tam mozno aj stretneme, kedze ty uz mas to najhorsie za sebou a ja aj tak porodim skor, bolo by super keby este aspon 3tt vydrzia vnutri a to u teba bude tiez uz cas 😀 tak ak tam zbadas dvojickarku , tak som to mozno ja 😀

sirinka
26. apr 2009

janula pri klarke som na izbe lezala s maminkou co mala dvojicky...tak mozno budem mat opat stastie 😀
skoda, ze tu nemas foto s tvarou, mozno by som ta lahsie spoznala...

janula203
26. apr 2009

To s tym ORL je uz dlho, nasho drobca este minuly rok prijal,Mudr. Konig, a na kontrole nam uz povedali, ze sme v dovere a ze uz nemoze nas prijat, tak neprijima uz od minuleho roka....
Ale my sme tak nauceni, ze vzdy ideme radsej do BA, ked treba specializovaneho lekara...Inak super lekar ORL je aj v IVanke pri Dunaji....my chodime k ORL na Antolsku, ocnu, koznu, aj gastroenterologicku mame na kramaroch...Tam som aj rodila....akurat v utorok sa zasa chystame s Majuskom na imunologiu....No co uz, uz vyse mesiaca su deti chore, raz jeden raz druhy, a navyse Majuskovi vzdy ked vylezu zubky, ochorie....chudatko

A pediatra mame mudr Vargu, je super, aj sestricka.... :o)) tiez robia CRP, tak si myslim, ze to byva takmer uz standart :o))))
Navyse, ako sme teraz u lekara ako na klaviri, na odbery sa chodi do 8.15hod....ja som bola asik o pol jedenastej u lekara, a rovno mi spravili vytery, aby som sa nemusela s oboma trepat rano...zlati su velmi..
Aj ked obcas mavaju vela pacientov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre