Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

hirunka
30. nov 2010

caute baby...........chcem vas poprosit mohli by ste mi poradiť nejaku dobru kadernicku v senci..........dakujem

bebel
30. nov 2010

@hirunka moje všetky obľúbené sú momentálne na MD 😅

nefertitiavi
1. dec 2010

suhlasim naj kadernicka je Ivana, avsak ta si uziva matersku. ale dobra je aj Hena, robi v Ivaninom kadernictve a to je - kolma ulica na Lichnerku- za OTPckou

vera1132
1. dec 2010

inač sú dobré kaderničky aj v salone Wellnea Sro Wellnea sa nachadzajú na pešej zone, pod tymi novými bytmi.

arrett
2. dec 2010

Ja som taká sprostá! Až teraz som si vsimla, že v MCcku je cvičenie pre tehotné. Ach jaj. Má niekto bližšie infosky?

slavkav
2. dec 2010

@arrett poslala som ti IP s info. ozaj mam na tu pani, co vedie MC aj telefon, chces aj ten?

bevab
2. dec 2010

Ahojte dievcata, aj ja som zo Senca a citam vase prispevky. Chcem sa spytat ci niektora ma skusenost so zariadenim drobcek na kratkej. Dakujeeem za info.

arrett
2. dec 2010

Baby, myslite, že môžem ísť s ročným synom na Mikulasa? Lebo tak "neskoro" väčšinou nechodime von, ale tak išla by som pozrieť🙂

sirinka
2. dec 2010

@arrett a kedy bude? zalezi aj ake bude pocasie...ty budes musiet odhadnut, ci tam vydrzi alebo nie....

nefertitiavi
3. dec 2010

@bevab ahoj, má to moja svagrina, podla mna to s detmi celkom vie🙂 moja starsia ju ma rada, ale mladsia - rocna Nellka ta ju neznesie, ona ma taky typicky ucitelsky ton a to Nellka nemusi, takze ked ju vidi a pocuje cirkus humberto je zaruceny🙂)))
kocky neviete kedy je mestsky mikulas? na namesti? v piatok, alebo v pondelok?

vera1132
3. dec 2010

@alex21 super stranka 🙂 ked neviete kam ist 🙂

rebecca2006
3. dec 2010

arrett, a na ktoprého mikuláša ho chceš zobrať? Do divadla alebo von? Podľa mňa v pohode, veď keď sa ti bude zdať, že má dojsť, tak odídeš skôr. Ja Maťka asi vezmem, nech má podnety a je ešte divší 😀

nefertitiavi
4. dec 2010

@alex21 dakujem:_))))))

hirunka
6. dec 2010

@vera1132 dakujem za typ.........veru to tam pojdem aj vyskusat tie kadernicky 😀.........a ako sa inak mate? kedy mas termin porodu?

vera1132
6. dec 2010

@hirunka neni zač , sú tam milé baby, aj od nas z dediny 🙂
mame sa super, ide to, a termín mame 3.1. tak len čakáme. 🙂
a vy?

hirunka
6. dec 2010

@vera1132 no uz som sa tam aj objednala..........zajtra na strihanie a vo stvrtok tam idem na masaz 🙂 ......my super malinka poslucha takze fajn........a kolko si pribrala kil pocas tehotenstva teda ked sa mozem opytat

vera1132
6. dec 2010

@hirunka ja čo tam mam kamaratku tak ona robi nechty, a druha zas retiazky zo swarovskeho...
tusim zatial 9 ale ja som na začiatku tehotenstva schudla niake 3 či 4kg...

hirunka
6. dec 2010

@vera1132 no super na nechty sa tiez chystam 😀.......tak to mas super...........ja som pribrala 13 kg a porodom islo dole 6 ale tie ostatne su stale na mne 😀.........ale uz sa zmestim do nohavic ktore som nosila pred porodom tak sa tesim

fleuerette
13. dec 2010

Ahojte babulky, kedysi som tu čerpala "rozumy" lebo sme sa presťahovali do Senca, a toto bolo jediné fórum, kde boli baby zo Senca 😀. Ale teraz sa už hlásim oficiálne, na prírastok zatiaľ ešte len čakáme a tešíme sa, kým sa naše starosti točia zatiaľ len okolo toho čo budem jesť, xixi

arrett
13. dec 2010

@fleuerette Jeeej, srdečne gratulujem a dobrú chuť ku všetkému🙂

fleuerette
13. dec 2010

@arrett ďakujem, veru všetko chutí 🙂

sirinka
13. dec 2010

@fleuerette jej, gratulujem....

silvia31
14. dec 2010

ahojte maminky aj čakateľky 🙂 som nová v Senci, bývame tu od decembra a nikoho tu nepoznám, dokonca som sa už aj stratiť v uličkách stihla 🙂 náš malinký má 9mesiacov a v poslednej dobe je strašne uplakaný, idú mu horné zúbky a stále by bol len pri mne nalepený, už neviem čo s ním, nemôžem ísť ani na wc, lebo hneď začne plakať... neviete mi niečo poradiť? alebo to časom prejde? lebo už sa chce plakať aj mne z neho 😒

arrett
14. dec 2010

Ahoj a vitaj medzi nami. No žiaľ,obdobie rastu asi musíme všetci prekonať ☹ Chudak deticky, musí ich to hrozne boliet☹ Dkusala si už aj nejaký gel na zubky? To, že je na Tebe nalepeny, môže byt aj tzv. separacna uzkost. Skús si o Tom prečítať. Kde byvate?

rebecca2006
14. dec 2010

vitajte, dievcence!
silvia31, my sme mali o iste, ale az asi okolo 11 mesiaca- separačnú úzkosť popisujú okolo 8- to by zodpovedalo. Každopádne, ako prišlo, tak odišlo, veľa som Maťka mojkala, ak bolo treba, tak aj ponosila na rukách, spával so mnou- to spí doteraz, no a v najhoršo období som ho nenechávala samého ani so strakými, ani s manželom- bola som niekde nablízku, aby som mohla prísť, keď si spomenie, naprklad v druhej izbe, alebo aspoň na telefóne.Trvalo to asi 2T a potom sa to upravilo Ale samozrejme, ak vám idú zúbky, môže to byť aj tým.....
Každopádne, oni z toho krpci vyrastú 🙂

silvia31
14. dec 2010

ďakujem pekne za info, no ono to trvá odkedy sme sa sem nasťahovali - resp. odvtedy to pociťujem tak poriadne, lebo predtým sme bývali u mojich rodičov, takže 4 dospelý a pes v byte, neustále bol dakto nablízku a malý len zamrnčal a moja mama ho ratovala na rukách 😠 on ani inak nezaspí, len na mne na rukách alebo pri mojom priateľovi (nie sme zobratí) v posteli v objatí.. gélik na zúbky máme, dávam mu na horné ďasienka, to pomôže na chvíľku, ale jemu stačí, že sa otočím chrbtom a už plače ako divý.. už aj v kočíku robí scény, no proste nič mu nevyhovuje, len na rukách sa nosiť. Zvláda byť aj u cudzích na rukách, aj u starých rodičov, takže.. ono asi podľa jeho náladičky, ktorá je dosť mizerná 😔 ale prekonali sme aj nejakú virózu min. stredu neustále grcal a potom aj my sme to chytili s priateľom. Takže sa nám pekne začalo obdobie osamostatnenia sa 😅 Dúfam, že to čoskoro prejde..
arrett bývame na zemplínskej ulici v poslednej bytovke. Tú separačnú úzkosť si pozriem, vďaka 🙂

denisa82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucika1111a
14. dec 2010

prosim vas dievcata ake maju otvaracie hodini u veroniki prosim piste

lucika1111a
14. dec 2010

potrebujem to surne vediet kocki ☹ rano maju otvorene od 8 ci 9 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre