Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

arrett
26. feb 2010

Pridavam sa do gangu🙂)

luppita
26. feb 2010

😀

gretkab
26. feb 2010

Luppita, ako sencanka si mozes kupit permanentku na jazera (v centre cestovneho ruchu, ci ako sa to vola) s obcianskym preukazom (predaju ti aj pre manzela 😉) za cca 5 € (teda vlani tusim tak stala). A potom uz mozes na jazerach travit cele leto 😉.
Ja som inak origos z Liptovskeho Hradku, ale Senec tiez milujem - take male, mile, prijemne (len keby tu tak niekto aj na deti myslel, to by bola parada 😉).

luppita
26. feb 2010

jeeej to fakt, to je parada, dakujem za pomoc, uz nech je leto 🙂

bebel
26. feb 2010

Hanka: Biba grcká prúdom, až cez nos jej to vyletí, pokiaľ nie je dostatočne dlho po papaní polohovaná....aj Bruno grcal veľa-a neznášal 1. kočík(mala som najprv quinny speedy sx- v ktorom Bruno iba vrešťal ,potom keď už sedel Gesslein future loop a inglesinu zippy do auta), tak som ho pol roka nosila v šatke a klokanke a prázdny kočík tlačila pred sebou 😎
Teraz máme BGB cameleon po dobrej skúsenosti mojej kamošky, čo mala dcérku so silným refluxom, mám naklonenú celú vaničku do uhla...a pomáha to, tak aspoň moje 2. dieťa nezanevrelo na kočíkovanie a šetrím si chrbticu 😉

Rebeccca: Nutriton dávam do odstriekaného mlieka aspoň 2 x denne. Nie vždy mám ale pocit, že to pomáha.

Keďže kočíkujete okolo 14,00, tak nás môžete vidieť na ceste domov, pretože to sa Biba už pomaly prebúdza. Spí zatiaľ tak od 11,00 do 14,30.

bebel
26. feb 2010
luppita
26. feb 2010

hmm tak to sa asi miname, ale tak hadam sa niekedy stretneme, niekedy chodievame aj skor von, len drobec mi prestal spavat po obede a aj ked sme vonku tak spi len hodku .... cize cim neskor ideme tym je lepsi navecer ked sa mame kupat a ostatne veci ....

hanka274
26. feb 2010

bebel, dakujem za odpoved... IP.

sirinka
1. mar 2010

http://mc-slniecko.szm.com/
utorok a streda je burza veciciek...pridite omrknut

arrett
1. mar 2010

Hnusny vietor, fuj!!! Keby nie kociar, tak ma odfukne🙂)

luppita
2. mar 2010

sirinka, aj by som sa sla kuknut na burzu, ale som kukala cas a ze od 9tej a to sme este v siedmom nebi s drobcom, no uvidime, je to lakave, kedze byvame hned vedla toho MC.

arret, tvoj syncek ma nadherne meno 🙂

arrett
3. mar 2010

Ďakujeme Lupita. To meno sa mi páčilo už od malicka🙂) vždy som ho chcela dať keď syncekovi🙂

soso - tak ako? Bola svalovka? U mna taká mierna🙂 ešte aj dnes pretrváva. Stehná a brucho. Som zvedava ako zajtra, určite nám viac pridá🙂))

arrett
3. mar 2010

Bože, píšem ako Tatar 🙂)))))

luppita
3. mar 2010

arret si bola cvicit v tej Margit? Ake to bolo, a co si si vybrala? Ja by som ties sla, ale tatinko nas maka jak srob a neviem co s malym ☹ ale tak hadam sa tam niekedy dostanem.

luppita
3. mar 2010

a ide sa kocikovat, dufam ze je tam tak ako to vyzera cez okno 😉

arrett
3. mar 2010

Lupita áno boli sme so soso. Prihlásili sme sa na kurz chudnutia. Trvá 5 tyzdnov a cviči sa 2x do týždňa večer o 19.20. Mno, mne sa veľmi páčilo. Polovica kurzu sa cvici na strojoch a druha s trenerkou.
Mne ten čas vyhovuje, lebo maly je už okupkany a spinka do 12tej, takze pohodicka🙂

Vonku je krásne. Ja som tiež vonku, no monentalne u zubára a kociarik stráži svokor.

luppita
3. mar 2010

Super, ako aj moj drobec je v tom case uz v posteli spokojny, ale nemam ho s kym nechat, no uvidime ako to vymyslim, ale musim zo sebou nieco robit, lebo v lete sa ani kupat nepojdem od hamby.... bozinku ked si tak spomeniem ze pred 2 rokmi som mala o 20 kg menej, strasneeeee. 😵

soso
3. mar 2010

Ahojte,
arrett, tak som moc ani svalovicu nemala, nechapem, len som sa neulievala 😅 Ale chytila som poriadnu nadchu, tak neviem, ci zajtra pojdem...uvidim ako my bude, ale vcera aj dnes len smrkam, nos mam uz zodraty, oci mi slzia...uvidim...

arrett
4. mar 2010

To mi je ľúto že si chora. Prajem skóre uzdravenie🙂 Dnes to vo fitnes bola nenormalna makacka. Nechcem si predstaviť zajtra tu svalovicu. Ach jaj. Bolo nás malo. Nakoniec sme aj tak s trenerkou cvicili len dve☹

soso
5. mar 2010

no v pondelok uz budem fit, uz teraz mi je ovela lepsie, tak pridem 🙂

arrett
5. mar 2010

Soso - Manzel mi doniesol DVD Zumba. Presne tie iste pesničky aj cviky ako vo fitku🙂 Dnes som pred telkou cvicila a maly na mna kukal či som v poriadku😀DD

pampuch333
5. mar 2010

Ahojte, mám trojmesačné dievčatko a chodíme každý deň na prechádzku. Nechcete sa niektorá pridať ? Moje kamarátky buď deti ešte nemajú, alebo sú už odrastené.

luppita
5. mar 2010

ahoj pampuch, ja sa rada pridam, tiez ma moc nebavi stale sa prechadzat sama, my tiez chodime kazdy den min na hodku, mozme sa dohodnut a stretnut 🙂

arrett
5. mar 2010

Ahoj pampuch, ja mám trojmesacneho synceka. Vlastne o pár dni stvormesacneho. Tiež chodievam zväčša sama, tak sa môžem pridať🙂

pampuch333
6. mar 2010

Jej super, poslala som vám IP luppita a arrett. Ak by vám to vyhovovalo a spojili by sme sa časovo, môžme chodiť aj tri 🙂

soso
6. mar 2010

kocky, aj ja by som sa pridala buduci tyzden s Emmkou ak mozem. Je sice starsia, ale ved to neva, ak Vam to nevadi 😨

soso
6. mar 2010

arrett ta zumba super🙂 kde to kupil? ta hudba bola super 😉

arrett
6. mar 2010

Soso - môžme ísť v pondelok kocikovat, ti napalim to DVD🙂

pampuch, lupita, soso - tak ideme v pondelok kociarikovat? Poobede? Navrhnite čas

soso
7. mar 2010

no super, tak my sa s Emmkou prisposobime, my mozeme snad okolo 15:00

pampuch333
8. mar 2010

Ahojte, my môžme okolo jednej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre