Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
18. jan 2011

@misha8 http://mamacentrum.webnode.sk/odojceni/mliecna-...
skus sa informovat v mliecnej banke na moznost kupenia mliecka...
ty nemas mliecko vobec alebo malo?

kika7
18. jan 2011

@luppita prečo ja kočíkujem sama? 😀

nefertitiavi
18. jan 2011

ja som sencanka🙂 od narodenia a tiez nepoznam vsetky maminky a ked nekocikujem so segrou, alebo s par kamoskami tak kcikujem sama, lebo by som sa nepristavila pri cudzej mamine🙂
ale s Belou sme sa zonamili tiez cez net🙂)

flowerska
19. jan 2011

tak to aby sme dali nejake kocikove stretko konecne nie?a inak si myslim, ze od jari kedy bude uz pristupny park v amfiku tak tam so zoznamenim maminiek asi problem nebude ci?

flowerska
19. jan 2011

@nefertitiavi hellou este chodis do centra?

luppita
19. jan 2011

@kika7 joj moja, lebo nase deturence maju total inak rezim, a to sa potom tazko 😝 ale uz su vacsi a uz aj tvoja fesanda asi spava len raz za den (ci?), tak to uz by sa dalo lepsie 🙂 ale v lete ti az na nervy budeme liezt, jak budeme stale u vas na jazerach, xixi 😀

kika7
19. jan 2011

🙂

bevab
19. jan 2011

Ahojte,
ja som tiez zo Senca teda byvame v kralovej pri Senci a casto vas citam. Neviete mi poradit nejaku spolahlivu opatrovatelku, mamicku na MD, alebo maly kolektiv v Senci, alebo okoli ? Poprosim aj odpovede do IP. Dcera ma 2 roky a 1 mesiac. Dakujeeeem.

barborka27
19. jan 2011

skoda,ze na mna nikto nereaguje,asi budem v Senci sama ☹

sirinka
20. jan 2011

baby....mate niekto skusenost s firmou montujucou drevene terasy....resp. nieco taketo
http://www.twdterasy.sk/index.php/vse-o-terasach/

bebel
20. jan 2011

@sirinka my sme to zvažovali, ale keď sme videli terasu (zbúraná Balkánska cukráreň ju mala), ktorá bola z toho urobená, rozhodli sme sa radšej pre drevo-chcela som agát, ale nedokázali nám dodať požadovanú kvalitu, tak teraz máme nakoniec Cumaru.

sirinka
20. jan 2011

@bebel a teraz to kazdy rok natierate? prave suseda pozna dobre tuto firmu a hovori, ze videla tu terasu, ktora presla uz dvoma zimami a ze je stale v pohode...maju od nich aj nabytok robeni a su spokojny...
neviem si ja teraz vybavit tu cukrarensku terasu.... 😒 aka bola...

sirinka
20. jan 2011

@bebel a tie schodky mate robene cisto z tych dosiek alebo je tam betonovy podklad?

bebel
20. jan 2011

@b_veronika my chodíme na babyfit do PK do JUDO HALY, kurzy začali tento týždeň
kontakt na Kristínku, ktorá to vedie je 0907726961.

bebel
20. jan 2011

@sirinka mne sa nepáčilo vypracovanie, tie nity a lišty , pôsobilo to tak lacno a umelohmotne. 😅
A máme betónové schodíky pod drevom na tom lišty a na ne uchytené dosky.

Ja som chcela agátový decking na klik systém bez šróbov, ale s dodávateľom som sa potom naťahovala asi 3 mesiace, kým si zobral späť to odpadové drevo, čo k nám dodali....vybavovali sme to cez 1 ženskú ktorá zastupovala Rakúsko Indonézsku firmu Indokayumas. Ona to, ale riešila aj tak cez Profiwood z dediny pri TT.
Absolútne ju neodporúčam, nedalo sa s ňou komunikovať- myslela som, že už sa uchýlim k fyzickému násiliu alebo to bude mať súdnu dohru a riešiť cez inšpektorát a SOI - také som s ňou mala naťahovačky.

Keby som si mohla vybrať na novo, tak to nechám urobiť tejto firme
http://terasovedosky.webnode.cz/album/fotogaler...

bebel
20. jan 2011

@sirinka a natierať sa to môže olejom, ak chceme aby to malo ten pekný medový vzhľad, inak to ostane šedé ako všetky exotické dreviny. Ale mne sa páči, ako drevo starne 🙂

sirinka
20. jan 2011

@bebel no tato firma ponuka moznost klik system aj na tie twd dosky...
totizto urcite by som uprednostnila drevo, len jedna vec ma odradza...ta kazdorocna starostlivost, ktoru u nas velmi nema kto robit, zrejme by to ostalo iba na mna... 😝
no budem musiet popozerat, ako vyzeraju tie ich dosky, co ponukaju, zase ak je to moc umele, tak tiez nic moc... 😒
ale tak napriklad tu je az 75% podiel prirodnych vlakien....
http://www.twdterasy.sk/index.php/produkty/tera...

b_veronika
20. jan 2011

@bebel super...dakujem za info... zistim si o tom blizsie informacie 🙂

bebel
20. jan 2011

@sirinka choď si pozrieť niekde ich referenciu....v Eurovea tuším má niekto aj takéto umelé terasy.

bebel
20. jan 2011

@kika7 ja kočíkujem so psom 😝 🙂 alebo na korčuliach 😉

sirinka
20. jan 2011

@bebel no suseda ich pozna, robili im nabytok interierovy a tiez uvazuju o terase od nich...ale budu ju riesit neskor ako by sme chceli my...no budem musiet niekde ist popozerat...

brinzulka
20. jan 2011

@barborka27 co sa deje?

http://sk.hartmann.info/SK/95274.htm
neodporucam kupovat....vyskusali sme dva...nakolko ma maly teploty...meral s odchylkou cca 0,7C...ked si zoberiem, ze od 38,5 podavam antipyretika...tak tento teplomer mi stale ukazoval, ze dieta je subfebrilne...a je to ok...

tak sme museli zostat na klasike ortut, a digital omron-ale treba na ich meranie cca 2minuty, co je u nas problem....

mate nejaky odskusany, ktory meria kratko...ale presne?
k vysledkom casopisu test sa neviem dopracovat
bolo mi povedane...ze hore spominany je v nemecku na spicke- tak ja neviem...kde je problem...Ked vysusate dva...vsetci maju teplotu pod 36C a dieta s horuckou ju podla neho nema a podla dalsich troch ma....

bebel
20. jan 2011

@brinzulka ty na nákup teplomeru ideš inak vedecky a systematicky 😎 😀
Ja som kúpila 2 teplomery ...1 v zdravotníckych potrebách a 1 v Brendone. 1 je dotykový čelový a druhým sa dá merať všade 😅 Čelový je nepresný, záleží , kde meriaš- mám ho len na rýchlu orientáciu, či je dieťa ok.
Ten druhý je fajn, ale nejak moc neriešim jeho absolútnu presnosť. 😅
@sirinka btw ja zháňam teraz dobrého stolára a tesára...potrebujem urobiť interiérový obklad zimnej záhrady a podlahu z fošní a všetko chcem biele....a k tomu vstavané nejaké knižnice a skrinky na mieru.

sirinka
20. jan 2011

@bebel tak to vyzera super v tej bielej...
ja zase chcem dat urobit do obyvacky skrine, boky ceresna a predok cerveny lakobel.... zatial mam vo vyhlade iba xlinterier....

sirinka
20. jan 2011

@brinzulka no ja mam takuto skusenost s omronom....uplna katastrofa teplomer...
spokojan som s teplomerom chicco...z detskeho obchodu...kontrolovala som si ho s ortutovym a meria presne a vcelku aj rychlo...

rebecca2006
21. jan 2011

brinzulka, aj ja mám problém s teplomerom....konkrétne zháňam kvalitný a relatívne presný dotykový- aby sommohla Maťka kontrolovať v spánku. Neviete dať typ? Inak ja mám Omron a je OK, tak neviem, možno je to iný typ ako má Sirinka, alebo bola nejaká chybná séraia... Netuším...
Barborka,neboj sa, určite sama nebudeš, a nejakú kamošku na spoočné kočíkovanie nájdeš. Ono keď tie decká nie sú približne rovnako staré a nemajú podobný denný režim, ta je ťažké sa s niekým dohodnúť. Ale uvidíš, SC je plný kočíkov 😀

sirinka
21. jan 2011

@rebecca2006 tak vidis....asi nezalezi ani tak na znacke....ako na konkretnom kuse.... 😝

barborka27
21. jan 2011

@brinzulka ....ahoj.....nic sa nedeje,len som sem uz viac krat pisala,ze sa budem asi o 3 mesiace stahovat do senca,babo sa nam narodi asi v auguste-septembri a ze by som tam mala rada nejake zname,kedze tam budem nova a nikto nereagoval ☹

brinzulka
22. jan 2011

@barborka27 mne velmi dlho trvalo, kym som niekoho nasla....a bolo to nahodne...
najprv nove mesto, potom dlhodobo lezat...a napokon placuce babo v kociku...ale vsetko sa utriaslo....

najdes maminky na nejakom kurze pre tehule, potom mozno tu na fore -dla mesiaca narodenia: my sme tak boli na stretku a vyselektujes, s kym sa citis dobre a s kym nie...
maminu cakatelku susedu...
mozno maminy na jazerach- co sa mne nepodarilo 😝 pripadne na namesti...v detskom centre...
mozno nahodne stretnes spoluziacku- ako ja tu moju, len na jedno mesacne pokecanie si nahodne 😕
a mozno Ta stretnem a budem sa na Teba vyskierat-ako na Lienku Lenku, ked chodi s malym zo skolky...si o mne mysli asi svoje 😀 😀 ...ale ja tiez som podla nalady-introvert a sem tam mi jemne preskoci a vykecavam sa kade tade...a mam svoju divnu povahu-takze nie kazdemu sadnem a nie kazda mne-pisem otvorene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre