Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

weroni
23. aug 2008

siri tak mas letne dieta 🙂 mne bolo fajn s bruskom v teple - to som sa mohla kupat ale teraz po porode nie 😀

sirinka
24. aug 2008

weroni ja uz som mala problemy od 28 tt, takze ani kupanie neprichadzalo uz do uvahy a po porode zase sestonedelie, tak zase nic, som si to odtrpela, ale tohto roku uz paradicka...ked sa podari, dalsie bude planovane na jar 😀

potvorka
25. aug 2008

ahojte, konecne doma 🙂 vylety ma zabiju, balit a vybalovat....
ja som mala cele tehotenstvo uplne ukazkove, ziadne nevolnosti, proste krasa zit 🙂 Az v 35. tt som sla kvoli 3 kvapkam krvi do nemocnice a bola som tam tyzden ☹ to bola cista hroza. Lukasko mal uz 3 kg tak aj keby sa narodil tak by bol v poriadku, ale my sme sa mali o 10 dni stahovat a ja nic nezbalene a nenachystane 🙄 uzasne obdobie, naozaj 😀 nastastie synacik vydrzal a narodil sa uz do noveho 😎

andy75
25. aug 2008

aj mne ubehlo tych 9 mesiacov rychlo a v pohode 🙂
weroni-ty si sa chodila pocas tehu kupat? Kam? V teplom by sa vraj velmi nemalo,lebo to podporuje otvaranie....ale neviem,lebo ja som sa v termine porodu macala v horucej vode kazdy vecer,aby sa to uz zacalo a nic sa nedialo 😀

bambulka78
25. aug 2008

Ahojte,
tak uz som aj ja pridala album s fotkami nasho uz 3tyzdnoveho drobca
inak ja som si tiez hovorila, ze sme si to zle vypocitali 🙂 - zboznujem vodu a plavanie a teraz som sa cele leto nemohla ist kupat...pocas tehu som nechcela a teraz to sestonedelie.. tiez si dalsie naplanujeme na ine rocne obdobie🙂
tak vas vsetky pozdravujem, dufam, ze sa teda niekedy stretneme s drobcami vonku, lienka - my tiez este nemame rezim, ale mozno sa trafime do toho isteho casu
🙂 a benitas zelam pohodovy koniec tehu a do skoreho videnia!

fleuerette
26. aug 2008

ahojte maminky, ale vás tu pribúda 😀 , prišla som vás tak na rýchlo mrk, máme teraz veľa toho okolo domu tak nie je na nič čas.

sirinka našla som ten album s tým filtrom na studňovú vodu:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vRefe...
vyzerá to celkom dobre, len záleží čo to všetko ešte filtruje, a aké množstvo dusičňanov je to schopné odfiltrovať

benitas
26. aug 2008

bambulka, dakujem, a dufam ze ten koniec bude pohodovy 🙂 .
potvorka, ja som tiez mala nastastie tehu bez nevolnosti. Vsetci sa mi cudovali, ze ako to ze mi nieje zle 😨 .
a ja naozaj neviem co to su ranne nevolnosti.

benitas
26. aug 2008

bambulka, pozrela som album. Maly je strasne zlatucky.

andy75
26. aug 2008

bambulka, maly je fakt zlatucky,nech pekne rastie a robi vam radost 😵

alex21
26. aug 2008

bambulka Matejko je peknučký. A v ktorej časti Senca bývate?
Kočky ide zajtra niekto do MC. Ja Ešte neviem lebo Eliška je mrzuta prerezáva sa jej druhý zubok. Uvidime aká bude noc a zajtrajšok.

sirinka
26. aug 2008

alex ja mozno pojdem, ale tiez neviem, ako a kedy bude zajtra klarka spat

andy75
28. aug 2008

halo,kde ste?
Alex- Eliška je zlatucka,pozerala som album, ako sa pekne hrajka 🙂
aj u nas je najoblubenejsou hrou rozhadzovanie hraciek, dalej ju uz nezaujimaju, mame ich vsade 😠 ,ked zaspi,tak ich rychlo ulozim, vstane,hned ich vsetky rozhadze.....a takto to ide dokola 😀

weroni
30. aug 2008

andy pred tehu som chodila kazdy tyzden do aquathermalu ale ked som otehotnela tak som zacala rychlo zhanat alternativny bazen nakolko v tehu je zena nachylnejsia na vselijake tie pliagy a dost vela kamosiek a znamych si prave z aquacu vselico poprinasali domov a to ani tehu neboli 😒 ja nastastnie nikdy nic ale teraz som to nechcela riskovat tak som chodila od stvrteho mesiaca do hotela Zatoka - tam som bola vzdy sama - tusim raz alebo dvakrat za cele tehu som sa tam s niekym stretla a inac vzdy sama 🙂 to bola parada - na dve hodinky som platila 100 sk co je teda aj neporovnatelne lacnejsie oproti aquacu akurat ze chvilu mi trvalo zvyknut si na studensiu vodu 🙂
a tiez som to neprehanala - namiesto troch hodin co som zvykla pred tehu stravit vo vode som si tu zaplavala tak do polhodinky kedze niekedy bola ta voda fakt rezka a potom zvysok som stravila v tepluckej sprche ktoru som mala iba sama pre seba 🙂

weroni
30. aug 2008

sirinka tak to ti verim ze ked si mala trable je to o inom... ja dakujem Bohu ze som si to mohla tak uzit lebo fakt viem ake problemy niektore zeny mavaju...

weroni
31. aug 2008

alex nevedela som sa ti dovolat vdaka za casaky aj za krasnucke boticky - vlastna vyroba? si sikula ja som sa na taketo veci nikdy nevedela sustredit...

alex21
1. sep 2008

weroni prepáč ja som mobil nejak nevnímala my sme chodili po návštevách a dnes som ešte farbila eliške stoličku. Myslela som že ju dokončím ale došla mi farba 😖 Tak budem musieť ísť zas do Cífera dokončiť ju.
A tie papučky sú moja výroba. Ja som ich pri Eliške velmi využila tak snád aj ty ich využiješ 😉

sirinka
1. sep 2008

alex prave som pozrela vas najnovsi album a Eliska uz je riadna slecna... 😵 este naposledy ked som vas videla, bola uplne malinke miminko, strasne rychlo to ide... a ako vidim, je aj velmi sikovna 🙂

alex21
2. sep 2008

andy dakujeme za pochvalu.
sirinka no je už velka a naozaj to strašne letí. Tak som si chcela užit to miminkovské len ona je strašný špekulant. Čo by ešte mala byť mimino ona nám už vysypala smeti, prekotila kvetináč a hrabala sa v hline. Všetko čo najde na gauči alebo na poličke zo stolíka tak podočahuje a rozhádze. No stále niečo.
A už nám vyrástol aj druhý zub tak už možeme ísť vystrájať aj do centra. 😀

potvorka
2. sep 2008

ahojte, tak po dlhej dobe sme boli doma 🙂 a to cela rodina - Lukasko, tatinko, maminka, skrecok Mucko aj korytnacky Lujza a Kristof 😎 uzili sme si 4 dni jeden druheho, prislo par navstev, ale ziadne cestovanie a balenie! a vcera sme boli na kurze plavania, nadhera. za tieto dni mame asi 500 fotiek, aj krasne detaily, tak isto nahadzem, aby sme sa pochvalili ako rastieme 🙂

alex21
2. sep 2008

maminky zajtra ideme do mat. centra, kto sa pridá? 😉

bambulka78
2. sep 2008

ahojte mamicky,
potvorka - na tom plavani ste boli tu v aquatermale? ako to prebieha bola si spokojna?
alex, prepac mi zaciatocnicke neznalost 🙂 co robievate v tom mat centre? a odkedy ste tam zacali s detmi chodit?

alex21
2. sep 2008

bambulka my sme začali chodiť krátko pred dovŕšením 4-tého mesiaca. Chodíme do bambina klubu a to je raz za týždeň v stredu od 13:00 do 16:00. Je to pre detičky od 2 mesiacov. Aspon to tak píšu neviem či tam už bolo aj mladšie ako 2 mesiace. No a maminky pokecajú a detičky sa hrajú. Pre najmenšie deti je tam hrazdička a vela hračiek, šmyklávky, bazén s guličkami a neviem čo ešte proste je tam toho dosť.
A ja som sa ta už raz pýtala v ktorých končinách bývaš. Neviem či si už odpovedala alebo nie. Ale niekedy by sme mohli ísť spolu kočíkovať. 😉

potvorka
3. sep 2008

alex my isto neprideme, plavanie mame od 10,00 a potom na 13,00 nam pride architektka domov, takze dnes poobede trcim doma ☹ majte sa krasne a zabavte sa aj za nas 😎

niwek
3. sep 2008

Ahojte maminky , před nedávnem jsme se přestěhovali do Sence - nikoho tu neznám ☹ - můžu se k vám přidat?

alex21
3. sep 2008

niwek kludne sa pridaj a v nastaveniach si nastav údaje odetoch atd. 😉

niwek
3. sep 2008

Děkuji...

alex21
3. sep 2008

jej ty ešte len čakáš bábatko. 😵 Tak si užívaj tehu a čo najviac spinkaj lebo potom sa tak skoro nevyspíš.

niwek
3. sep 2008

jj, teprve čekáme a moc se už těšíme. S tím spaním už to taky není co tobývalo 😝 Bříško roste...
Ty jsi asi doma na matěřské s malou princeznou, že?

lienka7
3. sep 2008

ahojte.
niwek - vitaj v Senci a uzivaj si brusko kym sa da ... 😉
weroni - chcela som sa opytat - vies poradit aku babysatku kupit? Myslim ze si tu spominala ze si chces kupit aj satku.
Chcem si daku kupit aby som bola aspon trochu samostatna s Miskom ked je Senec taky "ustretovy" voci maminkam s kocikmi 😀

sirinka
3. sep 2008

niwek vitaj v Senci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre