Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

nefertitiavi
25. aug 2011

podla mna varia najlepsie v Robine.-)

sirinka
25. aug 2011

@dulkagabulka ty otuzujes?

pici
25. aug 2011

@dulkagabulka ty sa chodis v zime kupat? 😅

bebel
25. aug 2011

V Robine síce dobre varia, ale prostredie príšerné.
Lobster je fajn na kávu a pivo a ešte tak tiramisu, inak sa tam nedá normálne najesť.
V Troyi som posledne objednala lekvárové pirohy s makom....a polovica pirohov bola mäsová v maku.... 😠
A normálne mi ich vyúčtovali...len sucho mi oznámili, že sorry. Nech idú do pr...le. Viac tam nepáchnem.
Marathon to trochu prehnal s cenami, inak ich klasiky sú vždy konzumovateľné.
Mne chutí celkom aj v Sieste.
V Kolibe sme robili nejaké oslavy a vtedy to s jedlom moc dobre nedopadlo. Ale keď sa tam človek ide najesť nezáväzne, tak mi tam chutí.
Hotel Senec aj Relax je fajn. Neviem ako je na tom hotel Dolphin.

dulkagabulka
26. aug 2011

@pici @sirinka ..ano..chodim sa v zime kupat na Gulašku- teda ked tam nie je lad...
nechodim s Ladovymi medvedmi,ale iba sama s kamoškou
chcete sa pridat?? 😀 😀 😀

pici
26. aug 2011

@dulkagabulka no to ja asi nie... to by som nerozchodila....

dulkagabulka
26. aug 2011

@pici 😀...to som si aj ja o sebe myslela v davnych časoch..
bola som velmi velmi chora...a kedže nepomohli lieky, liečitelia, lekari-tak som potom vyskušala radu - otužovanie...čo som si naozaj nevedela predstavit nikdy predtym-lebo studenu vodu som priam nenavidela...aj po zmrzline som dostala zapal mechura, ladvin, hrdla, priedušiek, vaječnikov atd.atd.atd....

po otužovani moje problemy prestali, imunita sa lepšila, zapaly prestali /aky paradox, ked som bola "v teple" tak neprešli/ a ja si neviem predstavit uz ani jeden den bez studenej sprchy...a lete chodim do Tatier a kupem sa v potoku- v takej 4supnovej riave- to je tak užasny pocit, čo sa neda popisat...aj ta voda senecka v zime...inak chodime tam vlastne cely rok 🙂

sirinka
26. aug 2011

@dulkagabulka moj muz chodi a tiez sam...ja zatial o tom neuvazujem...mozno ked budem starsia...

dulkagabulka
26. aug 2011

@sirinka hmm...keby som nemala take velke zdravotne problemy, ani ja by som neuvažovala 🙂..pre mna to bolo akesi hladanie v stave bezradnosti..
a pomohlo

pici
26. aug 2011

@dulkagabulka tak na toto este nemam gule, priznavam 😒

bebel
26. aug 2011

@dulkagabulka hmmmmmmmmm zaujímavé, ja asi na to tiež nemám. Klobúk dole. Ja by som najradšej žila v Karibiku, tam mi klíma a teplota vody absolútne vyhovuje. 😎

fleuerette
26. aug 2011

kočky a kde je tá Troja, mne to našlo len bufet troja na Seneckých jazerách.
V lobsteri sme pár krát boli, podľa toho čo píšete tak mal kuchár asi super deň, lebo jedlo bolo výborné. Ale na krstiny mi tam príde trochu moc "dreva" 😉
Uvažovala som o Marathone, len MM sa to zdá zasa príliš nóbl
Do hotela Senec hodíme na bowling, v reštike som ešte nebola, tak to pôjdem omrknúť. Len sa trochu obávam o parkovanie, budeme asi na 3 alebo 4 autách.
Ešte mrknem tú Siestu, že kde je.

fleuerette
26. aug 2011

Tak siesta je v nedeľu zatvorená, len okrem nahlásených obedov. No kvôli 10 ľuďom sa im asi otvoriť neoplatí, okrem toho tiež je to taký kolibový štýl, ale pekný

gretkab
26. aug 2011

@fleuerette Nam v hoteli Senec vyhradili take parkovisko, akoby vo vnutri arealu, nejako okolo hotela sa tam islo. Nas bolo este viac.

gretkab
27. aug 2011

Ahojte Sencanki, jedno info z materskeho centra (kopirujem z facebooku):
"Milé mamičky, materské centrum sa pre Vás práve vynovuje, aby ste ho opäť v septembri mohli začať navštevovať! Ešte nám ale chýba zopár vecí, takže ak máte niekto možnosť zohnať jedálenské stoly so stoličkami, funknčnú chladničku, zachovalé hračky (nie plyšové), najmä kočík pre bábiky a autíčka, prosím, hláste sa mi! Ďakujem!!!"
Pridavam kontakt na materske centrum: mc_senec@centrum.sk

lucadra
28. aug 2011

Ahojte. Ked má dr. Harsanyi volno tak kto väčšinou ho zastupuje? A treba zastupujucej doktorke volat, alebo vezme bez problémov? Zdá sa mi že má volno, no nie som si ista. Neviete niekto?

flowerska
28. aug 2011

@lucadra ahoj zastupuje ho Mudr. Dolanova vo Velkom Bieli, neviem jej cislo, ale radsej treba zavolat alebo zistit cez net ako ma ordinacne hodiny..

lucadra
28. aug 2011

@flowerska ahoj... Dakujem. No to je super. Ja som zvedava ako pojdem s malou do Bielu a zvlast ked ma sople a horucku 39. Ako si to moze dovolit dat zastupujucu doktorku mimo Senca? Ved to je naprieč zdravému rozumu.
Umrem od zufalstva. Asi ešte dnes radšej pojdeme na kramare na pohotovosť, kým mám muža s autom doma. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

flowerska
28. aug 2011

@lucadra no je to od veci hlavne pre tych co maju taketo problemy a nemaju k dispozicii auto, oni spolu spolupracuju tak asi preto sa dohodli na zastupovaní((

sirinka
28. aug 2011

@lucadra s takou teplotou a soplami netreba chodit k lekarovi 😉 pokoj, dostatok tekutin a odsavacka to spravia...

sirinka
28. aug 2011

@lucadra samozrejme pokial sa nejedna o novorodenca...

lucadra
28. aug 2011

@sirinka nespravia. Bojím sa, najviac bolo 39,7 rektálne, ciže 39,2. Pit pije ale jesť teda veľa nechce. A po tom všetkom, čo som prekonala s malou, už nechcem zažiť to isté. vyše dvoch týždnoch v nemocnici a týžden z toho horúčky okolo 40 a nezaberali pomaly ani kombinácie čipok, sirup.
Proste už mám strach aj z malej teploty. Skúšala som mu volať akurát, no nedvíhal, tak som mu napísala sms ku. Hádam sa ozve, lebo nie som si istá či má volno alebo nemá ten buduci týžden.

A ťažko sa mi s nou niečo robí, ked ona už dávno vie povedať nie a ano. Ked sa zaprie, tak s nou ani ja ani muz nevieme pohnut, nie že ešte odsať soplíky. Už som zúfala. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sirinka
28. aug 2011

@lucadra no neviem, ale teplota okolo 39°C u deti je ok, ja ani nedavam ziadne lieky od teploty pri takych teplotach
podla mna pokial sa davaju antipyretika, tak sa znizuje schopnost tela bojovat proti chorobe a vtedy mozu nastat vacsie komplikacie...takisto ked dieta v takomto stave, ked ma imunitu oslabenu a zatazenu je vystavene vsetkym moznym bakteriam a virusom z cakarni ....

sirinka
28. aug 2011

@lucadra a nevadi, ze enchce vela jest...ani ja nechcem, ked som chora...super je to, ze vela pije....

lucadra
29. aug 2011

Poskytne mi niekto nejaké info o Dr Dolanovej velky biel? Aby som sa mohla psychicky na zajtra pripraviť, alebo radšej ešte dnes isť na kramare ako k nej.

gretkab
29. aug 2011

@lucadra Harsanyi tento tyzden isto nerobi a zastupuje ho vzdy Dolanova, ale na nu som pocula len pozitivne referencie - tel. 02/45916720. Da sa k nej objednat na cas, ale platis za to.
Ja inak nad 38 teplotu zrazam vzdy, ja ked mam taku, tak sa citim ako keby som sla o 5 minut umriet (mne teda staci uz cosi cez 37 a som uplne mimo) a moje deti pri takej vyzeraju, ako by umierali kazdu chvilku. Ale jasne, kazdy, ako si svoje deti pozna a ako uzna za najlepsie.

lucadra
29. aug 2011

@gretkab Ďakujem 🙂 A musím tam volať skôr ako dojdem? Asi radšej áno. Och, taká som smutná z toho, že zrovna ked potrebujem lekára, že má volno. Nemám rada iných lekárov, ked chodím k jednému.
A napadlo ma ešte : Ked má Harsanyi volno, tak pravdepodobne aj sestrička a aj Dr Beleš pre dospelých, že?
Beleš je moj doktor, ten už mal volno, možno teraz nemá. No neviem.... Celý medinet je taký divný. Vždy ked mi niečo trebalo, tak mali všetci dovolenku. ☹

gretkab
29. aug 2011

@lucadra Ja tipujem, ze maju dovolenku vsetci, ale neodprisaham 🙂. K Dolanovej sa podla mna da ist aj bez zavolania, ale min. zistis, kedy a dokedy robi.

lucadra
29. aug 2011

@gretkab Ďakujem pekne. Síce už malá nehoručkuje až tak ako včera a ani hnačka nebola dnes, no aj tak chcem ísť k lekárovi, dúfam, že urobí vyšetrenie moču a hlavne Crp. Budem stratená a zúfala, ak odmietne tieto vyšetrenia. To sa informujem už cez telefon, ináč tam ani nepojdem.
Zarazilo ma to, čo sa píše tu :
http://www.nasilekari.sk/1876/mudr-ruzena-dolan...
Možno ozaj je zlá ☹ Skúsim ist zajtra sa pozrieť, či robí Beleš. Aj ten by mohol urobiť crp. O nič iné mi nejde. Hlavné je, že som ich pacientka.

gretkab
29. aug 2011

@lucadra Beles podla mna crp bez sestricky (ak nerobi) nespravi - ale radsej sa opytaj.
Mna inak tie hodnotenia na Dolanovu velmi prekvapili, lebo ja som na nu ozaj pocula len pozitiva (aj ked sama som tam nikdy nebola). Moja suseda (ktora chodi k Harsanyimu a je s nim spokojna) bola nou taka okuzlena, ze vravela, ze keby nema zaplateny rocny poplatok u Harsanyiho, tak ho hadam aj vymeni 😉. Tak neviem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre