Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
27. feb 2013

@katy1979 a kde ho mas? Ohlad beru, ked je surodenec v skolke, nie ze tam kedysi chodil....

katy1979
27. feb 2013

@sirinka vsak to. chodi do nulky do skoly

sirinka
27. feb 2013

@katy1979 tak to ho mas asi v Ba, to by som zrejme hladala aj skolku niekde pobliz.... V Ba...

katy1979
27. feb 2013

@sirinka ale ja si chcem najst robotu v senci. Nie je to nejaka podmienka ale ak si tu nieco najdem tak sa hnevat nebudem. Druha vec ze s marcom je utrpenie zvladnut pol hodinu v aute. Ak to inac nepojde budem ho vozit aj do ba, ale momentalne mi to nepripada ako najlepsie riesenie.

keshka
28. feb 2013

@gretkab dakujem velmi pekne. 🙂 pozriem sa na to 🙂 pekny dnik

sjuz
28. feb 2013

@katy1979 aj my sme davali iba na jednu. fandlyho...

sjuz
28. feb 2013

@bebel ak sa mozem spytat ako to v tom limbachu vyzera? preco tam bolo najlepsie? V com bl lepsi oproti Trnave, Pezinku alebo sencu? Dakujem

bebel
28. feb 2013

@sjuz do TT som nechodila....je to príliš ďaleko a pláva sa len raz týždenne, ale zase majú slanú vodu.
V PK Moko majú klaustrofobické priestory v práčovni paneláku na sídlisku. Nasekané kurzy 1 za 2. kvôli čo najväčšiemu biznisu- vo vode si len 20 min. Bežne sa tam stretli 3 skupiny po 5 mamičiek s deťmi. 1 skupina bola v bazéne, 2. sa pripravovala na plávanie a 3. bola na odchode- t.j. obliekali sa....a tak ak sa v šatni odparkovalo 10 škrupiniek nebolo sa kde zložiť a pomaly ani kam stúpiť.....bolo tam teplo a deti boli nervózne a uplakané z toho, aký tam bol tlak na to, aby ste, čo najskôr odtiaľ vypadli. Inštruktorka Ingrid - sestra Moniky, čo to vlastní by mohla byť gestapo bacharka a nie pracovať s malými deťmi. 🙄 Mali problém s hygienou- ale teraz cez Vianočné sviatky zrekonštruovali bazén....snáď zrekonštruovali aj sprchy, lebo tie fungovali veľmi pofidérne len 2.

Pláva sa aj v Hipp centre- kamoška sa tam bola pozrieť na predvádzaciu hodinu a lektorky sú rozhodne lepšie v Moku. Prostredie je tam krásne- náš Bruno tam chodil v rámci ISC klubu plávania ako 4 ročný.
Do bazénu chodia aj dospelí....na aquaaerobik...taže nie je to čisto detský bazén. 😝

V SC je to normálne v Aqutermal bazéne - t.j. v tom istom do ktorého sa chodia vymočiť a zohriať všetci turisti až po dôchodcov...a to aj zároveň počas hodiny.....predelovalo sa to len takou páskou na 1/2. Detičiek tam bolo veľa, lektorky neboli riadne certifikované na plávanie dojčiat. Bol to taký mierne neriadený chaos vo veľkom hluku.
Cez zimné obdobie, vždy keď som bola s deťmi v bazéne v Aquáči - tak sme si priniesli ako bonus nejakú pneumokokovú pliagu.

V Ivánke pri Dunaji- je to fajn na zoznamovanie sa s vodou , ale pre adekvátny vývin motoriky a cvičenie- nerobia nič. Je to také čvachtanie sa. Prostredie je pekné a pohodové.

V Limbachu je súkromie, hygienická čistota len pre bábätká, dokonalé zariadenie - TOP Luxus vybavenie...absolútna pohoda a kvalifikovaná trénerka plávania. Väčšinou sme tam strávili ešte potom v obývačko- kuchyni, herni minimálne hodinu....

gretkab
1. mar 2013

@sjuz Ja len doplnim, ze ja som na Moko naopak mala velmi dobre referencie od kamosiek - ale ja osobne som tam realne nikdy nebola. V Hipp-centre bola mojim detom studena voda (ale tiez sme tam chodili uz ako vacsi, nie s babatkami).

sjuz
1. mar 2013

@bebel
@gretkab
Dakujem baby, tak vyskusame ten Limbach. Oni maju pravidelne aj zlavove kupony len som to nepoznala, tak sa mi nechcelo skusat a presda zo senca to nie je uplne blizko...

bebel
1. mar 2013

@sjuz 20 -35 min cesty podľa toho, či bol sneh alebo premávka 😎 a či som šla cez dediny alebo cez PK

akdarka
4. mar 2013

@sjuz potvrdzujem, ze Limbach je super v otázke priestorov, lektorka je vo vode super. Akurát sa stalo mne aj jednej kamoske, ze sme tam mali (nezavisle od seba) s lektorkou nejasnosti kvôli náhradným hodinam. Kvoli tomu som tam prestala chodit. Lektorka tvrdila, ze sme ich uz nahradili aj ked som vedela, ze nie. Ak si toto ustrazis tak budes určite nadmieru spokojna.

kvietocka7
5. mar 2013

@bebel dakujem ;) zatial som sa nerozhybala ale maluch zacina byt riadne sidlo tak asi skusime to plavanie najskor nech sa trosku vyblbne 🙂

lienka7
6. mar 2013

Baby cukrarky poradte:
Chcem urobit krpatej potahovanu tortu. Doteraz som potahovala s K2 hmotou a celkom sa dalo, ale teraz skoro vsade citam o White Icing hmote ....ktora je lepsia? Mam ostat u K2 alebo radsej White Icing?
(Som v tomto amater a robim tortu 2x za rok)

monlu
6. mar 2013

ahojte, vedela by mi niektora odporucit overeneho lektora AJ v Senci alebo okoli..? vdaka

karotkaa
7. mar 2013

Dievcata, prosim Vas je v poliklinike nejaka pohotovost pre dospelych poobede?

sjuz
7. mar 2013

@karotkaa hmm, podla mna pohotovost ziadna ani dospeli, ani deti. Deti maju kramare a dospeli ruzinov... iba ak by ti lekarka robila poobede. moja robi utorky poobede a detsky zasa robi stredy poobede, ale to nie je pohotovost...

blanocka
7. mar 2013

@monlu skus www.andantino.sk 😉

@karotkaa pohotovost v senci nie je, jedine ak niektory lekar pracuje poobede, tak ta musi zobrat v surnom pripade, inak BA 😒

rebecca2006
7. mar 2013

@karotkaa nie, Ružinov.

maznacik007
7. mar 2013

@karotkaa a pozor ak to nie je uraz tak ta pohotovost je tusim od piatej poobede a nie priamo v nemocke v ruzinove ale tam ako je poliklinika ruzinov... teda iny vchod... nie centralny prijem

karotkaa
7. mar 2013

Dievcata, dakujem za info, mozno nebude treba, ale radsej nech som pripravena 😉

katy1979
7. mar 2013

@lienka7 K2 je prilis makka. White icing maju niekde aj na kila. Ja ti poviem smartflex. Predavaju aj balenie po 1.4kg. Ale ak chces mozem ti predat aj z mojej kolko potrebujes

lienka7
7. mar 2013

@katy1979 ...citala som aj o tom Smart flexe ale kupila som K2 ...skusim zajtra vymenit za smartflex (ak budu mat male balenie) a skusim s nim .... ten ma tusim aj prichute tak by mohol malemu chutit. K2 mi z torty zjedol vzdy on 😀

katy1979
7. mar 2013

@lienka7 kde si kupovala? Na dlhych dieloch? Pekne veci misko papa. U nas to uz nikto nechce. Marco sa s tym vzdy krmil. Teraz odkusne a zbytok niekde odhodi. Ked nejdes modelovat postavicky a chces len potiahnut tak si ju kludne nechaj.

lienka7
8. mar 2013

@katy1979 ....sme teraz u nasich a tu maju obchod s takymito vecami tak som kupila tam. Ja som chcela skusit aj nieco ine ako K2 ..lakal ma white Icing ale pisali niektore ze nie je taky dobry ako K2, potom som citala o Smart Flexe ale neviem ako sa s nim robi.
Ja neviem robit postavicky ani nic take, ja len potiahnem, nieco povykrajujem z farebneho marcipanu a koncim. Na viac nemam "ruky". Misko stale pyta tortu ze ju chce papat ale on zje potahovku + marcipan a dojedol. Takze on si da potahovku a ja tortu 😀 ....a tortu robim len malej a jemu k narodeninam teda 2x do roka

katy1979
8. mar 2013

@lienka7 fiha niekto povznesie K2 nad white icing? Zaujimavy nazor. Smartflex je tvrdsi ako obe hmoty. Farbi sa dobre tak ako wi a aj z neho nieco vymodelujes. Ja s nim robim a minule som si kupila po velmi dlhej doby WI a nadavala som ako pohan. Uz som si zvykla na ine. Kym som pouzivala WI bola som s nim spokojna. Takze clovek je spokojny s tym co pouziva.

lienka7
8. mar 2013

@katy1979 ..ja som myslela chutovo ze nie je taky dobry ...vraj ked potiahli tortu K2 tak ludia jedli potah v pohode ale ked potiahli s WI tak ten potah ludia nejedli ...tak neviem....
...a na farbenie si este netrufam

blanocka
8. mar 2013

@lienka7 mne zase nechutila K2 a ako katy pise, najlepsie sa mi tiez robilo so smartflexom a ten citronovy mi aj chutil 😀 ale na potahovanie je super aj K2, dobre sa valka, lebo je maksia 😉

lienka7
8. mar 2013

@blanocka @katy1979 ....vymenila som K2 za Smartfex - citronovy .....tortu som potiahla v pohode (je to take viac akoby gumove/zuvackove) ...zvysok som dozdobila farebnym marcipanom .... a zajtra uvidime co povie krpaty 😀

blanocka
8. mar 2013

@lienka7 potom daj vediet co povedal 🙂 mojim to bolo jedno jedli vsetky, hlavne, ze to bolo sladke 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre