Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

cruela
23. sep 2010

@bebel tak, tak.... byty pre rodicov postavili, na deti zabudli.... uvidime, ako bude...

alure
24. sep 2010

@palculienkastellka
ahoj ja som minulý rok chodila na úpravy oblečenia do jedneho obchodíka na Tureckej. Bývali sme na pešej na Lichnerke a naproti paneláku bola predajna,kde robí krajčír. Môj syn nosí pravidelne roztrhané nohavice na kolenách a on mi ich úžasne podšil prešil,poskracoval moje veci a nie je ani drahý. Tak to tam skús. Je to v tých modrožltých blokoch zo zadu hneď vedľa nejakého baru (neviem ako sa volá) .Veľa šťastia

brinzulka
24. sep 2010

@palculienkastellka za slnecnym dvorom ...od pesej zony prejdes medzi CBA a Alianz dozadu a pod "modrym panelakom, kde je sukromne detske ihrisko...dolu v obchodikoch je pan krajcir...je tam kaviarnicka, niekedy davno tam bol lerros-uz menili 2obchody...vo vykladne ma oblecenie a sije, zasiva opravuje

dalsie je v kulturaku -prip.bolo

na Jesenskeho 2-hned vedla vchodu do baraku: 12posch.panelak za Jednotou na "namesti"

neviem, ci galanterka nema nahodou reklamu na krajcirku, vystavuju tam jej saty

@bebel ja si Ta viem zaradit z cias, ked som cakala prveho, este z www.babetko?...a teraz podla fotiek...ja casto manducujem a sem tam vsimam mamicky, co tiez nosia deti...Ty nosis Bibu

brinzulka
24. sep 2010

na lekarni pri fontane je oznam Zumba pre deti...od 5.10.2010

slavkav
24. sep 2010

aj my nosime k tomu krajcirovi na tureckej. len unho je problem obcas ho najst, ale robota je spravena pekne. krajsie ako od tety na kratkej.
kruzky - no to mi hovorte - des. ja som bola z toho velmi sklamana, ze sa tu tak malo robi pre deti. Ale u nas v skolke - fandlyho - maju nastastie kruzky aj predskolaci aj velkaci a kedze mi malu necakane prelozili do velkacskej - tak uz tiez chodi na kruzky. ale malaci a strednaci nemaju ziadne.
ihrisko - mne tu napr. v SC chybaju aj nejake poriadne ihriska - tym, ze nemame dom - ja sa s malou nemam kam chodit hravat - pri jednote su sami pubertaci, to spustadlo je uz pokazene ... kam sa chodievate hravat s vacsimi detmi?

brinzulka
24. sep 2010

@slavkav jazera...
neviem, kde by sa dalo navrhnut...aby sa nieco postavilo na namesti pre deti v tych travnatych trojuholnikoch...kludne aj dobrovolna brigada

bebel
24. sep 2010

@brinzulka aha, no ja som nosila hlavne Bruna...ten totiž kočík až do polroka nenávidel. 😎
Tak zaostrím optiku na manduca maminy 😵 a snáď ťa identifikujem.
@alure ten chlapík síce šije a obšíva a zašíva, len on je taký pribrzdený...a to riadne.
Minule som mu priniesla spoločenské šaty na svadbu, keď sme mali ísť na Francúzska a on ich vôbec do termínu neskrátil a tváril sa akoby sa nechumelilo. Našťastie som si dala rezervu 2 dni do odletu, tak mi to LTT stihol skrátiť.
V Kaftane žienka nerobí opravy odevov..ona šije na zakázku z kvalitných látok šaty/kostýmčeky na moderátorky tuším JOJky a spoločenské šaty a pod.
V kračírstve zo zadu kulturáku nikdy nemali otvorené, keď som tam išla a potrebovala niečo poriešiť.

palculienkastellka
24. sep 2010

dakujem za rady. bola som v nitre u svojho gynekologa a boli sme trochu aj nakupovat. len ja mam problem, ze vsetky nohavice co kupim, su mi dlhe, kedze mam len cca 160 cm. kupila som aj novy outfit stelle na zimu, tak sa vytesujem z novych veci 🙂 len skoda, ze od noveho roku mame mat ako maminy prispevok len 190 EUR na mesiac od statu. pekny slnecny dnik vsetkym prajem 🙂

alure
24. sep 2010

@bebel
tak to sa stalo pár krát aj mne,že neopravil veci na dohodnu týtermín,ale našťastie sa jednalo len o rifle nášho drobca a stále mme kopec vecá ktoré nosí.Teraz bývame na opačnom konci SC a bolo by mi to dosť o nervy keby mi to neupravil na termín,predtým som bývala naproti tak mi to nevadilo,som sa pri vynášaní smeti kukla či to je hotové 🙂

@palculienkastellka
Tak my by sme mali nakupovať spolu 🙂 Ja mám 180 cm a to čo tebe odstrihnú mne nadšijú 😝

sirinka
24. sep 2010

@cruela na kollarovej skolku zvacsuju...od novembra tusim prijimaju dalsie deticky... 😉
ja som inac tiez zo silneho rocnika...ale tak nejako sme sa do skol aj skolok pomestili...tak snad sa to nejako poriesi...ja nemam chut cestovat hore dole do Ba... 😒

slavkav
24. sep 2010

@brinzulka ked aj na tych jazerach - tam sa o to vobec nestaraju - co je tam vlastne okrem tej 1 smykaly, hojdaciek a toho kolotoca? ja som asi velmi narocny clovek 🙂

slavkav
24. sep 2010

skolky - v podstate nepostavili novu skolku, ale za posledne 3 roky spravili 4 nove triedy - teda teraz dokoncuju na kollarovej tu stvrtu. takze to je v podstate ako jedna skolka.

nefertitiavi
24. sep 2010

Bela
no Ivanku som dala k Pipiskovej ale nie k neplavcom, su to poloplavci a ak jej to pojde dobre tak ju presunu. Poloplavci preto lebo plavci sa kryli s tanecnou a to nechceme vynechat. a aspon sa nauci kraula🙂 ostatne uz vie🙂))
ja si s tym nerobim nejaky problem, ked to nebude dobre tak pojdeme do pezinku alebo do blavy a my( v klube ) sa chystame robit vycviky, v podstate ja som aj robievala, takze pohoda🙂))

zumba pre deti, to moze byt fajn🙂
ja som chodievala na zumbu na jazera a bolo to super, problem je ze odvtedy nam nesedi ziadna ina cvicitelka, ale od oktobra zacina Katka v Kralovej takze zaciname, resp pokracujeme🙂

no A Nellka to bude dalsi vodnik do rodiny🙂
ja ich neviem dostat z vody🙂

nefertitiavi
24. sep 2010

Bella a je spokojna s tymi aquabelami?

bebel
24. sep 2010

@nefertitiavi myslím, že hej...
Daj vedieť až začnete niečo robiť pre deti. 😉

cruela
24. sep 2010

@palculienkastellka no, ked uz mas fotku, tak som identifikovala dalsiu znamu tvar 🙂 ahoj Adi 😉

bebel
25. sep 2010

@cruela Lu budem si ťa musieť niekedy odchytiť a zobrať si ťa ako garde, aby si mi ozrejmila identitu virtuálnych Senčaniek naživo na Lichnerke . 😀

cruela
25. sep 2010

@bebel 😀 😉

maznacik007
25. sep 2010

aquabely... tento rok neotvaraju pripravku nove dievcata trenuju s tymi co zacinali minuly rok... je potrebne dobre ovladat znak a kraul, prsia samozrejme tiez... pretoze trenuju spolu..

kika7
26. sep 2010

ahojte, ja len pre info, zajtra je v materskom centre Slniečko detská burza jesenno-zimných vecičiek...

maznacik007
26. sep 2010

dievcata myslite ze sa da doniest aj oblecko pre dievca tak 5-6 rokov? akurat upratujem skrinu malej.. a mam tu par veci co su uz jej male... a po bazaroch sa mi to davat nechce

bebel
26. sep 2010

@kika7 Prosím ťa, o koľkej? Treba veci nejak špeci označiť? Sú nejaké pravidlá?

sirinka
26. sep 2010

@maznacik007 mozes...

@bebel mozes si dopredu oznacit veci lepiacim stitkom, napis na neho cenu a nechaj tam miesto...v centre ti jitka prideli cislo....alebo si to urobis v centre...to je jedno..
z predaneho tovaru ostava 10% pre centrum...

sirinka
26. sep 2010

a centrum otvara o 9:00 a burza trva do stredy...

alex21
26. sep 2010

maznacik urcite prines, vacsinou nosia mamicky pre mensie deti, tak aspon si budeme moct vybrat aj na vacsie 😉

kika7
27. sep 2010

baby bola som na burze, vcelku dobré veci sú tam...aj som kúpila zateplené nohavice, síce chalanské, ale sú parádne...pôjdem aj zajtra pozrieť, určite tam niečo nové pribudne...

bebel
27. sep 2010

@kika7 aj ja tam o chvíľu donesiem 1 plnú IKEA tašku po Bibe a Brunčovi 😀. Len GAP, RL, Elle, zimné komplety H&M a sety z NEXTu budem radšej predávať sama na MMB. 😝 Musím sa dokopať k objednaniu členského, všetko nafotiť a nahrať do profilu. To bude môj task na budúci týždeň.

rebecca2006
27. sep 2010

bebel, az budes mat to clenske vybavene, a budes mat nick, tak mi ho prosim daj vedieť, máš super kvalitné vecičky, sem- tam by som možno po Brunčim pre Maťka kúpila- tak prednostne by som kukla na tvoje inzeráty, nech nerobím biznis cudzej osobe 🙂 Aké veľkosti máš komplety na zimu? Ja som zatiaľ kúpila pre Maťka prechodnú a trochu hrubšiu vetrovku z Nextu, nie som si istá, či mu bude dobrá celú zimu, lebo je 86, uvidíme. Ale určite ešte zháňam k vetrovke oteplováky a možno aj kombinézu, nech máme na prestriedanie, predpokladám, že asi 92 na zimu....Hm možno aj menšia. Inak ma moc mrzí, že sme teraz v Košiciach, v Slniečku rada nakupujem. Všetkých pozdravujem a teším sa na Vás, až sa vrátime.
PS- rozmýšľala som, či budeme chpdiť na plávanie pre decká, kurz začína 4.10, len mix veľké deti sa neotvára a malé deti sú úplne v debilnom čase- od 12-12,30, tak sa na to vykašlem, a budeme chodiť s Maťkom na plávanie indivindi. Ak sa niekto budete chcieť v októbri pridať, tak super, tak raz do týždňa by som s ním skočila...

palculienkastellka
27. sep 2010

@cruela ahoj lu. my sme byvali rok v Nitre, tak infosky z tejto stranky su celkom zaujimave. aj tie o cviceni. ja som vzdy chodila cvicit katke, tak ked bude viac casu, tak aj margit vyzera byt fajn. ten latino-dance fitness vyzera byt zaujimavy.

cruela
27. sep 2010

@palculienkastellka a ste naspat v SC? som minule smirovala vasu malu na FB - to je cely tatko! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre