Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

slavkav
25. okt 2010

@vera1132 drzim palce 😉

spalka
25. okt 2010

ahojte, viete o dobrej skolke, jasliach, statnych alebo aj sukromnych v senci? moja dcerka ma 18 mesiacov

slavkav
25. okt 2010

@spalka skus sa informovat na jasle vcielka - na tie som pocula dobre referencie

cruela
25. okt 2010

@vera1132 @katy1979 my chodime k Somogyiovej a ja voci nej nemam ziadne vyhrady, som s nou spokojna

sirinka
25. okt 2010

mna dnes sestricka u somogyiovej sfukla, ze na vytery som mala prist rano a hned doktorka sa ozvala, ze je to v pohode, ze to pojde predsa dalsou sanitkou 😉 a tak ma na zaver uz milo sestricka upozornila, ze nabuduce mam radsej prist rano, ze skor budu vysledky...

cruela
25. okt 2010

@sirinka hej, sestricka je sekera, niekedy sa jej aj ja zlaknem 🙂

katy1979
25. okt 2010

@cruela my k nej aj patrime. vsak to som uz aj ja pocula ze doktorka je v pohode az na sestricku. ale snad ju prezijem.

mima07
25. okt 2010

@spalka moj syn chodil do mravcekova bola som velmi spokojna 🙂
http://www.mravcekovo.sk/

cruela
25. okt 2010

@katy1979 treba si len zvyknut a moc nedrazdit 🙂 ale zas som rada, ze je sestricka trochu prisnejsia, aspon sa decka potom neboja doktorky 😀

mima07
25. okt 2010

@katy1979 pokial sme byvali v senci tiez som chodila k somogyiovej je v pohode a sestricku prezijes jednym uchom dnu druhym von
dolanova v biely ma skoro stale plnu cakaren dost sa tam caka ale je tiez fajn

katy1979
25. okt 2010

@cruela ze nedrazdit. ok budem si to pamatat. len aby som sa jej ja nezlakla.

katy1979
25. okt 2010

Somogyiová mava plnu cakaren ci da sa. Alebo sa k nej da objednat aj na presnu hodinu? ci mava take nieco ze deti do roka maju prednost?

cruela
25. okt 2010

@katy1979 ako kedy, ale ide jej to celkom svizne, nikdy velmi dlho necakame... pokial viem, tak ma vyhradene aj nejake hodiny pre babenka, ale nie som si ista, ci u nej funguje objednavanie, skor by som povedala ze nie... ja som si zvykla volat, ze kolko je ludi v cakarni, ked boli decka malinke

katy1979
25. okt 2010

@cruela no uz sa musim len rozhybat lebo chodit do blavy sa mi stale nechce. tam sa sice tiez objednavat nedalo. ale deti do 1roka mali vzdy prednost takze sme necakali.

bebel
25. okt 2010

My máme skvelú dokinu v BA. Ordináciu má oproti 2 levom. V pohode zobrala aj moje kamošky bývajúce mimo BA. Bruno sa k nej odjakživa teší a nechce od nej odísť, my sme mali krik a rev len kvôli tomu, že sa chcel u nej ešte hrať. Má krásne zrekonštruované priestory- najmä jej poradňa je priam dych vyrážajúca. Brunči vždy dostáva za spoluprácu 1 Lipo cukrík a za odber krvi si môže vybrať z kopy hračiek z kindervajíčka. 🙂
Robieva testy, či treba ATB. Je informovaná, pozná nové liečivá a výživové trendy aj napriek jej vyššiemu veku.
Ona nám pomohla nájsť príčinu a vystúpiť z kolotoča zápalov priedušiek bez ďalších ATB, ktorými každý mesiac Bruno od pol roka trpel. Zatiaľčo v PK Dr. Filipovičová riešila ATB len následky, pátrať po príčine ju ani len nenapadlo.
Keď som čakala Bibku, Bruno po mne chcel, aby sa volala jeho sestrička Doktorka Laurincová 😀 😀 😀 😀
To hovorí za všetko.... 😉

mima07
25. okt 2010

@katy1979 treba ist hned rano alebo potom trocha neskor to je lepsie a cakaren byva plna ale vacsina ludi caka na tu druhu 😀
my sme chodievali tak po 10 a nikdy sme dlho necakali a na poradne ma vyhradeny termin a tam nas teda byvalo dost

cruela
25. okt 2010

@mima07 aj my chodievame na desiatu,,, vtedy ma skoro vzdy malo ludi

rebecca2006
25. okt 2010

my chodíme k Dr. Vargovi a vcelku som spokojná, po odbornej stránke určite, fakt je up-to-date, len sem-. tam by som ocenila,keby bol výrečnejší 🙂 Len myslím, že tiež neberie, aspoŇ nechcel, keď sme my potrebovali a dosť som musela škemrať.
Hehe, Bela, no tak to by sa Biba, raz Brunčimu poďakovala 😀 Ale kvážne, je super, že niekde existujú také doktorky, ku ktorým chodia decká rady.... Fakt je, že tuto keď vidím čakáreň, tak mi je smutno ☹
Fakt, baby poraďte, čo krpcovi na Vianoce? BUde mať rok a pol.....Od svokrovcov dostane taký vláčik aj s drevenými koľajničkami, čo sa dajú potom dokupovať vagóniky, my mu kúpime asi odrážadlo- motorku- viete mi poradiť, aké sú fajn? Alebo iné tipy?
A ešte pls- kde kúpiť fakt teplú vetrovku? Potrebovala by som tak 86-92... Kúpila som jednu nextku, ale nie je bohvieako teplá, tak na teraz ideálna, a okrem toho nie je celkom nepremokavá- skutočne je len do veľmi miernej zimy. Aj sme boli v HM, ale otras, len jeden model a vôbec nám veľkostne nesedela, aj v 86 sa ešte topil hlavne rukávy dlhééééé, a to má Maťo dlhé ruky, tak ja neviem. Ani sa mi nezdala veľmi teplá, asi ako naša Nextka. Ani na nete moc dobrý výber nie je....Vďaka!

katy1979
25. okt 2010

@rebecca2006 v intersporte a splni aj nepremokavost aj hrubku. teda my sme kupovali v rakuskom lebo vsak v tých nasich nic nemali. brali sme etirel a je super.
a motorku no take to odrazadlo typu puky. popr. davidek. ci je aj kopa inych. vzdy ale pozeraj predtým nez objednas vysku sedanky. lebo su rozne.

vera1132
26. okt 2010

a čo hovorite na doktorku Hervajovú?

nefertitiavi
26. okt 2010

@vera1132 my chodime k doktorke Hervayovej a sme spokojni🙂
a decká tiež🙂 Ivanka ju má rada, doktorka si uz zvykla ze Ivanka je zivel🙂
Nellka tá je precitlivelá na iných ludí takze place ak ju vezme niekto cudzi na ruky, takze je uplne jedno ci ju berie doktorka alebo kamoska, tzn podla nej nemozem hodnotit doktorku🙂))))

luciamk
26. okt 2010

@vera1132 aj my chodíme k dr. Hervayovej a sme veľmi spokojný. Ona má malé deti a veľa vecí má odskúšaných, tak vie poradiť z vlastnej skúsenosti. Dr. nenosí plášť, takže malý ani nevie že je u lekára 😀

bebel
26. okt 2010

@rebecca2006 v Alpine pro....ešte dostaneš 50% ceny poukážku na nákup detského oblečenia na budúci rok.

vera1132
26. okt 2010

@luciamk
@nefertitiavi dakujem, lebo aj priatelova segra chodi s malým tam a nesťažuje sa na nu, ale naopak chvali ju, aj mi ju odporučila že je v pohode. 🙂

flowerska
26. okt 2010

@nefertitiavi skoda reci...

gretkab
26. okt 2010

@rebecca2006 HMkove bundy su podla mna ok, lebo to, ze nie su hrube neznamena, ze nie su teple 😉. My teda na nich zijeme uz 3. rok, ja ich mam strasne rada prave preto, ze v nich nie je dieta ako cibula. Ale fakt, ze kupit nieco v bratislavskom HM je nad ludske sily 😉.

bebel
26. okt 2010

@gretkab ja som ešte nikdy v BA H&M nenašla veľkostne pre Bruna to čo som akurát potrebovala. 😒

sirinka
26. okt 2010

ja do H&M ani nechodim...nepaci sa mi velmi ten styl...ani detsky ani dospelacky...ale kedze som tam uz davno nebola...mozno sa polepsili 😝

cruela
26. okt 2010

ja zasa v HM rada nakupujem pre decka, maju tam veci pre "anorekticke deti" (jak ja hovorim) - vsetko uzke, chude, presne pre moje vysusene deti 😀 ked im daco kupim v inom obchode, je im to velkeeeee

sirinka
26. okt 2010

@cruela no a v zare? tam tiez mavaju take veci...my sme zatial skor take pevne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre