Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
19. aug 2008

ahoj adka...skor asi nie, ale este uvidime, podla nalady a ako bude spinkat...vy ste kde???

andy75
19. aug 2008

sme u nasich, musela som dnes stareho otca zaviest k lekarovi

sirinka
19. aug 2008

jaaaj, tak dufam, ze bude vsetko ok...

brinzulka
19. aug 2008

ahojte baby..
za poliklinikou je cirkus..za 20sk-dospela osoba..deti neplatia...sa tam mozte popozerat...maju tam medvedov, levov, tavy, zebru, kozicky...
Ked je predstavenie, tak sa tam da ist do 16stej a v nedelu do 13stej- aspon tetula povedala.

potvorka
19. aug 2008

ahojte, konecne sa mi podarilo docitat vas 🙂 tyzden tu bola sestra a potom sme boli na tyzden u rodicov, tak som nestihala aj net ☹ inak to slniecko zajtra je skvely napad, snad sa tam pekne krasne stretneme !
Ponocujeme, lebo nam praskla trubka na radiatore v kupelni, tak zmyvame vodu a cakame, nez vytecie cela stupacka 😢 to aby sme si neuzivali, ze Lukasko spinka uz od 20,30 😠

sirinka
19. aug 2008

potvorka uf...teda to nezavidim, ja ponocujem, leb ked si lahnem, zapcha sa mi nos uplne a aj tak nemozem spat 😠

sirinka
19. aug 2008

potvork kukla som tvoj album, maly je strasne zlaty 😀

weroni
20. aug 2008

alex no super tak teraz pozor na spendliky na zemi 😀

weroni
20. aug 2008

sirinka ty byvas v tej novej vystavbe pri Bieli? Podla fotiek sa mi zda 🙂

daniela84
20. aug 2008

Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

sirinka
20. aug 2008

weroni veru ze hej, sme tu byvali celkom prvi 😀

adulik23
21. aug 2008

ahoj sencanky.
od septembra bude v kulturnom stredisku (dufam, ze sa ta budova, kde je kino tak vola 😅 ) cvicenie pre mamicky s detickami do 3 rokov + kazdy den od 14:00 tam budu detske herne a tusim ze v utorky bude nejaka pani citat detom rozpravky.
viac info je vraj na poschodi (nemaju vytah 😠 ) a ja som nemala s kym nechat maleho, tak som to tam nesla studovat.

weroni
21. aug 2008

sirinka a poznas tam niekoho? Tam mi byva aj kamaratka - Ceska ma maleho Petka - byvaju na konci tej ulicky napravo - rozny dom 🙂

sirinka
21. aug 2008

hej, viem o koho ide, ale osobne sa nepozname 🙂

potvorka
21. aug 2008

baby aj ja chcem dom 😕 ☹
snad casom, aj ked teraz mi staci aj byt, ktory nezvladam upratovat, nie este kosit travnik 😝
inak voda v kupelni kvapka stale, budu musiet burat v strope 😠 😢 jedine co sme nechceli menit bola kupelna, tak nam ju "opravia" nasilu

weroni ideme od 1.9. plavat do aquparku, nejdete aj vy?

sirinka
21. aug 2008

potvorka vsak travu kosi manzel... 😉

potvorka
21. aug 2008

tak to by som brala 🙂 len ten moj je akysi lenivy odkedy mame maleho, cez vikendy spi castejsie cez den ako Lukasko 😠
riesime dilemu s nabytkom v obyvacke s kuchynou 😒

weroni
21. aug 2008

potvorka rada by som ale my asi az od oktobra alebo od druhej polovice septembra lebo az 13-teho mame 3 mesiace....
a tiez prvy alebo druhy sept. tyzden mame zaverecne skusky takze asi este nehrozi 😀

siri a ty chodis s malou tej pani Dolanovej do Bielu alebo do Senca nejakemu pediatrovi?

sirinka
21. aug 2008

weroni ja chodim k somogyiovej, v bieli mam kartu ja u bendovej...

sirinka
21. aug 2008

potvorka dilemu akeho nabytku??? ja nejako nerozumiem ci v kuchyni alebo obyvacku alebo kde riesite...proste mi nejako vyplo ups 😅
inac ten moj bol zo zaciatku divy do kosenia, hrdi na svoj travnik a pomaly ho to opusta hehe, zachvilu ma asi bude chciet naucit tu kosacku ovladat... 😠

bambulka78
22. aug 2008

Ahojte mamicky,

Narodil sa mi pred dvoma tyzdnami moje male uplakane bajbinko - Matejko. Hladam partacku na kocikovanie.
Monika

sirinka
22. aug 2008

bambulka78 gratulujeme k babatku... 🙂 my uz s tebou moc kocikovat nemozme, ale radi ta niekedy stretneme

bambulka78
22. aug 2008

sirinka, dakujem, to je fajn ... chcela som vediet, ci sa niekedy aj stretavate, lebo ked prestanu tieto horucavy, tak chcem s drobcom chodit na prechadzky a kedze tu v senci zatial vela ludi nepoznam, rada by som sa stretla aj s vami ostatnymi mamickami

benitas
22. aug 2008

ahoj bambulka, ja sa hlasim na kocikovanie 🙂 , ale az za par tyzdnov, zatial mam malinku v brusku.

andy75
22. aug 2008

bambulka- blahozelame! A pridaj foto drobceka 🙂 a vacsinou sa stretavame na Lichnerovej 😉
benitas-to uz rychlo utecie, ako sa citis? teraz sa asi celkom da,ke dnie je tak teplo,nie?a kde sa chystas rodit?

sirinka
23. aug 2008

andy75 podla mna posledny mesiac trva rovnako dlho ako cele tehu 😨 😅

weroni
23. aug 2008

hehe siri mne cele tehu ubehlo ako by to trvalo jeden mesiac 😅 az som sa bala ze mi bude smutno za bruskom ale ked som tento svoj pokladik dostala do ruk tak ani nie 😀 ale bolo to naaaadherne 😵

benitas
23. aug 2008

andy, dufam ze to rychlo utecie 🙂 , mne sa skoro cele tehu trochu vlieklo, ale od nejakeho 30-teho tyzdna mi to leti strasne rychlo 🙂

teraz je lepsie, ked su neni take tepla, ale toto leto nebolo aspon take horuce, vyhli sa nam nastastie teploty okolo 38 stupnov, ako bolo minuly rok.

lienka7
23. aug 2008

bambulka- ja mam 5 tyzdnoveho Miska, zatial chodim sama kocikovat lebo nemame este pevny rezim a tak mam problem sa s niekym dohodnut na presnom case lebo neviem ci v tom case bude/nebude Misko uz/este spat a pod. Cca sme vonku na 1,5-2 hodiny niekedy medzi 15-18.00

sirinka
23. aug 2008

no pre mna bol posledny mesiac najdlhsi a najhorsi, uz som musela lezat a bolo horuco...no nic moc ☹ ale pre mna bol posledny mesiac ten osmy 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre