Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
27. jún 2012

@katy1979 hm....to ihrisko je super....tak som zvedava, ako nastavia ceny a ako sa im bude darit...

katy1979
27. jún 2012

@sirinka no to uvidime ze ako sa im bude darit. len popravde mne sa tam nebude chciet zakazdym trepat cez cely senec peso s dvomi detmi. takze raz za cas tam zbehneme

tkmama
28. jún 2012

dievky, aká je voda v slnečných? potrebujem aktuálne info. vďaka!

rebecca2006
28. jún 2012

@gretkab ďakujem, už som sa dohodla, tak sa teším 🙂 len ešte musím posurfovať na nete a nejakú toričku nájsť 🙂

rebecca2006
28. jún 2012

@katy1979 nevedela som. super vyzerá, je to podľa .foto také niečo ako na zlatých pieskoch, že jo? Hm, len tiežto mám dobre odruky... Ale aspoň niekedz cez víkend keby bolo zlé počko to porieši program 🙂

soso
28. jún 2012

@katy1979 jeeej, pribudne dalsia fajn vec pre
deti v SC, super🙂

horajda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebecca2006
30. jún 2012

baby, s ktorým bufetom- alebo podnikom. na jazerách máte dobré skúsenosti? Kde sa dá fajn najesť? AspoŇ nejaký taký "prehrzy", alebo kde čapujú dobrú kofolu, pivo.... My často nemchodíme, ale tieto hice nás vyhnali.. ďakujem!

lucia3006
1. júl 2012

ahojte mamičky,
sú tu aj nejaké tehuľky zo Senca, ktoré ešte na ten deň D čakajú? 🙂

bevab
1. júl 2012

Ahojte, chcëm poprosit ci Dr Harsanyi nema teraz niekedy dovolenku. dakujem 🙂

lienka7
1. júl 2012

@bevab vraj od pondelka 2.7 ma dovolenku cely tyzden.

luciamk
2. júl 2012

Ahojte baby, už sa Vám stalo, že ste si niečo kúpili na bazáriku a keď to prišlo bolo to niečo iné?

1, v inzeráte boli kraťasy od george dvoj balenie, na to mi predávajúca hneď písala, že jedny kraťasy nevie nájsť, ale že mi za ne posiela iné a že budem spokojná.
V balíku boli kraťasy ako na foto ale nie george, ale KIK a tie druké s ktorými som mala byť spokojná boli na 6mes. môj malý ich ani neoblečie, inzerát bol na veľ. 92!!!

2, V inzeráte mala tenkú mikinu zn. mothercare, na foto bola biela s modrými pruhmi na kapucni. Pýtala som sa či je biela, odpoveď, že áno.
Bunda prišla hnedá ako capucino a s tmavohnedými pruhmi na kapucke , ja viem že tie foto niekedy skreslujú. ale ja som sa pýtala... No a zn. "brum baby" má asi ďaleko od mothercare ....

Píšem jej už od soboty, chcem ten tovar vrátiť a peniaze späť, ale ona ma ignoruje a pritom každý deň dokladá nové veci... hrozne ma to naštvalo, už som kúpila pár vecí na koníku a všetky boli v poriadku, to sa mám každého pýtať, či je to naozaj tá značka, farba a veľkosť, ako uvádza v inzeráte??

ivka2007
2. júl 2012

@rebecca2006 my chodíme stále do Troje na juhu,je tam milý personál a maju aj dobre jedlá,šaláty a heik je super...

rebecca2006
2. júl 2012

@luciamk no otras. Mne sa to nestalo. Raz sa mistalo, že som chcela tenkú vetrovku McKinley, pýtala som sa, či je červená, odpoveď že á.no- a došla taká pink že len. Chcela som pre chalana podotýkam. Okamžite som chcela vrátiť peniaze, mamina bola nepríjemná, že teda podľa nej je červená, ale trvala som na svojom a peniaze mi poslala naspäť. Le blbý pocit ostal. Skôr mám zlý pocit pri predaji vecí, x- krát sa mi stalo, že sa mamča ozve na inzerát,m vypytuje sa, popíšem siahodlhé odpovede, pomeriam, napíše, že tovar chce, čakám týždeň na peniažky a nič. Ani bú ani bá, a už sa neozve. Fajn, keď si niekto rozmyslí, ale aspoŇ napísať môže... Nič, trvaj na vrátenéí peniažkov a napíš jej negatívne hodnotenie....Držím palce-

rebecca2006
2. júl 2012

@ivka2007 vďaka!

luciamk
2. júl 2012

@rebecca2006 Ahojček, dnes večer sa konečne ozvala a že čo mám proti Kiku, že sú to kvalitné veci... no ja sa nehádam, aj ja niekedy nakúpim oblečenie v Tescu, ale keď niekto napíše, že je to nenoseny George, tak prečo pošle nosený Kik... A tvrdí mi že tie kraťasy na 6 mes, nosil jej syn doteraz a to má 2,5 roka... tak neviem asi som blbá... keď som jej povedala že môjmu malému som ich nenatiahla ani cez stehná, tak mi neverila.... no a najväčšia bomba prišla pred chvíľou, keď mi napísala, že ok, nech to pošlem späť, ale peniaze mi pošle až po 15. lebo má prázdny účet... chápeš? Tak som jej povedala, že v žiadnom prípade, ja som jej za veci zaplatila v ten deň ako som si ich "objednala" no a odvtedy sa neozvala....
No a také maminy nakupujúce poznám aj ja... najradšej mám keď napíše, že má záujem, že to potrebuje že to určite prevezme, len nech jej to pošlem na dobierku a keď poviem, že nie tak už ani neodpovie, tak asi taký záujem nemala...

rebecca2006
3. júl 2012

@luciamk to ma mrzí, dúfam, že ti rýchlo pošle peniažky. Každopádne by som jej dala negatívne oodnotenie, nech aj ostatné maminy nesadnú na lep. Nech sa na mňa nehnevá, ale KIK teda George nie je, a má vedieť čo predáva.... Ešte raz otras...

katy1979
3. júl 2012

@luciamk podla mna umyselne zavadza alebo nie je pri zmysloch a nevidi rozdiel v nicom. napis jej negatko nech si dievca odvykne takto fungovat. peniaze co si jej poslala uz minula ale tak nech si znasa svoju zodpovednost a vyhrabe ich aj spod zeme.

luciamk
3. júl 2012

@rebecca2006
@katy1979 ahojte baby, zistila som o nej, že má pozastavené účty aj na mmb aj na babybazare aj miniaukciach.
Teraz mi napísala, že nie 15. ale skôr ako 10. mi tie peniaze nevie poslať, asi s ňou strácam čas a tie moje peniaze už neuvidím... a ešte ona mi napíše, že prečo sa tak hnevám veď ona mi vyšla v ústrety, za to že jej môžem vrátiť späť tovar....

Takže pozor na ňu........ ZARA137 z Rimavskej Soboty, inak má aj nick EVA H, volá sa Eva Ivániová za slobodna Halásziová.

sisulita
5. júl 2012

maminy podradte nejake miesto na kupanie aj s ubytovanim....nie tu u nas ale kusok dalej(mimo Sc) vdaka

vriend
6. júl 2012

@sisulita skuste Lipot v madarsku je to len kusok od Bratislavy

bianka1
6. júl 2012

@sisulita vincov les a my chodíme do šturova 🙂 je tam 7 bazenou 1 bazen s morskými vlnami piesočná pláž pre detičky a plno atrakcii no super 🙂

vriend
6. júl 2012

@sisulita http://www.lipotfurdo.hu/index.php?option=com_p... je tam dost penzionov a tento rok otvorili aj camping priamo v arealy s mobilnymi domami

sisulita
6. júl 2012

@bianka1
@vriend
Dakujemee🙂

luciamk
6. júl 2012

Babuľky, ako je to s pasmi pre deti v SC? Treba mať kolky so sebou alebo si stačí priniesť 8eur?

fleuerette
6. júl 2012

@luciamk stačia ti peniažky 😵

luciamk
6. júl 2012

@fleuerette super ďakujem 🙂

horajda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mummy01
9. júl 2012

Ahojte baby,potrebovala by som referencie na ZS v senci...uvazujem nad Mlynskou ale nepoznam nikoho kto by tam mal svoje dietko...vsetci znami maju deti na Tajovskeho-sice si skolu pochvaluju ale mne sa zda strasne velka....

milacik1986
9. júl 2012

Ahojte baby je tu niekto čo ešte čaká babo či som tu len sama z sc?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre