Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

fengsujistka
13. máj 2010

caute, skolka sa rodi nesmierne pomaly. Co sa moze komplikovat to sa komplikuje... Nikdy som neverila ze Slovaci su naozaj taki ze ak mi skape koza tak susedovi nech skapu dve...
Asi to do septembra nestihneme, je tu vela vybavovaciek, uvazujeme teda ze mozno k dalsiemu septembru teda 2011. V priebehu roku Ministerstvo skolstva neumoznuje otvarat skolky. 😢 Som z toho velmi smutna .... ale ved sa uvidi co dalej.
Zatial robim svoje fengsuj projektiky a snad teda o rok. Urcite dam vediet, ked sa nieco zmeni.

bebel
13. máj 2010

Feng to ma mrzí...tak to už Bruno do škôlky asi chodiť nebude. 😅 Je možné, že ho predsa len dám do 0. ročníka do kamoškinej školy, ak prejde o rok testovaním WISC nad 130.

gretkab
14. máj 2010

Soso, tak to my chodime asi na tu HD spolu - no moje deti rozhodne nepatria medzi tie, co by kludne sedeli - ale nadejam sa, ze buduci tyzden aspon nebude revat naraz ani jeden z nich 😉.

Lienka, plavanie v hoteli Senec a zatoka je pre deti az od 4 rokov (a aj v 4 rokoch je tam niekedy problem sa dostat) - ale tel. 0903/027 081. Tam ale uz plavaju deti bez rodicov.

Rebecca, my sme v Kvapke vhupsli do kurzu c. 8 (akoze ostatne deti uz mali za sebou 7 kurzov a nasi nic) a bez problemov sa obaja adaptovali - tak rovno na prvej hodine robili kotrmelce do vody, ale inak super.

Arret, ja byvam Pri Stifte 😉.

A aj ja chodim s krpcami k Harsanyimu. K dospelackemu k Belesovi, lebo je tiez v Medinete (nemam k nemu vyhrady, ale ani nie je nejaky speci, ale objednava na cas, co je pre mna nevyhnutne).

soso
14. máj 2010

ahoj gretkab, ako chodime, teraz pozeram, ze ste to vy🙂 no minule to bolo dost divoke, som celu cestu dohovarala Emmke, ze sa mi nepacilo ako sa spravala, tak snad nabuduce uz bude lepsie. Ked neskacu tvoji, tak to chyti moju Emmku a stale dookola😀 Snad to bude uz len lepsie a lepsie, lebo som potom z tych 45 minut uuuuplne hotova a unavena a vidim aj na ucitelke, ze z toho nie je happy🙂 no co uz narobime...🙂

bebel
14. máj 2010

Soso a vieš si predstaviť, čo by Vám tam robil ešte Bruno. Dnes som myslela, že mu v kaderníctve 1 vylepím- chcela som len krpatú nakojiť a poslať ich s mojou mamou domov. Skúšal hranice a schytávala to chudina moja mama. K nej si dovoľuje neuveriteľné veci. Nakoniec doma dostal samotku v detskej izbe. 🙄 Potom sa z toho vyspal a už sa spratal pod vyhrážkou, že príde o nové dvdčka do kože.

gretkab
14. máj 2010

bebel, no na poslednej hodine by zapadol 😉. Ale motivujem uplatkami, tak dufam, ze buducu hodinu sa to zlepsi.

lienka7
14. máj 2010

gretkab ...dakujem..

bebel
15. máj 2010

Hehe, na Bruna platia úplatky strašne krátko 😀

soso
16. máj 2010

bebel 😀 ze samotka, to som este neskusala, ale ked sa nevie v pratat do koze, tak ju poslem prec z izby a moze sa vratit, ked sa ukludni. Vacsinou zaberie🙂
Som zvedava na buducu hodinu, co si deti na nas zas vymyslia 😕

soso
18. máj 2010

gretkab: dnes supeeer na angline😀 dobre boli deturence nase, som Emmku vychvalila, tak dufam, ze im to vydrzi. Nanuk bol?😀

gretkab
18. máj 2010

Joooj, Soso, tak Emka bola uplne uzasne - ale ona je vacsinou vzdy dobra, len minule ju moje deti "stiahli" 😉. Ale teda oproti minulajsku boli aj oni dnes fajn. Nanuky samozrejme bolii, ale Ela zrejme netusila, co je to nanuk, tak z neho len ohryzla trosku cokoladu a zhodnotila, ze je studeny 😉.

soso
19. máj 2010

gretkab, dobrunki boli vsetci, ale aj Emmka vie vystrkovat rozky 😀
arret ako ide cvicenie? Ja uz cakam len na statnice a zacinam odznova...buduci tyzden koncim konence skolu (aspon dufam, ze sa mi to podari) a potom uz ziadne vyhovorky 😲

rebecca2006
20. máj 2010

No, zasa mame nadchu- včera sme nemohli ani na Bambino a to som sa tešila celý týždeň- už mi z toho, že sme furt doma, šibe. A Maťkovi tiež. AsoŇ dúfam, že mu do pondelka prede a začíname s plávaním. Inak, ten presun do vyššieho kurzu nám Cookie nepovolila- trochu som bola prekvapená, že sa to nedá, ale čo už. Som veľmi zvedavá, ako bude....
Inak, dievčecne, sme konečne poriešili autosedačku, nakoniec sme kúpili Maxi Cosi Priori XP, tak dúfam že budeme spokojní, ale myslíkm, že to je dobrá značka. Joj, tak by som už niekam išla, niakam na dovolenku, moreeeee teplúčkoooo

arrett
20. máj 2010

my sme vcera boli v Bambine... Dvaja Simonkovia🙂)) xixixixi no ten moj bol straaasne urevany. Bal sa Simonko, ach jaj. Musim s nim chodit castejsie🙂
Soso, nebola som uz 3x. Nejako som sa nevedela dokopat. Snad dnes tam zajdem. Uvidime🙂

soso
20. máj 2010

rebecca maxi cosi je fajn, my sme mali tej znacky vajicko 😉 skoda, ze vam nepovolili ten kurz s kamoskou, ale neva, ved sa nemate kam ponahlat. Inak ta dovolenka by bodla uz aj mne..o tyzden v piatok mam statnice, tak uz sa tesim, ked konecne vypnem a nebudem sa musiet ucit 😝
arrett, este tyzden sa flakam a potom zacinam aj ja. Koniec vyhovoriek 🙂
Pekny vecer vsetkym 🙂

soso
20. máj 2010

furt tu pisem o tych statniciach, akurat pozeram, ze o prispevok vyssie to iste, ale to uz je diagnoza, na ine uz nemyslim, tak sa nehnevajte, nechcem tu s tym otravovat 😒

arrett
20. máj 2010

Soso držím palce. Určite to zvládneš🙂))

bebel
21. máj 2010

Soso: úplne ťa chápem a obdivujem, ja by som pri deťoch na školu nemala vôbec čas....chvalabohu som to stihla tesne pred tým. 😉 Drž sa!

soso
21. máj 2010

dakujem kocky 🙂 na druhej strane nestudujem nic hrozne, len ekonomicku (EUBA), tak dufam, ze budem mat rychlo po.

luppita
24. máj 2010

ahojte kocky, dojdete v stredu do bambina?

rebecca2006
24. máj 2010

luneta,uvidim , ako budeme stihat,plavame pondelky a stredy- takza sa mozno len zastavime cestou z aquaparku. Zuzka s Jankom sa chystaju, ostatné baby netuším.... Inak, dnes sme boli 1x plávať, Maťko bol z vody nadšený, len je v skupine mladšími detičkami- tak polročnými, tak dúfam, že sa nebude nudiť....

luppita
24. máj 2010

jejo to je super, tak sa vela ucte a v lete na jazerach mi ukazes finty ako s babom narabat vo vode 🙂

arrett
24. máj 2010

Ahojte...my neprideme, mame od piatka 38,5 teploty a nevieme z čoho. Ani kasel, ani soplik, ani zubky... Takze bojujeme neviem s čím🙂

luppita
24. máj 2010

jojha tak sa skoro uzdravte, aby sa potom drobci mohli pohrat nabuduce 🙂 aby sa simonko trosku otukal 🙂

rebecca2006
25. máj 2010

arrett, je teraz strasne veľa horúčkových viróz medzi detičkami, len horúčky a otom po poklese teplôt vyrážky..Tak snáď to bude niečo také banálne... Vyliečte sa skoro! Pusu Šimonkovi 🙂

niagara
25. máj 2010

Ahojte Sencanky,
ja som tu dnes prvy krat, lebo moja doterajsia tema sa asi rusi kvoli nejakej blaznivej, ktora si vymyslela 27 roznych identit a vymyslela si rozne srdcervuce pribehy ktore sme s nou prezivali. Ani som nevedela ze tu tato tema vobec je, ja som bola doteraz len v septembrovkach 2008. Je tu niekto s podobne starym diatatkom (plus minus 3 mesiace)? Ako som pozerala, tak povacsine deti do roka alebo uz skolkari. Moj Risko bude mat teraz 20 mesiacov a na jesen cakame prirastok, takze sa tu ohrejem este asi dost dlho 🙂

kika7
25. máj 2010

Ahojte, ja sa chystám do bambina... možno bude zasa len jedna babizňa medzi chalanmi 😉 Dúfam ale, že bude normálne počasie a nie smršť aká bola dnes, tá bola teda FÚHA!!!

luppita
25. máj 2010

tesime sa na vas 🙂

blanocka
26. máj 2010

@niagara ahoooj, urcite sa tu najde niekto s podobne starym drobcom 😉 a nasa tema sa tiez kvoli divnym stvoreniam stala sukromnou...

blanocka
26. máj 2010

teda, nemyslela som tuto senecku, ale do tej kam chodim vacsinou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre