Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
13. aug 2008

to kde je ten chrobacik??? ved aj slniecko sidli v budove krestanskeho sidla...
a preco chces plastove okna otvarat? nerozumiem 😅

brinzulka
14. aug 2008

Dobre ranko.
Chrobacikovo: funguje v pondelok a stvrtok, ale asi bude utorok a stvrtok. Od 9.30-11.30. Neplati sa, detom sa spravi caj, maju hernu, vonku pieskovisko, smyklu a hupacky. Niekedy je divadielko, nejaka rucna zabava pre deticky a na konci sa mamule kratko pomodlia a podakuju za deticky. V zime sa spievali detske pesnicky s ukazovackami... V podstate je program rovnaky ako v inych materskych, len niekomu nevyhovuje modlenie, ak nie je veriaci, co je pochopitelne..Je to pri kostole...vojdes do farskeho dvora a na lavej strane je mala budova a v nej...Sencanky by asi vedeli, je tam pastoracne centrum a cez skolsky rok v nedelu tam chodia ludia na kavu a kolac. Niekedy davnejsie tam bol koncert Podhradskej a Canakyho.
Ja som chodila aj do Slniecka, ale bola som tam taka stratena...bambino klub este nefungoval ☹
A okna...otvorit- tak ze z vonka ich umyt, len ked to tam "sadne" viem si okno dat len na vetracku a ked maju lastovicky hnacku a okno sa neda otvorit normal. tak mame chvilu grafity.

sirinka
14. aug 2008

brinzulka to je sila, ze sa ti neda normalne otvorit okno 😕 , to ste reklamovali? alebo uz boli nejake stare? som este u plastacov nevidela hmhm 😠
mne este zatial moc nevyhovuje chodit do centra doobedu, kym sa s malou vymotame je aj pol desiatej a o jedenastej uz ide spinkat...akurat mame taky rozharany spanok, mala sa pomaly prestavuje na jeden spanok za den, no hruza...uvidime ako bude potom.
a mozu tam chodit aj nekrestanske maminky?

nevesta
15. aug 2008

Sirinka, my sme z Rece 😉

brinzulka
15. aug 2008

Sirinka- myslim, ze nekrestanske maminky kludne mozu prist a uvidia, ci sa im paci.
Tie okna nam sadaju casto...tak nam dali "klucik" a ked potrebujem...muz najde nejaku polohu a otvorime ich...umyjeme a sme nejaky cas spokojni. Mame ich 3roky...firma p.Čulika...mal firmu ako sa ide na juh jazier.
Nevesta: ako sa byva v Reci? Mozno o par rockov by sme tam postavili dom na dozivotnu hypoteku 😖
Baby...nebudete chodit niekam na jesen, jeden den do tyzdna cvicit? Fit lopty...brusne tance-tam bola zabava...alebo niekde? Alebo chodite, chodili ste a paci sa vam?

adulik23
15. aug 2008

brinzulka - ja by som chcela niekam chodit, ale neviem sa rozkyvat. a hlavne, ja ked nieco zacnem sama, tak mi to vydrzi tak 2 hodiny a skoncila som. 😠
ak teda hladas partacku na cvicenie, tak sa hlasim. 😉

weroni
16. aug 2008

brinzulka ja som chodila na brusne tance ale potom odkedy som otehotnela som nestihala a teraz by som chcela zase lenze s malou by som to do Senca nestihala takze som sa s Milkou dohodla ze ak tu v Ulanoch najdem 10 ludi tak pride raz do tyzdna sem 🙂
Mne brusaky neskutocne pomahali na chrbat, bola to paradicka, su super 🙂

sirinka
16. aug 2008

no ja by som tiez rada nieco...a keby sme boli partia, bolo by super...mna by inac bavil aj nejaky aquaaerobik, len neviem, ci tu take nieco funguje...

brinzulka
16. aug 2008

Ja som chodila dva mesiace na brusne tance...ale menili sa tam ludia a raz som prisla a tak sa to pomenilo, ze som sa chcela otocit..ze tam nejdem, lebo tam nepatrim.
Malo nieco fungovat v kulturaku ako taebo- ked chcem muza 😠 tak by som sa aspon ukludnila..
Celkom by sa mi pacilo cvicit na fit lopte...a pred prazdninami fungovalo aj spolocne cvicenie pre deti a mamule.
Snad od septembra v MSKS Senec nieco zase zacne a mohli by sme spolu zacat chodit- ze baby!! A tatinovia by hufne kocikovali 😵

weroni
16. aug 2008

brinzulka to cvicko pre mamicky s detmi bolo od akeho veku dietatka nevies?
Inac mna dost nastvalo ked som bola tehu ze v Sc sa nenaslo zopar mamiciek ktore by chodili na tu predporodnu pripravu - cvicenie - vraj to tam jedna pani robila ale kvoli slabemu zaujmu sa vratila do Ba. Tak som aj ja nakoniec chodila do Ba.

adulik23
16. aug 2008

veronika - nie som si ista, ale myslim, ze od 2 rokov. 😖

andy75
17. aug 2008

ahojte
ja som parkrat bola cvicit v MSKS na aerobiku a potom na stepaerobiku na gymnaziu,to bolo super
predcvicovala ta ista,akurat ten step uz rusila ☹ ked som sa konecne rozhybala 😠

weroni
17. aug 2008

andy minule som ta pustala cez prechod na tom novom parkovisku pred kulturakom 😉

andy75
17. aug 2008

🙂 mala si mi zatrubit,aby som svihala a nezavdzala 😀
inak tam celkom rada prechadzam cez cestu,lebo vacsinou auta hned zastavia

andy75
17. aug 2008

Weroni-ja som na brusne tance chodila prave ked som bola tehotna
bolo to fajn, take zaujimave vlnit sa s velkym bruchom 🙂 aj sm enacvicili choreografiu,s kt.sme potom vystupovali 😀

fleuerette
18. aug 2008

ahojte kočky, čítam, že rozoberaté športové aktivity. ako je to s fitkami, prípadne nejakým cvičením v Senci. Skôr niečo ako pilates a podobne, skákať veľmi kvôli chrbtici nemôžem.

bubula64
18. aug 2008

zdravim maminky zo senca.ostali nam tesco plienky fialove velkost 4.tak ak by mal niekto zaujem radi poderujeme.su nacate ale chyba iba zopar kusov,nevyhovuju nam.

benitas
18. aug 2008

ahojte, fleuerette, ja poznam jedno fitko v SC na Kratkej ul., bol tam kedysi aj aerobic, teraz neviem. Ja by som zasa chcela cvicit aerobic, ale samozrejme az par mesiacov po porode. O pilates neviem ci je v Senci 😕 .

Weroni, co ste mi pozicali tie materialy ohladne pupocnikovej krvi by som vam chcela vratit. Ked budete u babky, tak sa ohlaste , dobehla by som. Od stredy som uz na MD. 😅

sirinka
18. aug 2008

benitas pokial budes kojit, velmi by sa nemalo s cvicenim prehanat, si radsej naplanuj nieco lahsie... 😉

andy75
18. aug 2008

pilates bol minuly skolsky rok v skolke na Kollarovej, mozno bude nieco aj tento... 🙂

alex21
18. aug 2008

ja som chodila na brušné tance a aj na fitlopty ale tie fitlopty sú tuším už neni
weroni tiež sme už doma a hádam už nikam nepôjdeme. 😉 😀

oli1
18. aug 2008

Ahojky,najde sa tu niekto, kto bude rodit v novembri a je zo senca, alebo z okolia?

andy75
18. aug 2008

baby,neviete mi poradit nejake dobre kvetinarstvo v Senci,kde robia pekne kytice?

weroni
18. aug 2008

ja som brusne tancovala tiez pocas tehu ale iba sama doma lebo som nestihala chodit 😒
pri tych mojich vsetkych aktivitach 😀 😀

andy aj by som ti bola zakyvala lenze Esterku chytil zachvat hladu tak som sa s nou ponahlala k babicke nadojcit 😀

benitas: tie materialy si mozte nechat Matka, ja ich uz nepotrebujem 🙂

ja kedze dojcim tiez necvicim 🙄 ale stve ma to - od septembra - alebo oktobra chceme smalou chodit na to plavanie babenkovske tak potom zacnem aj ja spon raz do tyzdna chodit - to by malo byt v poho a aspon nejake cviky na tu moju chrbticu musim...

benitas
19. aug 2008

Veronika, OK.
Sirinka, to som nevedela, ze ked sa koji tak by sa nemalo cvicit. Dik, aspon viem zasa nieco nove.
Andy ja chodim na kytice na namestie oproti parku do takej uzkej budovy, vedla nej je krcma az druhej strany potraviny jednota. Vzdy som bola spokojna. 🙂

weroni
19. aug 2008

alex ok vo stvrtok idem do Sc tak sa snad podari zastavit sa 🙂
benitas - nemalo by sa cvicit pocas dojcenia preto lebo pri cviceni sa tvori nejaka kyselina ci co co prechadza do mlieka a moze to babenku znechutit 🙄

alex21
19. aug 2008

ok weroni. Budeme doma tak sa tešíme. A ked nahodou nebudeme tak budeme len na prechádzke v okolí. Takže kludne príd. 😉

alex21
19. aug 2008

teda pridete už sa teším na Esterku. Eliška je už dosť velka tak nech si znovu pripomeniem aká bola malička.
Kočky od včera Eliška štvornožkuje dopredu.

sirinka
19. aug 2008

benitas a este okrem tej kyseliny mliecnej, po ktorej je mliecko nahorkaste sa uvolnuju z tela rozne skodliviny a prechadzaju do mliecka...takze pocas dojcenia ziadna nadmerna fyzicka zataz... 😉

andy75
19. aug 2008

siri-nepojdete zajtra poobede do centra? Ja som este mimo Senca,ale dnes vecer sa vraciame 🙂
benitas-dakujem, vyskusam to kvetinarstvo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre