Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

horajda
8. feb 2012

ozaj baby tie soboty sa mozu aj zmenit zalezi podla veku deticiek ktore budu chciet chodit v sobotu. uvidime.

rebecca2006
8. feb 2012

@horajda prosí ťa a kedy je začiatok tých kurzov? Ja by som s malým rada niekam chodila, ale máme teraz 3T dievčatko doma, tak to epripdá do úvahy.. Len ma aujalo, že prihlášky treba posielať až do 5.4- tak preto sa pýtam na termín, ak by začiatok bol niekedy v máji, tak by to možno pripadalo do úvahy....

brinzulka
8. feb 2012

@horajda zuzi...mna ako folkloristu stale "cuka" tam deti prihlasit...ale viac su chore, ako zdrave... koncom marca sa vratime z liecenia a zvazim nas tohtorocny zdrav.stav...a uvidime 🙂

sborez
8. feb 2012

Ahoj všichni, nerad bych otravoval s blbostmi, ale mohla by jste mi některá poradit kde najít v Seneci šikovné ubytování pro dvě rodiny s malými (2 a půl, 1 a půl roku) dětmi? Něco v rozmězí 10-15 Eur, poblíž Slnečných jezer. Nejlíp apartmány s kuchyňkou nebo hezké ubytování v soukromí. Poraďte prosím. Na netu nejde v podstatě nic dohledat a dávat 40 Eur a víc za osobu v hotelu se mi nechce. Díky za radu.....

bubina76
8. feb 2012

@katy1979 Aku mas tu kapsu,pls,origos alebo situ? Ak ju uz nepotrebujes.. Moja babulka sa na satku "chytila",do leta s nou predsa vnutri nebudem 🙂 Tak to musim nejako poriesit.
Resp. ak by ste vedeli o niekom,kto ich sije,dajte mi vediet, dikes.

katy1979
8. feb 2012

@bubina76 mam origos kapsu. myslim ze to je ta deluxe a ciernu z oboch stran.
Mne sa pacili aj tie site co baba z kona sili. viem ze som mala aj stiahnuty navod ale pri mojej lavosti som radsej kupila 😀

katy1979
8. feb 2012

@sborez v tomto ti ja neporadim ale mozno baby budu vediet. neviem ci to ubytovanie po sukromi funguje aj v zime. alebo tie bunky co su v areali jazier. Lobster ma ake ceny? to su myslim apartmany aj skuchynkou.

brinzulka
8. feb 2012

@bubina76 mojho bratranca manzelka si davala u niekoho sit 2ks...napisala som jej, nech poda info.
na sashe.sk,"zojec"...najdes ju aj na MK....
na fler.cz, su tiez kapsy...ale to s postovnym...radsej zobrat origos MaM...

horajda
8. feb 2012

@rebecca2006
zaciname ten tyzden od 9.aprila 2012, no a na ten kurz co by si chodila s Martinkom, by bol bud stvrtok alebo aj sobotu zalezi ci sa mi na sobotu prihlasia deticky a ci by si ty mala zaujem na sobotu 🙂

@brinzulka ok, v pohode budem sa tesit ked sa ozves 🙂

maryama
8. feb 2012

no ak ju chces dat v septembri do skoly, mala si ist na zapis, ten je povinny aj pre predcasne zaskolene deti

sborez
9. feb 2012

Já myslel ubytování v létě. To jsem nenapsal. Nějaký návrh?

bubina76
9. feb 2012

@katy1979 Jaaj,mno mne tie Mam kapsy pripadaju take fadne oproti sitym 🙂 ale dikes, porozmyslam. Este pocitam o nich,ked by nieco,ozvem sa.
Ja som tiez ten typ,ze skor zaplatim,lebo som lavaaa na sitie 🙂 A momentalne pri mojich troch sidlach nestiham aj ine veci,nieto este sit.. Tymto "smekam" pred vsetkymi,ktore to dokazu 🙂

@brinzulka Linky kuknute, som zvedava,co zistis. Diik

jamulienka
10. feb 2012

Ahojte baby, som zo Senca a mam jedno 4 a jedno 2-rocne dieta. Momentalne hladam nejaku opatrovatelku na prilezitostne chvile, ktora je ochotna sa starat o deti aj cez vikendy. Tu, ktoru som mala, bola super, len bohuzial, pred nedavnom nas opustila-zomrela. Potrebovala by som nejaku, ktora by prisla k detom aj ked su chore, resp. by sa postarala o jedno dieta v pripade, ja by som s druhym potrebovala skocit k lekarovi. Cize nejaka pani, slecna, ktora je casovo flexibilna. Nepoznate niekoho?

sirinka
10. feb 2012

@jamulienka pozdielam ti na FB...

luppita
11. feb 2012

baby tusim sa tu uz niekto pytal, ale nemate kontakt na krajcirku v sc, potrebujem skratit nohavice a dat urobit jeden zips.... dajte info. diki

luppita
11. feb 2012

skvela babysiterka je toto http://babysitter-kathy.blogspot.com/
ale pozeram ze ma celkom full, skus sa s nou skontaktovat, urcite pozna vela bab 🙂

sirinka
11. feb 2012

@luppita ja som dala skracovat nohavice v kulturnom zo zadu, tam je take krajcirstvo...ale len poobede maju otvorene...

luppita
11. feb 2012

@sirinka dakujem, pojdem cez tyz pozriet 🙂

kathynka
12. feb 2012

@luppita pozeram, ze luppi mi tu robi reklamu, dakujem 🙂 a ja, ze preco ma moj blog stale taku sledovanost 😀

silvie101
13. feb 2012

ahojte senecke maminy,
Viete mi poradit u koho si dat spravit dobru-tortu v Senci?
dakujem

alure
13. feb 2012

@kathynka ako je to s opatrovanim v Senci?

rebecca2006
14. feb 2012

@silvie101 poslala som ti IP

kathynka
14. feb 2012

@alure mala som 2 baby zo senca, co chceli pre mna pracovat, ale 1 si nasla pracu na pokladni a druha uz mala tiez robotu a nestihala by...ale takto vseobecne neviem, ci je tam dost opatrovateliek...ale podla mna aj ano...urcite sa najde nejaka mlada holka alebo pani, ktora by mala zaujem...a ak sa pytas konkretne cezo mna, tak hladali sme uz vselikam, aj ked mame agenturu len kratko a podarilo sa...myslim teda v ramci BA a okolia, ale niektore lokality kvoli dostupnosti su fakt orieskom 🙂

alure
14. feb 2012

@kathynka mne sa paci tvoj pristup a na slepo nechcem moc hladat,pozerala som tvoj blog a moc ma potesil tvoj pristup k detom,naposledy sme vyuzili opatrovatelku k starsiemu ale tam to bolo len o tom aby nebol sam doma,on je uz "velkac" ale teraz k Denisovi (17 mesiacov) to je o inom a s drahym by sme obcas chceli na dve tri hodinky vypadnut z domu....a on je tak zive dieta ze potrebujem mat "overenu" osobku,ja nedavam deti ani svokre lebo vidim ze uz nevladze a navyse je od nas 400km tak na rilezitostne strazenie to nejde....ak nahodou budes mat nejake info pripadnu zaujemkynu zo senca daj mi vediet 🙂 Dakujem

kathynka
14. feb 2012

@alure tak v prvom rade dakujem za pochvalu 🙂 ja sa na to teda pozriem a ak budem o niekom vediet, tak sa ti ozvem...a chces to nejako pravidelnejsie? povedzme 1-2x do tyzdna v podvecernych hodinach?

alure
14. feb 2012

@kathynka no ide o to ze viac menej momentalne nikam nechodim,a chceli sme s mm aspon raz tyzdene vybehnut do sauny a tak....ja este kojim drobca takze je to vyslovene na 2-3 hodiny raz tyzdene a casom by sme videli ako to Denis zvlada...

adulik23
14. feb 2012

@kathynka @alure
prepacte baby, ze vam sem tak skacem, ale ak mozem, tak by som sa pridala. tiez by som potrebovala niekoho k detom 1x tyzdenne + nejake neocakavane opatrovania. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre