Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

brinzulka
29. sep 2008

babenky...neboli ste niekto na Pluscenkovi- Pan Ladu 2 ? Nezobrali sme si fotak ☹ a velmi by sme chceli nejake foto...kto bol...mohol by nieco preposlat? dakujeme

bubula64
29. sep 2008

ahoj.sirinka prosim ta mozem sa opytat ku komu chodis?myslim gynekologa.

janula203
29. sep 2008

my sme boli v nedelu v piestanoch pozriet maminu...je na lieceni, je tam skvele, krasne prostredie...

benitas
29. sep 2008

ahojte
ja hlasim - este stale nic ☹ a uz to chcem mat tak stransne za sebou
ked to nepride do stvrtka tak idem na prijem, asi mi vyvolaju porod.
mali ste niektora takuto skusenost?

sirinka
29. sep 2008

bubula64 ja chodim do Ba k dr. Orosovi
benitas mna s tym strasili, ale nakoniec sa Klarka poponahlala...

andy75
29. sep 2008

benitas-a kde budes rodit? Mne vyvolavali a v pohode 😉 ,prenasala som 5 dni,ked som isla do nemocnice

bubula64
29. sep 2008

vdaka.sirinka a ten duphaston ti nasadil automat.?lebo ja som tiez cakala majovcatko no zacala som spinit tak som hned bezala ku doktorke no nic mi nedala stym ze ak sa to zhorsi mam ist do nemocnice.bohuzial to sa aj stalo, no a tam mi nakoniec doktor povedal ze keby som prisla skor... ☹

benitas
29. sep 2008

andy,budem rodit na Antolskej

bubula64
29. sep 2008

a este som zabudla dr.Oros je sukromny?lebo ked som lezala pocas prveho tehotenstva,spolupacientka mi ho spom.a velmi si ho chvalila,dokonca sa nedala vysetrit inym lekarom .pytam sa preto lebo chcem zmenit lekara

sirinka
30. sep 2008

bubula64 ja som krvacala aj pri prvom, vtedy som mala zcasti pod plodom hematom, tak mi to nasadil na lepsie vstrebavanie, tak teraz ho dal radsej hned, ako sa zacalo krvacanie, ale najprv ma pozrel na usg.
je sukromny a som s nim velmi spokojna, poslem ti do IP internetovu stranku.

fleuerette
30. sep 2008

ahojte kočky, zasa som sem po dlhšom čase mrkla, i keĎ zatiaľ to tehu neplánujeme.
ja tiež chodím k Dr. Orošovi. je naozaj skvelý musím povedať, ohromný kľuďas.

Kočky mala aby som na vás prosbu, pre kamošku zisťujem plávanie a cvičenie pretehu. Jedno plávanie bolo na Antolskej ale zatvorili ho. Neviete či je niečo v Senci?.
A čo cvičenie pretehuľky, máte niekam kontakt? ja som len tak zbežne mrkla na net, ale veľa som toho nenašla.

sirinka
30. sep 2008

fleuerette jeee fakt, a bola si niekedy aj v tej ich cajovni? a uz byvate v senci?

janula203
30. sep 2008

dievcata, nepoznate dakoho, kto by chcell v senci kupit byt?predavame 3-izb.

andy75
30. sep 2008

fleurette-cvicenie pre tehulky je v kulturnom dome v tej novej casti (vola sa Labyrint), tusim utorok,stvrtok od pol 6 🙂

andy75
30. sep 2008

benitas-este 2in1? 🙂 aj ja som tam rodila.

benitas
30. sep 2008

este-este ☹
asi to musim vydrzat do toho stvrtka

sirinka
30. sep 2008

benitas a skusas rozne pomocky na vyvolanie porodu? prechadzky, tepla kupel, sex...?

andy75
1. okt 2008

siri-ja som to vsetko skusala a nic nepomahalo,proste konzerva 😀 az vela-vela oxytocinu

potvorka
1. okt 2008

ahojte, konecne som chvilu na konikovi 🙂 Lukasko mava zle noci, tak doobeda este spime a ked mame aj plavanie, tak aj poobedie 😎 a potom uz je vecer a idem spat, aby som vladala v noci 😀

benitas, drz sa, ja som neprenasala, ale kazdy den naviac bol uz pre mna hroza. A co sa tyka toho porodu, tak ja som mala vyvlolavacku, s doktorom sme sa dohodli, ze ak ma byt z toho stres, ze kedy to priide, tak je lepsie byt v klude a rodit ze to cakate. My sme byvali uz v senci (2 tyzdne) a bala som sa ze to na mna pride, ked bude drahy v praci alebo po ceste kolony, tak sme pekne sli k doktorovi, najprv v pondelok, ale cakalali sme este a nakoniec v utorok, povedal ze predpoklady su a sli sme na to. A v pohode 😉 Hlavne sa drz a dufam ze ta ide podporit aj muz

sirinka
1. okt 2008

andy 😀 no co narobis, niektore babatka vedia, kde im je najlepsie....ale zase za pokus to stoji...

nevesta
1. okt 2008

Babule poradte mi, niekde na pesej zone ma byt gynekolog, viete ma odnavigovat podla nejakych orientacnych bodov? Pripadne odporucit, ku komu ist? 😕 Dakujem 🙂

fleuerette
1. okt 2008

sirinka, v čajovni som bola 😀 , sem tam tam zájdem, majú tam výborné hymalájske čaje. Respektíve chodila som tam. Teraz nie je na nič čas. Momentálne máme na dome obkladačov, tak hádam od nejakých dvoch týždňov bude dlažba a parkety. no a potom už len čakať na dvere, kuchyňu a skrine. Stále sa nám menia termíny prác, tak nemôžeme nič objednávať. je to na porazenie. A nechcem tam skladovať veci kým nekúrime. bojím sa aby mi drevo nenavlhlo. Takže takto pomalyčky bojujeme. Už aby to bolo. nechcem sa nikoho dotknúť ale tuším je tá stavba horšia ako pôrod. na pôrode sa musia "dohodnúť" dve osôbky. mama a mimi. Na stavbe 20 osôb s prudko zrazeným IQ 😀 😀

benitas
1. okt 2008

ano, ide aj manzel
chodim denne po schodoch, na prechadzky so psom, vysavam, upratujem, teply kupel som skusala a vysledok z neho bol akurat, ze som sa nevedela vytrepat z vane s tym velkym bruchom 😀 a ani muz nebol doma, tak mi nemohol pomoct, ale nakoniec som to nejako zvladla.
asi na mna nic nefunguje, proste malej je u mna asi dobre, ale dufam, ze vyvolanie v nemocnici uz zabere 🙂
inac malinka mala pred 2-ma tyzdnami uz 3 kg podla ultrazvuku

sirinka
1. okt 2008

fleuerette a super medovu tortu...minuly rok tam robila aj moja sestra, tohto roku uz iba cas od casu...
a v tom dome ani netemperujete?
benitas zase lepsie ako keby prisla prilis skoro 😉 aspon nebudete mat stres a manzel istotne stihne porod 😀

fleuerette
1. okt 2008

zatiaľ nie, len tento týždeň budeme mať tlakové skúšky na plyn, hádam nám do mesiaca namontujú plynové hodiny, a spustia plyn. ide to pomaly, ale čo už narobíme. niekde sa nám podarí potlačiť 😀 , inde nám termín zasa sklzne, tak sme na tom istom

potvorka
1. okt 2008

benitas, ak mas este tuzbu upratovania a doma sa ti to uz leskne, tak pridi ku nam, nez dozmyvas cely byt aj porodis 😀 aka kamoska som 😎

fleuerette, s tym domom to veru nieje ziadna sranda ☹ kopec prachov a nemozes sa na nic spolahnut 😠 tak nech uz travnicek kosite a vesiate obrazy 😵

sirinka
1. okt 2008

fleuerette lebo nam nechceli davat takto na zimu parkety kym nebude kurenie kvoli vlhkosti...my sme najprv dva tyzdne mali na plne pecky kurenie az potom nam dali parkety...

benitas
1. okt 2008

........no potvorka, neviem-neviem ci by mi to pomohlo 🙂

alex21
1. okt 2008

asi zákony schválnosti funguju. benitas ty chces rodiť a nechce sa jej. A ja som nechcela ešte a Eliška sa hlásila skôr ako som chcela. Síce sa narodila len 4 dni pred termínom ale mne bruško vôbec neprekážala ani som ho nemala velke. Ja ked som bola týžden pred pôrodom na poradni tak sa ma doktor pýtal či mi vôbec rastie. A na chodbe som sa cítila ako keby som tam nepatrila že ja mám ešte 2 mesiace čas. 😀 Zato teraz mám stále polovičku z toho brucha. 😠 😀

andy75
1. okt 2008

alex-ale z maleho bruska polovicu 🙂 ja mam z velkeho brucha polovicu,ak nie viac 😠 a vobec sa neviem donutit nieco s tym robit 😝

potvorka- maly ma zameneny den s nocou? zubky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre