Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

flowerska
20. nov 2010

fuha jaka verejna debata...

flowerska
20. nov 2010

@bebel suhlasim vselico som o nom pocula

rebecca2006
20. nov 2010

hm, "nastastie" nemusím riešiť dilemu, ám trvalý pobyt NR....Ale mj muž si už láme hlavu, nie je moc z čoho vyberať.... Nie som znalá miestnych pomerov, ale mám pocit, že KK bol už primátorom dsť dlho, aby pre mesto niečo urobil, a úprimne, neviem, čo sa mu podarilo. Ja teda vidím nedostatkov dosť. Takže by som vítala pri koryte zmenu- len neviem, či to bude zmena k lepšiemu ☹
Maminy, potrebujem pomoc- nepoznáte niekto opravára ppráčok? Mám Electrolux, už po záruke a malý mi do neho hodil umelohnotnú strekačku- medzi bubon aplášť, tak vydáva hrozné zvuky, ako sa to tam zadiera. MM ju skúsil dnes rozmontovať, ale naúspešne, a nakoniec mu tam spadla železná skrutka 😀 Tak potrebujem regulérneho servismena. Je niekto v SC? Dííííík

brinzulka
20. nov 2010

@rebecca2006 ja som minula volala do euronicsu-tu v SC na Kratkej...ujo ma cisla na dakych panov...sa pyta, ci je to v zaruke, ci uz po zaruke...panko k nam prisiel do hodiny....a neporiesili sme nic...preplatila som mu cestu...chladnicku sme mali vyhodit-ale dako sa drzi krasavica...

slavkav
20. nov 2010

@rebecca2006 my sme, ked sa nam pokazila umyvacka volali tohto pana Mányiservis - Mányi Tibor
Lichnerova 2, Tel.: 02 / 4592 3531, je to SC. neviem posudit kvalitu - kedze umyvacke uz nebolo pomoci, ale ochotny bol prist dost rychlo

rebecca2006
20. nov 2010

vdaka moc, obtelefonujem v pondelok no mrzelo by ma, keby ze pracka je kaput kvoli takej sprostosti...

sirinka
21. nov 2010

no ja som mala panka z lichnerky, tiez mi pod bubon spadli kovove pracky zo suknicky a tvrdil, ze musi sa vymenit cela spirala...za 2000sk nebol to original a nakoniec mi bolo povedane, ze ma oklamal, ze sa mohla kludne vratit aj ta povodna...tak neviem...

slavkav
21. nov 2010

@sirinka toho co som dala kontakt? no vsak pisem, ze nemam skusenosti - kedze nasa umyvacka bola kaput elektronika. a mas s niekym dobru skusenost?

sirinka
22. nov 2010

@slavkav neviem ako sa ta firma volala, su vedla tej balkanskej zmrzliny, tak dole schodmi...a s nikym inym nemam uz skusenost zo senca...dufam, ze tak skoro ani nebudem potrebovat 😝

sirinka
22. nov 2010

a co hovorite na martinu valachovu, c. 12?

bebel
22. nov 2010

@sirinka neviem, nepoznám...

brinzulka
23. nov 2010

@sirinka a ona je vo vasom obvode?

marfigirl
23. nov 2010

ahojte,
no s tymi volbami si neviem dat rady ani ja. Uz mam trvaly,ale koho volit, ked nikoho nepoznam?

Kto tu chcel poradit s golfkami? Ja som si kupila uz pri prvom a nelutujem, presne preto, ze su mensie, takze do auta na dovolenky idealne, su polohovalne-aj chrbatik aj nohy,dostatocne dlhe, to bola moja podmienka a aj nanoznik maju. Mam pierre cardini, da sa, pomer cena a kvalita zodpovedala. 🙂

luppita
23. nov 2010

baby chcela som sa opitat, funguje tu v SC nieco ako vitanie novych obcanov (deturence) ? Vacsinou to organizuju meske urady (matriky) ale neviem ci aj tu v SC, ak hej ako to funguje, mala som ist na urad nahlasit dieta? Som len zvedava, lebo kamoska to ma dnes ale uplne v inom meste a moze to byt celkom mila zabavka 🙂

sirinka
23. nov 2010

@brinzulka a co ja viem aky sme my obvod... 😝 to nemozem volit hocikoho zo senca? iba z nasho obvodu ci ako...

sirinka
23. nov 2010

@luppita funguje, je to asi polhodka, nic extra...netreba sa nikam nahlasovat, oni dostanu hlasenie z matriky a potom ked sa nazbiera viac deticiek rozposlu pozvanky....

luppita
23. nov 2010

@sirinka diki za info 🙂

slavkav
23. nov 2010

@sirinka no podla mna len z tvojho volebneho obvodu mozes volit- ale mozno sa mylim.

sirinka
23. nov 2010

@slavkav hej, uz som to vycitila v senecku...tak este mi ostava zistit...aky sme volebny obvod a ze kto tu kandiduje... 😝 inac je to riadna blbost potom, preco nemozem v ramci senca volit...nechapem...

slavkav
23. nov 2010

@sirinka mne sa tiez nepacia kandidati z mojho volebneho obvodu - vobec netusim, koho z nich budem volit - som c. 1 volebny obvod .. co uz 😒

sirinka
23. nov 2010

@slavkav my sme cislo 5.

sirinka
23. nov 2010

aha...tak na papieri mame napisane vol. okrsok c. 5 a podla internetu sme obvod 3.

brinzulka
23. nov 2010

@sirinka bo my sme 3ka...a mi to bolo dako povedome...napr.kandiduju mm spoluziaci, ale volit ich nemozme...lebo spadaju inde...

slavkav
23. nov 2010

@brinzulka a kam? nepoznas niekoho z 1ky?

brinzulka
23. nov 2010

Poznam Marosa Ozvalda...a Richarda Pauera..ale ja s nimi na kavu nechodim...iba moj mm na gympel a sem ta von...ja som z TT .....do Senca som pristahovana cca 5rokov...kedze ich nemame v obvode, ani neviem, kam partia t.c. 🤐

sirinka
23. nov 2010

@brinzulka ta ty si taky obvod ako my... 😀

nefertitiavi
23. nov 2010

my sme 1. vplebny obvod a mame pauera🙂
no ja budem volit asi jeho nikoho ineho nepoznam. sice pauera poznam len z gympla ale snad to bude v pohode.
no a primatora to som uz pisala ja budem volit kvala🙂

nefertitiavi
23. nov 2010

ale fascinuje ma to rodinkarstvo - ostatnikova, ostatnikova - mama s dcerou - tiez zbor radost - tzn co najviac penazi na kostol a faru☹((
benkovsky - martisovicova - otec, dcera
a este je tam par rodinnych prislusnikov, normalne z toho bude rodinna firma☹(((( bleeee☹((

flowerska
23. nov 2010

@nefertitiavi totalne si to vystihla)))hruza esteze uz nepatrim do senca a volim len starostu)))

cruela
23. nov 2010

@nefertitiavi hmm, mna len zaujalo, ako mozes hned vediet, ze ak sa do zastupitelstva dostanu ti, co chodia do kostola, ze automaticky pojde viac penazi na kostol a faru... napriklad za kvala vidno po senci stavat len firmu topor-kval, zhodnost mien nie je ani nahodou nahodna... a to sa nikto nepozastavuje nad tym... to, ze kandiduju ludia veriaci by malo skor evokovat to, ze su to cestni ludia, ktorym nejde o vlastne obohatenie... samozrejme, nie vzdy to tak je a su aj tie cierne ovce, na ktore sa vzdy rado ukazuje, ze chodi do kostola a klame, podvadza, kradne a podobne... ibaze ty si spomenula konkretnych ludi - ostatnikove a za tie ja dam ruku do ohna! no a co ze su mama a dcera, to nemaju pravo obe kandidovat? teta Tonka kandiduje za nas okrsok a budem ju iste volit, lebo viem, ze tej nepojde o vlastne dobro... a co sa tyka primatora, tak myslim, ze terajsi si uz nahrabal dost, dame sancu niekomu inemu, aj tak v poslednych rokoch nejak extra jeho pracu nevidno.... a budem volit pojzla a neverim, ze ak by bol zvoleny, islo by zrazu nejak extra vela penazi na faru ci kostol...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre