Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

spalka
8. feb 2011

ahojte, my mame obdobie vzdoru ako nalinajkovane, z kludneho dievcatka je zrazu revajuci tiger, vzpierajuci, odmietajuci vsetko, zatial zabralo zobrat ju na ruky, prilozit hlavku na moju hrud a okamzite sa ukludni, dobry navod ako sa spravat som citala aj tu http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=rok-40-t... a inac aj ten clanok na pobavenie je perfektny http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=592508 😀

gretkab
8. feb 2011

Mne sa paci aj teoria pevneho objatia, ale ja moje silne sa trepajuce deti v tej chvili neudrzim 😀 .

jaja1118
8. feb 2011

Ahojte-nehnevajte sa ,ze Vam sem skacem,len by som potrebovala poradit.Je v Senci alebo v okoli nejaka detska zubarka-alebo zubar?Este stale som sa nedokopala ist s malou na prvu prehliadku-a uz je asi fakt na case....dakujem jaja

cruela
8. feb 2011

@jaja1118 my chodime k MUDr. Simonicovej, ona ma ambulanciu na ZS Tajovskeho a som s nou velmi spokojna, decka chodia k zubarovi bez obav...

jaja1118
8. feb 2011

@cruela dakujem

spalka
8. feb 2011

@gretkab nooo, deticky mas vacsie 🙂, verim, ze je uz tazke udrzat ich...ako pozeram mas tiez elu a presne o rok starsiu ako ja 🙂

daikas
8. feb 2011

ahojte maminy, hladam partacku na kocikovanie na jazerach, po senci..sice tu uz chvilu byvam, ale tusim az teraz ako som ostala na MD, zacinam v Sc aj zit.. budem sa tesit!🙂

lienka7
9. feb 2011

@gretkab @sirinka .....tak tuto fintu som objavila aj ja a to uplnou nahodou a zatial zabera tak uvidim dokedy 😀
....este by som potebovala opacnu fintu ...teda ked prideme domov a mlady pan zacne ze on domov nejde, on sa nevyzuje, neprezlecie, nejde si umyt ruky a zacne mi v chodbe trucovat, nasilim otvarat dvere a snazit sa hodit o zem
(u nas skutocne hadzanie o zem nehrozi lebo raz sa hodil o zem a nestihla som dobehnut tak si buchol hlavu...takze teraz si sice lahne na zem ale opatrne a pomaly aby si nebuchol hlavu 😀 )

@jaja118 ....ja chodim k Hajachovej ale teraz je ne MD ale aj ta co ju zastupuje (nepametam si jej meno) je uplne super a sestricka tak isto......v pohode spravia aj deti aj dospelych ...lenze ordinaciu ma az v Elektrovode ale ja som 100% spokojna

gretkab
9. feb 2011

@lienka7 som sa zabavila na tom "hadzani o zem" - presne tak to ela robila/robi - hlavne opatrne, aby sa pri tom nebuchla 😀 😀 😀 .

arrett
9. feb 2011

no baby, ja som myslela ze obdobie vzodu uz zacalo. Moj simi len na vsetko kruti hlavou a vravi nenenenenene, no ako tak citam, este to ani neprislo🙂 hmm.mam sa na co teda tesit.

rebeca - s tym "do kuta" je to super🙂 na nas to tiez zaberalo ked sme boli so sestrou male. Musim aj ja nasadit tuto metodu na simiho ked niekedy nebude pocuvat.

baby, ja sa tiez rada pridam ku kocikovaniu. Konecne pred sebou nenosim pupok, takze ak nas uvidite kricte cez celu ulicu 😀 😀 😀 😀 chodime v surodeneckom kociari

arrett
9. feb 2011

je mozne, ze ten moj syn bude pobehovat kade tade 😀 😀 😀 😀

arrett
9. feb 2011

jaj baby, este som sa vas chcela opytat. kedy rano vstavate?? spolu s detmi, alebo o nieco skor, aby ste stihli nieco nachystat a tak. Trochu blba otazka, ale neviem ako sa rano zariadit. Niekedy mi obe deti vstanu naraz a potom je to zabavne, lebo neviem co skor🙂

rebecca2006
9. feb 2011

@gretkab jej to je super napad! ani som netusila,ze nieco take je!

rebecca2006
9. feb 2011

inak, ten trik s "odchodom maminy" u nás nefunguje vôbec, pozdravm sa, zamávam, a idem preč, aj za roh so už zašla a Maťko ma nevidel, on mi len zakýva, usmeje sa a ide si po svojom ☹ Odchod z domu by bolo niečo in, to by asi neprežil, keby že on ostane doma, ale vonku ho nezaujímam...

rebecca2006
9. feb 2011

@arrett v zivote som nevstala skor ako Mato 😀 Sa mi nepodarilo 😀

spalka
9. feb 2011

@arrett ja vstavam s malou, chodim dialkovo do skoly, tak som rada, ze mam noci na ucenie 😉, ale potom cele dni nestihame 🙂, a co to bude ak sa nam raz zadari druhe babo netusim 🙂, ale bude to musiet nejak ist 😉

spalka
9. feb 2011

@rebecca2006 aj ja som skusala schovavanie za roh, ked mala nechcela vonku uz ist dalej (ale chuda uz bola asi unavena, ja ovesana taskami, no nemala som ju ako zobrat na ruky), ale prd to pomohlo, stala a stala a stala, ja vzdialena uz kusisko, no nepohla sa, musela som sa vratit razne jej povedat - tak a teraz mi das ruku a ideme - a ona mi tu ruku dala a sla 🙂

spalka
9. feb 2011

inac baby ste zdravi? u nas chora cela rodina ☹

gretkab
9. feb 2011

Nase deti vstavaju medzi 6.03 a 6.13 😉 - my mame budik na 6.30 - takze do 6.30 si este vlezu k nam do postele a my simulujeme, ze spime 😉. Potom vstavame naraz.

sirinka
9. feb 2011

ja tiez vstavam 5 minut po detoch... 😝 a rano sa riadim heslom...no stres!!! do deviatej, pol desiatej sme schopne byt najedene, umyte zuby a prezlecene z pyzam 😀
samozrejme vyhoda je, ked ocko ostane s nami a pomoze, ale vacsinou odchadza do prace skor...

jadynka
9. feb 2011

@daikas ahoj, ja som na tom podobne, som tu uz vyse dvoch rokov, ale stale som chodila len do prace a domov najest a spat...asi to poznas 🙂 Ja mam 2 mesacnu dcerku, tak sa mozme nejako dohodnut, budem rada 🙂

jadynka
9. feb 2011

@rebecca2006 ahoj, mam 2 mesacne dievcatko 🙂

daikas
9. feb 2011

@jadynka jej super, budeme sa tesit!🙂

misha8
10. feb 2011

@daikas ahoj moja mala ma 2 mesiace tiež tu nepoznám moc ľudí .....kde bývaš v ktorej lokalite ??? 🙂

rebecca2006
11. feb 2011

@sirinka no my to mame podobne, az na ten rozdiel, ze ty ychystavas dve baby a ja len jedneho prcka, tiez sme "ranni suchtosi". A red devatou vacsinou neranajkujeme. Ono to je aj tym, ze Mato stale zle spava v noci a ja som po noci unavena a doslova vdacna za kazdu minutu ked si rano mozem este pospat. Kedze Matko je s nami v posteli, vstava prvy on, a rozprava si, alebo mu nachystame vecer pysaky, s ktorymi sa chvilu pohra, potom nas zane budit. Ked je to neunosme a om k,rici"dole. dole", tak vstanem a ideme do obyvacky,prezleciem hodo teltacikov, hlavnekvoliplienke, inak by som sa neunuvala 😀 a utekam si rychlo zaliat kavu a zeleny caj, aby som bola schpna trochu fungovat.
Maly mi aj tak rano nechce jest, tak aj pret tie neskore ranajky, mame ich spolu s desiatou- vacsinou, ak samozrejme vstavne velmi skoro a ranajkuje do 8, tak potom pred rechadzkou u este nieco male dam.
Tak do 10 sme doma, Matko sa hra alebo niekedy ozera rozpravky, ked mam velmi surnu ejaku racu, alebo nutne musim navarit, ale snazim sa mat aspon nieco predchystane uz vecer aby nebol stres- napr. polievku, keby som vobec nic nestihala. Ked mam hotokvy obed, utekame von- ak e pocsie, to sme vonku tak do11,30- 1145, domov na obed, napapat, vypit mlieko, poumyvat, prezliect a spat- medzi 12- 13.
Ja mam potom vegeeeet! Vacnou som tak vytreta, ze do seba okamzite hdim cokolvek sladke , co najdem, dam si druhu kavu, sibnet k PC a pol hodku nerolbit nic, potom si spravm ja nico na jedenie, a robim, co treba.
Okrem vysavania, to si nechavam na chvilky, ked je hore, aby som ho nezbudila.
Ja si idem lahnut oobede malokedy, len ked som moc KO. Ked stane, dokola to iste, papanie, hranie,prezliekane a von, kym je svetlo- potom je to tatinova parketa. A tak ide den o dni..... Vacsinou am ocit, ze som neurobila nic...A aj to tak u nas vyzera.Ale ked mam napr migrenu a FAKT nic nerobim, tak to vzera hned ooovela horsie, tak asi to so mnou az take zle nebude 🙂

rebecca2006
11. feb 2011

@misha8 vitaj 😉

nefertitiavi
11. feb 2011

@rebecca2006
práve tento stvrtok sa prihlasilo dalsich 5 mamiciek🙂

nefertitiavi
11. feb 2011

@luciamk ja som chodievala so strasiou ta materaz 5 a chodili sme od 3 mesiacov a bolo to super.
s Nellkou som zacala tiez od troch mes. ale v novembri som to ukoncila napriek zaplatenemu kurzu. Nellka ma strasne citlivu kozu a dve mamicky z kurzu odisli kvoli vode a nakoniec odisla aj trenerka - vyhadzala sa z vody, takze s Nellkou to nemienim riskovat, keby nemala taku citlivu pokozku tak v pohode ,ale takto nie. apropo so starsiou tam chodim aj teraz a je v pohode🙂
a k tym kurzom - dla mna uroven kurzu rapidne klesla -ja som bola dost sklamana

nefertitiavi
11. feb 2011

@palculienkastellka
na tych knizkach ficime🙂 uz mame doma skoro vsetky a teraz je aj cd s pesnickami a rozpravkou🙂

daikas
12. feb 2011

@nefertitiavi tieto skusenosti mas s aquacom v sc??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre