Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

cruela
21. sep 2010

@rebecca2006 flowin ju cvicenie... tazko sa to vysvetluje, kukni tu: http://www.flowin.sk/
je to vynikajuce cvicenie... ja som absolutne necviciaci typ, sport mi nic nehovori a k tomuto som sa dostala jak slepe kura k zrnu a draplo ma to

bebel
21. sep 2010

@brinzulka majú...nerob to.

sirinka
21. sep 2010

@brinzulka uf...si chces koledovat...tiez by som sa nestarala...

bebel
21. sep 2010

Ahojte, ja som tak nasrdená na p. Pipiškovú..... 😠
Kamoška mi ju odporúčala kvôli synovi, že mu to plávanie pomohlo trochu vybiť energiu.
Minulý rok ma poslala z fleku do péčka, že je príliš malý, že berie deti od 4 rokov.
Tento rok celý september nedvíhala mobil a zavolala len 1 x späť manželovi - samozrejme akurát, keď mal poradu...a odvtedy zase mala vypnutý mobil. 🙄
Dnes som tesne pred 18,00 (kedy končila dnešný zápis a nevyzeralo, že ešte niekto po mne dorazí) dofrčala aj s Bibkou s vyplazeným jazykom do hotela Zátoka na zápis, lebo mi kamoška povedala, že je k dispo. (počas toho bol Bruno na angličtine)
Tak ledva sa na mňa pozrela...a potom, keď som jej povedala, že chcem aby Brunko chodil k nej plávať, že mám referenciu od kamarátky , ktorej syn chodí k nej 2. rok . Že Bruno už vie plávať, skákať, len nemá žiaden štýl. Tak ma hneď uzemnila, tým, že mi oznámila, že "nových" dnes neberie a že budem musieť prísť ZNOVU ZAJTRA!
A že mi vôbec negarantuje, že Bruna vezme, pretože uprednostňuje 5 ročné deti.
Čo to je za komunikáciu a vôbec osobu ako takú, keď takýmto spôsobom jedná s ľudmi, ktorí ju platia?

bebel
21. sep 2010

Volala som s Kubom Michalecom z PK a to bolo jednenie a informácie na úplne inej úrovni
http://sk-isc.sk/sk/aktivity/plavanie
Takže zrejme v soboty bude Brunko chodiť plávať na PK plávareň.
A zvažujem aj Junior klub v stredu alebo pondelky.
Nemáte niekto s nimi skúsenosť? 😵

cruela
21. sep 2010

@bebel my sme chodili enem k Pipiskovej, takze ja ti neporadim...

bebel
21. sep 2010

@cruela a táto jej komunikačná vada je bežný štýl riešenia pracovných záležitostí alebo len ja mám tú výsadu?

cruela
21. sep 2010

@bebel ja si myslim, ze to je celkovo jej komunikacny styl.... to je taka zvlastna osobka

sirinka
21. sep 2010

@bebel znamy tam tiez sli zapisat dceru a tvrdil mi, ze pod 5 rokov ani neberu deti...ze to ma priamo od pipiskovej info 😠 tak som sa s nim hadala, ze od teba mam info, ze uz 4 rocne beru...
existuju v senci vobec nejake kruzky pre mladsie deti???

sirinka
21. sep 2010

@bebel ten klub junior vyzera super...musim nadhodit mm...

cruela
21. sep 2010

@sirinka co ja viem, tak stvorrocne deti mozu v SC chodit na anglictinu do Andantina a tanecnu do SZUS

luppita
21. sep 2010

Ahojte, baby, viem, ze sa tu uz niekde pisalo o Dr v SC, ale niako to neviem najst, dajte mi pls. typ na detskeho zubara 🙂 dakujem moc moc moc

cruela
21. sep 2010

@luppita my akurat zajtra ideme k MUDr. Simonicovej, ja som s nou spokojna

luppita
21. sep 2010

@cruela dakujem 🙂 akurat pozeram na nete a prave som na nu klikla 😀

bebel
22. sep 2010

@luppita MUDr. Zbyněk Ružička to s deťmi vie úplne perfektne.
@sirinka Kamoškin syn plával celý minulý rok a mal len 4 roky.Nechodili s ním nikam plávať, takže bol úplny začiatočník. S Brunčim sme chodili do Moka a potom do Babyswimmu až kým som nešla späť do roboty. Aj potom sme plávanie nezanedbávali, pretože ho to baví. Takže už rok vie plávať - je to vodý živel a inteligenčne je popredu- mentálne je ako 6 ročný, tak o čo tej ženskej ide?

alure
22. sep 2010

@cruela
ak sa môžem opýtať tak kde cvičíš flowin? Doma? Alebo chodíš niekde do fitka v BA?

brinzulka
22. sep 2010

baby-ak by som poslala mm so synom 4rocnym na plavanie...na vikend tak kam?

slavkav
22. sep 2010

@brinzulka myslis kurz alebo sa len tak clapkat na plavaren?

brinzulka
22. sep 2010

ved to....ze neviem, ako? ale mohli by chodit aj kurzovat...

slavkav
22. sep 2010

@brinzulka no co ja viem - tak je ta TT - klub kvapka - len momentalne maju plno - treba skusit zavolat koncom oktobra - ale o soboty je najvacsi zaujem. ale sanca tam je. alebo potom skusit to, co sem dala @bebel - tu bratislavu - tam som videla, ze sa plava aj v sobotu. ine neviem.

cruela
22. sep 2010

@alure doma by som sa neprinutila cvicit 🙂 chodim do TT Margit u nas v SC, precvicuje tam skvela babula a ja si to tam uzivat 😉

arrett
22. sep 2010

@cruela aj ja som chodila po porode do margit, cvicila osm s katkou🙂

soso
22. sep 2010

jeeej @arrett akurat som si vsimla, ze cakate dievcatko, parada🙂

arrett
22. sep 2010

@soso je to na 80%, takze uvidime🙂

soso
22. sep 2010

@bebel tak to som zvedava potom ako sa Vam bude v tom PK pacit, my chceme tiez nejako pokracovat v plani, ale este aspon rok budeme chodit do kvapky, takze az neskor 🙂
inak to jednanie je naozaj zvlastne, ale co uz...

baby neviete mi poradit tu tanecnu v SC? to je od 4?

soso
22. sep 2010

@arrett ved keby aj chalan bol, tak je to parada🙂

slavkav
22. sep 2010

@soso ano, SZUS je od 4r. len na moj vkus prebieha ten vyber deti dost zvlastne. ja som tam mala v plane tiez ist, ale nedostala som dobre referencie, tak sme tam nesli.

alure
22. sep 2010

@cruela
waw tak to je super správa že sa tu v SC také čosi deje. No ja mám zatiaľ len necelý mesiac po pôrode,tak si budem musieť ešte trošku kôli mliečku počkať,ale okolo januára by som sa snáď už mohla pridať aj ja. Vieš mi dať nejaké bližšie info,ktoré dni o koľkej a kde to TT Margit je? My sme v SC síce "už" niečo vyše roka ale moc to tu nepoznám 🙂
Mimochodom link čo si nahodila a tie klipy tam úplne ma to oslovilo 🙂 Ďakujem za super vnuknutie čo so sebou aby som sa vrátila do pôvodnej formy 😉

alure
22. sep 2010

@arrett
začala si hneď po pôrode cvičiť? Mňa odrádzajú že mám počkať aspoň 4-6 mesiacov kôli kojeniu,tak neviem....

cruela
22. sep 2010

@arrett aj ja cvicim s Katkou 😉 je super!

@soso sukromna ZUS p. Madaraszovejj berie deti na tanecnu od styroch rokov, moja Emka tam chodila 3 roky, potom sme sa nejak nepohodli s riaditelkou a tak je tento rok na statnej ZUS a Emca si to velmi pochvaluje, vraj ovela lepsie ako u Madaraszovej... tak uvidime...

@alure Margit mi uplne vyhovuje, chodia tam len baby, cize ziadny chlap ta tam nebude ocumovat a mozes si vybrat z roznych cvicebnych stylov... checknut si to mozes tu, je tam aj rozvrh: http://www.margit.sk/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre