Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

luciamk
3. okt 2010

Ahojte babule,
Volám sa Lucia a mám 7 mesačného synčeka Samka. Len pred pár mesiacmi sme sa s manželom prisťahovali do Čataja.
Chcela by som sa spýtať, či mi neviete niektorá poradiť, ako je to s plávaním bábätiek v aquathermale. Ako som to prebehla, zdá sa mi že, máte už staršie detičky. Tak som len zvedavá, či ste tam niektoré chodili a hlavne či sa tam dá niekde odložiť kočík.
Ďakujem, pekný večer.

cruela
3. okt 2010

tak aj ja som vyhodila zopar desiatok eur v tescu za hracky.... sice suchoty uz absolutne, ale aspon budem mat co dat deckam pod stromcek

@luciamk s plavanim ti ja sice neporadim, tak ta aspon srdecne medzi nami vitam 🙂

lienka7
3. okt 2010

@luciamk
ja som tam zacala chodit s malym ked mal 9 mesiacov a boli sme spokojni.Keby se mohli chodime stale.
Co sa tyka kocika tak uplne v pohode ...odparkujes ho vo vestibule pri pokladni a tam ta pocka.Ked plavaju deti byva tam celkom pekna zbierka kocikov 😀
Ak by si sla autom tak si maleho mozes zobrat vo vajicku az k bazenu

nefertitiavi
4. okt 2010

plavanie- ja som chodila aj so starsiou s nou som zacala ked mala cca 5 mesiacov a chodim aj teraz s mladsiou zacali sme v troch mesiacoch🙂
ja som spokojna a pokracujeme dalej. dnes mame prvu hodinu.
Starsej to prospelo, mala tri roky ked vedela plavat pod vodou aj nad vodou a pri tom nad vodou sqa ucia deti az v 5-6.r.
aj ked my sme taka potapacska rodina, tak to ma asi v genoch🙂))))

rene82
4. okt 2010

@luciamk ahoj. my občas s malou na plávanie ideme, ale na kurzy plávania som nechodila. Najprv som to chcela vyskúšať sama bez kurzu, či sa jej to vôbec bude páčiť a tak. a bola tam s nami aj moja mama. našťastie, lebo pri odchode to bolo pre mňa komplikovanejšie - kúpanie, obliekanie a tak. sú tam síce prebalovacie pultíky, ale tam dieťa samé nenecháš. a tiež sú tam aj ohrádky, ale tam som malú dať nechcela, keďže všetko olizuje, okusuje a pchá do ústočiek. a kočík jedine pri pokladniach, do šatne s ním nemôžeš.

rebecca2006
4. okt 2010

lucia, vitaj, o plávaní v akváči som písala dosť veľa pár stránok dozadum tak ak chceš, kukni, chodili sme s 9 mes. chlapčekom. Až taká spokojná som nebola, ale skôr asi v porovnaní so super službami v Kvapke.
Treba vyskúšať! Ja by som chcela pokračovať, len mi absolútne nevyhvujú časy kurzov- mix je od 11,30 do 12,30 a malý spáva presne v tom čase- to bude na plávaní odpálený a zaspí mi hneˇf v kočíku, a ja potom môžem dve hoďky behať po SC... V lete to bolo OK, ale na jeseň si to viem predstaviť aj inak. Mrzí ma ten čas plávania, väčšie detičky mohli dať dopoludnia, veď všetky už spinkajú po obede alebo okolo obeda. ...Tak pôjdeme trochu neskôr, keď vydrží dlhšie hore.

sirinka
4. okt 2010

tak dnes ideme pozriet na prvu hodinu do junior klubu v pezinku... 🙂 som zvedava, ako sa tam klarka zacleni...

cruela
4. okt 2010

@nefertitiavi jeeej, Mata, az teraz som ta identifikovala 🙂

bebel
4. okt 2010

@sirinka 🙂 my sme Brunča na junior klub presunuli na stredu, dnes mal plavecký tréning v hipcentre 😉
Tak už máme na každý deň okrem piatku a WE aktivitku 😀
Takto ešte v pohode absolvujeme nejaké lyžiarské predĺžené WE

sirinka
4. okt 2010

@bebel a som tam iba dnes volala a povedal mi chlapik, ze volne maju uz iba pondelky...nam to v podstate vyhovuje...len som zvedava, co na to klarka 😝

luciamk
4. okt 2010

Ahojte babule,

ďakujem Vám za info o tom plávaní. 🙂
Mala by som sa poponáhľať keď chceme stihnúť ďalší kurz v aquatherme, volala som tam a už je prihlásených pár ľudí, začína sa 15.11.

@rebecca2006 idem to nájsť, som zvedavá... Tá kvapka čo si spomínala je len v Trnave?

luciamk
4. okt 2010

@rebecca2006 no čítala som, teraz fakt neviem... 😒 veľmi chcem s malým chodiť plávať, lenže ja som taký šofér nešofér ( od 18 som nešoférovala 😖 ) a teraz ma to hrozne hnevá, že sa k tomu neviem dokopať, aj keď mám veľmi trpezlivého MM a stále mi hovorí, že to pôjdeme skúsiť na poľnú cestičku ha ha ...
Ja ten Senec asi risknem , hlavne že sa tam viem dostať aj busom... ( teda celkom si to ešte neviem predstaviť, lebo ten môj 7 mesačný maco má 9,5 kg, plus kočík to bude asi riadna sranda hore dolu na bus... )

Ešte sa chcem spýtať, počula som že jeden kurz je 15 detí, to znamená, že všetky sú spolu jednu hodinu v bazéne?!

nefertitiavi
4. okt 2010

cRUELA 🙂 no mam tam taku fotku kde ma nie je moc poznat🙂

k tomu plavaniu je tam max 15 deti ale to sa stane maloked🙂) v bazne su hodinu alebo pol hodinu spolu podla toho v ktorom kurze su a potom mas individualne dve hodiny pre seba a si s malou kde chces ty🙂
nas bolo dnes 4🙂 takze pohoda,

katy1979
4. okt 2010

baby prosim vas neviete o nejakej dobrej a sikovnej manikerke? lebo fakt netusim ku komu tu ist?

alure
5. okt 2010

Ahojte maminy
volala som do margitt centra od pondelka začínam s flowinom,len sa chcem opýtať viete mi poradiť kde presne sa to centrum nachádza? Jánošíková ulica,ale nejak sa na mape neviem zorientovať,tak by mi pomohol záchytný bod. Ďakujem.

cruela
5. okt 2010

@alure super, flowin je ozaj fajn cvicenie, mozno sa tam dakedy aj stretneme 🙂
Janosikova ulica je ulica pri Bille smerom na Salamku (ak ti teda nieco hovori tento nazov 🙂 ), teda smerom na Strieborne jazero (Banu)

bebel
5. okt 2010

@nefertitiavi plávate s Kačenou? Včera som ju vymákla u nášho suseda 😀 Vravela, že je v SC skoro každý deň.

rebecca2006
5. okt 2010

lucia, určite chodte skúsiť senecké plávanie, u mňa tie negatívne pocity boli skôr o tom že som mala s čím porovnávať a tiež sme mali smolu so zaradením do skupiny- nesadla nám vekovo an aktivitami, a ja som nechcela meniť, lebo som chcela chodiť 2x do týždňa. Ale ako som spomínala, pôjdeme zasa. Len ma veľmi mrzí, že niektoré veci robia v akváči tak- napríklad zaraďovanie a fakt, že do poslednej chvíle netušíš, ekdy vlastne plávate- dalo by sa to vyriešiť aj inak, a nie robiť drahoty..... Ale našu inštruktorku doporučujem, volá sa Katka, a je fajn, taká milá baba, pláva a s dcérkou.čo sa šoférovania týka, ja som detto, tak ťa plne chápem, ale nadávam si, lebo ma moja neschopnosť veľmi obmedzuje. ☹
POčúvajte, dievčence- nemáte skúsenosti s nejakým príravkami, najradšej prírodnými, na podporu imunity u ročných detí? Maťko je podľa mňa dosť často chorý- ja inak yiež, aj teraz sme u našich v KE a už mám 2x angínu za 3 týždne...Okrem tho sme sa asi odmliečkovali- od piatku nedojčím, už sa to fakt nedalo zvládať. Tak dúfam, že vydržíme.
Zatiaľ som mu šupla Pikovit, kamarátka dáva ak rakytníkový sirup- ale ten je až od 3 rokov, tak mám obavy....
A kúpila som Occilococcinum, že mu preventívne budem podávať ra do týždňa. Ja tým homeo moc neverím, ale čo už, treba skúsiť....

alure
5. okt 2010

@cruela
jej tak to by bolo fajn ak by sme sa tam stretli.Ja budem chodiť pondelky(19:30) a štvrtky (18) inak navnadia si ma na to ty ked si hodila sem link a ja som uvidela videjko. V piatok budem 6 týždňov po pôrode,tak snáď už je najvyší čas začať sa do pôvodnej formy 🙂 Ešte sa opýtam,od Billy smerom na tú Salamku (síce mi to nič nehovorí) ale snáď to nájdem a je to nejak aj označené? Myslím to centrum Margit tt ? Je to nejaká veľká budova,alebo? Vopred ďakujem za všetky info 🙂 a moc sa teším na cvičenie. Po skončení tohto kurzu by ssom chcela začať s latino dance fitnesom ,tak uvidím čo mi bude potom viac vyhovovať.

cruela
5. okt 2010

@alure ja chodim vo stvrtok 19:30 a planujem bud pondelok vecer latino alebo utorok 19:30 flowin, podla toho jak bude volno
oznacene to je, je to asi 100m od Billy na lavej strane, taka vacsia budova... inak, teraz som si uvedomila, ze po chodnikoch su lepene take kruhove reklamy Copy&Print, ci take cosi, tak ak pojdes po tych znackach, tak dojdes az do Margitu, bo su v tej istej budove

alure
5. okt 2010

@cruela
no v pondelok sa už latino zrušilo je len v stredy a piatky. Ja bývam hore za štiftom.Keby bolo krajšie počasie tak sa vyberiem na prechádzku a obzriem si to ale snáď sa ešte počasie umúdri.Ešte raz ďakujem za infošky.

sirinka
5. okt 2010

@rebecca2006 skus immunal...

cruela
5. okt 2010

@alure ja tebe dakujem za info, ani som nevedela, ze uz v pondelok latino nie je a v stredu a v piatok mi to nevyhovuje,... takze bude flowin, mozno aj v pondelok 19:30 😉

rebecca2006
5. okt 2010

sirinka, vďaka, to je pokiaľ som oriented echinacea, tak vyskúšam, väčšinu sú prípravky až od 3R- ale toto je od roka

mima300
5. okt 2010

Ahojte, neviete či je niekde v Senci cvičenie s bábätkami na fit loptách ? Ďakujem za odpovede 🙂

rebecca2006
5. okt 2010

alure, tak to sa možno pridám na flowin 19,30, bývam tiež za štiftom, na sídlisku.
mima- o ničom takom v SC neviem, možno v BA alebo TT..

nefertitiavi
5. okt 2010

@bebel ano máme Kačenu🙂

nefertitiavi
5. okt 2010

tak sme po hip hope aj po plavani, clovek by cakal ze Ivanka bude padat unavou a ona ma v sebe este viac energie🙂)) mohla by trosku podarovat🙂

ja chodim na zumbu ku Katke do Kralovej, cvičila v lete na jazerách a je to úúúzasne, nevieme si to vynachvalit, skusila som uz aj v senci ale neda sa to porovnat, tu zijeme, tecie z nas a ideme doslovne do mrtva🙂)
a to ked da hodinu s tanecnikom Atilom, tak to ani nehovorim, su skvele duo🙂))

alure
6. okt 2010

@rebecca2006
aj ja bývam na sídlisku. Možno sme sa tu pár krát aj stretli 🙂 Na flowin si musíš najprv zavolať a dohodnúť voľný termín. Ide o to že majú asi len určitý počet tých podložiek,tak si tam čo najskôr zavolaj t.č.je 0917527149,volaj až po 16tej. alebo si kuk na stránku www.margit.sk .Ak by ti vyšiel tiež ten istý čas tak môžme potom chodievať aj spolu,hm?

cruela
6. okt 2010

@nefertitiavi ja toho atilu nepoznam, len som ho videla na jazerach ked bola zumba a dost sme sa na nom bavili, vidno, ze chlapec to vsetko zerie a je dobry, ale zial, nam bolo z neho do smiechu... sorry, ak som sa ta tym dotkla 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre