Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
1. dec 2014

@panki u nas to zvladol aj manzel. Zrejme bude robit okrem odberov aj vstupne vysetrenie, preto termin.

olivs
14. jan 2015

Ahojte, trosku o inom..funguje este v Senci niekde plavanie pre babatka? videla som ze v Aquaparku je to len pre deti 4r+, tak dufam ze najdem aj nieco ine.. potesia aj skusenosti, vdaka

mirim
30. jan 2015

My chodíme k Zuzke do hotela Senec. www.aquababy.sk

mirim
5. feb 2015
olivs
9. feb 2015

@mirim dakujeem..ako ste spokojni?

mirim
9. feb 2015

@olivs sme spokojní veľmi,práve nám skončil predplateny kurz a určite budeme pokračovať. Ako máš staré babo?

olivs
11. feb 2015

@mirim 5 mes. .. neviem ci to nie je priskoro..

fleuerette
12. feb 2015

Babule chodi niekomu dieta na Kysucku do skolky? Presla som si webky jednotlivych skolok v Senci a teda uz dlho som sa tak nerozculila. Nic poriadne na tych strankach nemaju napisane! Vacsina ani len ako je skolka otvorena.
Ale spat ku Kysuckej, ste s nou spokojne? Aka je tam vyuka jazykov, co ine kruzky a aktivity?

mirim
12. feb 2015

@ olivs určite nie, my sme začali v decembri a to sme mali niečo málo cez 3mesiace, teraz máme pol roka a neboli sme chorí ešte ani raz. Myslím že čiastočne aj vďaka plávaniu. Malej sa to paci, neplakala tam ešte ani raz a vidím veľké pokroky...ja určite odporúčam ;) a budete asi v našej skupine 😉

silviamoravcova
20. feb 2015

Počas jarných prázdnin sa koná pre deti denný tábor 🙂

https://www.facebook.com/events/108647054471236...

olivs
25. feb 2015

Maminky, vysetruje/sleduje Vas pediater/pediatricka aj psychomotoricky vyvin Vasich babatiek? ci je a postupuje vsetko v poriadku? lebo nasa to dost zanedbala a teraz v polroku sme prisli na celkom vazny problem... chcem zmenit.. mate tip? vdaka

1982zuzka
25. mar 2015

je v Senci nejaký športový klub pre deti od 3 rokov? Pohybová príprava, plávanie, atletika. Chcem niečo kde sa počíta už s tým že počas dňa je dieta v školke a rodič v práci a teda časy ako .10.00 hod a pod nehrozia

luva007
26. mar 2015

Ahoj holky, omlouvám se, že vám lezu do diskuse 🙂 ale hledám ubytování pro 2 rodiny s dětmi v senci. Nemáte nějaký tip? Něco přímo u jezer, privat ..... za dobrou cenu. Děkuji 😵

silviamoravcova
27. mar 2015

@luva007 Ahoooj, mám. Napíš mi mail presné info čo požadujete.

e-mail: silvia.moravcova@azet.sk

161zuzi
27. mar 2015

Dobry den.
Mozem poprosit kontakt na Alexa?a kde ma salon?

Dakujem.

luva007
30. mar 2015

Děkuji Silvia, napsala jsem Vám e-mail 😉

janci27
31. mar 2015

Ahojte, potrebovala by som poradit, velmi sa v Senci nevyznam. Chcem ist do socialnej poistovne, ale idem busom zo Samorina. Je lepsie vystupit na stanici? ako je to potom daleko? viem, ze je to za Kauflandom, len neviem presne, ako zo stanice ku Kauflandu. Dakujem

mysiak01
2. máj 2015

Ahojte byvam v senci kratko a tak by som sa chcela opytat ci sa nenajde nejaka mamicka na spolocne kocikovanie skoro nikoho tu nepoznam

oblivian
4. aug 2015

@vriend Ahoj, reagujem na veľmi starý príspevok, ale chcem sa Ťa opýtať, ku ktorému lekárovi chodíte/ste chodili v Senci a či ste s ním spokojní? Ďakujem!

silviamoravcova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daikas
17. aug 2015

Ahojte, ake mate skusenosti s kurzami anglictiny pre deti v senci, s ktorou jazykovkou ste spokojne?

oblivian
25. aug 2015

Ahojte,
máte nejaké referencie na MUDr. Grambličkovú v Senci? Má ešte stále tú nepríjemnú sestričku?

monline
26. aug 2015

@oblivian chodím tam s malým, lekárku sme "zdedili" po predchádzajúcich, kam som chodila so staršou dcérou, lekárka je sympatická, sestrička presne ako píšeš 😠
odbornosť- mám k lekárke isté výtky, ale ono sa ťažko posudzuje, čo sa mohlo riešiť inak, či sa na niečo mohlo prísť skôr, či nie...snažím sa sledovať aké vyšetrenia mu robí a aj ďalšie vyžadujem...snaží sa nám vyjsť v ústrety, veľmi dlho sa v čakárni čaká, oproti u Vargu to ide rýchlejšie, aj lekár je fajn

vriend
11. okt 2015

@oblivian ahoj, prepac, ze az tak neskoro reagujem na tvoj prispevok,my chodime do Medinetu MUDr. Štefan Harsányi, 😉 ja zatial nemam ziadne zle skusenosti, sme spokojny a co sa tyka sestricky je velmi mila, tiez mozem odporucit velmi dobra pediatricka MUDr. Dolánová vo Velkom Biley tam chodime ked zastupuje.

mysiak01
3. nov 2015

Byvam v senci mam rocneho syna najde sa niekto na spolocne prechadzky? 🙂

monami
13. dec 2015

Milí rodičia, už v PONDELOK budete mať možnosť pozrieť si priestory našej novej prevádzky aqua baby klubu Mobik, poradiť sa s našimi inštruktorkami a pozrieť si ukážku našej lekcie...
Srdečne Vás pozývame na otvorenú hodinu, ktorá sa bude konať 14. decembra v čase od 8:00 h. do 10:00 h. v priestoroch Aquaparku Senec
Tešíme sa na Vašu návštevu
www.mobik.sk
https://www.facebook.com/Aqua-baby-klub-MOBIK-1...

mysiak01
3. jan 2016

Ahoj ja som zo senca

mysiak01
3. jan 2016

A hladam nejaku mamicku na zoznamenie sa kedze tu vela ludi nepoznam

viaven
8. feb 2016

Najde sa tu niaka kocka zo Senca, ktora by mi vedela poradit? 🙂

veronika33
autor
8. feb 2016

@viaven v čom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre