Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

gretkab
25. júl 2011

@rebecca2006 Blahozelam!!!!

nikonka
25. júl 2011

cafte babulky
neviete ci teraz ordinuju doktori vo FEDGYNe? potrebujem ist surne k doktorovi a telefon maju vypnuty...

lienka7
25. júl 2011

@katy1979 ...ok diky moc ......najblizsie to bude aktualne asi v decembri tak si potom na teba spomeniem ......

luppita
25. júl 2011

@rebecca2006 jej gratulujem , dlho sme ta nevideli, ako sa maate?

rebecca2006
25. júl 2011

@luppita v zásade OK, ale ten prvý trimester bola jedna katastrofa, pri Maťkovi som také čosi nepoznala ☹ ˇVšak ani tebe nie je for najlepšie, čo už, musíme vydržať. 🙂

luppita
25. júl 2011

@rebecca2006 hej nie je to vzdy sranda, ale asi to tak ma byt. 🙂 Vo stvrtok idem na 3D bo uz nevladzem nevediet co to bude ked to bude 🙂 Drzte sa.

rebecca2006
26. júl 2011

@luppita kde si si nakoniec 3D vybavila? Ja som sa bjednala v 21tt na prenatalku do Medifery k Holanovi, ale ten nerobi 3D... Len kvalitnu morfologiu

luppita
26. júl 2011

@rebecca2006 chcela som ist do BA, neviem ako sa to vola (ale mam kontakt keby si chcela, toji to tam 65e (velke 3D) a male 3D robia do 16tyz. a to je tusim 18e), ale dali mi termin az o 3tyz. co uz fakt nevydrzim cakat, tak som nakoniec zavolala do Hlohovca na 3D( super komety to malo, vraj skvely dr a cena 45e), volala som vecra a termin mi dali hned stvrtok, tak si ideme vylet urobit cela rodinka 🙂

rebecca2006
26. júl 2011

@luppita super, hlohovec je výborný, tak potom daj echo, čo to bude 🙂

alex21
26. júl 2011

@rebecca2006 dakujem a srdecne gratulujeme k tehu 😵

sirinka
28. júl 2011

@rebecca2006 http://oros.sk/
aj moj dr. robi 3D

luppita
29. júl 2011

@rebecca2006 3D za nami, babo je zdrave, krasne a je to dievcatko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rebecca2006
29. júl 2011

@luppita gatulujem, super, aspoň nebudeš mať doma samých chlapov 🙂 Tak sa držkaj, a keď dojdeme do SC, tak sa dohodneme na stretko 🙂

blesura
30. júl 2011

Ahojte sencanky 🙂 prave sme sa pristahovali do SC. Chcela by som Vas poprosit, ci by ste mimohli odporucit nejakeho pediatra/pediatricku v SC, pripadne ku komu radsej nechodit 🙂 Urcite tu uz bola o tom debata, ale priznam sa, ze nechce sa mi tolko hladat, ale ak sa neozvete, nic ine mi neostane 🙂
Tak vdaka predom.

nikonka
30. júl 2011

@blesura vitaj medzi nami 🙂
urcite nechod k doktorke Hervayovej... hned jak pride ta osoba z dovolenky, pojdem jej urobit pekny curbes do ordinacie! my chodime k Somogyiovej, sme velmi spokojni, sestricku ma sice svojsku, ale mne taki ludia nevadia, takze ja som spokojna

sirinka
30. júl 2011

@blesura aj my chodime k somogyiovej a som spokojna...takisto na dr. hervayovu som vela dobreho nepocula...

luppita
30. júl 2011

@blesura Vitaj 😉 Tiez mozem dr. somogyiovu (ambulanciu ma v poliklinike) len a len odporucit, velmi mila k detom (sme u nej len chvilku, ale zatial len pozitivne skusenosti). Tu druhu dr nepoznam, nemali sme tu prilezitost 🙂

blesura
30. júl 2011

@nikonka
@sirinka
@luppita
Dakujem babulky...latka je vysoko, lebo v BA v raci sme mali skvelu Dr, Petrikovu, tazko sa mi bude od nej odchazat, ale je odveci mat tak daleko lekara a tiez uvolnime miesto racanom. Uvidim, ci bude mat volne dr somogyiova, ak nie budem musiet podla rajona :( ale netusim ku komu patrime, musim zistit.
Dakujem za privitanie 🙂 stretavate sa aj vonku? mate niektora deticky v MS na kosickej?

gretkab
30. júl 2011

@blesura My chodime k Harsanyimu a mne velmi vyhovuje. Moja suseda je naopak velmi spokojna s Hervayovou a moja kamoska odisla od Somodyovej, lebo spokojna nebola, tak si vyber 😉.

nikonka
30. júl 2011

podla mna Somogyiovu nezvladaju precitlivele maminky... a s Hervayovou maju dobre skusenosti tie, ktorych deti su zdrave a nemaju vaznejsie komplikacie.... a ako zastupujuca doktorka je priserna!!! mizno k svojim pacientom je ina, ale ja s nou mam velmi zle skusenosti

sirinka
31. júl 2011

ahojte... a teraz kto mi poradi, kam s detmi k zubarovi???

nikonka
31. júl 2011

@sirinka odporucam MUDr. Simonicovu, ordinaciu ma v ZS Tajovskeho a ma uzasny pristup k detom!

sirinka
31. júl 2011

@nikonka a vies mi dat prosim ta na nu aj tel. kontakt? na strankach senca nie je...

sirinka
31. júl 2011

uz som nasla...berie cez poistovne ci iba na hotovost?

nikonka
31. júl 2011

@sirinka cez poistovnu, za decka neplatim... ale my sme Dovera, ma nejaky problem s tou poistovnou, takze ked som sa aj ja k nej prehlasila, tak ja si uz vsetko cvakam... ale decka su zadara

sirinka
31. júl 2011

@nikonka aha, no super...aj my sme vsetci v dovere...

nikonka
31. júl 2011

ved skus, mozno vas zoberie...

sirinka
31. júl 2011

@nikonka skusim, zajtra ich obvolam... 🙂

sirinka
1. aug 2011

no tak nakoniec nas objednala dr. jurisova....mate niekto skusenosti?

nikonka
1. aug 2011

@sirinka simonicova vas nezobrala? alebo si jej ani nevolala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre